Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. června 2019
svátek má Květa.
Hlavní menu
  • ID: 12873
  • Návštěvy: 559/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12757
    Týden:
    559
    Dnes:
    35
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Ne 12.08. 10:00 Písek - Doubravka 0:1np [ více ]
    2. Ne 19.08. 10:00 Doubravka - Meteor 0:3 [ více ]
    3. Ne 26.08. 10:00 Mostecký FK - Doubravka 4:1 [ více ]
    5. Ne 09.09. 10:00 Sokolov - Doubravka 3:2np [ více ]
    4. St 12.09. 16:00 Doubravka - Slavia Praha B 2:3np [ více ]
    6. Ne 16.09. 10:00 Doubravka - Vyšehrad 1:2 [ více ]
    7. Ne 23.09. 10:15 SK Kladno - Doubravka 2:0 [ více ]
    8. Ne 30.09. 11:00 České Budějovice B - Doubravka 4:0 [ více ]
    9. Ne 07.10. 10:00 Doubravka - Viktoria Plzeň B 0:2 [ více ]
    10. Ne 14.10. 10:15 Petřín Plzeň - Doubravka 3:0 [ více ]
    11. Ne 21.10. 10:00 Doubravka - Benešov 1:2 [ více ]
    12. So 27.10. 12:30 FC Táborsko - Doubravka 2:0 [ více ]
    13. Ne 04.11. 10:00 Doubravka - Motorlet Praha 5:1 [ více ]
    15. Ne 18.11. 10:00 Doubravka - Viktoria Žižkov 1:0np [ více ]
    14. St 21.11. 14:00 1.FK Příbram B - Doubravka 3:1 [ více ]
    22. Ne 03.03. 10:00 Doubravka - SK Kladno 1:0 [ více ]
    16. Ne 10.03. 10:00 Doubravka - Písek 2:0 [ více ]
    17. Ne 17.03. 13:30 Meteor - Doubravka 2:0 [ více ]
    24. St 20.03. 16:45 Viktoria Plzeň B - Doubravka 2:1 [ více ]
    18. Ne 24.03. 10:00 Doubravka - Mostecký FK 0:2 [ více ]
    19. Ne 31.03. 14:15 Slavia Praha B - Doubravka 5:0 [ více ]
    20. Ne 07.04. 10:00 Doubravka - Sokolov 1:3 [ více ]
    21. Ne 14.04. 10:00 Vyšehrad - Doubravka 2:0 [ více ]
    23. Ne 28.04. 10:00 Doubravka - České Budějovice B 4:2 [ více ]
    30. St 01.05. 10:15 Viktoria Žižkov - Doubravka 5:3 [ více ]
    25. Ne 12.05. 10:00 Doubravka - Petřín Plzeň 2:1 [ více ]
    26. Ne 19.05. 10:15 Benešov - Doubravka 0:3 [ více ]
    27. Ne 26.05. 10:00 Doubravka - FC Táborsko 0:2 [ více ]
    28. Ne 02.06. 10:00 Motorlet Praha - Doubravka 4:2 [ více ]
    29. St 05.06. 16:00 Doubravka - 1.FK Příbram B 1:3 [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout