Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 14. října 2019
svátek má Agáta.
Hlavní menu
  • ID: 13194
  • Návštěvy: 48/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Brno-venkov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2137
    Týden:
    48
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    3. Ne 19.08. 14:15 Řečkovice - Dědice 4:0 [ více ]
    2. Čt 23.08. 17:00 Dědice - Mokrá 1:15 [ více ]
    4. So 25.08. 13:45 Dědice - Milešovice 4:1 [ více ]
    14. Čt 30.08. 17:00 Slavkov - Dědice 9:0 [ více ]
    5. Ne 02.09. 14:30 Vev.Bítýška - Dědice 6:1 [ více ]
    15. Čt 06.09. 17:00 Dědice - Vysoké Popovice 0:3 [ více ]
    6. So 08.09. 13:45 Dědice - Domašov 3:7 [ více ]
    7. Ne 16.09. 13:45 RAFK - Dědice 5:1 [ více ]
    9. So 29.09. 11:30 Dědice - Pozořice 1:8 [ více ]
    10. Ne 07.10. 12:45 Pozořice B - Dědice 1:8 [ více ]
    11. So 13.10. 11:30 Dědice - Bystrc 1:7 [ více ]
    12. Ne 21.10. 12:15 Střelice - Dědice 2:6 [ více ]
    13. So 27.10. 10:45 Dědice - Lipovec 2:7 [ více ]
    1. So 03.11. 10:30 Slatina B - Dědice 4:2 [ více ]
    17. So 23.03. 12:30 Mokrá - Dědice 2:1 [ více ]
    18. So 30.03. 12:00 Dědice - Řečkovice 0:2 [ více ]
    19. Ne 07.04. 15:00 Milešovice - Dědice 3:2 [ více ]
    20. So 13.04. 12:30 Dědice - Vev.Bítýška 2:3 [ více ]
    21. Ne 21.04. 13:45 Domašov - Dědice 2:2 [ více ]
    22. So 27.04. 13:00 Dědice - RAFK 1:0 [ více ]
    29. St 01.05. 14:15 Dědice - Slavkov 2:4 [ více ]
    30. St 08.05. 10:30 Vysoké Popovice - Dědice 4:3 [ více ]
    24. So 11.05. 14:00 Pozořice - Dědice 7:1 [ více ]
    25. Ne 19.05. 10:30 Dědice - Pozořice B 2:4 [ více ]
    26. Ne 26.05. 13:30 Bystrc - Dědice 6:1 [ více ]
    27. So 01.06. 13:45 Dědice - Střelice 6:4 [ více ]
    28. Čt 06.06. 17:30 Lipovec - Dědice 4:1 [ více ]
    16. So 15.06. 10:15 Dědice - Slatina B 3:2 [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout