Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 26. května 2020
svátek má Filip.
Hlavní menu
  • ID: 11131
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ostrava-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11494
    Týden:
    52
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    4. So 27.08. 17:00 Polanka B - Muglinov 10:1 [ více ]
    5. So 03.09. 16:30 Pustkovec - Polanka B 3:2 [ více ]
    6. So 10.09. 16:00 Polanka B - Krasné Pole 3:1 [ více ]
    7. So 17.09. 16:00 Michálkovice - Polanka B 4:7 [ více ]
    3. St 21.09. 16:30 Slovan Ostrava - Polanka B 3:2 [ více ]
    8. So 24.09. 16:00 Polanka B - Jiskra Hrušov 0:5 [ více ]
    1. St 28.09. 16:00 Polanka B - Klimkovice 1:2 [ více ]
    9. Ne 02.10. 15:30 Hlubina B - Polanka B 2:1 [ více ]
    10. So 08.10. 15:00 Polanka B - Třebovice 1:3 [ více ]
    11. So 15.10. 15:00 Vřesina B - Polanka B 2:3 [ více ]
    13. Ne 30.10. 14:00 Hošťalkovice - Polanka B 5:1 [ více ]
    2. So 05.11. 14:00 Polanka B - Koblov 5:0 [ více ]
    14. So 12.11. 14:00 Klimkovice - Polanka B 3:0 [ více ]
    12. So 18.03. 15:00 Polanka B - Slavoj Rychvald 3:0 [ více ]
    18. So 25.03. 15:00 Polanka B - Pustkovec 7:2 [ více ]
    19. So 01.04. 15:30 Krasné Pole - Polanka B 5:3 [ více ]
    20. So 08.04. 15:00 Polanka B - Michálkovice 1:4 [ více ]
    21. So 15.04. 16:00 Jiskra Hrušov - Polanka B 6:1 [ více ]
    22. So 22.04. 15:00 Polanka B - Hlubina B 4:2 [ více ]
    24. So 06.05. 15:00 Polanka B - Vřesina B 5:2 [ více ]
    25. So 13.05. 16:30 Slavoj Rychvald - Polanka B 1:3 [ více ]
    26. Ne 21.05. 15:00 Polanka B - Hošťalkovice 6:4 [ více ]
    23. Út 23.05. 17:00 Třebovice - Polanka B 3:1 [ více ]
    15. So 27.05. 17:00 Koblov - Polanka B 1:6 [ více ]
    17. St 31.05. 17:00 Muglinov - Polanka B 2:3 [ více ]
    16. So 03.06. 15:00 Polanka B - Slovan Ostrava 1:5 [ více ]
    Správce soutěže: X X