Liga mistrů Evropská liga

Archiv zpráv

Vytvořit novou zprávu
Obsah - Fotbal 6305 - Hokej 13 - Futsal 11 - Florbal 1 - Nohejbal 43 - Basketbal 1 - Volejbal 1 - Házená 4 - Nezařazené zprávy
Vážení sportovní přátelé mládežnického fotbalu. Zveme vás tímto na halový turnaj mladších žáků ve spolupráci s FO TJ Tatran Rousínov. 10.12.2017 ve sportovní hale v Rousínově za účasti mužstev: TJ Tatran Rousínov TJ Tatran Kohoutovice 05 FC Soběšice SK Žebětín TJ Tatran Kohoutovice 06 FC Medlánky Těšíme se na vaši účast a povzbuzení domácího týmu Tatranu Rousínov. Vedoucí ml.žáků - Hustoles Pavel ...  více ]
Čížovou čekal v podzimní derniéře další z předních týmů třetí ligy. Po Chrudimi a Zápech se střetla s Královým Dvorem, dlouholetým účastníkem ČFL. Sokolové sice podali bojovný výkon, vytvořili si šance, ale nebylo jim přáno. Se ziskem 10 bodů přezimují předposlední, králodvorští Cábelíci se ziskem 33 bodů obsadili 4.místo....  více ]
Již poslední zápasy před každoroční dlouhou zimní pauzou čekají o tomto víkendu na fotbalisty. Cábelíci se v ČFL představí po dohodě se soupeřem již zítra na jihu Čech, přesněji ve Strakonicích. ...  více ]
Mimořádná akce pro fanoušky králodvorských Cábelíků - možnost nákupu oblíbeného dresíku do auta, tentokrát i s vlastním potiskem za cenu 90,- Kč (jméno a číslo - na zadní straně). ...  více ]
Podívejte se na statistiky podzimní části krajského přeboru, kterou uzavřela dohrávka Mutěnice-Bučovice (2:2). Půlmistrem soutěže je Lanžhot, jenž má sedmibodový náskok na druhou Bystrc. Střelcům kraluje útočník Dosty Radim Chyla se čtrnácti góly. Rekordních 11 nul vychytal Rudolf Bartal z Lanžhota. Nejvíce červených karet obdržel Moravský Krumlov... ...  více ]
Vážení sportovní přátelé, dovolte mi abych Vás jménem výboru FO co nejsrdečněji pozval na Volební Valnou hromadu fotbalového oddílu TJ Tatran Rousínov,z.s., která se koná v pátek 1.prosince v 18 hodin v hospůdce Na Stadecu...  více ]
Předposlední podzimní kolo Fortuna České fotbalové ligy nabídlo souboj Králova Dvora se Štěchovicemi. Domácí trenér Jiří Sabou mohl být se začátkem zápasu spokojený, jelikož se už po čtyřech minutách prosadil Hájek. Mužstvo trenéra Zbyňka Busty ještě do poločasu vyrovnalo trefou Nováka, ale ve druhém poločase opět prohrávalo, když se prosadil Kraus. Hosté poté přežili několik šancí, zásluhou Batky vyrovnali a euforii odpálil střídající Štědronský, jehož gól z 89. minuty zápasu o vítězi zápasu....  více ]
Nevlídné počasí trápí v těchto dnech především fotbalisty. O víkendu jsou totiž na pořadu další zápasy, ve kterých se znovu představí i Cábelíci. ...  více ]
V rámci 13.kola Fortuna ČFL se králodvorští Cábelíci střetli s nováčkem soutěže – mužstvem Sokol Brozany, které zatím na domácím hřišti získalo ze 6 zápasů celkem 12 bodů za 4 vítězství a 2 porážky. V mužstvu má i nejlepšího střelce soutěže Nigérijce Chukwumu, který letos vstřelil již 12 branek. Hostům v sestavě opět chybělo několik hráčů, pro zranění nemohli nastoupit Procházka, Bohánek, Hlinka a Šlapák, naopak na lavičku se již dostal Adam Hájek. ...  více ]