Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 31. května 2020
svátek má Kamila.
Hlavní menu
  • ID: 10810
  • Návštěvy: 60/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    20347
    Týden:
    60
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 06.08. 17:30 hřiště Napajedla - Kvasice 3:2 [ více ]
    2. So 13.08. 17:30 hřiště Napajedla - Nedachlebice 2:1np [ více ]
    3. Ne 21.08. 17:30 Bojkovice - Napajedla 4:5 [ více ]
    4. Ne 28.08. 17:00 hřiště Napajedla - Nivnice 0:1np [ více ]
    5. Ne 04.09. 16:00 Újezdec - Napajedla 0:2 [ více ]
    6. So 10.09. 16:00 hřiště Napajedla - Skaštice 3:0 [ více ]
    7. Ne 18.09. 15:30 Dolní Němčí - Napajedla 1:2np [ více ]
    8. So 24.09. 15:30 hřiště Napajedla - Žalkovice 4:1 [ více ]
    9. Ne 02.10. 15:00 Malenovice - Napajedla 2:4 [ více ]
    10. So 08.10. 15:00 hřiště Napajedla - Vlčnov 0:1np [ více ]
    11. So 15.10. 15:00 Osvětimany - Napajedla 3:1 [ více ]
    12. So 22.10. 14:30 hřiště Napajedla - Koryčany 1:3 [ více ]
    13. So 29.10. 14:30 Hluk - Napajedla 7:1 [ více ]
    14. So 25.03. 15:00 Kvasice - Napajedla 1:2np [ více ]
    15. Ne 02.04. 15:30 Nedachlebice - Napajedla 3:1 [ více ]
    16. So 08.04. 15:30 hřiště Napajedla - Bojkovice 3:1 [ více ]
    17. Ne 16.04. 16:00 Nivnice - Napajedla 0:4 [ více ]
    18. So 22.04. 16:00 hřiště Napajedla - Újezdec 5:0 [ více ]
    19. So 29.04. 16:30 Skaštice - Napajedla 5:3 [ více ]
    20. So 06.05. 16:30 hřiště Napajedla - Dolní Němčí 2:0 [ více ]
    21. Ne 14.05. 16:30 Žalkovice - Napajedla 1:2 [ více ]
    22. So 20.05. 16:30 hřiště Napajedla - Malenovice 0:2 [ více ]
    23. 26.05. 17:00 Vlčnov - Napajedla 3:2 [ více ]
    24. So 03.06. 17:00 hřiště Napajedla - Osvětimany 2:3np [ více ]
    25. Ne 11.06. 17:30 Koryčany - Napajedla 3:0 [ více ]
    26. So 17.06. 17:30 hřiště Napajedla - Hluk 1:4 [ více ]
    Správce soutěže: Fanda Fanda