Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 9983
  • Návštěvy: 157/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8417
    Týden:
    157
    Dnes:
    24
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 17:00 Skotnice - Tichá 1:0 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Kopřivnice - Spálov 4:0 (2:0)
    So 10.08. 17:00 Vlčovice-Mniší - Jeseník n.O. 3:2 (1:0)
    Ne 11.08. 15:30 Tísek - Fryčovice 2:5 (1:2)
    Ne 11.08. 17:00 Veřovice - Kozlovice 4:2 (3:0)
    Ne 11.08. 17:00 Mořkov - Lískovec 2:1 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Starý Jičín - Ostravice 3:2 (3:1)

    3.kolo

    So 17.08. 17:00 Fryčovice - Skotnice 2:1 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Ostravice - Tísek 1:3 (1:2)
    So 17.08. 17:00 Lískovec - Starý Jičín 0:2 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Veřovice - Mořkov 2:0 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Jeseník n.O. - Kozlovice 3:0 (2:0)
    Ne 18.08. 17:00 Spálov - Vlčovice-Mniší 2:2 (2:1)
    Ne 18.08. 17:00 Tichá - Kopřivnice 1:2 (0:0)

    4.kolo

    So 24.08. 17:00 Skotnice - Kopřivnice 1:0 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Vlčovice-Mniší - Tichá 2:3 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Ostravice - Fryčovice 2:3 (1:2)
    Ne 25.08. 15:30 Tísek - Lískovec 6:3 (3:0)
    Ne 25.08. 17:00 Kozlovice - Spálov 3:1 (3:0)
    Ne 25.08. 17:00 Starý Jičín - Veřovice 2:4 (2:3)
    St 04.09. 17:00 Mořkov - Jeseník n.O. 0:5 (0:2)

    5.kolo

    So 31.08. 16:30 Ostravice - Skotnice 4:3 (3:1)
    So 31.08. 16:30 Lískovec - Fryčovice 2:2 (1:1)
    So 31.08. 16:30 Veřovice - Tísek 5:2 (4:1)
    So 31.08. 16:30 Kopřivnice - Vlčovice-Mniší 3:2 (3:1)
    Ne 01.09. 16:30 Jeseník n.O. - Starý Jičín 2:1 (1:1)
    Ne 01.09. 16:30 Spálov - Mořkov 2:2 (0:2)
    Ne 01.09. 16:30 Tichá - Kozlovice 3:0 (1:0)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Skotnice - Vlčovice-Mniší 0:5 (0:2)
    So 07.09. 16:00 Fryčovice - Veřovice 5:1 (3:1)
    So 07.09. 16:00 Ostravice - Lískovec 5:1 (2:0)
    Ne 08.09. 15:30 Tísek - Jeseník n.O. 3:4 (2:2)
    Ne 08.09. 16:00 Kozlovice - Kopřivnice 2:1 (1:1)
    Ne 08.09. 16:00 Starý Jičín - Spálov 3:3 (2:1)
    St 18.09. 16:00 Mořkov - Tichá 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Lískovec - Skotnice 6:0 (4:0)
    So 14.09. 16:00 Veřovice - Ostravice 0:0 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Kopřivnice - Mořkov 1:2 (1:2)
    So 14.09. 16:00 Vlčovice-Mniší - Kozlovice 6:1 (4:1)
    Ne 15.09. 16:00 Jeseník n.O. - Fryčovice 3:2 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Spálov - Tísek 7:0 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Tichá - Starý Jičín 3:0 (2:0)

    8.kolo

    So 21.09. 16:00 Skotnice - Kozlovice 7:2 (2:1)
    So 21.09. 16:00 Fryčovice - Spálov 5:2 (2:1)
    So 21.09. 16:00 Ostravice - Jeseník n.O. 4:3 (1:2)
    So 21.09. 16:00 Lískovec - Veřovice 2:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Tísek - Tichá 0:3 (0:2)
    Ne 22.09. 16:00 Mořkov - Vlčovice-Mniší 2:1 (2:0)
    Ne 22.09. 16:00 Starý Jičín - Kopřivnice 3:0 (2:0)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Veřovice - Skotnice 0:4 (0:1)
    So 28.09. 15:30 Kopřivnice - Tísek 6:1 (3:0)
    So 28.09. 15:30 Vlčovice-Mniší - Starý Jičín 5:1 (3:1)
    Ne 29.09. 15:30 Jeseník n.O. - Lískovec 1:0 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Spálov - Ostravice 0:2 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Tichá - Fryčovice 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Kozlovice - Mořkov 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Skotnice - Mořkov 3:3 (1:1)
    So 05.10. 15:00 Fryčovice - Kopřivnice 2:3 (1:2)
    So 05.10. 15:00 Ostravice - Tichá 3:0 (2:0)
    So 05.10. 15:00 Lískovec - Spálov 10:0 (4:0)
    So 05.10. 15:00 Veřovice - Jeseník n.O. 3:1 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 Starý Jičín - Kozlovice 2:3 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 Tísek - Vlčovice-Mniší 2:2 (1:1)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Kopřivnice - Ostravice 3:1 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Vlčovice-Mniší - Fryčovice 0:3 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Jeseník n.O. - Skotnice 2:1 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Spálov - Veřovice 2:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Tichá - Lískovec 3:3 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Kozlovice - Tísek 2:3 (1:2)
    Ne 13.10. 15:00 Mořkov - Starý Jičín 0:2 (0:2)

