Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 27. března 2017
svátek má Dita.
Hlavní menu
  • ID: 10845
  • Návštěvy: 2261/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    20363
    Týden:
    2261
    Dnes:
    155
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Ne 28.08. 17:00 Kyje - Vyšehrad B 0:5 [ více ]
    2. Ne 04.09. 17:00 Vyšehrad B - FK Union 6:1 [ více ]
    3. Ne 11.09. 17:00 Hostivař - Vyšehrad B 1:1 [ více ]
    4. Ne 18.09. 17:00 Vyšehrad B - Praga 2:1 [ více ]
    5. 23.09. 19:00 Štěrboholy - Vyšehrad B 2:0 [ více ]
    6. Ne 02.10. 16:30 Kunratice - Vyšehrad B 8:2 [ více ]
    7. So 08.10. 14:00 Vyšehrad B - Troja 3:0 [ více ]
    8. So 15.10. 16:00 Dolní Chabry - Vyšehrad B 0:0 [ více ]
    9. So 22.10. 14:00 Vyšehrad B - Dubeč 15:3 [ více ]
    10. 28.10. 14:30 Újezd nad Lesy B - Vyšehrad B 0:1 [ více ]
    11. So 05.11. 14:00 Vyšehrad B - Březíněves 3:1 [ více ]
    12. So 12.11. 14:00 D. Počernice - Vyšehrad B 0:6 [ více ]
    13. So 19.11. 14:00 Vyšehrad B - Čechie Uhřiněves 7:0 [ více ]
    14. Ne 26.03. 15:00 Vyšehrad B - Kyje 11:0 [ více ]
    15. So 01.04. 10:45 FK Union - Vyšehrad B [ více ]
    16. Ne 09.04. 16:30 Vyšehrad B - Hostivař [ více ]
    17. 14.04. 10:30 Praga - Vyšehrad B [ více ]
    18. So 22.04. 17:00 Vyšehrad B - Štěrboholy [ více ]
    19. So 29.04. 14:00 Vyšehrad B - Kunratice [ více ]
    20. So 06.05. 17:00 Troja - Vyšehrad B [ více ]
    21. So 13.05. 14:00 Vyšehrad B - Dolní Chabry [ více ]
    22. Ne 21.05. 17:00 Dubeč - Vyšehrad B [ více ]
    23. So 27.05. 14:00 Vyšehrad B - Újezd nad Lesy B [ více ]
    24. Ne 04.06. 17:00 Březíněves - Vyšehrad B [ více ]
    25. So 10.06. 14:00 Vyšehrad B - D. Počernice [ více ]
    26. So 17.06. 17:00 Čechie Uhřiněves - Vyšehrad B [ více ]
    Správce soutěže: Daniel Říha