2
On-line:
1

Anketa

V sobotu 4.10. od 16h se Nové Město představí na hřišti posledního Gasservisu. Nové Město se po výborném začátku, kdy bylo i na 1.místo, propadlo po 4 porážkách na 9.místo. Jednou z šancí, jak zastavit další propad tabulkou, by mohlo být utkání s Gasservisem, kterému se hrubě nedaří. Domácí zatím vyhráli pouze jednou a to doma proti béčku Višnové 3-2. Jinak ostatní zápasy prohráli. Nové Město je ted v krizi - 4 porážky za sebou, ale poslední výkon proti béčku Hejnic, byl nadějný. A nebýt zbrklosti v koncovce, mohlo NM nějaké body urvat, protože některé šance byly 100%. Loni si NM s Gasservisem 2x poradilo (3-0 a 3-2). Věříte, že Nové Město zastaví krizi a vyhraje na hřišti Gasservisu ?

Anketa

Po 2,5 letech se Nové Město utká v soutěžním zápase v derby s Frýdlantem. Přestávka byla díky tomu, že Frýdlant B hrál vyšší soutěž. Bohužel se mu tam v poslední sezoně přestalo dařit a ikdyž v baráži o udržení hráli víc než dobře, tak velkou bodovou ztrátu už nedotáhli a společně s Osečnou putovali o soutěž níž (Osečná šla až do III.třídy). Frýdlantu B se začátek v Okrese vůbec nepovedl. V 5 zápasech porazili pouze slabší Rynoltice B, jinak vůbec nestíhají. NM se daří o poznání víc. Porazili doma těžký soupeře (Hrádek B, Višnová B a Žibřidice). Venku se jim daří mnohem mín, ale předvedli tam solidní výkony. U lídra soutěže prohráli 2-4 (když vedli po 10.minutách 2-0) a v ČD prohráli pouze o gol. Frýdlant zatím sází v zápasech B-týmu na mládí a těm chybí zkušenosti. Ty naopak nechybí borcům z NM a proto si myslím, že NM ve Frýdlantě s B-týmem zvítězí, ikdyž se bude hrát na umělém povrchu. Souhlasíte, že NM porazí B tým Frýdlantu ?