Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 18. října 2018
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 12114
  • Návštěvy: 134/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8296
    Týden:
    134
    Dnes:
    22
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. So 19.08. 12:15 Vyšehrad B - Vlašim 2:1 [ více ]
    3. So 26.08. 12:30 Nymburk - Vyšehrad B 0:3 [ více ]
    4. So 02.09. 12:15 Vyšehrad B - Svitavy 4:1 [ více ]
    5. So 09.09. 16:15 Benešov B - Vyšehrad B 0:1 [ více ]
    6. So 16.09. 12:15 Vyšehrad B - Viktoria Žižkov B 4:1 [ více ]
    7. So 23.09. 12:15 Kolín - Vyšehrad B 2:1 [ více ]
    8. So 30.09. 12:15 Vyšehrad B - Admira Praha B 1:2 [ více ]
    9. So 07.10. 12:15 Třebeš - Vyšehrad B 1:2np [ více ]
    10. So 14.10. 12:15 Vyšehrad B - Střešovice 1911 2:1 [ více ]
    11. So 21.10. 12:15 RMSK Cidlina - Vyšehrad B 2:0 [ více ]
    12. Čt 26.10. 12:15 Vyšehrad B - Trutnov 0:3 [ více ]
    13. So 04.11. 12:15 Meteor B - Vyšehrad B 3:0 [ více ]
    14. So 11.11. 11:30 Ústí n.O. - Vyšehrad B 1:4 [ více ]
    15. So 18.11. 12:15 Vyšehrad B - Tempo 0:9 [ více ]
    1. So 25.11. 12:30 Dukla Praha B - Vyšehrad B 3:1 [ více ]
    16. So 10.03. 12:30 Vyšehrad B - Dukla Praha B 0:7 [ více ]
    17. So 17.03. 12:15 Vlašim - Vyšehrad B 0:3 [ více ]
    18. So 24.03. 12:15 Vyšehrad B - Nymburk 5:3 [ více ]
    19. 30.03. 12:15 Svitavy - Vyšehrad B 0:1 [ více ]
    20. So 07.04. 12:30 Vyšehrad B - Benešov B 0:3 [ více ]
    21. So 14.04. 12:15 Viktoria Žižkov B - Vyšehrad B 3:1 [ více ]
    22. So 21.04. 12:30 Vyšehrad B - Kolín 3:1 [ více ]
    23. So 28.04. 12:15 Admira Praha B - Vyšehrad B 0:1 [ více ]
    24. So 05.05. 12:30 Vyšehrad B - Třebeš 5:2 [ více ]
    25. So 12.05. 14:15 Střešovice 1911 - Vyšehrad B 3:2 [ více ]
    26. So 19.05. 12:30 Vyšehrad B - RMSK Cidlina 4:3 [ více ]
    27. So 26.05. 17:00 Trutnov - Vyšehrad B 4:3np [ více ]
    28. So 02.06. 12:30 Vyšehrad B - Meteor B 0:2 [ více ]
    29. So 09.06. 12:30 Vyšehrad B - Ústí n.O. 4:0 [ více ]
    30. So 16.06. 12:45 Tempo - Vyšehrad B 8:0 [ více ]
    Správce soutěže: Milan Másílko