Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. července 2017
svátek má Anna.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Archiv zpráv

                   Vytvořit novou zprávu
Obsah - Fotbal 6228 - Hokej 13 - Futsal 11 - Florbal 1 - Nohejbal 43 - Basketbal 1 - Volejbal 1 - Házená 4 - Nezařazené zprávy
"B" mužstvo sehraje 1.kolo poháru OFS Vyškov proti celku TJ Křižanovice po dohodě oddílů již v neděli 30.července v 17 hodin na stadionu Tatranu...  více ]
Jak již jsme avizovali páteční přípravné utkání s celkem 1.SC Znojmo U19 se z důvodu velké marodky celku Znojma ruší. Další přípravné utkání je tak naplánované na středu 26.července v Pohořelicích se začátkem v 18 hodin. Následuje přípravné utkání proti celku SK Líšeň "B", které sehrajeme v neděli 30.července v 10:30 hodin na hřišti v Blažovicích....  více ]
S plánovaného dvojutkání s celky 1.SC Znojmo se díky veliké marodce v celku U19 jedno utkání ruší a bude sehráno pouze utkání s celkem U17 v 18 hodin ve Slavíkovicích...  více ]
V rámci přípravy sehraje "A" mužstvo mužů následující přípravné utkání. Pátek 21.července v 18 hodin s celkem 1.SC Znojmo U 19-hřiště Rousínov Středa 26.července v 18 hodin TJ Pohořelice- hřiště Pohořelice Sobota 29.července v 18 hodin SK Líšeň "B"-hřiště Rousínov Středa 2.srpna v 18 hodin SK Slatina-hřiště Rousínov Neděle 6.srpna v 17 hodin 1.kolo Poháru JmKFS/Valtice-Rakvice, Dubňany/ V odkazu"Ke stažení" naleznete celý plán přípravy "A" mužstva...  více ]
Fotbalový fanoušci budou mít po roce opět možnost na vlastní oči vidět celek "FNL" 1.SC Znojmo v Rousínově, kde se v rámci přípravy na nový ročník střetne s nováčkem MSFL celkem FK Valašské Meziříčí. Utkání se odehraje ve středu 12.července se začátkem v 18 hodin. Srdečně zveme všechny příznivce kopané ...  více ]
2. kolo 13.08.2017 Radslavice (9) Rousínov B (7) 3. kolo 20.08.2017 Rousínov B (7) Dědice (10) 4. kolo 27.08.2017 FKD (11) Rousínov B (7) 5. kolo 03.09.2017 Rousínov B (7) Vícemilice (12) 6. kolo 10.09.2017 Letonice (13) Rousínov B (7) 7. kolo 17.09.2017 Rousínov B (7) Vážany nad Litavou (1) 8. kolo 24.09.2017 Pustiměř (2) Rousínov B (7) 9. kolo 01.10.2017 Rousínov B (7) Otnice (3) 10. kolo 08.10.2017 Bohdalice (4) Rousínov B (7) 11. kolo 15.10.2017 Rousínov B (7) Švábenice (5) 12. kolo 22.10.2017 Brankovice (6) Rousínov B (7) 13. kolo 29.10.2017 Rousínov B (7) Hodějice (14) 1. kolo 05.11.2017 Rousínov B (7) Křižanovice (8) ...  více ]
2. kolo 26.08.2017 FC Bučovice (1) Rousínov/Slavkov (2) 3. kolo 02.09.2017 Rousínov/Slavkov (2) FC Soběšice (12) 4. kolo 09.09.2017 Rousínov/Slavkov (2) FC Medlánky (3) 5. kolo 16.09.2017 SK Moravská Slavia-fotbal (4) Rousínov/Slavkov (2) 6. kolo 23.09.2017 Rousínov/Slavkov (2) AFK Tišnov (5) 1. kolo 28.09.2017 Rousínov/Slavkov (2) SK Řečkovice (11) 7. kolo 30.09.2017 FK Blansko (6) Rousínov/Slavkov (2) 8. kolo 07.10.2017 Rousínov/Slavkov (2) Tatran Kohoutovice (7) 9. kolo 14.10.2017 Žijeme hrou (8) Rousínov/Slavkov (2) 10.kolo 21.10.2017 Rousínov/Slavkov (2) FK Rájec-Jestřebí (9) 11.kolo 28.10.2017 FKD (10) Rousínov/Slavkov (2) ...  více ]
2. kolo 13.08.2017 Rousínov/Křižanovice (14) Rájec/Letovice (8) 3. kolo 20.08.2017 FC Soběšice (2) Rousínov/Křižanovice (14) 4. kolo 27.08.2017 Rousínov/Křižanovice (14) SK Šlapanice (9) 5.kolo 03.09.2017 TJ Malá Haná Knínice (3) Rousínov/Křižanovice (14) 6.kolo 10.09.2017 Rousínov/Křižanovice (14) TJ Sokol Dědice (10) 7.kolo 17.09.2017 FK Kunštát (4) Rousínov/Křižanovice (14) 8. kolo 24.09.2017 Rousínov/Křižanovice (14) FKD (11) 9. kolo 01.10.2017 SK Moravská Slavia-fotbal (5) Rousínov/Křižanovice (14) 10.kolo 08.10.2017 Rousínov/Křižanovice (14) SK Olympia Ráječko (12) 11. kolo 15.10.2017 AFK Tišnov (6) Rousínov/Křižanovice (14) 12. kolo 22.10.2017 Rousínov/Křižanovice (14) FC Boskovice B (13) 13. kolo 29.10.2017 Bohunice/Bystrc (7) Rousínov/Křižanovice (14) 1.kolo 05.11.2017 Bučovice/Letonice (1) Rousínov/Křižanovice (14) ...  více ]
2.kolo So 12.08. 00:00 Bohunice - Sparta Brno So 12.08. 00:00 Ivančice - M. Krumlov So 12.08. 00:00 Vojkovice - Boskovice So 12.08. 00:00 FC Veselí - Svratka So 12.08. 00:00 Mutěnice - Ráječko So 12.08. 00:00 Moravská Slavia - Lanžhot So 12.08. 00:00 Rousínov - Bosonohy So 12.08. 00:00 Bučovice - Bystrc 3.kolo So 19.08. 00:00 Bystrc - Bohunice So 19.08. 00:00 Bosonohy - Bučovice So 19.08. 00:00 Lanžhot - Rousínov So 19.08. 00:00 Ráječko - Moravská Slavia So 19.08. 00:00 Svratka - Mutěnice So 19.08. 00:00 Boskovice - FC Veselí So 19.08. 00:00 M. Krumlov - Vojkovice So 19.08. 00:00 Sparta Brno - Ivančice 14.kolo St 23.08. 00:00 Bohunice - Rousínov St 23.08. 00:00 Bučovice - Moravská Slavia St 23.08. 00:00 Bystrc - Mutěnice St 23.08. 00:00 Bosonohy - FC Veselí St 23.08. 00:00 Lanžhot - Vojkovice St 23.08. 00:00 Ráječko - Ivančice St 23.08. 00:00 Svratka - Sparta Brno St 23.08. 00:00 Boskovice - M. Krumlov 4.kolo So 26.08. 00:00 Bohunice - Ivančice So 26.08. 00:00 Vojkovice - Sparta Brno So 26.08. 00:00 FC Veselí - M. Krumlov So 26.08. 00:00 Mutěnice - Boskovice So 26.08. 00:00 Moravská Slavia - Svratka So 26.08. 00:00 Rousínov - Ráječko So 26.08. 00:00 Bučovice - Lanžhot So 26.08. 00:00 Bystrc - Bosonohy 5.kolo So 02.09. 00:00 Bosonohy - Bohunice So 02.09. 00:00 Lanžhot - Bystrc So 02.09. 00:00 Ráječko - Bučovice So 02.09. 00:00 Svratka - Rousínov So 02.09. 00:00 Boskovice - Moravská Slavia So 02.09. 00:00 M. Krumlov - Mutěnice So 02.09. 00:00 Sparta Brno - FC Veselí So 02.09. 00:00 Ivančice - Vojkovice 6.kolo So 09.09. 00:00 Bohunice - Vojkovice So 09.09. 00:00 FC Veselí - Ivančice So 09.09. 00:00 Mutěnice - Sparta Brno So 09.09. 00:00 Moravská Slavia - M. Krumlov So 09.09. 00:00 Rousínov - Boskovice So 09.09. 00:00 Bučovice - Svratka So 09.09. 00:00 Bystrc - Ráječko So 09.09. 00:00 Bosonohy - Lanžhot 7.kolo So 16.09. 00:00 Lanžhot - Bohunice So 16.09. 00:00 Ráječko - Bosonohy So 16.09. 00:00 Svratka - Bystrc So 16.09. 00:00 Boskovice - Bučovice So 16.09. 00:00 M. Krumlov - Rousínov So 16.09. 