Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. června 2018
svátek má Květa.
Hlavní menu
  • ID: 11784
  • Návštěvy: 847/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19900
    Týden:
    847
    Dnes:
    68
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. Ne 20.08. 10:00 Vyšehrad - Viktoria Žižkov 1:2 [ více ]
    3. Ne 27.08. 10:00 Písek - Vyšehrad 2:1 [ více ]
    4. Ne 03.09. 13:00 Vyšehrad - Meteor 3:2 [ více ]
    5. Ne 10.09. 14:00 Slavia Praha B - Vyšehrad 7:0 [ více ]
    6. Ne 17.09. 10:00 Vyšehrad - Viktoria Plzeň B 0:5 [ více ]
    7. Ne 24.09. 10:15 Sokolov - Vyšehrad 2:1 [ více ]
    8. Ne 01.10. 10:00 Vyšehrad - Mostecký FK 3:2np [ více ]
    9. Ne 08.10. 10:15 Kladno - Vyšehrad 2:3 [ více ]
    10. Ne 15.10. 10:00 Vyšehrad - Benešov 1:2 [ více ]
    11. Ne 22.10. 10:00 Petřín Plzeň - Vyšehrad 2:1 [ více ]
    12. Ne 29.10. 11:00 České Budějovice B - Vyšehrad 2:1 [ více ]
    13. Ne 05.11. 09:30 Vyšehrad - Aritma Praha 3:0 [ více ]
    14. Ne 12.11. 10:15 MAS Táborsko - Vyšehrad 3:2np [ více ]
    15. Ne 19.11. 10:00 Vyšehrad - Motorlet Praha 0:1np [ více ]
    1. Ne 26.11. 10:00 1.FK Příbram B - Vyšehrad 0:1 [ více ]
    16. Ne 11.03. 10:15 Vyšehrad - 1.FK Příbram B 3:2 [ více ]
    18. Ne 25.03. 10:00 Vyšehrad - Písek 4:1 [ více ]
    19. Čt 29.03. 14:15 Meteor - Vyšehrad 1:2 [ více ]
    20. Ne 08.04. 10:15 Vyšehrad - Slavia Praha B 3:0 [ více ]
    21. Ne 15.04. 14:15 Viktoria Plzeň B - Vyšehrad 1:2 [ více ]
    17. St 18.04. 14:45 Viktoria Žižkov - Vyšehrad 2:1 [ více ]
    22. Ne 22.04. 10:00 Vyšehrad - Sokolov 3:2 [ více ]
    23. Ne 29.04. 10:00 Mostecký FK - Vyšehrad 2:0 [ více ]
    24. Ne 06.05. 10:15 Vyšehrad - Kladno 1:0 [ více ]
    30. St 09.05. 15:00 Motorlet Praha - Vyšehrad 4:1 [ více ]
    25. Ne 13.05. 10:00 Benešov - Vyšehrad 6:1 [ více ]
    26. Ne 20.05. 10:15 Vyšehrad - Petřín Plzeň 2:0 [ více ]
    27. Ne 27.05. 14:00 Vyšehrad - České Budějovice B 1:0 [ více ]
    28. Ne 03.06. 14:45 Aritma Praha - Vyšehrad 0:1 [ více ]
    29. Ne 10.06. 10:15 Vyšehrad - MAS Táborsko 2:0 [ více ]
    Správce soutěže: Michal Malý