170
On-line:
1

Archiv zpráv

FKD - Tatran Rousínov B 3:2 (1:1) branky: Divácký, Nohel David Sestava: Slovák - Škodák, Křivánek, Kameník, Hrabal Marek - Daněk, Žoček, Kupčík, Kozel - Matějíček, Divácký Střídali: Pospíšil, Hůlka, Benda, Nohel David,Julínek...  více ]
Utkání KP proti celku FC Boskovice, které se mělo hrát původně v sobotu 9.září v 16 hodin se překládá na neděli 10.září se začátkem v 16 hodin. ...  více ]
Tatran Rousínov dostal lekci od Olympie Ráječko, když ještě v poslední minutě první půle vedl 1:0. Bučovice to s Lanžhotem naopak mohly zabalit po dvaceti minutách, kdy na ukazateli skóre svítil stav 0:5. ...  více ]
Šlo o výpomoc na jeden zápas, trochu na hokejový styl. Bývalý prvoligový fotbalista Petr Švancara nastoupil společně se svým někdejším spoluhráčem z brněnské Zbrojovky gólmanem Martinem Doležalem na jedno utkání za Bohunice v krajském přeboru a slavil výhru 4:1 s Rousínovem. ...  více ]
Rousínov - Ráječko 1:6 (1:1) Branky: 18.Lička - 45.a 60.Keprt D.,56.a 58.Mičko,83.Horák,87.Sedláček Rozhodčí: Pátek - Špaček,Rosa ŽK: 20.Kameník,29.Divácký,79.Dvořák - 29.Sedlák,31.Keprt D.,71.Bárta Diváků: 110 Sestava: Řepka - Líznar(76.Kozel),Mrnuštík,Kameník,Pupp(11.Divácký) - Dvořák,Svoboda,Žoček,Ševčík,Honek(66.Škodák) -Lička Trenér: Tomáš Kovanda...  více ]
Rousínov/Křižanovice - Šlapanice 3:2 (0:1) Branky: 77.Kachlíř,86.Mrázek,88.Kozel - 33.a 73.Hornišer Rozhodčí: Marek ŽK: 88.Kovařík ČK: 75.Lörincz(Š) Diváků: 20 Hráno ve Slavkově Sestava: Vintr - Chelík,Tesařík,Přibyl(46.Kovařík),Kusák(55.Jelínek) - Nohel,Kozel,Hůlka,Tesařík - Mrázek,Kachlíř Trenéři: Jaroslav Andrla a Miroslav Přibyl...  více ]
Rozlosování 2. kola Krajského poháru. STK na základě výsledků 1. kola provedla rozlosování 2. kola Krajského poháru, které bude sehráno ve středu 6. 9. 2017 v 17:00: Bohunice – Vojkovice Veselí n. Mor. – Mutěnice Krumvíř – Lanžhot Kuřim – Boskovice Rousínov – Bučovice Bystrc – Ráječko Ivančice – Svratka Brno Bosonohy – Mor. Krumlov...  více ]
Tatran Rousínov B - Sokol Dědice 1:0 (0:0) branka: Nohel Sestava: Fládr - Pospíšil, Král, Hrabal Pavel, Hrabal Marek - Matějíček, Kupčík, Julínek, Kozel - Malý, Macháček střídali: Hůlka, Nohel, Toman První domácí utkání OP si béčko vzhledem k rockovému festivalu předehrálo již v pátek. Oproti prvnímu utkání chyběla posila z áčka Žoček, což byla pro naši hru citelná ztráta. V úmorném vedru proti slabšímu soupeři se nám nepodařilo vstřelit rychlý gól, i když již v 1 minutě Matějíček v tutovce přestřelil v dobré pozici z malého vápna branku a podobně dopadla i další velká šance o 5 minut později. Naše hra se potom přizpůsobila soupeři a na hřišti byla vidět celá řada nepřesností. Nejlepší hráč na hřišti veterán Kupčík se sice snažil hru rozhýbat, ale u svých spoluhráčů častokrát nenašel pochopení. Vysvobodila nás až 74 minuta, ve které střelou o tyč z 18 m rozhodl o výsledku podobně jako v Radslavicích dorostenec Dalibor Nohel. Ten samý hráč o minutu před tím přestřelil z malého vápna prázdnou branku, když mu míč jako na podnosu připravil po nádherné individuální akci 17-letý dorostenec Kuba Hůlka. Za zmínku stojí ještě nádherná spolupráce Julínek - Kupčík, které chybělo pouze gólové zakončení. Béčko tak po ne zcela podařeném výkonu, přesto však zaslouženě zvítězilo 1:0. Po dvou utkáních tak máme plný počet 6 bodů a ještě jsme neinkasovali. Václav Zoul vedoucí mužstva...  více ]
Sokol Lanžhot - Tatran Rousínov 4:1 2:1 Branky: 12. Svoboda Lukáš, 44. Kleiber Radim, 78. Čambal Lukáš, 88. Bartal Tomáš - 20. Lička Žluté karty: 72. Mikúšek - 50. Líznar Rozhodčí: Vodák V. - Petrucha M., Špaček J. Diváci: 250 Sokol Lanžhot: Bartal R. - Mikúšek, Velický, Rehák - Šenk, Bartal T., Tóth, Svoboda (85. Hrnčíř), Žáček - Kleiber, Čambal (78. Darmovzal) Tatran Rousínov: Řepka - Líznar, Kameník, Mrnuštík, Pupp - Ševčík, Divácký, Svoboda, Žoček - Dvořák (63. Macháček), Lička...  více ]
Vzhledem k sobotnímu konání hudebního festivalu "ROUSFEST"v blízkosti fotbalového stadionu je utkání OP mužů přeloženo ze soboty 19.srpna na pátek 18 srpna se začátkem v 17:30 hodin ...  více ]

Příchody a odchody

12.07. 2018 | 19:05 K dnešnímu dni se do našeho klubu vrací s celku TJ Dražovice Miroslav Radil.

11.07. 2018 | 09:50 K dnešnímu dni ukončil působení v našem klubu hráč širšího kádru A mužstva Ondra Král, který se vrací do celku TJ Dražovice.
V kolonce příchody jsme zaznamenali návrat dvou dorostenců s Habrovan a to Martina Snášela a Františka Jelínka..

05.07. 2018 | 14:33 K dnešnímu dni ukončili svoje působení v našem klubu a vracejí se do mateřského SK Slavkov u Brna následující hráči: Kryšrof Zrotal, Adam Köhler a David Kusák.