Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 9938
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Chrudim  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12369
    Týden:
    34
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Orel - Dřenice 1:3 (0:1)
    So 15.08. 17:00 Slatiňany B - Rváčov 3:0 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Prachovice - Trh. Kamenice 3:0k
    So 15.08. 17:00 Hrochův Týnec - Luže B 1:1 (1:1)
    So 15.08. 17:00 Miřetice B - H. Městec B 1:1 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Horní Bradlo - Ctětín 5:1 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Rosice - Bořice 2:1 (0:0)

    3.kolo

    So 22.08. 17:00 Orel - Ctětín 3:1 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Trh. Kamenice - Hrochův Týnec 2:8 (2:4)
    So 22.08. 17:00 Rváčov - Prachovice 1:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Bořice - Slatiňany B 2:3 (1:2)
    Ne 23.08. 17:00 H. Městec B - Horní Bradlo 2:1 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Luže B - Miřetice B 1:2 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Dřenice - Rosice 2:4 (1:2)

    4.kolo

    So 29.08. 17:00 Orel - Rosice 0:4 (0:3)
    So 29.08. 17:00 Slatiňany B - Dřenice 14:1 (4:1)
    So 29.08. 17:00 Prachovice - Bořice 4:0 (3:0)
    So 29.08. 17:00 Hrochův Týnec - Rváčov 0:2 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Horní Bradlo - Luže B 2:3 (1:3)
    Ne 30.08. 17:00 Ctětín - H. Městec B 1:1 (0:1)
    25.09. 16:45 Miřetice B - Trh. Kamenice 4:0 (2:0)

    5.kolo

    So 05.09. 17:00 Trh. Kamenice - Horní Bradlo 0:7 (0:1)
    So 05.09. 17:00 Rváčov - Miřetice B 2:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Bořice - Hrochův Týnec 2:0 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 H. Městec B - Orel 6:0 (3:0)
    Ne 06.09. 17:00 Luže B - Ctětín 1:2 (0:2)
    Ne 06.09. 17:00 Dřenice - Prachovice 2:2 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Rosice - Slatiňany B 0:7 (0:3)

    6.kolo

    So 12.09. 17:00 Orel - Slatiňany B 3:11 (1:5)
    So 12.09. 17:00 Hrochův Týnec - Dřenice 3:4 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Miřetice B - Bořice 1:2 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Horní Bradlo - Rváčov 0:6 (0:2)
    Ne 13.09. 17:00 Rosice - Prachovice 3:2 (3:1)
    Ne 13.09. 17:00 Ctětín - Trh. Kamenice 2:1 (2:1)
    Ne 13.09. 17:00 H. Městec B - Luže B 4:1 (2:1)

    7.kolo

    So 19.09. 16:30 Trh. Kamenice - H. Městec B 1:8 (0:5)
    So 19.09. 16:30 Rváčov - Ctětín 8:0 (4:0)
    So 19.09. 16:30 Bořice - Horní Bradlo 5:1 (2:0)
    So 19.09. 16:30 Slatiňany B - Prachovice 5:0 (3:0)
    Ne 20.09. 16:30 Luže B - Orel 0:3 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 Dřenice - Miřetice B 0:4 (0:2)
    Ne 20.09. 16:30 Rosice - Hrochův Týnec 2:10 (0:4)

    8.kolo

    So 26.09. 16:30 Orel - Prachovice 1:1 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Hrochův Týnec - Slatiňany B 1:6 (1:2)
    So 26.09. 16:30 Horní Bradlo - Dřenice 2:1 (2:1)
    Ne 27.09. 16:30 Miřetice B - Rosice 4:0 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 Ctětín - Bořice 1:2 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 H. Městec B - Rváčov 1:0 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 Luže B - Trh. Kamenice 4:2 (2:2)

