Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. prosince 2018
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 13352
  • Návštěvy: 1132/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2018       MS 2017

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7969
    Týden:
    1132
    Dnes:
    351
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 15.09. 18:00 Uherské Hradiště - SHKM Hodonín 2:14 [ více ]
    2. So 22.09. 17:30 Uherské Hradiště - Kroměříž 1:5 [ více ]
    3. Čt 27.09. 18:30 Uherský Brod - Uherské Hradiště 4:3 [ více ]
    4. So 29.09. 14:30 Uherské Hradiště - Velké Meziříčí 3:9 [ více ]
    5. Ne 07.10. 17:00 Uherský Ostroh - Uherské Hradiště 2:1 [ více ]
    6. So 13.10. 18:00 Uherské Hradiště - Brumov-Bylnice 6:0 [ více ]
    7. So 20.10. 17:00 Břeclav - Uherské Hradiště 4:7 [ více ]
    9. So 03.11. 17:00 Velká Bíteš - Uherské Hradiště 5:4np [ více ]
    10. So 10.11. 17:00 Uherské Hradiště - Rosice 3:2 [ více ]
    8. Ne 11.11. 15:00 Uherské Hradiště - Březina 7:3 [ více ]
    11. 16.11. 18:00 Blansko - Uherské Hradiště 4:2 [ více ]
    12. Ne 18.11. 15:15 Uherské Hradiště - Uničov 3:4pp [ více ]
    13. So 24.11. 17:00 Boskovice - Uherské Hradiště 5:1 [ více ]
    14. So 01.12. 17:00 SHKM Hodonín - Uherské Hradiště 12:1 [ více ]
    15. So 08.12. 17:00 Kroměříž - Uherské Hradiště 13:3 [ více ]
    16. So 15.12. 18:30 Uherské Hradiště - Uherský Brod [ více ]
    17. So 22.12. 17:30 Velké Meziříčí - Uherské Hradiště [ více ]
    18. Ne 06.01. 00:00 Uherské Hradiště - Uherský Ostroh [ více ]
    19. Ne 13.01. 00:00 Brumov-Bylnice - Uherské Hradiště [ více ]
    20. 18.01. 00:00 Uherské Hradiště - Břeclav [ více ]
    21. Ne 20.01. 00:00 Březina - Uherské Hradiště [ více ]
    22. Ne 27.01. 00:00 Uherské Hradiště - Velká Bíteš [ více ]
    23. Ne 03.02. 00:00 Rosice - Uherské Hradiště [ více ]
    24. Ne 10.02. 00:00 Uherské Hradiště - Blansko [ více ]
    25. Ne 17.02. 00:00 Uničov - Uherské Hradiště [ více ]
    26. Ne 24.02. 00:00 Uherské Hradiště - Boskovice [ více ]
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček