Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 17. ledna 2018
svátek má Drahoslav.
Hlavní menu
  • ID: 11598
  • Návštěvy: 817/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    32234
    Týden:
    817
    Dnes:
    98
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 05.08. 10:30 Otrokovice - HFK Olomouc 2:5 [ více ]
    2. So 12.08. 10:30 Otrokovice - Rýmařov 1:1 [ více ]
    3. So 19.08. 16:30 hřiště Hlučín - Otrokovice 1:1 [ více ]
    4. So 26.08. 10:30 Otrokovice - Uničov 1:6 [ více ]
    5. So 02.09. 16:00 hřiště Hulín - Otrokovice 1:1 [ více ]
    6. So 09.09. 10:30 Otrokovice - Uherský Brod 1:3 [ více ]
    7. So 16.09. 15:30 hřiště Mohelnice - Otrokovice 2:2 [ více ]
    8. So 23.09. 10:30 Otrokovice - Vyškov 3:3 [ více ]
    9. Ne 01.10. 10:15 hřiště Val. Meziříčí - Otrokovice 3:0 [ více ]
    10. So 07.10. 10:30 Otrokovice - Petřkovice 2:1 [ více ]
    11. So 14.10. 15:00 hřiště Hodonín - Otrokovice 3:1 [ více ]
    12. So 21.10. 10:30 Otrokovice - Líšeň 1:0 [ více ]
    13. 27.10. 18:00 hřiště Kroměříž - Otrokovice 3:2 [ více ]
    14. So 04.11. 10:30 Otrokovice - Velké Meziříčí 2:0 [ více ]
    15. So 11.11. 14:00 hřiště Prostějov - Otrokovice 4:0 [ více ]
    17. Ne 18.03. 15:00 Rýmařov - Otrokovice [ více ]
    18. Ne 25.03. 15:00 Otrokovice - Hlučín [ více ]
    19. Ne 01.04. 15:30 Uničov - Otrokovice [ více ]
    20. Ne 08.04. 15:30 Otrokovice - Hulín [ více ]
    21. Ne 15.04. 15:30 Uherský Brod - Otrokovice [ více ]
    22. Ne 22.04. 16:00 Otrokovice - Mohelnice [ více ]
    23. Ne 29.04. 16:00 Vyškov - Otrokovice [ více ]
    24. Ne 06.05. 16:30 Otrokovice - Val. Meziříčí [ více ]
    30. St 09.05. 17:00 Otrokovice - Prostějov [ více ]
    25. Ne 13.05. 16:30 Petřkovice - Otrokovice [ více ]
    26. Ne 20.05. 17:00 Otrokovice - Hodonín [ více ]
    16. St 23.05. 17:00 HFK Olomouc - Otrokovice [ více ]
    27. Ne 27.05. 17:00 Líšeň - Otrokovice [ více ]
    28. Ne 03.06. 17:00 Otrokovice - Kroměříž [ více ]
    29. Ne 10.06. 17:00 Velké Meziříčí - Otrokovice [ více ]
    Správce soutěže: Erik Kappel