    9.kolo

    So 03.10. 16:00 Trh. Kamenice - Orel 3:2 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Rváčov - Luže B 2:1 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Bořice - H. Městec B 0:1 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Slatiňany B - Miřetice B 4:0 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Prachovice - Hrochův Týnec 6:1 (4:1)
    Ne 04.10. 16:00 Dřenice - Ctětín 7:1 (3:0)
    Ne 04.10. 16:00 Rosice - Horní Bradlo 4:1 (4:1)

    10.kolo

    So 10.10. 14:00 Trh. Kamenice - Rváčov 1:8 (0:6)
    So 10.10. 16:00 Orel - Hrochův Týnec 4:2 (4:0)
    So 10.10. 16:00 Miřetice B - Prachovice 2:1 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Horní Bradlo - Slatiňany B 1:4 (1:3)
    Ne 11.10. 16:00 Ctětín - Rosice 1:1 (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 H. Městec B - Dřenice 3:1 (1:0)
    Ne 11.10. 16:00 Luže B - Bořice 1:2 (1:1)

    11.kolo

    So 17.10. 15:30 Rváčov - Orel 5:1 (4:0)
    So 17.10. 15:30 Bořice - Trh. Kamenice 5:1 (4:0)
    So 17.10. 15:30 Prachovice - Horní Bradlo 4:0 (3:0)
    So 17.10. 15:30 Hrochův Týnec - Miřetice B 7:1 (3:1)
    Ne 18.10. 15:30 Dřenice - Luže B 2:1 (1:1)
    Ne 18.10. 15:30 Rosice - H. Městec B 3:0 (0:0)
    Ne 18.10. 15:30 Ctětín - Slatiňany B 2:2 (1:1)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Orel - Miřetice B 1:1 (0:1)
    So 24.10. 14:30 Horní Bradlo - Hrochův Týnec 0:6 (0:4)
    So 24.10. 14:30 Trh. Kamenice - Dřenice 0:1 (0:1)
    So 24.10. 14:30 Rváčov - Bořice 6:1 (5:0)
    Ne 25.10. 14:30 Ctětín - Prachovice 1:7 (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 H. Městec B - Slatiňany B 2:3 (1:3)
    Ne 25.10. 14:30 Luže B - Rosice 0:2 (0:1)

    1.kolo

    St 28.10. 14:30 Horní Bradlo - Orel 3:2 (2:1)
    St 28.10. 14:30 Ctětín - Miřetice B 2:2 (0:1)
    St 28.10. 14:30 H. Městec B - Hrochův Týnec 1:5 (0:2)
    St 28.10. 14:30 Luže B - Prachovice 2:0 (1:0)
    St 28.10. 14:30 Trh. Kamenice - Slatiňany B 2:9 (1:5)
    St 28.10. 14:30 Rváčov - Rosice 4:0 (2:0)
    St 28.10. 14:30 Bořice - Dřenice 2:3 (1:0)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Bořice - Orel 3:1 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Dřenice - Rváčov 1:5 (0:2)
    So 31.10. 14:00 Rosice - Trh. Kamenice 1:1 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Slatiňany B - Luže B 9:2 (6:0)
    So 31.10. 14:00 Prachovice - H. Městec B 3:1 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Hrochův Týnec - Ctětín 7:2 (2:0)
    Ne 01.11. 14:00 Miřetice B - Horní Bradlo 0:0 (0:0)

    14.kolo

    So 26.03. 15:00 Orel - Horní Bradlo 0:3 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Hrochův Týnec - H. Městec B 2:1 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Prachovice - Luže B 3:2 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Rosice - Rváčov 1:2 (0:2)
    Ne 27.03. 15:00 Miřetice B - Ctětín 3:1 (1:1)
    Ne 27.03. 15:00 Slatiňany B - Trh. Kamenice 9:1 (4:1)
    Ne 27.03. 15:00 Dřenice - Bořice 1:1 (1:0)

    15.kolo

    So 02.04. 16:30 Bořice - Rosice 1:0 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Rváčov - Slatiňany B 3:1 (1:1)
    So 02.04. 16:30 Trh. Kamenice - Prachovice 0:5 (0:3)
    Ne 03.04. 16:30 Dřenice - Orel 2:3 (1:2)
    Ne 03.04. 16:30 Luže B - Hrochův Týnec 0:2 (0:2)
    Ne 03.04. 16:30 H. Městec B - Miřetice B 3:0 (1:0)
    Ne 03.04. 16:30 Ctětín - Horní Bradlo 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 09.04. 16:30 Horní Bradlo - H. Městec B 1:2 (0:1)
    So 09.04. 16:30 Hrochův Týnec - Trh. Kamenice 6:0 (4:0)
    So 09.04. 16:30 Prachovice - Rváčov 1:4 (0:3)
    So 09.04. 16:30 Rosice - Dřenice 1:2 (0:2)
    Ne 10.04. 16:30 Ctětín - Orel 1:2 (1:1)
    Ne 10.04. 16:30 Miřetice B - Luže B 1:1 (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 Slatiňany B - Bořice 5:2 (1:1)

    17.kolo

    So 16.04. 17:00 Bořice - Prachovice 3:2 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Rváčov - Hrochův Týnec 8:0 (2:0)
    So 16.04. 17:00 Trh. Kamenice - Miřetice B 0:3 (0:1)
    Ne 17.04. 17:00 Rosice - Orel 2:2 (0:0)
    Ne 17.04. 17:00 Dřenice - Slatiňany B 0:1 (0:1)
    Ne 17.04. 17:00 Luže B - Horní Bradlo 1:0 (0:0)
    Ne 17.04. 17:00 H. Městec B - Ctětín 3:0 (0:0)

    18.kolo

    So 23.04. 17:00 Orel - H. Městec B 4:5 (1:4)
    So 23.04. 17:00 Horní Bradlo - Trh. Kamenice 0:0 (0:0)
    So 23.04. 17:00 Miřetice B - Rváčov 1:4 (0:0)
    So 23.04. 17:00 Hrochův Týnec - Bořice 2:2 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Prachovice - Dřenice 1:2 (1:1)
    Ne 24.04. 17:00 Ctětín - Luže B 3:5 (0:2)
    Ne 24.04. 17:00 Slatiňany B - Rosice 3:4 (1:2)

    19.kolo

    So 30.04. 14:00 Prachovice - Rosice 1:3 (0:2)
    So 30.04. 17:00 Bořice - Miřetice B 2:1 (2:1)
    So 30.04. 17:00 Trh. Kamenice - Ctětín 3:1 (3:0)
    Ne 01.05. 17:00 Slatiňany B - Orel 3:1 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 Dřenice - Hrochův Týnec 3:1 (0:1)
    Ne 01.05. 17:00 Rváčov - Horní Bradlo 10:1 (5:1)
    Ne 01.05. 17:00 Luže B - H. Městec B 1:0 (1:0)

    20.kolo

    So 07.05. 17:00 Orel - Luže B 1:3 (1:0)
    So 07.05. 17:00 H. Městec B - Trh. Kamenice 3:0 (2:0)
    So 07.05. 17:00 Horní Bradlo - Bořice 2:1 (1:1)
    So 07.05. 17:00 Hrochův Týnec - Rosice 2:2 (1:0)
    So 07.05. 17:00 Prachovice - Slatiňany B 1:0 (1:0)
    Ne 08.05. 17:00 Ctětín - Rváčov 1:3 (1:2)
    Ne 08.05. 17:00 Miřetice B - Dřenice 0:1 (0:0)

    21.kolo

    So 14.05. 17:00 Prachovice - Orel 1:4 (0:1)
    So 14.05. 17:00 Rosice - Miřetice B 5:1 (2:1)
    So 14.05. 17:00 Bořice - Ctětín 1:1 (1:1)
    So 14.05. 17:00 Rváčov - H. Městec B 6:1 (1:0)
    So 14.05. 17:00 Trh. Kamenice - Luže B 0:2 (0:1)
    Ne 15.05. 17:00 Slatiňany B - Hrochův Týnec 15:0 (8:0)
    Ne 15.05. 17:00 Dřenice - Horní Bradlo 3:1 (1:0)

    22.kolo

    So 21.05. 17:00 Orel - Trh. Kamenice 9:0 (5:0)
    So 21.05. 17:00 H. Městec B - Bořice 2:1 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Horní Bradlo - Rosice 2:1 (0:1)
    So 21.05. 17:00 Hrochův Týnec - Prachovice 3:2 (1:1)
    Ne 22.05. 17:00 Luže B - Rváčov 0:4 (0:0)
    Ne 22.05. 17:00 Ctětín - Dřenice 1:3 (0:1)
    Ne 22.05. 17:00 Miřetice B - Slatiňany B 0:6 (0:1)

    23.kolo

    So 28.05. 17:00 Hrochův Týnec - Orel 4:2 (1:0)
    So 28.05. 17:00 Prachovice - Miřetice B 4:0 (2:0)
    So 28.05. 17:00 Slatiňany B - Horní Bradlo 10:0 (6:0)
    So 28.05. 17:00 Rosice - Ctětín 1:3 (1:1)
    So 28.05. 17:00 Bořice - Luže B 3:1 (3:0)
    So 28.05. 17:00 Rváčov - Trh. Kamenice 4:1 (3:0)
    Ne 29.05. 17:00 Dřenice - H. Městec B 0:1 (0:1)

    24.kolo

    So 04.06. 17:00 Orel - Rváčov 0:7 (0:3)
    So 04.06. 17:00 Trh. Kamenice - Bořice 1:1 (0:0)
    So 04.06. 17:00 H. Městec B - Rosice 1:0 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Horní Bradlo - Prachovice 5:1 (1:1)
    So 04.06. 17:00 Miřetice B - Hrochův Týnec 0:3 (0:2)
    Ne 05.06. 17:00 Luže B - Dřenice 2:3 (1:2)
    Ne 05.06. 17:00 Slatiňany B - Ctětín 13:0 (5:0)

    25.kolo

    So 11.06. 17:00 Miřetice B - Orel 3:2 (3:2)
    So 11.06. 17:00 Hrochův Týnec - Horní Bradlo 7:3 (4:1)
    So 11.06. 17:00 Prachovice - Ctětín 3:2 (3:0)
    So 11.06. 17:00 Slatiňany B - H. Městec B 4:0 (1:0)
    So 11.06. 17:00 Bořice - Rváčov 1:5 (1:4)
    Ne 12.06. 17:00 Rosice - Luže B 1:4 (1:1)
    Ne 12.06. 17:00 Dřenice - Trh. Kamenice 12:0 (6:0)

    26.kolo

    17.06. 18:00 Luže B - Slatiňany B 1:4 (0:1)
    So 18.06. 16:00 Rváčov - Dřenice 8:1 (5:1)
    So 18.06. 17:00 Orel - Bořice 6:0 (3:0)
    So 18.06. 17:00 Trh. Kamenice - Rosice 1:4 (1:1)
    So 18.06. 17:00 H. Městec B - Prachovice 3:1 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Horní Bradlo - Miřetice B 1:2 (0:1)
    Ne 19.06. 17:00 Ctětín - Hrochův Týnec 2:6 (1:4)
    Správce soutěže: Martin Jirásek

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 24 0 2 117:19 72
    2. 26 22 1 3 154:29 67
    3. 26 16 2 8 56:40 50
    4. 26 14 3 9 89:73 45
    5. 26 14 2 10 61:63 44
    6. 26 11 4 11 46:54 37
    7. 26 11 4 11 51:58 37
    8. 26 11 2 13 59:50 35
    9. 26 9 5 12 37:54 32
    10. 26 9 2 15 41:58 29
    11. 26 8 3 15 58:77 27
    12. 26 8 2 16 43:78 26
    13. 26 4 5 17 35:94 17
    14. 26 2 3 21 21:121 9