Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 20. října 2019
svátek má Vendelín.
Hlavní menu
  • ID: 12734
  • Návštěvy: 198/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    40773
    Týden:
    198
    Dnes:
    31
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 11.08. 14:30 Tempo - Vyšehrad B 2:2 [ více ]
    2. So 18.08. 14:00 Vyšehrad B - Dukla JM 1:3 [ více ]
    3. Ne 26.08. 14:00 hřiště Admira Praha B - Vyšehrad B 0:2 [ více ]
    4. So 01.09. 14:00 Vyšehrad B - ABC Braník 9:1 [ více ]
    5. So 08.09. 10:15 hřiště ČAFC Praha - Vyšehrad B 2:3 [ více ]
    6. So 15.09. 14:00 Vyšehrad B - Uhelné sklady 2:5 [ více ]
    7. So 22.09. 10:15 hřiště Podolí - Vyšehrad B 4:2 [ více ]
    8. So 29.09. 14:00 Vyšehrad B - Újezd P4 0:3 [ více ]
    9. So 06.10. 16:00 hřiště Př. Kopanina - Vyšehrad B 1:2 [ více ]
    10. So 13.10. 14:00 Vyšehrad B - Viktoria Žižkov B 3:3 [ více ]
    11. So 20.10. 15:30 hřiště Královice - Vyšehrad B 3:1 [ více ]
    12. Ne 28.10. 14:30 Vyšehrad B - Motorlet Praha B 1:4 [ více ]
    13. So 03.11. 10:30 Hostivař - Vyšehrad B 2:1 [ více ]
    14. Ne 11.11. 14:00 Vyšehrad B - Třeboradice 0:1 [ více ]
    15. So 17.11. 13:30 Vyšehrad B - Union Vršovice 3:0 [ více ]
    16. So 09.03. 14:30 Vyšehrad B - Tempo 7:0 [ více ]
    17. So 16.03. 14:30 Dukla JM - Vyšehrad B 1:2 [ více ]
    18. So 23.03. 15:00 Vyšehrad B - Admira Praha B 2:4 [ více ]
    19. So 30.03. 10:15 hřiště ABC Braník - Vyšehrad B 0:4 [ více ]
    20. So 06.04. 15:00 Vyšehrad B - ČAFC Praha 3:2 [ více ]
    21. So 13.04. 10:30 hřiště Uhelné sklady - Vyšehrad B 1:4 [ více ]
    22. 19.04. 10:15 Vyšehrad B - Podolí 2:2 [ více ]
    23. So 27.04. 10:15 hřiště Újezd P4 - Vyšehrad B 0:3 [ více ]
    24. So 04.05. 15:00 Vyšehrad B - Př. Kopanina 3:1 [ více ]
    25. Ne 12.05. 17:00 hřiště Viktoria Žižkov B - Vyšehrad B 2:1 [ více ]
    26. So 18.05. 15:00 Vyšehrad B - Královice 3:1 [ více ]
    27. Ne 26.05. 17:00 hřiště Motorlet Praha B - Vyšehrad B 5:1 [ více ]
    28. Ne 02.06. 17:00 Vyšehrad B - Hostivař 0:1 [ více ]
    29. So 08.06. 10:30 hřiště Třeboradice - Vyšehrad B 2:2 [ více ]
    30. So 15.06. 10:30 hřiště Union Vršovice - Vyšehrad B 5:7 [ více ]
    Soutěž nemá správce [ více ]