Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. prosince 2018
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 9970
  • Návštěvy: 89/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    58912
    Týden:
    89
    Dnes:
    17
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Rýmařov - Nový Jičín 2:2 (1:2)
    So 08.08. 16:30 Hranice - Nové Sady 1:2 (0:0)
    So 08.08. 16:30 Val. Meziříčí - Velké Karlovice 0:0 (0:0)
    So 08.08. 16:30 Loko Petrovice - Frýdlant n.O. 3:0 (3:0)
    So 08.08. 16:30 Petřkovice - Vsetín 3:0 (1:0)
    Ne 09.08. 10:15 Brumov - Opava B 2:1 (2:1)
    Ne 09.08. 10:15 Havířov - Dolní Benešov 0:1 (0:0)
    Ne 09.08. 16:30 Krnov - Slavičín 0:0 (0:0)

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Dolní Benešov - Krnov 3:2 (0:1)
    So 15.08. 16:30 Vsetín - Havířov 0:0 (0:0)
    So 15.08. 16:30 Velké Karlovice - Loko Petrovice 0:2 (0:1)
    So 15.08. 16:30 Nové Sady - Val. Meziříčí 4:1 (1:0)
    So 15.08. 16:30 Nový Jičín - Hranice 0:0 (0:0)
    Ne 16.08. 10:15 Opava B - Slavičín 3:1 (2:1)
    Ne 16.08. 10:15 Brumov - Rýmařov 1:0 (0:0)
    Ne 16.08. 16:30 Frýdlant n.O. - Petřkovice 0:3 (0:2)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Rýmařov - Opava B 3:1 (2:0)
    So 22.08. 16:30 Hranice - Brumov 3:1 (2:0)
    So 22.08. 16:30 Val. Meziříčí - Nový Jičín 2:1 (0:0)
    So 22.08. 16:30 Loko Petrovice - Nové Sady 2:1 (1:1)
    So 22.08. 16:30 Petřkovice - Velké Karlovice 2:0 (2:0)
    Ne 23.08. 10:15 Havířov - Frýdlant n.O. 0:1 (0:0)
    Ne 23.08. 10:15 Slavičín - Dolní Benešov 2:1 (1:0)
    Ne 23.08. 16:30 Krnov - Vsetín 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Nové Sady - Petřkovice 2:1 (1:1)
    So 29.08. 16:30 Nový Jičín - Loko Petrovice 1:0 (1:0)
    Ne 30.08. 10:15 Opava B - Dolní Benešov 1:1 (1:0)
    Ne 30.08. 10:15 Brumov - Val. Meziříčí 2:0 (0:0)
    Ne 30.08. 16:30 Frýdlant n.O. - Krnov 0:2 (0:0)
    Ne 30.08. 16:30 Rýmařov - Hranice 1:2 (1:0)
    St 30.09. 16:00 Vsetín - Slavičín 0:2 (0:0)
    St 30.09. 16:30 Velké Karlovice - Havířov 2:5 (0:2)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Hranice - Opava B 1:4 (1:1)
    So 05.09. 16:30 Val. Meziříčí - Rýmařov 2:1 (1:1)
    So 05.09. 16:30 Loko Petrovice - Brumov 6:0 (2:0)
    So 05.09. 16:30 Petřkovice - Nový Jičín 2:0 (0:0)
    So 05.09. 16:30 Dolní Benešov - Vsetín 2:1 (0:1)
    Ne 06.09. 10:15 Havířov - Nové Sady 2:4 (0:3)
    Ne 06.09. 10:15 Slavičín - Frýdlant n.O. 1:3 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Krnov - Velké Karlovice 1:0 (0:0)

    15.kolo

    St 09.09. 16:30 Vsetín - Loko Petrovice 1:0 (0:0)
    St 09.09. 17:00 Krnov - Opava B 1:1 (0:0)
    St 09.09. 17:00 Slavičín - Havířov 4:0 (2:0)
    St 09.09. 17:00 Dolní Benešov - Petřkovice 0:2 (0:1)
    St 09.09. 17:00 Frýdlant n.O. - Val. Meziříčí 2:1 (0:1)
    St 09.09. 17:00 Velké Karlovice - Hranice 1:0 (1:0)
    St 09.09. 17:00 Nové Sady - Rýmařov 4:0 (2:0)
    St 09.09. 17:00 Nový Jičín - Brumov 1:1 (1:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Velké Karlovice - Slavičín 3:1 (1:0)
    So 12.09. 16:00 Nové Sady - Krnov 7:0 (2:0)
    So 12.09. 16:00 Rýmařov - Loko Petrovice 0:3 (0:1)
    So 12.09. 16:00 Hranice - Val. Meziříčí 1:3 (1:2)
    So 12.09. 16:30 Nový Jičín - Havířov 3:1 (1:0)
    Ne 13.09. 10:15 Opava B - Vsetín 0:0 (0:0)
    Ne 13.09. 10:15 Brumov - Petřkovice 2:1 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Frýdlant n.O. - Dolní Benešov 2:1 (0:1)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Val. Meziříčí - Opava B 4:1 (2:1)
    So 19.09. 16:00 Loko Petrovice - Hranice 3:0 (2:0)
    So 19.09. 16:00 Petřkovice - Rýmařov 1:0 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Dolní Benešov - Velké Karlovice 3:0 (2:0)
    So 19.09. 16:00 Vsetín - Frýdlant n.O. 1:2 (1:1)
    Ne 20.09. 10:15 Havířov - Brumov 3:2 (2:1)
    Ne 20.09. 10:15 Slavičín - Nové Sady 2:0 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Krnov - Nový Jičín 1:4 (1:1)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Velké Karlovice - Vsetín 1:2 (0:2)
    So 26.09. 16:00 Nové Sady - Dolní Benešov 2:1 (1:1)
    So 26.09. 16:00 Rýmařov - Havířov 6:0 (3:0)
    So 26.09. 16:00 Hranice - Petřkovice 3:0 (1:0)
    So 26.09. 16:00 Val. Meziříčí - Loko Petrovice 1:0 (0:0)
    Ne 27.09. 10:15 Opava B - Frýdlant n.O. 3:1 (2:1)
    Ne 27.09. 10:15 Brumov - Krnov 3:3 (3:1)
    Ne 27.09. 16:30 Nový Jičín - Slavičín 2:0 (0:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Loko Petrovice - Opava B 1:0 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Petřkovice - Val. Meziříčí 3:1 (2:1)
    So 03.10. 15:30 Krnov - Rýmařov 2:1 (2:1)
    So 03.10. 15:30 Dolní Benešov - Nový Jičín 0:2 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Vsetín - Nové Sady 0:1 (0:1)
    Ne 04.10. 10:15 Havířov - Hranice 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 10:15 Slavičín - Brumov 3:1 (1:0)
    Ne 04.10. 15:30 Frýdlant n.O. - Velké Karlovice 0:1 (0:1)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Nové Sady - Frýdlant n.O. 4:3 (4:1)
    So 10.10. 15:00 Nový Jičín - Vsetín 2:1 (1:1)
    So 10.10. 15:00 Rýmařov - Slavičín 1:0 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Hranice - Krnov 4:0 (2:0)
    So 10.10. 15:00 Val. Meziříčí - Havířov 4:1 (3:0)
    So 10.10. 15:00 Loko Petrovice - Petřkovice 0:1 (0:1)
    Ne 11.10. 10:15 Opava B - Velké Karlovice 2:0 (1:0)
    Ne 11.10. 10:15 Brumov - Dolní Benešov 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Petřkovice - Opava B 4:1 (3:1)
    So 17.10. 15:00 Dolní Benešov - Rýmařov 1:1 (1:1)
    So 17.10. 15:00 Vsetín - Brumov 1:1 (0:0)
    So 17.10. 15:00 Velké Karlovice - Nové Sady 1:2 (1:1)
    Ne 18.10. 10:15 Havířov - Loko Petrovice 0:0 (0:0)
    Ne 18.10. 10:15 Slavičín - Hranice 4:2 (2:2)
    Ne 18.10. 15:00 Krnov - Val. Meziříčí 0:2 (0:1)
    Ne 18.10. 15:00 Frýdlant n.O. - Nový Jičín 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Nový Jičín - Velké Karlovice 3:1 (2:1)
    So 24.10. 14:30 Rýmařov - Vsetín 2:0 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Hranice - Dolní Benešov 2:3 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Val. Meziříčí - Slavičín 3:0 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Loko Petrovice - Krnov 3:2 (2:1)
    So 24.10. 14:30 Petřkovice - Havířov 5:0 (1:0)
    Ne 25.10. 10:15 Opava B - Nové Sady 0:0 (0:0)
    Ne 25.10. 10:15 Brumov - Frýdlant n.O. 1:1 (0:0)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Dolní Benešov - Val. Meziříčí 1:3 (0:2)
    So 31.10. 14:00 Velké Karlovice - Brumov 0:0 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Nové Sady - Nový Jičín 2:2 (1:1)
    So 31.10. 14:30 Vsetín - Hranice 2:1 (1:1)
    Ne 01.11. 10:15 Havířov - Opava B 1:0 (1:0)
    Ne 01.11. 10:15 Slavičín - Loko Petrovice 0:0 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Krnov - Petřkovice 0:1 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Frýdlant n.O. - Rýmařov 4:1 (2:0)

    14.kolo

    So 07.11. 14:00 Rýmařov - Velké Karlovice 3:0 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Hranice - Frýdlant n.O. 3:2 (2:2)
    So 07.11. 14:00 Val. Meziříčí - Vsetín 1:2 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Loko Petrovice - Dolní Benešov 3:0 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Petřkovice - Slavičín 2:0 (0:0)
    Ne 08.11. 10:15 Opava B - Nový Jičín 1:0 (1:0)
    Ne 08.11. 10:15 Brumov - Nové Sady 2:0 (2:0)
    Ne 08.11. 10:15 Havířov - Krnov 1:1 (1:0)

    16.kolo

    So 14.11. 13:30 Dolní Benešov - Havířov 3:2 (0:1)
    So 14.11. 13:30 Vsetín - Petřkovice 1:2 (1:0)
    So 14.11. 13:30 Velké Karlovice - Val. Meziříčí 0:0 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Nové Sady - Hranice 1:1 (1:0)
    So 14.11. 14:00 Nový Jičín - Rýmařov 0:0 (0:0)
    Ne 15.11. 10:15 Opava B - Brumov 5:0 (4:0)
    Ne 15.11. 10:15 Slavičín - Krnov 3:0 (1:0)
    Ne 15.11. 13:30 Frýdlant n.O. - Loko Petrovice 2:2 (2:1)

    18.kolo

    So 19.03. 15:00 Nové Sady - Loko Petrovice 0:3 (0:2)
    So 19.03. 15:00 Velké Karlovice - Petřkovice 3:0 (2:0)
    So 19.03. 15:00 Vsetín - Krnov 0:0 (0:0)
    So 19.03. 15:00 Dolní Benešov - Slavičín 0:3 (0:0)
    Ne 20.03. 10:15 Opava B - Rýmařov 1:1 (0:1)
    Ne 20.03. 10:15 Brumov - Hranice 2:2 (0:1)
    Ne 20.03. 10:15 Nový Jičín - Val. Meziříčí 1:0 (1:0)
    St 30.03. 16:30 Frýdlant n.O. - Havířov 1:3 (0:1)

    19.kolo

    So 26.03. 15:00 Dolní Benešov - Opava B 3:1 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Petřkovice - Nové Sady 1:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Loko Petrovice - Nový Jičín 0:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Val. Meziříčí - Brumov 1:2 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Hranice - Rýmařov 4:0 (0:0)
    Ne 27.03. 10:15 Slavičín - Vsetín 1:1 (1:1)
    Ne 27.03. 10:15 Havířov - Velké Karlovice 1:1 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Krnov - Frýdlant n.O. 1:1 (0:1)

    20.kolo

    So 02.04. 15:00 Opava B - Hranice 2:1 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Rýmařov - Val. Meziříčí 1:2 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Nové Sady - Havířov 1:2 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Velké Karlovice - Krnov 2:0 (2:0)
    So 02.04. 15:30 Vsetín - Dolní Benešov 1:0 (0:0)
    Ne 03.04. 10:15 Brumov - Loko Petrovice 2:1 (1:1)
    Ne 03.04. 10:15 Nový Jičín - Petřkovice 0:1 (0:1)
    Ne 03.04. 15:30 Frýdlant n.O. - Slavičín 1:1 (1:1)

    21.kolo

    So 09.04. 15:30 Vsetín - Opava B 1:1 (1:1)
    So 09.04. 15:30 Dolní Benešov - Frýdlant n.O. 3:2 (1:1)
    So 09.04. 15:30 Petřkovice - Brumov 3:1 (2:1)
    So 09.04. 15:30 Loko Petrovice - Rýmařov 1:1 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Val. Meziříčí - Hranice 1:1 (0:1)
    Ne 10.04. 10:15 Slavičín - Velké Karlovice 2:0 (1:0)
    Ne 10.04. 10:15 Havířov - Nový Jičín 4:1 (2:1)
    Ne 10.04. 15:30 Krnov - Nové Sady 1:1 (0:1)

    22.kolo

    So 16.04. 16:00 Hranice - Loko Petrovice 0:2 (0:1)
    So 16.04. 16:00 Rýmařov - Petřkovice 3:1 (1:0)
    So 16.04. 16:00 Nové Sady - Slavičín 2:2 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Velké Karlovice - Dolní Benešov 0:0 (0:0)
    Ne 17.04. 10:15 Opava B - Val. Meziříčí 2:2 (0:0)
    Ne 17.04. 10:15 Brumov - Havířov 0:3 (0:0)
    Ne 17.04. 10:15 Nový Jičín - Krnov 1:2 (0:2)
    Ne 17.04. 16:00 Frýdlant n.O. - Vsetín 4:2 (3:0)

    23.kolo

    So 23.04. 16:00 Vsetín - Velké Karlovice 0:1 (0:1)
    So 23.04. 16:00 Dolní Benešov - Nové Sady 1:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Petřkovice - Hranice 2:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Loko Petrovice - Val. Meziříčí 3:2 (0:2)
    Ne 24.04. 10:15 Slavičín - Nový Jičín 2:1 (1:0)
    Ne 24.04. 10:15 Havířov - Rýmařov 0:3 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Frýdlant n.O. - Opava B 0:4 (0:2)
    Ne 24.04. 16:00 Krnov - Brumov 2:0 (1:0)

    24.kolo

    Čt 28.04. 17:00 Val. Meziříčí - Petřkovice 0:1 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Hranice - Havířov 0:2 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Rýmařov - Krnov 3:2 (3:1)
    So 30.04. 16:30 Nový Jičín - Dolní Benešov 3:1 (2:1)
    So 30.04. 16:30 Nové Sady - Vsetín 4:1 (2:1)
    So 30.04. 16:30 Velké Karlovice - Frýdlant n.O. 1:1 (1:1)
    Ne 01.05. 10:15 Opava B - Loko Petrovice 2:3 (1:1)
    Ne 01.05. 10:15 Brumov - Slavičín 0:2 (0:1)

    25.kolo

    06.05. 17:00 Petřkovice - Loko Petrovice 2:3 (0:2)
    So 07.05. 16:30 Velké Karlovice - Opava B 2:0 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Vsetín - Nový Jičín 1:3 (0:2)
    So 07.05. 16:30 Dolní Benešov - Brumov 3:0 (0:0)
    Ne 08.05. 10:15 Slavičín - Rýmařov 0:0 (0:0)
    Ne 08.05. 10:15 Havířov - Val. Meziříčí 0:1 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Frýdlant n.O. - Nové Sady 1:0 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Krnov - Hranice 2:3 (1:3)

    30.kolo

    St 11.05. 16:30 Havířov - Slavičín 0:2 (0:2)
    St 11.05. 16:30 Petřkovice - Dolní Benešov 1:1 (1:0)
    St 11.05. 16:30 Loko Petrovice - Vsetín 1:2 (0:1)
    St 11.05. 16:30 Val. Meziříčí - Frýdlant n.O. 2:0 (2:0)
    St 11.05. 16:30 Hranice - Velké Karlovice 4:0 (2:0)
    St 11.05. 16:30 Rýmařov - Nové Sady 4:1 (2:0)
    St 11.05. 17:00 Brumov - Nový Jičín 0:2 (0:2)
    St 25.05. 17:00 Opava B - Krnov 0:2 (0:1)

    26.kolo

    So 14.05. 16:30 Loko Petrovice - Havířov 3:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Val. Meziříčí - Krnov 1:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Hranice - Slavičín 0:3 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Rýmařov - Dolní Benešov 4:1 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Nový Jičín - Frýdlant n.O. 4:0 (4:0)
    So 14.05. 16:30 Nové Sady - Velké Karlovice 1:0 (0:0)
    Ne 15.05. 10:15 Opava B - Petřkovice 0:1 (0:1)
    Ne 15.05. 10:15 Brumov - Vsetín 2:0 (0:0)

    27.kolo

    So 21.05. 16:30 Nové Sady - Opava B 2:3 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Velké Karlovice - Nový Jičín 3:1 (2:1)
    So 21.05. 16:30 Vsetín - Rýmařov 4:4 (3:1)
    So 21.05. 16:30 Dolní Benešov - Hranice 1:2 (0:0)
    Ne 22.05. 10:15 Slavičín - Val. Meziříčí 2:2 (0:1)
    Ne 22.05. 10:15 Havířov - Petřkovice 0:3 (0:2)
    Ne 22.05. 16:30 Krnov - Loko Petrovice 0:5 (0:2)
    Ne 22.05. 17:00 Frýdlant n.O. - Brumov 2:1 (2:1)

    29.kolo

    St 25.05. 17:00 Frýdlant n.O. - Hranice 0:5 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Nový Jičín - Opava B 1:2 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Nové Sady - Brumov 1:2 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Velké Karlovice - Rýmařov 0:1 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Vsetín - Val. Meziříčí 1:2 (0:2)
    So 04.06. 16:30 Dolní Benešov - Loko Petrovice 2:0 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Krnov - Havířov 1:2 (1:0)
    Ne 05.06. 10:15 Slavičín - Petřkovice 4:1 (1:0)

    28.kolo

    So 28.05. 16:30 Petřkovice - Krnov 0:4 (0:2)
    So 28.05. 16:30 Loko Petrovice - Slavičín 1:1 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Val. Meziříčí - Dolní Benešov 2:2 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Hranice - Vsetín 1:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Rýmařov - Frýdlant n.O. 4:0 (2:0)
    Ne 29.05. 10:15 Opava B - Havířov 1:1 (0:0)
    Ne 29.05. 10:15 Brumov - Velké Karlovice 0:2 (0:1)
    Ne 29.05. 10:15 Nový Jičín - Nové Sady 3:1 (2:0)

    17.kolo

    St 01.06. 17:00 Val. Meziříčí - Nové Sady 4:1 (1:0)
    St 01.06. 17:30 Slavičín - Opava B 2:1 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Krnov - Dolní Benešov 1:2 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Petřkovice - Frýdlant n.O. 3:0 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Loko Petrovice - Velké Karlovice 0:0 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Hranice - Nový Jičín 1:2 (0:2)
    So 11.06. 16:30 Rýmařov - Brumov 7:0 (5:0)
    So 11.06. 17:00 Havířov - Vsetín 1:2 (0:1)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 21 1 8 53:29 64
    2. 30 16 7 7 54:23 55
    3. 30 15 8 7 50:31 53
    4. 30 15 6 9 50:36 51
    5. 30 14 7 9 46:32 49
    6. 30 13 7 10 58:40 46
    7. 30 12 5 13 51:47 41
    8. 30 12 5 13 41:47 41
    9. 30 10 8 12 44:42 38
    10. 30 11 4 15 48:48 37
    11. 30 10 6 14 33:59 36
    12. 30 10 5 15 37:56 35
    13. 30 9 7 14 25:37 34
    14. 30 9 6 15 36:61 33
    15. 30 8 7 15 34:54 31
    16. 30 7 7 16 28:46 28