    12.kolo

    So 19.10. 14:00 Skotnice - Starý Jičín 5:6 (4:3)
    So 19.10. 14:00 Fryčovice - Kozlovice 1:2 (0:2)
    So 19.10. 14:00 Ostravice - Vlčovice-Mniší 0:4 (0:2)
    So 19.10. 14:00 Lískovec - Kopřivnice 0:2 (0:1)
    So 19.10. 14:00 Veřovice - Tichá 2:1 (2:0)
    Ne 20.10. 14:00 Tísek - Mořkov 5:2 (5:0)
    Ne 20.10. 14:00 Jeseník n.O. - Spálov 2:4 (2:2)

    13.kolo

    So 26.10. 14:00 Kopřivnice - Veřovice 0:2 (0:1)
    So 26.10. 14:00 Vlčovice-Mniší - Lískovec 2:4 (2:2)
    Ne 27.10. 14:00 Spálov - Skotnice 4:1 (3:1)
    Ne 27.10. 14:00 Tichá - Jeseník n.O. 3:3 (2:1)
    Ne 27.10. 14:00 Kozlovice - Ostravice 3:4 (1:1)
    Ne 27.10. 14:00 Mořkov - Fryčovice 2:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:00 Starý Jičín - Tísek 5:1 (2:0)

    1.kolo

    So 02.11. 14:00 Tísek - Skotnice 1:3 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Fryčovice - Starý Jičín 4:2 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Ostravice - Mořkov 4:1 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Lískovec - Kozlovice 3:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Veřovice - Vlčovice-Mniší 2:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Jeseník n.O. - Kopřivnice 6:2 (1:2)
    Ne 03.11. 14:00 Tichá - Spálov 5:1 (3:0)

    15.kolo

    So 21.03. 15:00 Lískovec - Mořkov odloženo
    So 21.03. 15:00 Ostravice - Starý Jičín odloženo
    So 21.03. 15:00 Fryčovice - Tísek odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Tichá - Skotnice odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Spálov - Kopřivnice odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Jeseník n.O. - Vlčovice-Mniší odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Kozlovice - Veřovice odloženo

    16.kolo

    So 28.03. 15:30 Skotnice - Fryčovice odloženo
    So 28.03. 15:30 Vlčovice-Mniší - Spálov odloženo
    So 28.03. 15:30 Kopřivnice - Tichá odloženo
    Ne 29.03. 15:30 Tísek - Ostravice odloženo
    Ne 29.03. 15:30 Starý Jičín - Lískovec odloženo
    Ne 29.03. 15:30 Mořkov - Veřovice odloženo
    Ne 29.03. 15:30 Kozlovice - Jeseník n.O. odloženo

    17.kolo

    So 04.04. 15:30 Kopřivnice - Skotnice odloženo
    So 04.04. 15:30 Veřovice - Starý Jičín odloženo
    So 04.04. 15:30 Lískovec - Tísek odloženo
    So 04.04. 15:30 Fryčovice - Ostravice odloženo
    Ne 05.04. 15:30 Tichá - Vlčovice-Mniší odloženo
    Ne 05.04. 15:30 Spálov - Kozlovice odloženo
    Ne 05.04. 15:30 Jeseník n.O. - Mořkov odloženo

    18.kolo

    So 11.04. 16:00 Skotnice - Ostravice odloženo
    So 11.04. 16:00 Fryčovice - Lískovec odloženo
    So 11.04. 16:00 Vlčovice-Mniší - Kopřivnice odloženo
    Ne 12.04. 15:30 Tísek - Veřovice odloženo
    Ne 12.04. 16:00 Starý Jičín - Jeseník n.O. odloženo
    Ne 12.04. 16:00 Mořkov - Spálov odloženo
    Ne 12.04. 16:00 Kozlovice - Tichá odloženo

    19.kolo

    So 18.04. 16:00 Vlčovice-Mniší - Skotnice
    So 18.04. 16:00 Kopřivnice - Kozlovice
    So 18.04. 16:00 Veřovice - Fryčovice
    So 18.04. 16:00 Lískovec - Ostravice
    Ne 19.04. 16:00 Tichá - Mořkov
    Ne 19.04. 16:00 Spálov - Starý Jičín
    Ne 19.04. 16:00 Jeseník n.O. - Tísek

