Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 13. prosince 2019
svátek má Lucie.
Hlavní menu
  • ID: 12404
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Český Krumlov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2191
    Týden:
    22
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    4. 01.09. 18:00 Český Krumlov B - Zlatá Koruna 2:4 [ více ]
    2. St 06.09. 17:00 Zlatá Koruna - Kaplice 4:7 [ více ]
    5. 08.09. 18:00 Křemže / Holubov - Zlatá Koruna 8:1 [ více ]
    3. Út 12.09. 17:30 Lipno / Malonty - Zlatá Koruna 0:8 [ více ]
    6. 15.09. 17:30 Zlatá Koruna - Vyšší Brod 4:1 [ více ]
    7. 22.09. 00:00 KFUM Oslo - Zlatá Koruna 10:1 [ více ]
    1. Čt 28.09. 10:00 St. Lucia - Zlatá Koruna 2:1np [ více ]
    8. Ne 01.10. 10:00 Zlatá Koruna - Nová Ves-Brloh 7:3 [ více ]
    9. 06.10. 16:30 Křemže / Holubov B - Zlatá Koruna 5:9 [ více ]
    10. 13.10. 17:00 Zlatá Koruna - Větřní 5:2 [ více ]
    11. Ne 22.10. 10:00 Velešín - Zlatá Koruna 10:0 [ více ]
    12. 27.10. 16:30 Zlatá Koruna - Frymburk 8:7 [ více ]
    13. Út 31.10. 15:00 Loučovice - Zlatá Koruna 3:9 [ více ]
    16. 06.04. 17:00 Zlatá Koruna - Lipno / Malonty 12:3 [ více ]
    17. Čt 12.04. 17:30 Zlatá Koruna - Český Krumlov B 3:20 [ více ]
    18. 20.04. 17:00 Zlatá Koruna - Křemže / Holubov 1:7 [ více ]
    19. Ne 29.04. 10:00 Vyšší Brod - Zlatá Koruna 1:8 [ více ]
    14. Út 01.05. 17:30 Zlatá Koruna - St. Lucia 5:3 [ více ]
    20. 04.05. 17:30 Zlatá Koruna - KFUM Oslo 2:8 [ více ]
    15. Út 08.05. 10:00 Kaplice - Zlatá Koruna 2:1 [ více ]
    21. So 12.05. 10:00 Nová Ves-Brloh - Zlatá Koruna 0:8 [ více ]
    22. 18.05. 17:30 Zlatá Koruna - Křemže / Holubov B 6:2 [ více ]
    23. So 26.05. 13:30 Větřní - Zlatá Koruna 4:5np [ více ]
    24. Ne 03.06. 11:00 Zlatá Koruna - Velešín 4:8 [ více ]
    25. Ne 10.06. 10:30 Frymburk - Zlatá Koruna 6:7 [ více ]
    26. So 16.06. 11:00 Zlatá Koruna - Loučovice 9:2 [ více ]
    Správce soutěže: Zdeněk Kemény