Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 10356
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    32152
    Týden:
    43
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. So 15.08. 17:00 Kylešovice - Hlubina 1:0 [ více ]
    3. Ne 23.08. 17:00 Bílovec - Kylešovice 3:0 [ více ]
    4. 28.08. 18:00 Kylešovice - Bruntál 0:2 [ více ]
    5. Ne 06.09. 16:30 Bohuslavice - Kylešovice 1:3 [ více ]
    6. So 12.09. 16:00 Kylešovice - Oldřišov 1:0 [ více ]
    7. Ne 20.09. 16:00 Chlebičov - Kylešovice 2:0 [ více ]
    8. So 26.09. 15:00 Kylešovice - Mokré Lazce 2:0 [ více ]
    9. Ne 04.10. 15:30 Slavkov - Kylešovice 0:0 [ více ]
    10. So 10.10. 15:00 Kylešovice - Štítina 1:2 [ více ]
    11. So 17.10. 15:00 Jakubčovice - Kylešovice 2:2 [ více ]
    12. So 24.10. 14:00 Kylešovice - Krásné Loučky 2:2 [ více ]
    13. Ne 01.11. 14:00 Darkovičky - Kylešovice 2:0 [ více ]
    1. So 07.11. 14:00 Kylešovice - Bolatice 2:2 [ více ]
    17. Ne 27.03. 15:00 Bruntál - Kylešovice 9:0 [ více ]
    18. So 02.04. 15:30 Kylešovice - Bohuslavice 3:1 [ více ]
    19. Ne 10.04. 15:30 Oldřišov - Kylešovice 6:1 [ více ]
    20. So 16.04. 16:00 Kylešovice - Chlebičov 1:2 [ více ]
    21. Ne 24.04. 10:00 Mokré Lazce - Kylešovice 2:1 [ více ]
    22. So 30.04. 16:30 Kylešovice - Slavkov 2:1 [ více ]
    23. So 07.05. 16:00 Štítina - Kylešovice 2:2 [ více ]
    24. So 14.05. 17:00 Kylešovice - Jakubčovice 1:4 [ více ]
    25. So 21.05. 17:00 Krásné Loučky - Kylešovice 0:0 [ více ]
    26. So 28.05. 17:00 Kylešovice - Darkovičky 0:2 [ více ]
    14. Ne 05.06. 17:00 Bolatice - Kylešovice 3:0 [ více ]
    15. So 11.06. 17:00 Hlubina - Kylešovice 3:2 [ více ]
    16. So 18.06. 17:00 Kylešovice - Bílovec 1:4 [ více ]
    Správce soutěže: Radek Pobořil