Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 21. října 2019
svátek má Brigita.
Hlavní menu
  • ID: 13326
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3103
    Týden:
    33
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. Ne 19.08. 10:00 Vítanov - Ctětín 4:0 [ více ]
    3. Ne 26.08. 14:30 Ctětín - Orel 7:3 [ více ]
    1. St 29.08. 17:00 Ctětín - Zaječice 3:0 [ více ]
    4. So 01.09. 14:30 Vraclav - Ctětín 2:1 [ více ]
    5. Ne 09.09. 14:30 Ctětín - Jiskra 2008 4:1 [ více ]
    6. Ne 16.09. 16:30 Horní Jelení - Ctětín 0:2 [ více ]
    7. Ne 23.09. 14:00 Ctětín - Kameničky 3:2 [ více ]
    8. Ne 30.09. 14:00 Ctětín - Dolní Újezd 1:11 [ více ]
    9. Ne 07.10. 12:30 Jaroměřice - Ctětín 3:0 [ více ]
    10. So 13.10. 10:00 Zaječice - Ctětín 19:0 [ více ]
    11. Ne 21.10. 12:30 Ctětín - Vítanov 5:1 [ více ]
    12. So 27.10. 11:00 Orel - Ctětín 2:3np [ více ]
    13. Ne 04.11. 13:00 Ctětín - Vraclav 3:2np [ více ]
    14. Ne 11.11. 11:00 Jiskra 2008 - Ctětín 0:2 [ více ]
    15. Ne 24.03. 12:00 Ctětín - Horní Jelení 4:1 [ více ]
    16. So 30.03. 16:00 Kameničky - Ctětín 16:1 [ více ]
    17. So 06.04. 13:30 Dolní Újezd - Ctětín 7:0 [ více ]
    18. Ne 14.04. 14:00 Ctětín - Jaroměřice 1:0 [ více ]
    19. So 20.04. 10:00 Ctětín - Zaječice 1:4 [ více ]
    20. Ne 28.04. 10:00 Vítanov - Ctětín 4:2 [ více ]
    21. So 04.05. 10:00 Ctětín - Orel 2:1 [ více ]
    22. Ne 12.05. 16:00 Vraclav - Ctětín 4:1 [ více ]
    23. Ne 19.05. 14:30 Ctětín - Jiskra 2008 3:2 [ více ]
    24. So 25.05. 10:00 Horní Jelení - Ctětín 3:4 [ více ]
    25. Ne 02.06. 14:30 Ctětín - Kameničky 3:6 [ více ]
    26. Ne 09.06. 14:30 Ctětín - Dolní Újezd 2:7 [ více ]
    27. Ne 16.06. 14:00 Jaroměřice - Ctětín 3:0 [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout