Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 20. dubna 2018
svátek má Marcela.
Hlavní menu
  • ID: 11681
  • Návštěvy: 5089/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    59010
    Týden:
    5089
    Dnes:
    187
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 12.08. 10:15 hřiště Vyšehrad - Štěchovice 0:4 [ více ]
    2. So 19.08. 13:30 hřiště Čížová - Vyšehrad 0:1np [ více ]
    3. So 26.08. 10:15 hřiště Vyšehrad - Písek 2:0 [ více ]
    16. St 30.08. 17:00 Vyšehrad - Jirny 2:1 [ více ]
    4. Ne 03.09. 17:00 hřiště Nymburk - Vyšehrad 0:1 [ více ]
    5. So 09.09. 10:15 hřiště Vyšehrad - Převýšov 4:1 [ více ]
    6. So 16.09. 10:30 Litoměřicko - Vyšehrad 3:4np [ více ]
    7. So 23.09. 10:15 hřiště Vyšehrad - Chrudim 0:2 [ více ]
    17. St 27.09. 16:30 Brozany - Vyšehrad 4:0 [ více ]
    8. Ne 01.10. 16:00 Zápy - Vyšehrad 1:2np [ více ]
    9. So 07.10. 10:15 hřiště Vyšehrad - Králův Dvůr 7:1 [ více ]
    10. So 14.10. 15:30 hřiště Domažlice - Vyšehrad 5:2 [ více ]
    11. So 21.10. 10:15 hřiště Vyšehrad - Vltavín 2:4 [ více ]
    12. So 28.10. 10:30 hřiště Benešov - Vyšehrad 0:1np [ více ]
    13. So 04.11. 10:15 hřiště Vyšehrad - Ústí n.O. 2:0 [ více ]
    14. So 11.11. 10:15 hřiště Vyšehrad - Benátky 4:2 [ více ]
    15. So 18.11. 13:30 hřiště Dobrovice - Vyšehrad 2:0 [ více ]
    18. Ne 11.03. 14:30 Štěchovice - Vyšehrad 2:0 [ více ]
    19. So 17.03. 10:15 hřiště Vyšehrad - Čížová 3:1 [ více ]
    20. So 24.03. 10:15 hřiště Písek - Vyšehrad 2:0 [ více ]
    21. Ne 01.04. 16:30 hřiště Vyšehrad - Nymburk 4:0 [ více ]
    22. Ne 08.04. 10:15 hřiště Převýšov - Vyšehrad 2:0 [ více ]
    23. So 14.04. 10:15 Vyšehrad - Litoměřicko 4:1 [ více ]
    24. So 21.04. 10:15 Chrudim - Vyšehrad [ více ]
    25. So 28.04. 10:15 Vyšehrad - Zápy [ více ]
    26. So 05.05. 10:30 Králův Dvůr - Vyšehrad [ více ]
    33. St 09.05. 17:00 Jirny - Vyšehrad [ více ]
    27. So 12.05. 10:15 Vyšehrad - Domažlice [ více ]
    28. So 19.05. 10:15 Vltavín - Vyšehrad [ více ]
    29. So 26.05. 10:15 Vyšehrad - Benešov [ více ]
    34. St 30.05. 17:00 Vyšehrad - Brozany [ více ]
    30. So 02.06. 17:00 Ústí n.O. - Vyšehrad [ více ]
    31. Ne 10.06. 17:00 Benátky - Vyšehrad [ více ]
    32. So 16.06. 10:15 Vyšehrad - Dobrovice [ více ]
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška