Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3030
  • Návštěvy: 510/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Vyškov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
17816
Týden:
510
Dnes:
119
On-line:
1

Archiv zpráv

S plánovaného dvojutkání s celky 1.SC Znojmo se díky veliké marodce v celku U19 jedno utkání ruší a bude sehráno pouze utkání s celkem U17 v 18 hodin ve Slavíkovicích...  více ]
V rámci přípravy sehraje "A" mužstvo mužů následující přípravné utkání. Pátek 21.července v 18 hodin s celkem 1.SC Znojmo U 19-hřiště Rousínov Středa 26.července v 18 hodin TJ Pohořelice- hřiště Pohořelice Sobota 29.července v 18 hodin SK Líšeň "B"-hřiště Rousínov Středa 2.srpna v 18 hodin SK Slatina-hřiště Rousínov Neděle 6.srpna v 17 hodin 1.kolo Poháru JmKFS/Valtice-Rakvice, Dubňany/ V odkazu"Ke stažení" naleznete celý plán přípravy "A" mužstva...  více ]
Fotbalový fanoušci budou mít po roce opět možnost na vlastní oči vidět celek "FNL" 1.SC Znojmo v Rousínově, kde se v rámci přípravy na nový ročník střetne s nováčkem MSFL celkem FK Valašské Meziříčí. Utkání se odehraje ve středu 12.července se začátkem v 18 hodin. Srdečně zveme všechny příznivce kopané ...  více ]
2. kolo 13.08.2017 Radslavice (9) Rousínov B (7) 3. kolo 20.08.2017 Rousínov B (7) Dědice (10) 4. kolo 27.08.2017 FKD (11) Rousínov B (7) 5. kolo 03.09.2017 Rousínov B (7) Vícemilice (12) 6. kolo 10.09.2017 Letonice (13) Rousínov B (7) 7. kolo 17.09.2017 Rousínov B (7) Vážany nad Litavou (1) 8. kolo 24.09.2017 Pustiměř (2) Rousínov B (7) 9. kolo 01.10.2017 Rousínov B (7) Otnice (3) 10. kolo 08.10.2017 Bohdalice (4) Rousínov B (7) 11. kolo 15.10.2017 Rousínov B (7) Švábenice (5) 12. kolo 22.10.2017 Brankovice (6) Rousínov B (7) 13. kolo 29.10.2017 Rousínov B (7) Hodějice (14) 1. kolo 05.11.2017 Rousínov B (7) Křižanovice (8) ...  více ]
2. kolo 26.08.2017 FC Bučovice (1) Rousínov/Slavkov (2) 3. kolo 02.09.2017 Rousínov/Slavkov (2) FC Soběšice (12) 4. kolo 09.09.2017 Rousínov/Slavkov (2) FC Medlánky (3) 5. kolo 16.09.2017 SK Moravská Slavia-fotbal (4) Rousínov/Slavkov (2) 6. kolo 23.09.2017 Rousínov/Slavkov (2) AFK Tišnov (5) 1. kolo 28.09.2017 Rousínov/Slavkov (2) SK Řečkovice (11) 7. kolo 30.09.2017 FK Blansko (6) Rousínov/Slavkov (2) 8. kolo 07.10.2017 Rousínov/Slavkov (2) Tatran Kohoutovice (7) 9. kolo 14.10.2017 Žijeme hrou (8) Rousínov/Slavkov (2) 10.kolo 21.10.2017 Rousínov/Slavkov (2) FK Rájec-Jestřebí (9) 11.kolo 28.10.2017 FKD (10) Rousínov/Slavkov (2) ...  více ]
2. kolo 13.08.2017 Rousínov/Křižanovice (14) Rájec/Letovice (8) 3. kolo 20.08.2017 FC Soběšice (2) Rousínov/Křižanovice (14) 4. kolo 27.08.2017 Rousínov/Křižanovice (14) SK Šlapanice (9) 5.kolo 03.09.2017 TJ Malá Haná Knínice (3) Rousínov/Křižanovice (14) 6.kolo 10.09.2017 Rousínov/Křižanovice (14) TJ Sokol Dědice (10) 7.kolo 17.09.2017 FK Kunštát (4) Rousínov/Křižanovice (14) 8. kolo 24.09.2017 Rousínov/Křižanovice (14) FKD (11) 9. kolo 01.10.2017 SK Moravská Slavia-fotbal (5) Rousínov/Křižanovice (14) 10.kolo 08.10.2017 Rousínov/Křižanovice (14) SK Olympia Ráječko (12) 11. kolo 15.10.2017 AFK Tišnov (6) Rousínov/Křižanovice (14) 12. kolo 22.10.2017 Rousínov/Křižanovice (14) FC Boskovice B (13) 13. kolo 29.10.2017 Bohunice/Bystrc (7) Rousínov/Křižanovice (14) 1.kolo 05.11.2017 Bučovice/Letonice (1) Rousínov/Křižanovice (14) ...  více ]
