Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 12. července 2020
svátek má Bořek.
Hlavní menu
  • ID: 13366
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Frýdek-Místek  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2295
    Týden:
    20
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    3. Ne 19.08. 14:30 Hukvaldy - Raškovice 3:4 [ více ]
    4. Ne 26.08. 14:30 Raškovice - Bukovec 2:3 [ více ]
    2. St 29.08. 17:00 Raškovice - Písek 14:2 [ více ]
    5. Ne 02.09. 14:00 Hrádek - Raškovice 8:2 [ více ]
    6. Ne 09.09. 13:30 Raškovice - Dobrá 0:11 [ více ]
    7. So 15.09. 13:30 Mosty - Raškovice 3:0 [ více ]
    8. Ne 23.09. 13:30 Raškovice - Sedliště 0:1 [ více ]
    1. St 26.09. 16:00 Raškovice - Čeladná 0:11 [ více ]
    9. So 29.09. 12:30 Vojkovice - Raškovice 3:2 [ více ]
    10. Ne 07.10. 12:30 Raškovice - Oldřichovice 1:11 [ více ]
    11. Ne 14.10. 12:30 Jablunkov - Raškovice 20:0 [ více ]
    12. Ne 21.10. 11:30 Raškovice - Nýdek 5:6 [ více ]
    13. So 27.10. 11:15 Vendryně - Raškovice 3:0 [ více ]
    16. Ne 31.03. 13:00 Raškovice - Hukvaldy 0:1 [ více ]
    17. Ne 07.04. 13:00 Bukovec - Raškovice 9:1 [ více ]
    18. Ne 14.04. 13:30 Raškovice - Hrádek 0:3 [ více ]
    19. So 20.04. 13:30 Dobrá - Raškovice 11:0 [ více ]
    20. Ne 28.04. 14:00 Raškovice - Mosty 0:8 [ více ]
    15. St 01.05. 14:30 Písek - Raškovice 5:0 [ více ]
    21. So 04.05. 14:00 Sedliště - Raškovice 17:3 [ více ]
    22. Ne 12.05. 14:00 Raškovice - Vojkovice 0:6 [ více ]
    23. So 18.05. 14:30 Oldřichovice - Raškovice 5:2 [ více ]
    24. Ne 26.05. 14:30 Raškovice - Jablunkov 0:16 [ více ]
    25. Ne 02.06. 10:00 Nýdek - Raškovice 12:0 [ více ]
    26. Ne 09.06. 14:30 Raškovice - Vendryně 0:25 [ více ]
    14. Ne 16.06. 11:00 Čeladná - Raškovice 3:2 [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout