Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 20. srpna 2019
svátek má Bernard.
Hlavní menu
  • ID: 13205
  • Návštěvy: 80/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2644
    Týden:
    80
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    3. Ne 19.08. 14:45 Dolní Benešov - Hlučín B 3:5 [ více ]
    4. Ne 26.08. 15:00 Hlučín B - Hradec n. M. 4:1 [ více ]
    5. Ne 02.09. 14:00 Dolní Lhota - Hlučín B 2:2 [ více ]
    6. Ne 09.09. 15:00 Hlučín B - Rýmařov 3:0 [ více ]
    2. Čt 13.09. 16:30 Hlučín B - Háj ve Slezsku 8:1 [ více ]
    7. Ne 16.09. 13:45 Kobeřice - Hlučín B 2:1 [ více ]
    8. So 22.09. 15:00 Fulnek - Hlučín B 0:2 [ více ]
    9. So 29.09. 00:00 Hlučín B - Světlá Hora 11:0 [ více ]
    10. So 06.10. 00:00 Vítkovice-Svinov - Hlučín B 0:5 [ více ]
    11. Ne 14.10. 15:00 Hlučín B - Darkovičky 4:1 [ více ]
    12. So 20.10. 10:00 Velká Polom - Hlučín B 2:4 [ více ]
    13. Ne 28.10. 14:00 Hlučín B - Vřesina 7:0 [ více ]
    1. Ne 04.11. 10:00 Hlučín B - Polanka 2:1 [ více ]
    15. Ne 24.03. 12:45 Háj ve Slezsku - Hlučín B 0:10 [ více ]
    16. Ne 31.03. 15:00 Hlučín B - Dolní Benešov 3:2 [ více ]
    18. Ne 14.04. 15:00 Hlučín B - Dolní Lhota 2:3 [ více ]
    19. Ne 21.04. 13:00 Rýmařov - Hlučín B 0:4 [ více ]
    20. Ne 28.04. 15:00 Hlučín B - Kobeřice 0:3 [ více ]
    21. Ne 05.05. 16:30 Hlučín B - Fulnek 6:1 [ více ]
    17. St 08.05. 10:00 Hradec n. M. - Hlučín B 0:9 [ více ]
    22. So 11.05. 10:45 Světlá Hora - Hlučín B 2:8 [ více ]
    14. St 15.05. 16:30 Polanka - Hlučín B 1:6 [ více ]
    23. So 18.05. 14:30 Hlučín B - Vítkovice-Svinov 10:0 [ více ]
    24. Ne 26.05. 14:45 Darkovičky - Hlučín B 0:3 [ více ]
    25. St 05.06. 17:00 Hlučín B - Velká Polom 7:0 [ více ]
    26. Ne 09.06. 14:30 Vřesina - Hlučín B 3:14 [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout