Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 17. ledna 2018
svátek má Drahoslav.
Hlavní menu
  • ID: 11681
  • Návštěvy: 1000/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    46325
    Týden:
    1000
    Dnes:
    132
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 12.08. 10:15 hřiště Chrudim - Ústí n.O. 2:0 [ více ]
    2. So 19.08. 10:15 hřiště Chrudim - Zápy 2:0 [ více ]
    3. So 26.08. 10:30 hřiště Králův Dvůr - Chrudim 2:1np [ více ]
    16. St 30.08. 17:00 Chrudim - Převýšov 3:1 [ více ]
    4. So 02.09. 10:15 hřiště Chrudim - Domažlice 7:0 [ více ]
    5. So 09.09. 10:15 hřiště Vltavín - Chrudim 1:2 [ více ]
    6. So 16.09. 10:15 hřiště Chrudim - Benešov 2:0 [ více ]
    7. So 23.09. 10:15 hřiště Vyšehrad - Chrudim 0:2 [ více ]
    17. St 27.09. 16:30 Litoměřicko - Chrudim 1:3 [ více ]
    8. So 30.09. 10:15 hřiště Chrudim - Benátky 4:1 [ více ]
    9. So 07.10. 16:00 hřiště Dobrovice - Chrudim 1:0 [ více ]
    10. So 14.10. 10:15 hřiště Chrudim - Jirny 1:0np [ více ]
    11. Ne 22.10. 15:30 Brozany - Chrudim 2:4 [ více ]
    12. So 28.10. 10:15 hřiště Chrudim - Štěchovice 4:0 [ více ]
    13. So 04.11. 13:30 hřiště Čížová - Chrudim 1:4 [ více ]
    14. So 11.11. 10:15 hřiště Chrudim - Písek 2:0 [ více ]
    15. 17.11. 13:30 hřiště Nymburk - Chrudim 0:3 [ více ]
    18. Ne 11.03. 14:30 Ústí n.O. - Chrudim [ více ]
    19. Ne 18.03. 15:00 Zápy - Chrudim [ více ]
    20. So 24.03. 10:15 Chrudim - Králův Dvůr [ více ]
    21. Ne 01.04. 16:30 Domažlice - Chrudim [ více ]
    22. So 07.04. 10:15 Chrudim - Vltavín [ více ]
    23. Ne 15.04. 17:00 Benešov - Chrudim [ více ]
    24. So 21.04. 10:15 Chrudim - Vyšehrad [ více ]
    25. Ne 29.04. 17:00 Benátky - Chrudim [ více ]
    26. So 05.05. 10:15 Chrudim - Dobrovice [ více ]
    33. St 09.05. 17:00 Převýšov - Chrudim [ více ]
    27. Ne 13.05. 17:00 Jirny - Chrudim [ více ]
    28. So 19.05. 10:15 Chrudim - Brozany [ více ]
    29. Ne 27.05. 17:00 Štěchovice - Chrudim [ více ]
    34. St 30.05. 17:00 Chrudim - Litoměřicko [ více ]
    30. So 02.06. 10:15 Chrudim - Čížová [ více ]
    31. Ne 10.06. 17:00 Písek - Chrudim [ více ]
    32. So 16.06. 10:15 Chrudim - Nymburk [ více ]
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška