Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. prosince 2018
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 12873
  • Návštěvy: 234/2
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8095
    Týden:
    234
    Dnes:
    27
    On-line:
    2

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Ne 12.08. 10:00 Mostecký FK - Vyšehrad 1:4 [ více ]
    2. Ne 19.08. 10:00 Vyšehrad - Slavia Praha B 1:3 [ více ]
    3. Ne 26.08. 10:00 Sokolov - Vyšehrad 3:1 [ více ]
    4. Ne 02.09. 11:00 České Budějovice B - Vyšehrad 5:2 [ více ]
    5. Ne 09.09. 10:00 Vyšehrad - Kladno 3:1 [ více ]
    6. Ne 16.09. 10:00 Doubravka - Vyšehrad 1:2 [ více ]
    7. Ne 23.09. 10:00 Vyšehrad - Viktoria Plzeň B 1:2 [ více ]
    8. 28.09. 10:15 Petřín Plzeň - Vyšehrad 2:3np [ více ]
    9. Ne 07.10. 10:00 Vyšehrad - Benešov 2:0 [ více ]
    10. Ne 14.10. 13:30 MAS Táborsko - Vyšehrad 4:1 [ více ]
    11. Ne 21.10. 10:00 Vyšehrad - Motorlet Praha 0:1 [ více ]
    12. Ne 28.10. 10:00 1.FK Příbram B - Vyšehrad 1:0 [ více ]
    13. Ne 04.11. 10:00 Vyšehrad - Viktoria Žižkov 2:1np [ více ]
    14. Ne 11.11. 10:00 Písek - Vyšehrad 1:0 [ více ]
    15. Ne 18.11. 11:15 Vyšehrad - Meteor 2:4 [ více ]
    22. Ne 03.03. 10:00 Viktoria Plzeň B - Vyšehrad [ více ]
    16. Ne 10.03. 10:00 Vyšehrad - Mostecký FK [ více ]
    17. Ne 17.03. 10:00 Slavia Praha B - Vyšehrad [ více ]
    18. Ne 24.03. 10:00 Vyšehrad - Sokolov [ více ]
    19. Ne 31.03. 10:00 Vyšehrad - České Budějovice B [ více ]
    20. Ne 07.04. 10:00 Kladno - Vyšehrad [ více ]
    21. Ne 14.04. 10:00 Vyšehrad - Doubravka [ více ]
    23. Ne 28.04. 10:00 Vyšehrad - Petřín Plzeň [ více ]
    30. St 01.05. 10:00 Meteor - Vyšehrad [ více ]
    24. Ne 05.05. 10:00 Benešov - Vyšehrad [ více ]
    25. Ne 12.05. 10:00 Vyšehrad - MAS Táborsko [ více ]
    26. Ne 19.05. 10:00 Motorlet Praha - Vyšehrad [ více ]
    27. Ne 26.05. 10:00 Vyšehrad - 1.FK Příbram B [ více ]
    28. Ne 02.06. 10:00 Viktoria Žižkov - Vyšehrad [ více ]
    29. Ne 09.06. 10:00 Vyšehrad - Písek [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout