Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 10214
  • Návštěvy: 63/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    56697
    Týden:
    63
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 08.08. 17:00 Orlová - Vendryně 2:0 [ více ]
    2. So 15.08. 17:00 Orlová - Vítkov 2:1 [ více ]
    3. Ne 23.08. 17:00 Markvartovice - Orlová 2:2 [ více ]
    4. So 29.08. 17:00 Orlová - Pustá Polom 2:1 [ více ]
    15. St 02.09. 17:00 Háj ve Slezsku - Orlová 2:3 [ více ]
    5. So 05.09. 16:30 Dětmarovice - Orlová 3:1 [ více ]
    6. So 12.09. 16:00 Orlová - Český Těšín 1:0 [ více ]
    7. Ne 20.09. 16:00 Polanka - Orlová 0:3 [ více ]
    8. So 26.09. 16:00 Orlová - Heřmanice 0:0 [ více ]
    9. Ne 04.10. 15:30 Frenštát - Orlová 0:1 [ více ]
    11. Ne 18.10. 15:00 hřiště Kravaře - Orlová 0:4 [ více ]
    10. St 21.10. 15:00 Orlová - Břidličná 3:0 [ více ]
    12. So 24.10. 14:00 Orlová - Kobeřice 5:0 [ více ]
    13. So 31.10. 14:00 Šenov - Orlová 1:1 [ více ]
    14. So 07.11. 14:00 Orlová - Bohumín 0:0 [ více ]
    16. So 14.11. 13:30 Vendryně - Orlová 0:1 [ více ]
    18. So 19.03. 15:00 Orlová - Markvartovice 1:0 [ více ]
    19. Ne 27.03. 15:00 Pustá Polom - Orlová 2:0 [ více ]
    20. So 02.04. 15:30 Orlová - Dětmarovice 0:2 [ více ]
    21. So 09.04. 15:30 Český Těšín - Orlová 0:0 [ více ]
    22. So 16.04. 16:00 Orlová - Polanka 2:1 [ více ]
    23. So 23.04. 16:00 Heřmanice - Orlová 2:1 [ více ]
    24. So 30.04. 16:30 Orlová - Frenštát 3:0 [ více ]
    25. So 07.05. 16:30 Břidličná - Orlová 3:1 [ více ]
    26. So 14.05. 17:00 Orlová - Kravaře 2:1 [ více ]
    27. Ne 22.05. 17:00 Kobeřice - Orlová 3:3 [ více ]
    28. So 28.05. 17:00 Orlová - Šenov 1:3 [ více ]
    29. Ne 05.06. 17:00 Bohumín - Orlová 3:1 [ více ]
    17. So 11.06. 17:00 Vítkov - Orlová 1:2 [ více ]
    30. St 15.06. 17:00 Orlová - Háj ve Slezsku 3:0 [ více ]
    Správce soutěže: X X