Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. prosince 2018
svátek má Daniel.
Hlavní menu
  • ID: 13449
  • Návštěvy: 1/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5092
    Týden:
    1
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. So 18.08. 10:00 Vyšehrad B - Trutnov 3:2 [ více ]
    3. Ne 26.08. 10:00 Vlašim - Vyšehrad B 1:2 [ více ]
    1. St 29.08. 16:00 Ostrá - Vyšehrad B 0:2 [ více ]
    4. So 01.09. 11:00 Vyšehrad B - Česká Třebová 4:1 [ více ]
    5. St 05.09. 16:00 Benešov B - Vyšehrad B 0:1 [ více ]
    6. So 15.09. 10:00 Vyšehrad B - Střešovice 1911 3:1 [ více ]
    7. So 22.09. 10:00 Kolín - Vyšehrad B 0:1 [ více ]
    8. So 29.09. 10:00 Vyšehrad B - Třebeš 1:0np [ více ]
    9. So 06.10. 10:00 Admira Praha B - Vyšehrad B 2:3np [ více ]
    10. So 13.10. 10:00 Vyšehrad B - RMSK Cidlina 2:1 [ více ]
    11. So 20.10. 10:00 Svitavy - Vyšehrad B 6:0 [ více ]
    12. So 27.10. 10:00 Vyšehrad B - Viktoria Žižkov B 2:3 [ více ]
    13. So 03.11. 11:15 Meteor B - Vyšehrad B 4:1 [ více ]
    14. So 10.11. 10:15 Vyšehrad B - Ústí n.O. 3:0 [ více ]
    15. So 17.11. 10:00 Tempo - Vyšehrad B 4:1 [ více ]
    22. So 02.03. 10:00 Vyšehrad B - Kolín [ více ]
    16. So 09.03. 10:00 Vyšehrad B - Ostrá [ více ]
    17. So 16.03. 10:00 Trutnov - Vyšehrad B [ více ]
    18. So 23.03. 10:00 Vyšehrad B - Vlašim [ více ]
    19. So 30.03. 10:00 Česká Třebová - Vyšehrad B [ více ]
    20. So 06.04. 10:00 Vyšehrad B - Benešov B [ více ]
    21. So 13.04. 10:00 Střešovice 1911 - Vyšehrad B [ více ]
    23. So 27.04. 10:00 Třebeš - Vyšehrad B [ více ]
    24. So 04.05. 10:00 Vyšehrad B - Admira Praha B [ více ]
    25. So 11.05. 10:00 RMSK Cidlina - Vyšehrad B [ více ]
    26. So 18.05. 10:00 Vyšehrad B - Svitavy [ více ]
    27. So 25.05. 10:00 Viktoria Žižkov B - Vyšehrad B [ více ]
    28. So 01.06. 10:00 Vyšehrad B - Meteor B [ více ]
    29. So 08.06. 10:00 Ústí n.O. - Vyšehrad B [ více ]
    30. So 15.06. 10:00 Vyšehrad B - Tempo [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout