Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 18. října 2018
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 12113
  • Návštěvy: 157/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12261
    Týden:
    157
    Dnes:
    23
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. So 19.08. 10:00 Vyšehrad B - Vlašim 4:3np [ více ]
    3. So 26.08. 10:15 Nymburk - Vyšehrad B 0:7 [ více ]
    4. So 02.09. 10:00 Vyšehrad B - Svitavy 4:1 [ více ]
    5. So 09.09. 14:00 Benešov B - Vyšehrad B 0:1 [ více ]
    6. So 16.09. 10:00 Vyšehrad B - Viktoria Žižkov B 1:2 [ více ]
    7. So 23.09. 10:00 Kolín - Vyšehrad B 2:1 [ více ]
    8. So 30.09. 10:00 Vyšehrad B - Admira Praha B 5:3 [ více ]
    9. So 07.10. 10:00 Třebeš - Vyšehrad B 1:2 [ více ]
    10. So 14.10. 10:00 Vyšehrad B - Střešovice 1911 2:1 [ více ]
    11. So 21.10. 10:00 RMSK Cidlina - Vyšehrad B 0:3 [ více ]
    12. Čt 26.10. 10:00 Vyšehrad B - Trutnov 3:5 [ více ]
    13. So 04.11. 10:00 Meteor B - Vyšehrad B 3:0 [ více ]
    14. So 11.11. 09:15 Ústí n.O. - Vyšehrad B 2:1 [ více ]
    15. So 18.11. 10:00 Vyšehrad B - Tempo 3:0 [ více ]
    1. So 25.11. 10:15 Dukla Praha B - Vyšehrad B 8:1 [ více ]
    16. So 10.03. 10:15 Vyšehrad B - Dukla Praha B 0:5 [ více ]
    17. So 17.03. 10:00 Vlašim - Vyšehrad B 5:1 [ více ]
    18. So 24.03. 10:00 Vyšehrad B - Nymburk 4:2 [ více ]
    19. 30.03. 10:30 Svitavy - Vyšehrad B 3:2np [ více ]
    20. So 07.04. 10:15 Vyšehrad B - Benešov B 3:5 [ více ]
    21. So 14.04. 10:00 Viktoria Žižkov B - Vyšehrad B 4:0 [ více ]
    22. So 21.04. 10:15 Vyšehrad B - Kolín 2:4 [ více ]
    23. So 28.04. 10:00 Admira Praha B - Vyšehrad B 2:4 [ více ]
    24. So 05.05. 10:15 Vyšehrad B - Třebeš 4:3 [ více ]
    25. So 12.05. 12:00 Střešovice 1911 - Vyšehrad B 4:0 [ více ]
    26. So 19.05. 10:15 Vyšehrad B - RMSK Cidlina 0:2 [ více ]
    27. So 26.05. 14:45 Trutnov - Vyšehrad B 5:0 [ více ]
    28. So 02.06. 10:15 Vyšehrad B - Meteor B 2:5 [ více ]
    29. So 09.06. 10:15 Vyšehrad B - Ústí n.O. 0:2 [ více ]
    30. So 16.06. 10:30 Tempo - Vyšehrad B 2:1np [ více ]
    Správce soutěže: Michal Malý