Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 29. května 2020
svátek má Maxmilián, Maxim.
Hlavní menu
  • ID: 12182
  • Návštěvy: 105/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    49145
    Týden:
    105
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 12.08. 10:15 Vyšehořovice - Pěčice 1:2np [ více ]
    2. So 19.08. 10:15 Vyšehořovice - Čelákovice 2:1np [ více ]
    3. So 26.08. 17:00 Luštěnice - Vyšehořovice 0:2 [ více ]
    4. So 02.09. 10:15 Vyšehořovice - Sázava 6:2 [ více ]
    5. Ne 10.09. 14:30 Český Brod B - Vyšehořovice 1:2 [ více ]
    6. So 16.09. 10:15 Vyšehořovice - Uhl. Janovice 4:0 [ více ]
    7. So 23.09. 16:30 Záryby - Vyšehořovice 1:2 [ více ]
    8. So 30.09. 10:15 Vyšehořovice - Kly 2:1np [ více ]
    9. So 07.10. 16:00 Pšovka Mělník - Vyšehořovice 3:1 [ více ]
    10. So 14.10. 10:15 Vyšehořovice - Boh. Poděbrady 7:2 [ více ]
    11. So 21.10. 15:30 Divišov - Vyšehořovice 0:2 [ více ]
    12. So 28.10. 10:15 Vyšehořovice - Mnich. Hradiště 3:1 [ více ]
    13. So 04.11. 14:00 Kosmonosy - Vyšehořovice 1:2 [ více ]
    14. So 11.11. 10:15 Vyšehořovice - Velim 2:0 [ více ]
    15. 17.11. 13:30 Lysá n.L. - Vyšehořovice 3:0 [ více ]
    18. So 24.03. 10:15 Vyšehořovice - Luštěnice 4:0 [ více ]
    16. St 28.03. 17:00 Pěčice - Vyšehořovice 0:3 [ více ]
    19. So 31.03. 15:00 Sázava - Vyšehořovice 1:3 [ více ]
    17. St 04.04. 17:00 Čelákovice - Vyšehořovice 0:4 [ více ]
    20. So 07.04. 10:15 Vyšehořovice - Český Brod B 2:0 [ více ]
    21. Ne 15.04. 16:30 Uhl. Janovice - Vyšehořovice 1:0np [ více ]
    22. So 21.04. 10:15 Vyšehořovice - Záryby 3:2 [ více ]
    23. So 28.04. 10:15 Kly - Vyšehořovice 1:2np [ více ]
    24. So 05.05. 10:15 Vyšehořovice - Pšovka Mělník 3:2np [ více ]
    25. So 12.05. 17:00 Boh. Poděbrady - Vyšehořovice 1:0 [ více ]
    26. So 19.05. 10:15 Vyšehořovice - Divišov 2:6 [ více ]
    27. Ne 27.05. 17:00 Mnich. Hradiště - Vyšehořovice 3:1 [ více ]
    28. So 02.06. 10:15 Vyšehořovice - Kosmonosy 2:0 [ více ]
    29. Ne 10.06. 17:00 Velim - Vyšehořovice 3:0 [ více ]
    30. So 16.06. 10:15 Vyšehořovice - Lysá n.L. 1:5 [ více ]
    Správce soutěže: Ondřej Pech