Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. září 2018
svátek má Oleg.
Hlavní menu
  • ID: 12866
  • Návštěvy: 4330/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    18415
    Týden:
    4330
    Dnes:
    390
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Ne 05.08. 17:00 hřiště SFK Nové Město - Uničov 1:2 [ více ]
    2. So 11.08. 17:00 hřiště SFK Nové Město - Rýmařov 2:2 [ více ]
    3. So 18.08. 17:00 hřiště Frýdek-Místek - SFK Nové Město 4:1 [ více ]
    4. Ne 26.08. 16:30 hřiště SFK Nové Město - Uherský Brod 0:2 [ více ]
    5. So 01.09. 16:00 hřiště Val. Meziříčí - SFK Nové Město 0:5 [ více ]
    6. Ne 09.09. 16:00 hřiště SFK Nové Město - Hulín 1:1 [ více ]
    7. So 15.09. 15:30 hřiště Líšeň - SFK Nové Město 3:0 [ více ]
    8. Ne 23.09. 15:30 SFK Nové Město - Hodonín [ více ]
    9. So 29.09. 10:15 Petřkovice - SFK Nové Město [ více ]
    10. Ne 07.10. 15:00 SFK Nové Město - Otrokovice [ více ]
    11. So 13.10. 15:00 Vyškov - SFK Nové Město [ více ]
    12. Ne 21.10. 14:30 SFK Nové Město - Hlučín [ více ]
    13. So 27.10. 14:30 Dolní Benešov - SFK Nové Město [ více ]
    14. Ne 04.11. 14:00 SFK Nové Město - Kroměříž [ více ]
    15. Ne 11.11. 14:00 Velké Meziříčí - SFK Nové Město [ více ]
    16. So 17.11. 00:00 Uničov - SFK Nové Město [ více ]
    17. So 16.03. 00:00 Rýmařov - SFK Nové Město [ více ]
    18. So 23.03. 00:00 SFK Nové Město - Frýdek-Místek [ více ]
    19. So 30.03. 00:00 Uherský Brod - SFK Nové Město [ více ]
    20. So 06.04. 00:00 SFK Nové Město - Val. Meziříčí [ více ]
    21. So 13.04. 00:00 Hulín - SFK Nové Město [ více ]
    22. So 20.04. 00:00 SFK Nové Město - Líšeň [ více ]
    23. So 27.04. 00:00 Hodonín - SFK Nové Město [ více ]
    24. So 04.05. 00:00 SFK Nové Město - Petřkovice [ více ]
    25. So 11.05. 00:00 Otrokovice - SFK Nové Město [ více ]
    26. So 18.05. 00:00 SFK Nové Město - Vyškov [ více ]
    27. So 25.05. 00:00 Hlučín - SFK Nové Město [ více ]
    28. So 01.06. 00:00 SFK Nové Město - Dolní Benešov [ více ]
    29. So 08.06. 00:00 Kroměříž - SFK Nové Město [ více ]
    30. So 15.06. 00:00 SFK Nové Město - Velké Meziříčí [ více ]
    Správce soutěže: Erik Kappel