    20.kolo

    So 25.04. 16:30 Skotnice - Lískovec
    So 25.04. 16:30 Ostravice - Veřovice
    So 25.04. 16:30 Fryčovice - Jeseník n.O.
    Ne 26.04. 15:30 Tísek - Spálov
    Ne 26.04. 16:30 Starý Jičín - Tichá
    Ne 26.04. 16:30 Mořkov - Kopřivnice
    Ne 26.04. 16:30 Kozlovice - Vlčovice-Mniší

    21.kolo

    So 02.05. 16:30 Vlčovice-Mniší - Mořkov
    So 02.05. 16:30 Kopřivnice - Starý Jičín
    So 02.05. 16:30 Veřovice - Lískovec
    Ne 03.05. 16:30 Kozlovice - Skotnice
    Ne 03.05. 16:30 Tichá - Tísek
    Ne 03.05. 16:30 Spálov - Fryčovice
    Ne 03.05. 16:30 Jeseník n.O. - Ostravice

    22.kolo

    So 09.05. 16:30 Skotnice - Veřovice
    So 09.05. 16:30 Lískovec - Jeseník n.O.
    So 09.05. 16:30 Ostravice - Spálov
    So 09.05. 16:30 Fryčovice - Tichá
    Ne 10.05. 15:30 Tísek - Kopřivnice
    Ne 10.05. 16:30 Starý Jičín - Vlčovice-Mniší
    Ne 10.05. 16:30 Mořkov - Kozlovice

    23.kolo

    So 16.05. 17:00 Vlčovice-Mniší - Tísek
    So 16.05. 17:00 Kopřivnice - Fryčovice
    Ne 17.05. 17:00 Mořkov - Skotnice
    Ne 17.05. 17:00 Kozlovice - Starý Jičín
    Ne 17.05. 17:00 Tichá - Ostravice
    Ne 17.05. 17:00 Spálov - Lískovec
    Ne 17.05. 17:00 Jeseník n.O. - Veřovice

    24.kolo

    So 23.05. 17:00 Skotnice - Jeseník n.O.
    So 23.05. 17:00 Veřovice - Spálov
    So 23.05. 17:00 Lískovec - Tichá
    So 23.05. 17:00 Ostravice - Kopřivnice
    So 23.05. 17:00 Fryčovice - Vlčovice-Mniší
    Ne 24.05. 15:30 Tísek - Kozlovice
    Ne 24.05. 17:00 Starý Jičín - Mořkov

    25.kolo

    So 30.05. 17:00 Vlčovice-Mniší - Ostravice
    So 30.05. 17:00 Kopřivnice - Lískovec
    Ne 31.05. 17:00 Starý Jičín - Skotnice
    Ne 31.05. 17:00 Mořkov - Tísek
    Ne 31.05. 17:00 Kozlovice - Fryčovice
    Ne 31.05. 17:00 Tichá - Veřovice
    Ne 31.05. 17:00 Spálov - Jeseník n.O.

    26.kolo

    So 06.06. 17:00 Skotnice - Spálov
    So 06.06. 17:00 Veřovice - Kopřivnice
    So 06.06. 17:00 Lískovec - Vlčovice-Mniší
    So 06.06. 17:00 Ostravice - Kozlovice
    So 06.06. 17:00 Fryčovice - Mořkov
    Ne 07.06. 15:30 Tísek - Starý Jičín
    Ne 07.06. 17:00 Jeseník n.O. - Tichá

    14.kolo

    12.06. 18:00 Starý Jičín - Fryčovice
    So 13.06. 17:00 Skotnice - Tísek
    So 13.06. 17:00 Vlčovice-Mniší - Veřovice
    So 13.06. 17:00 Kopřivnice - Jeseník n.O.
    Ne 14.06. 17:00 Mořkov - Ostravice
    Ne 14.06. 17:00 Kozlovice - Lískovec
    Ne 14.06. 17:00 Tichá - Spálov
    Správce soutěže: Martin Kocurek

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 8 1 4 37:26 25
    2. 13 7 3 3 36:22 24
    3. 13 7 2 4 25:23 23
    4. 13 7 1 5 32:27 22
    5. 13 7 0 6 27:23 21
    6. 13 5 4 4 25:17 19
    7. 13 6 1 6 32:32 19
    8. 13 5 3 5 36:25 18
    9. 13 5 2 6 35:25 17
    10. 13 5 1 7 30:35 16
    11. 13 4 4 5 17:28 16
    12. 13 4 3 6 28:39 15
    13. 13 4 1 8 29:48 13
    14. 13 4 0 9 20:39 12