Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 17. října 2017
svátek má Hedvika.
Hlavní menu
  • ID: 11137
  • Návštěvy: 101/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6576
    Týden:
    101
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    12. So 03.09. 15:00 Vyšehrad B - Satalice 9:1 [ více ]
    1. Ne 11.09. 14:30 Stodůlky - Vyšehrad B 2:2 [ více ]
    13. St 14.09. 17:00 Libuš - Vyšehrad B 2:0 [ více ]
    2. Ne 18.09. 13:00 Vyšehrad B - Újezd nad Lesy 15:0 [ více ]
    3. So 24.09. 12:30 Čechie Smíchov - Vyšehrad B 4:1 [ více ]
    4. So 01.10. 16:30 Vyšehrad B - Ďáblice 6:1 [ více ]
    5. Ne 09.10. 13:45 Union Vršovice B - Vyšehrad B 3:6 [ více ]
    6. So 15.10. 10:00 Vyšehrad B - Suchdol 12:4 [ více ]
    7. Ne 23.10. 15:30 Bohnice - Vyšehrad B 4:3 [ více ]
    8. Ne 30.10. 14:00 Vyšehrad B - Kyje 13:1 [ více ]
    9. Ne 06.11. 17:00 Štěrboholy - Vyšehrad B 1:3 [ více ]
    10. So 12.11. 14:00 Vyšehrad B - Junior Praha 10:0 [ více ]
    11. Ne 20.11. 15:00 Vyšehrad B - Př. Kopanina 1:3 [ více ]
    16. So 11.03. 14:00 Vyšehrad B - Stodůlky 0:2 [ více ]
    17. Ne 19.03. 10:30 Újezd nad Lesy - Vyšehrad B 2:2 [ více ]
    18. So 25.03. 15:00 Vyšehrad B - Čechie Smíchov 1:5 [ více ]
    19. Ne 02.04. 13:00 Ďáblice - Vyšehrad B 8:1 [ více ]
    20. Ne 09.04. 13:30 Vyšehrad B - Union Vršovice B 6:0 [ více ]
    21. 14.04. 14:30 Suchdol - Vyšehrad B 2:7 [ více ]
    14. St 19.04. 18:00 ČAFC Praha - Vyšehrad B 4:3 [ více ]
    22. So 22.04. 14:00 Vyšehrad B - Bohnice 3:1 [ více ]
    23. Čt 27.04. 17:30 Kyje - Vyšehrad B 2:6 [ více ]
    24. So 06.05. 14:00 Vyšehrad B - Štěrboholy 13:3 [ více ]
    15. Čt 11.05. 17:00 Vyšehrad B - Klánovice 3:1 [ více ]
    25. Ne 14.05. 18:00 Junior Praha - Vyšehrad B 1:3 [ více ]
    26. So 20.05. 17:00 Př. Kopanina - Vyšehrad B 2:3 [ více ]
    27. Ne 28.05. 17:00 Satalice - Vyšehrad B 2:6 [ více ]
    28. So 03.06. 17:00 Vyšehrad B - Libuš 2:2 [ více ]
    29. Ne 11.06. 15:00 Vyšehrad B - ČAFC Praha 6:3 [ více ]
    30. Ne 18.06. 17:00 Klánovice - Vyšehrad B 3:1 [ více ]
    Soutěž nemá správce [ více ]