2.kolo So 12.08. 00:00 Bohunice - Sparta Brno So 12.08. 00:00 Ivančice - M. Krumlov So 12.08. 00:00 Vojkovice - Boskovice So 12.08. 00:00 FC Veselí - Svratka So 12.08. 00:00 Mutěnice - Ráječko So 12.08. 00:00 Moravská Slavia - Lanžhot So 12.08. 00:00 Rousínov - Bosonohy So 12.08. 00:00 Bučovice - Bystrc 3.kolo So 19.08. 00:00 Bystrc - Bohunice So 19.08. 00:00 Bosonohy - Bučovice So 19.08. 00:00 Lanžhot - Rousínov So 19.08. 00:00 Ráječko - Moravská Slavia So 19.08. 00:00 Svratka - Mutěnice So 19.08. 00:00 Boskovice - FC Veselí So 19.08. 00:00 M. Krumlov - Vojkovice So 19.08. 00:00 Sparta Brno - Ivančice 14.kolo St 23.08. 00:00 Bohunice - Rousínov St 23.08. 00:00 Bučovice - Moravská Slavia St 23.08. 00:00 Bystrc - Mutěnice St 23.08. 00:00 Bosonohy - FC Veselí St 23.08. 00:00 Lanžhot - Vojkovice St 23.08. 00:00 Ráječko - Ivančice St 23.08. 00:00 Svratka - Sparta Brno St 23.08. 00:00 Boskovice - M. Krumlov 4.kolo So 26.08. 00:00 Bohunice - Ivančice So 26.08. 00:00 Vojkovice - Sparta Brno So 26.08. 00:00 FC Veselí - M. Krumlov So 26.08. 00:00 Mutěnice - Boskovice So 26.08. 00:00 Moravská Slavia - Svratka So 26.08. 00:00 Rousínov - Ráječko So 26.08. 00:00 Bučovice - Lanžhot So 26.08. 00:00 Bystrc - Bosonohy 5.kolo So 02.09. 00:00 Bosonohy - Bohunice So 02.09. 00:00 Lanžhot - Bystrc So 02.09. 00:00 Ráječko - Bučovice So 02.09. 00:00 Svratka - Rousínov So 02.09. 00:00 Boskovice - Moravská Slavia So 02.09. 00:00 M. Krumlov - Mutěnice So 02.09. 00:00 Sparta Brno - FC Veselí So 02.09. 00:00 Ivančice - Vojkovice 6.kolo So 09.09. 00:00 Bohunice - Vojkovice So 09.09. 00:00 FC Veselí - Ivančice So 09.09. 00:00 Mutěnice - Sparta Brno So 09.09. 00:00 Moravská Slavia - M. Krumlov So 09.09. 00:00 Rousínov - Boskovice So 09.09. 00:00 Bučovice - Svratka So 09.09. 00:00 Bystrc - Ráječko So 09.09. 00:00 Bosonohy - Lanžhot 7.kolo So 16.09. 00:00 Lanžhot - Bohunice So 16.09. 00:00 Ráječko - Bosonohy So 16.09. 00:00 Svratka - Bystrc So 16.09. 00:00 Boskovice - Bučovice So 16.09. 00:00 M. Krumlov - Rousínov So 16.09. 00:00 Sparta Brno - Moravská Slavia So 16.09. 00:00 Ivančice - Mutěnice So 16.09. 00:00 Vojkovice - FC Veselí 8.kolo So 23.09. 00:00 Bohunice - FC Veselí So 23.09. 00:00 Mutěnice - Vojkovice So 23.09. 00:00 Moravská Slavia - Ivančice So 23.09. 00:00 Rousínov - Sparta Brno So 23.09. 00:00 Bučovice - M. Krumlov So 23.09. 00:00 Bystrc - Boskovice So 23.09. 00:00 Bosonohy - Svratka So 23.09. 00:00 Lanžhot - Ráječko 15.kolo Čt 28.09. 00:00 M. Krumlov - Bohunice Čt 28.09. 00:00 Sparta Brno - Boskovice Čt 28.09. 00:00 Ivančice - Svratka Čt 28.09. 00:00 Vojkovice - Ráječko Čt 28.09. 00:00 FC Veselí - Lanžhot Čt 28.09. 00:00 Mutěnice - Bosonohy Čt 28.09. 00:00 Moravská Slavia - Bystrc Čt 28.09. 00:00 Rousínov - Bučovice 9.kolo So 30.09. 00:00 Ráječko - Bohunice So 30.09. 00:00 Svratka - Lanžhot So 30.09. 00:00 Boskovice - Bosonohy So 30.09. 00:00 M. Krumlov - Bystrc So 30.09. 00:00 Sparta Brno - Bučovice So 30.09. 00:00 Ivančice - Rousínov So 30.09. 00:00 Vojkovice - Moravská Slavia So 30.09. 00:00 FC Veselí - Mutěnice 10.kolo So 07.10. 00:00 Bohunice - Mutěnice So 07.10. 00:00 Moravská Slavia - FC Veselí So 07.10. 00:00 Rousínov - Vojkovice So 07.10. 00:00 Bučovice - Ivančice So 07.10. 00:00 Bystrc - Sparta Brno So 07.10. 00:00 Bosonohy - M. Krumlov So 07.10. 00:00 Lanžhot - Boskovice So 07.10. 00:00 Ráječko - Svratka 11.kolo So 14.10. 00:00 Svratka - Bohunice So 14.10. 00:00 Boskovice - Ráječko So 14.10. 00:00 M. Krumlov - Lanžhot So 14.10. 00:00 Sparta Brno - Bosonohy So 14.10. 00:00 Ivančice - Bystrc So 14.10. 00:00 Vojkovice - Bučovice So 14.10. 00:00 FC Veselí - Rousínov So 14.10. 00:00 Mutěnice - Moravská Slavia 12.kolo So 21.10. 00:00 Bohunice - Moravská Slavia So 21.10. 00:00 Rousínov - Mutěnice So 21.10. 00:00 Bučovice - FC Veselí So 21.10. 00:00 Bystrc - Vojkovice So 21.10. 00:00 Bosonohy - Ivančice So 21.10. 00:00 Lanžhot - Sparta Brno So 21.10. 00:00 Ráječko - M. Krumlov So 21.10. 00:00 Svratka - Boskovice 13.kolo So 28.10. 00:00 Boskovice - Bohunice So 28.10. 00:00 M. Krumlov - Svratka So 28.10. 00:00 Sparta Brno - Ráječko So 28.10. 00:00 Ivančice - Lanžhot So 28.10. 00:00 Vojkovice - Bosonohy So 28.10. 00:00 FC Veselí - Bystrc So 28.10. 00:00 Mutěnice - Bučovice So 28.10. 00:00 Moravská Slavia - Rousínov 1.kolo Ne 05.11. 00:00 Bučovice - Bohunice Ne 05.11. 00:00 Bystrc - Rousínov Ne 05.11. 00:00 Bosonohy - Moravská Slavia Ne 05.11. 00:00 Lanžhot - Mutěnice Ne 05.11. 00:00 Ráječko - FC Veselí Ne 05.11. 00:00 Svratka - Vojkovice Ne 05.11. 00:00 Boskovice - Ivančice Ne 05.11. 00:00 M. Krumlov - Sparta Brno ...  více ]
Po čtyřech kolech, kdy přišel k mužstvu, ba dokonce ještě po šesti, bylo na kontě jeho týmu nula bodů. Rozhašený fotbalový stroj promazal tak, že v konečném účtování krajského přeboru tým dokráčel do horní poloviny tabulky. „O osmém místě se při mém příchodu nikomu ani nezdálo," vzpomíná trenér fotbalistů Tatranu Rousínov Tomáš Kovanda. ...  více ]
Na postavení fotbalistů Tatranu Rousínov v konečné tabulce krajského přeboru nemohl poslední zápas nic změnit. Ale porážka by přesto byla hodně nepříjemná. Není jedno, jakým způsobem se sezona zakončí, hlavně když máte za soupeře beznadějně poslední tým tabulky. A na rousínovském trávníku to zpočátku vypadalo, že Novosedly domácím hráčům pokazí plánovanou večerní rozlučku. ...  více ]
V sobotu 10.6.2017 se mladší přípravka zúčastnila turnaje k 95. výročí založení fotbalu ve Slavíkovících. Obsadili jsme 3.místo v sestavě: Hrachovina, Ha Vinh Huy,Pospíšil,Vanderka,Machala,Harenčak,Gecler. Branky:Vanderka 7x,Gecler 7x,Pospíšil 2x,Machala 1x, Ha Vinh Huy 1x....  více ]
... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Karta klubu nemá správce [ více ]
Sázková kancelář
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 30 11 9 10 45:50 42
2. 30 9 10 11 34:38 37
3. 30 4 5 21 23:68 17
4. 30 4 3 23 27:66 15
5. 26 18 6 2 72:21 60
6. 26 18 4 4 66:30 58
7. 30 14 8 8 44:27 50
8. 30 11 14 5 44:31 47
9. 30 13 7 10 61:48 46
10. 26 13 5 8 47:36 38
11. 28 9 9 10 40:46 36
12. 28 8 9 11 24:31 33
13. 30 10 9 11 45:35 39
14. 28 10 7 11 45:51 37
15. 30 7 11 12 43:50 32
16. 28 2 7 19 17:61 13

Krátké zprávy z klubu

Mladší přípravka na turnaji v Brně třetí

09.12. 2017 | 18:16 Mladší přípravka veze z turnaje na Startu Brno 3.místo.
Výsledky:Tatran-Bílovice 2:2,Tatran-Maloměřice 1:9,Tatran-Start Brno 2:1,
Tatran-Bílovice 2:3,Tatran-Maloměřice 1:3,Tatran-Start Brno 3:1.
Branky:Juráček 4x,Bartošek 3x,Gecler 2x,Machala 1x,Hanák 1x.

Plán přípravy ";A"; mužstva

09.12. 2017 | 14:00 V kolonce ke stažení naleznete konečnou podobu ";Zimní přípravy ";A"; mužstva mužů";

Seznam žákovských turnajů pořadaných FO Tatran Rousínov

08.12. 2017 | 12:38 10.prosince -";Halový turnaj mladších žáků"; za účasti:Tatran Rousínov, FC Soběšice, Tatran Kohoutovice 05, SK Žebětín, Tatran Kohoutovice 06, FC Medlánky.
27.ledna-Mezinárodní turnaj starších žáků"; za účasti:Tatran Rousínov, Spartak Myjava(SK), Tatran Bohunice, FK Drnovice, Tatran Kohoutovice, Tatran Rousínov 05.
25.února -";Halový turnaj mladších žáků";-za účasti Tatran Rousínov, FC Medlánky, Tatran Kohoutovice 05, SK Slatina-FC Slovan, Tatran Kohoutovice 06, Tatran Rousínov ";B";

2.kolo ZHL mladších žáků

26.11. 2017 | 17:44 Mladší žáci odehráli druhé kolo ZHL v Brně dne 26.11. s těmito výsledky.

Tatran Rousínov - Lokomotiva Brno Zelená 2 : 1
Střelci: Hustoles,Blatný

Tatran Rousínov - Lokomotiva Brno 2004 2 : 2
Střelci:Kopijevský,Eliáš

Tatran Rousínov - Lokomotiva Brno Modrá 1 : 2
Střelec branky: Šlimar

Vedoucí ml.žáků- Hustoles Pavel

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.