Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 28. února 2020
svátek má Lumír.
Hlavní menu
  • ID: 11607
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Kazachstán

Sledge hokej

Amatérské

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Návštěvy soutěže

Celkem:
2662
Týden:
15
Dnes:
1
On-line:
1

Rozpis zápasů pro tým

1. Út 06.09. 15:00 Nomad Astana - Almaty 6:2 [ více ]
2. St 07.09. 15:00 Nomad Astana - Almaty 3:0 [ více ]
3. So 10.09. 13:00 Temirtau - Almaty 6:1 [ více ]
4. Ne 11.09. 13:00 Temirtau - Almaty 1:2pp [ více ]
7. Ne 18.09. 13:00 hřiště Almaty - Gornyak Rudny 6:0 [ více ]
8. Po 19.09. 15:00 Almaty - Gornyak Rudny 3:1 [ více ]
12. Po 26.09. 15:00 Almaty - Kulager 2:1 [ více ]
13. Út 27.09. 15:00 Almaty - Kulager 4:3 [ více ]
15. So 01.10. 13:00 Almaty - HK Astana 5:4 [ více ]
16. Ne 02.10. 11:00 Almaty - HK Astana 4:2 [ více ]
21. Po 10.10. 15:00 Almaty - Kazzinc-Torpedo 1:2 [ více ]
22. Út 11.10. 15:00 Almaty - Kazzinc-Torpedo 3:4pp [ více ]
24. 14.10. 15:00 Almaty - Nomad Astana 3:1 [ více ]
25. So 15.10. 13:00 Almaty - Nomad Astana 2:1pp [ více ]
26. Út 18.10. 15:00 Almaty - Kokshetau 1:2 [ více ]
27. St 19.10. 15:00 Almaty - Kokshetau 2:3np [ více ]
29. Ne 23.10. 13:00 Pavlodar - Almaty 7:2 [ více ]
30. Po 24.10. 15:00 Pavlodar - Almaty 3:1 [ více ]
31. Čt 27.10. 10:00 Kazzinc-Torpedo - Almaty 2:1 [ více ]
32. 28.10. 10:00 Kazzinc-Torpedo - Almaty 2:5 [ více ]
40. St 09.11. 14:00 Almaty - Pavlodar 3:5 [ více ]
41. Čt 10.11. 14:00 Almaty - Pavlodar 3:2 [ více ]
43. Po 14.11. 14:00 Kokshetau - Almaty 4:0 [ více ]
44. Út 15.11. 14:00 Kokshetau - Almaty 4:1 [ více ]
46. 18.11. 14:00 Gornyak Rudny - Almaty 3:0 [ více ]
47. So 19.11. 12:00 Gornyak Rudny - Almaty 1:2 [ více ]
52. 25.11. 14:00 Almaty - Beibarys Atyrau 0:1 [ více ]
53. So 26.11. 12:00 Almaty - Beibarys Atyrau 4:1 [ více ]
58. Po 05.12. 15:00 Beibarys Atyrau - Almaty 7:3 [ více ]
59. Út 06.12. 15:00 Beibarys Atyrau - Almaty 3:2np [ více ]
62. So 10.12. 12:00 Kulager - Almaty 5:4pp [ více ]
63. Ne 11.12. 12:00 Kulager - Almaty 3:1 [ více ]
65. St 14.12. 14:00 HK Astana - Almaty 1:5 [ více ]
66. Čt 15.12. 12:00 HK Astana - Almaty 1:2 [ více ]
70. Čt 22.12. 14:00 Almaty - Temirtau 4:3 [ více ]
71. 23.12. 14:00 Almaty - Temirtau 4:1 [ více ]
76. Po 09.01. 14:00 Kulager - Almaty 0:1 [ více ]
77. Út 10.01. 14:00 Kulager - Almaty 4:3 [ více ]
80. So 14.01. 12:00 Almaty - Pavlodar 5:4pp [ více ]
81. Ne 15.01. 12:00 Almaty - Pavlodar 4:3pp [ více ]
82. St 18.01. 14:00 Nomad Astana - Almaty 0:3 [ více ]
83. Čt 19.01. 14:00 Nomad Astana - Almaty 6:0 [ více ]
105. Ne 22.01. 12:00 HK Astana - Almaty 1:3 [ více ]
93. Po 23.01. 12:00 HK Astana - Almaty 3:7 [ více ]
87. 10.02. 14:00 Almaty - Beibarys Atyrau 4:1 [ více ]
88. So 11.02. 12:00 Almaty - Beibarys Atyrau 0:2 [ více ]
91. Út 14.02. 14:00 Kokshetau - Almaty 3:2pp [ více ]
89. St 15.02. 14:00 Kokshetau - Almaty 2:1pp [ více ]
95. St 01.03. 14:00 Almaty - Gornyak Rudny 4:3 [ více ]
96. Čt 02.03. 14:00 Almaty - Gornyak Rudny 2:1np [ více ]
98. Ne 05.03. 12:00 Kazzinc-Torpedo - Almaty 2:1pp [ více ]
99. Po 06.03. 13:30 Kazzinc-Torpedo - Almaty 2:4 [ více ]
101. 10.03. 14:00 Almaty - Temirtau 1:0 [ více ]
102. So 11.03. 12:00 Almaty - Temirtau 4:2 [ více ]
Správce soutěže: Lukáš Manoušek