00:00 Sparta Brno - Moravská Slavia So 16.09. 00:00 Ivančice - Mutěnice So 16.09. 00:00 Vojkovice - FC Veselí 8.kolo So 23.09. 00:00 Bohunice - FC Veselí So 23.09. 00:00 Mutěnice - Vojkovice So 23.09. 00:00 Moravská Slavia - Ivančice So 23.09. 00:00 Rousínov - Sparta Brno So 23.09. 00:00 Bučovice - M. Krumlov So 23.09. 00:00 Bystrc - Boskovice So 23.09. 00:00 Bosonohy - Svratka So 23.09. 00:00 Lanžhot - Ráječko 15.kolo Čt 28.09. 00:00 M. Krumlov - Bohunice Čt 28.09. 00:00 Sparta Brno - Boskovice Čt 28.09. 00:00 Ivančice - Svratka Čt 28.09. 00:00 Vojkovice - Ráječko Čt 28.09. 00:00 FC Veselí - Lanžhot Čt 28.09. 00:00 Mutěnice - Bosonohy Čt 28.09. 00:00 Moravská Slavia - Bystrc Čt 28.09. 00:00 Rousínov - Bučovice 9.kolo So 30.09. 00:00 Ráječko - Bohunice So 30.09. 00:00 Svratka - Lanžhot So 30.09. 00:00 Boskovice - Bosonohy So 30.09. 00:00 M. Krumlov - Bystrc So 30.09. 00:00 Sparta Brno - Bučovice So 30.09. 00:00 Ivančice - Rousínov So 30.09. 00:00 Vojkovice - Moravská Slavia So 30.09. 00:00 FC Veselí - Mutěnice 10.kolo So 07.10. 00:00 Bohunice - Mutěnice So 07.10. 00:00 Moravská Slavia - FC Veselí So 07.10. 00:00 Rousínov - Vojkovice So 07.10. 00:00 Bučovice - Ivančice So 07.10. 00:00 Bystrc - Sparta Brno So 07.10. 00:00 Bosonohy - M. Krumlov So 07.10. 00:00 Lanžhot - Boskovice So 07.10. 00:00 Ráječko - Svratka 11.kolo So 14.10. 00:00 Svratka - Bohunice So 14.10. 00:00 Boskovice - Ráječko So 14.10. 00:00 M. Krumlov - Lanžhot So 14.10. 00:00 Sparta Brno - Bosonohy So 14.10. 00:00 Ivančice - Bystrc So 14.10. 00:00 Vojkovice - Bučovice So 14.10. 00:00 FC Veselí - Rousínov So 14.10. 00:00 Mutěnice - Moravská Slavia 12.kolo So 21.10. 00:00 Bohunice - Moravská Slavia So 21.10. 00:00 Rousínov - Mutěnice So 21.10. 00:00 Bučovice - FC Veselí So 21.10. 00:00 Bystrc - Vojkovice So 21.10. 00:00 Bosonohy - Ivančice So 21.10. 00:00 Lanžhot - Sparta Brno So 21.10. 00:00 Ráječko - M. Krumlov So 21.10. 00:00 Svratka - Boskovice 13.kolo So 28.10. 00:00 Boskovice - Bohunice So 28.10. 00:00 M. Krumlov - Svratka So 28.10. 00:00 Sparta Brno - Ráječko So 28.10. 00:00 Ivančice - Lanžhot So 28.10. 00:00 Vojkovice - Bosonohy So 28.10. 00:00 FC Veselí - Bystrc So 28.10. 00:00 Mutěnice - Bučovice So 28.10. 00:00 Moravská Slavia - Rousínov 1.kolo Ne 05.11. 00:00 Bučovice - Bohunice Ne 05.11. 00:00 Bystrc - Rousínov Ne 05.11. 00:00 Bosonohy - Moravská Slavia Ne 05.11. 00:00 Lanžhot - Mutěnice Ne 05.11. 00:00 Ráječko - FC Veselí Ne 05.11. 00:00 Svratka - Vojkovice Ne 05.11. 00:00 Boskovice - Ivančice Ne 05.11. 00:00 M. Krumlov - Sparta Brno ...  více ]
Po čtyřech kolech, kdy přišel k mužstvu, ba dokonce ještě po šesti, bylo na kontě jeho týmu nula bodů. Rozhašený fotbalový stroj promazal tak, že v konečném účtování krajského přeboru tým dokráčel do horní poloviny tabulky. „O osmém místě se při mém příchodu nikomu ani nezdálo," vzpomíná trenér fotbalistů Tatranu Rousínov Tomáš Kovanda. ...  více ]
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...