Obsah - Fotbal 6266 - Hokej 13 - Futsal 11 - Florbal 1 - Nohejbal 43 - Basketbal 1 - Volejbal 1 - Házená 4 - Nezařazené zprávy
Když se špatně kopne "desítka" ......  více ]
Hosté si nečekaně odvezli debakl ......  více ]

...  více ]
...  více ]
B mužstvo navázalo na velmi dobrý výkon a bodový zisk z Letonic a na domácím trávníku porazilo celek Vážan nad Litavou vcelku jasně 4:1, branky Nohel Dalibor 2xa jirka Machíček taktéž 2x a okupuje druhou příčku průběžné tabulky Okresního přeboru....  více ]
A mužstvo odjíždělo do Krumlova s cílem neprohrát a navázat na vítěsztví proti Boskovicím. V první poločase naše mužstvo podržel při třech tutovkách domácích Milan Řepka. Ved ruhém poločase naše mužstvo mělo častěji míč na kopačkách a dlouho se nemohlo střelecky prosadit i když šance na to byli a tak o všem rozhodla střela Miloše Žočka a Tatran si tak veze domů velmi cenné body....  více ]
Po vítězství z minulého týdne hostili králodvorští Cábelíci v domovské APOKORK Areně v rámci 6.kola Fortuna ČFL mužstvo ze západu Čech – Jiskru Domažlice, se kterým v loňské sezoně získali 6 bodů za 2 vítězství bez obdržené branky. V minulém kole však hosté doma rozstříleli SK Zápy vysoko 5:1 a také v Králově Dvoře chtěli bodovat....  více ]
Tatran Rousínov - FC Boskovice 3:1 Poločas: 1:1. Branky: 36. vlastní (Daněk), 49. (pen.) Svoboda, 89. Benda – 11. Martínek. Rozhodčí: Smekal – Šenkýř, Urbánek. ŽK: Martinek (Bos.). Diváků: 100. Rousínov: Řepka – Kameník, Svoboda, Mrnuštík, Líznar – Benda, Horváth, Ševčík, Žoček (9. Král – 78. Macháček), Dvořák (90. Kozel) – Lička. Trenér: Tomáš Kovanda. Boskovice: Novotný – Daněk, Kolář, Müller – Stara, Živný (59. Růžička), Martínek, Preč, Hlaváček (62. Horák) – Novák (75. Šafr), Odehnal. Trenér: Lukáš Martínek ...  více ]
Letonice - Tatran Rousínov B 2:3 (1:1) branky: Kozel, Matějíček, Daněk Sestava: Slovák - Hrabal Marek, Král, Hrabal Pavel, Křivánek - Daněk, Kozel, Kupčík, Matějíček - Macháček, Nohel Dalibor Náhradníci: Pospíšil, Nohel David, Julínek, Toman, Fládr...  více ]