194
On-line:
1

Archiv zpráv

B mužstvo navázalo na velmi dobrý výkon a bodový zisk z Letonic a na domácím trávníku porazilo celek Vážan nad Litavou vcelku jasně 4:1, branky Nohel Dalibor 2xa jirka Machíček taktéž 2x a okupuje druhou příčku průběžné tabulky Okresního přeboru....  více ]
A mužstvo odjíždělo do Krumlova s cílem neprohrát a navázat na vítěsztví proti Boskovicím. V první poločase naše mužstvo podržel při třech tutovkách domácích Milan Řepka. Ved ruhém poločase naše mužstvo mělo častěji míč na kopačkách a dlouho se nemohlo střelecky prosadit i když šance na to byli a tak o všem rozhodla střela Miloše Žočka a Tatran si tak veze domů velmi cenné body....  více ]
Tatran Rousínov - FC Boskovice 3:1 Poločas: 1:1. Branky: 36. vlastní (Daněk), 49. (pen.) Svoboda, 89. Benda – 11. Martínek. Rozhodčí: Smekal – Šenkýř, Urbánek. ŽK: Martinek (Bos.). Diváků: 100. Rousínov: Řepka – Kameník, Svoboda, Mrnuštík, Líznar – Benda, Horváth, Ševčík, Žoček (9. Král – 78. Macháček), Dvořák (90. Kozel) – Lička. Trenér: Tomáš Kovanda. Boskovice: Novotný – Daněk, Kolář, Müller – Stara, Živný (59. Růžička), Martínek, Preč, Hlaváček (62. Horák) – Novák (75. Šafr), Odehnal. Trenér: Lukáš Martínek ...  více ]
Letonice - Tatran Rousínov B 2:3 (1:1) branky: Kozel, Matějíček, Daněk Sestava: Slovák - Hrabal Marek, Král, Hrabal Pavel, Křivánek - Daněk, Kozel, Kupčík, Matějíček - Macháček, Nohel Dalibor Náhradníci: Pospíšil, Nohel David, Julínek, Toman, Fládr...  více ]
Jediný bod ztrácí fotbalová Svratka Brno na vedoucí Bohunice v krajském přeboru. V pátém kole porazil rozjetý nováček soutěže Rousínov 2:1, jenže pořádně se na výhru nadřel. „Ale pro kluky je taková výhra lepší než výsledek 5:0,“ řekl kouč Svratky Roman Zavřel. ...  více ]
FKD - Tatran Rousínov B 3:2 (1:1) branky: Divácký, Nohel David Sestava: Slovák - Škodák, Křivánek, Kameník, Hrabal Marek - Daněk, Žoček, Kupčík, Kozel - Matějíček, Divácký Střídali: Pospíšil, Hůlka, Benda, Nohel David,Julínek...  více ]
Utkání KP proti celku FC Boskovice, které se mělo hrát původně v sobotu 9.září v 16 hodin se překládá na neděli 10.září se začátkem v 16 hodin. ...  více ]
Tatran Rousínov dostal lekci od Olympie Ráječko, když ještě v poslední minutě první půle vedl 1:0. Bučovice to s Lanžhotem naopak mohly zabalit po dvaceti minutách, kdy na ukazateli skóre svítil stav 0:5. ...  více ]
Šlo o výpomoc na jeden zápas, trochu na hokejový styl. Bývalý prvoligový fotbalista Petr Švancara nastoupil společně se svým někdejším spoluhráčem z brněnské Zbrojovky gólmanem Martinem Doležalem na jedno utkání za Bohunice v krajském přeboru a slavil výhru 4:1 s Rousínovem. ...  více ]
Rousínov - Ráječko 1:6 (1:1) Branky: 18.Lička - 45.a 60.Keprt D.,56.a 58.Mičko,83.Horák,87.Sedláček Rozhodčí: Pátek - Špaček,Rosa ŽK: 20.Kameník,29.Divácký,79.Dvořák - 29.Sedlák,31.Keprt D.,71.Bárta Diváků: 110 Sestava: Řepka - Líznar(76.Kozel),Mrnuštík,Kameník,Pupp(11.Divácký) - Dvořák,Svoboda,Žoček,Ševčík,Honek(66.Škodák) -Lička Trenér: Tomáš Kovanda...  více ]

Hráči na odchodu

21.06. 2018 | 10:16 Jak jsou již vyše avizovány příchody, jsou zde i odchody z Tatranu. Tím první je odchod Dalibora Nohela do mateřskéhoi Spartaku Slavíkovice. Stejným směrem odchází a dovolím si tvrdit, že je to velká škoda, ale nechtěli jsme mu bránit- Mirek Divácký, který celé jaro úspěšně bojoval v dresu A mužstva.Oběma jmenovaným bychom chtěli popřát hodně povedených utkání v dresu Spartaku.

B mužstvo má nového trenéra

21.06. 2018 | 10:13 B mužstvo má pro nadcházející podzimní sezonu nového lidivoda , kterým se stal pan David Šmakal, který naposledy působil u celku III.třídy TJ Kroužek. Ve funkci nahrazuje Milana Bouška, kterému bychom chtěli na tomto místě poděkovat za odvedenou práci v klubu a popřát mnoho štěstí.

Mladší žáci";B"; na jaře zatím stoprocentní

27.04. 2018 | 14:01 Mladší žáci ";B"; jsou zatím v jarním tažení OP mladších žáků stoprocentní, nejprve zvítězili v Pustiměři 4:2, branky: Polák, Hustoles, Muselík a Zima a následně na domácím trávníku porazili celek Slavkova 4:1, branky: Eliáš, Kreuter, Muselík a Blatný.

Dorost doma poráží Kninice.

27.04. 2018 | 13:59 Dorost hostil na domácí trávě celek Kninic a oplatil mu podzimní porážku. Obě branky vstřelil Jakub Mrázek. Mužstvo dorostu je v průběžné tabulce KS na 5.místě.

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.