Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 1. dubna 2020
svátek má Hugo.
Hlavní menu
  • ID: 12974
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3674
    Týden:
    44
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 18.08. 10:00 Hlučín - Přerov 21:2 [ více ]
    14. St 29.08. 17:00 HFK Olomouc - Hlučín 13:1 [ více ]
    3. 31.08. 10:00 Hlučín - Vsetín 4:2 [ více ]
    15. St 05.09. 16:00 Hlučín - Uničov 2:14 [ více ]
    4. Ne 09.09. 10:00 Šumperk - Hlučín 13:1 [ více ]
    2. St 12.09. 17:00 Vítkovice - Hlučín 12:0 [ více ]
    5. So 15.09. 10:00 Hlučín - Baník Ostrava 3:13 [ více ]
    6. So 22.09. 10:00 Karviná - Hlučín 19:3 [ více ]
    8. So 06.10. 10:00 ŠSK Bílovec - Hlučín 3:8 [ více ]
    9. So 13.10. 10:00 Hlučín - Val. Meziříčí 6:4 [ více ]
    10. 19.10. 16:00 Třinec - Hlučín 8:2 [ více ]
    11. So 27.10. 10:00 Hlučín - Frýdek-Místek 0:2 [ více ]
    12. Ne 04.11. 13:00 Opava - Hlučín 20:2 [ více ]
    13. So 10.11. 09:00 Hlučín - Hranice 5:3 [ více ]
    28. So 23.03. 14:30 Hranice - Hlučín 3:4 [ více ]
    16. Ne 31.03. 15:00 Přerov - Hlučín 1:17 [ více ]
    17. So 06.04. 10:00 Hlučín - Vítkovice 5:12 [ více ]
    18. Ne 14.04. 14:00 Vsetín - Hlučín 4:7 [ více ]
    19. So 20.04. 10:00 Hlučín - Šumperk 5:14 [ více ]
    20. Ne 28.04. 10:00 Baník Ostrava - Hlučín 1:2 [ více ]
    21. St 01.05. 10:00 Hlučín - Karviná 4:10 [ více ]
    23. So 18.05. 10:00 Hlučín - ŠSK Bílovec 3:3 [ více ]
    29. St 22.05. 16:00 Hlučín - HFK Olomouc 1:10 [ více ]
    24. Ne 26.05. 14:00 Val. Meziříčí - Hlučín 8:6 [ více ]
    25. 31.05. 16:00 Hlučín - Třinec 5:3 [ více ]
    30. So 08.06. 14:00 Uničov - Hlučín 20:0 [ více ]
    26. St 12.06. 16:30 Frýdek-Místek - Hlučín 6:1 [ více ]
    27. Čt 13.06. 17:30 Hlučín - Opava 1:21 [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout