Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 9928
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19094
    Týden:
    45
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    07.08. 17:30 Hluk - Březolupy 6:0 (4:0)
    So 08.08. 16:00 Vlčnov - Žalkovice 2:1 (0:0)
    So 08.08. 17:30 Mladcová - Jaroslavice 1:2 np (1:1)
    Ne 09.08. 17:30 Strání - Osvětimany 5:0 (1:0)
    Ne 09.08. 17:30 Nedachlebice - Skaštice 1:2 np (1:1)
    Ne 09.08. 17:30 Bojkovice - Dolní Němčí 0:1 (0:0)
    Ne 09.08. 17:30 Újezdec - Kvasice 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 15.08. 17:30 Osvětimany - Jaroslavice 2:1 np (1:1)
    So 15.08. 17:30 Skaštice - Bojkovice 2:0 (2:0)
    Ne 16.08. 10:15 Kvasice - Mladcová 2:1 (0:1)
    Ne 16.08. 10:15 Březolupy - Újezdec 1:2 (0:2)
    Ne 16.08. 17:30 Žalkovice - Hluk 1:2 (0:2)
    Ne 16.08. 17:30 Dolní Němčí - Vlčnov 2:1 (1:0)
    Ne 16.08. 17:30 Strání - Nedachlebice 4:2 (2:0)

    3.kolo

    So 22.08. 17:30 Mladcová - Březolupy 3:1 (3:1)
    So 22.08. 17:30 Jaroslavice - Kvasice 1:3 (0:2)
    Ne 23.08. 17:30 Nedachlebice - Osvětimany 3:4 (2:0)
    Ne 23.08. 17:30 Bojkovice - Strání 1:2 (1:0)
    Ne 23.08. 17:30 Vlčnov - Skaštice 2:4 (1:2)
    Ne 23.08. 17:30 Hluk - Dolní Němčí 5:0 (2:0)
    Ne 23.08. 17:30 Újezdec - Žalkovice 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 17:00 Osvětimany - Kvasice 0:1 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Skaštice - Hluk 2:1 np (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Březolupy - Jaroslavice 2:3 np (2:2)
    Ne 30.08. 17:00 Žalkovice - Mladcová 1:0 np (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Dolní Němčí - Újezdec 0:1 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Strání - Vlčnov 2:0 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Nedachlebice - Bojkovice 2:1 (0:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Vlčnov - Nedachlebice 2:1 (1:0)
    So 05.09. 16:30 Jaroslavice - Žalkovice 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Bojkovice - Osvětimany 3:1 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Hluk - Strání 3:2 np (2:2)
    Ne 06.09. 16:30 Újezdec - Skaštice 4:3 (1:1)
    Ne 06.09. 16:30 Mladcová - Dolní Němčí 1:2 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Kvasice - Březolupy 3:5 (1:3)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Osvětimany - Březolupy 5:0 (3:0)
    So 12.09. 16:00 Žalkovice - Kvasice 0:3 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Skaštice - Mladcová 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Dolní Němčí - Jaroslavice 3:1 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Strání - Újezdec 3:2 (2:2)
    Ne 13.09. 16:00 Nedachlebice - Hluk 3:2 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Bojkovice - Vlčnov 3:1 (1:1)

    7.kolo

    So 19.09. 15:30 Mladcová - Strání 1:6 (0:2)
    Ne 20.09. 15:30 Vlčnov - Osvětimany 2:1 (1:0)
    Ne 20.09. 15:30 Hluk - Bojkovice 1:2 np (1:1)
    Ne 20.09. 15:30 Újezdec - Nedachlebice 0:1 np (0:0)
    Ne 20.09. 15:30 Jaroslavice - Skaštice 0:1 (0:1)
    Ne 20.09. 15:30 Kvasice - Dolní Němčí 2:1 (0:0)
    Ne 20.09. 15:30 Březolupy - Žalkovice 2:3 (2:1)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Osvětimany - Žalkovice 0:4 (0:1)
    So 26.09. 15:30 Dolní Němčí - Březolupy 5:1 (3:0)
    So 26.09. 15:30 Skaštice - Kvasice 0:2 (0:1)
    Ne 27.09. 15:30 Strání - Jaroslavice 5:2 (1:1)
    Ne 27.09. 15:30 Nedachlebice - Mladcová 2:1 (0:1)
    Ne 27.09. 15:30 Bojkovice - Újezdec 1:0 (1:0)
    Ne 27.09. 15:30 Vlčnov - Hluk 3:0 (2:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Újezdec - Vlčnov 0:3 (0:1)
    Ne 04.10. 15:00 Hluk - Osvětimany 2:1 np (1:1)
    Ne 04.10. 15:00 Mladcová - Bojkovice 3:1 (1:0)
    Ne 04.10. 15:00 Jaroslavice - Nedachlebice 0:1 np (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Kvasice - Strání 3:0 (2:0)
    Ne 04.10. 15:00 Březolupy - Skaštice 1:0 np (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Žalkovice - Dolní Němčí 3:2 np (2:2)

    10.kolo

    So 10.10. 10:00 Osvětimany - Dolní Němčí 2:0 (1:0)
    So 10.10. 14:30 Skaštice - Žalkovice 1:2 np (1:1)
    So 10.10. 14:30 Vlčnov - Mladcová 2:0 (2:0)
    Ne 11.10. 14:30 Strání - Březolupy 4:1 (3:0)
    Ne 11.10. 14:30 Nedachlebice - Kvasice 6:0 (3:0)
    Ne 11.10. 14:30 Bojkovice - Jaroslavice 2:3 (1:1)
    Ne 11.10. 14:30 Hluk - Újezdec 0:1 np (0:0)

    11.kolo

    So 17.10. 14:00 Mladcová - Hluk 0:1 (0:1)
    So 17.10. 14:00 Jaroslavice - Vlčnov 2:1 np (1:1)
    So 17.10. 14:00 Dolní Němčí - Skaštice 3:4 np (3:3)
    Ne 18.10. 14:00 Újezdec - Osvětimany 2:1 (2:0)
    Ne 18.10. 14:00 Kvasice - Bojkovice 4:1 (3:1)
    Ne 18.10. 14:00 Březolupy - Nedachlebice 3:5 (1:2)
    Ne 18.10. 14:00 Žalkovice - Strání 0:3 (0:0)

    12.kolo

    So 24.10. 14:00 Osvětimany - Skaštice 2:7 (0:3)
    Ne 25.10. 14:00 Strání - Dolní Němčí 1:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:00 Nedachlebice - Žalkovice 2:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:00 Bojkovice - Březolupy 1:2 (0:0)
    Ne 25.10. 14:00 Vlčnov - Kvasice 1:2 np (1:1)
    Ne 25.10. 14:00 Hluk - Jaroslavice 3:1 (2:0)
    Ne 25.10. 14:00 Újezdec - Mladcová 4:0 (2:0)

    13.kolo

    So 31.10. 13:30 Mladcová - Osvětimany 3:1 (1:0)
    So 31.10. 13:30 Jaroslavice - Újezdec 4:2 (2:1)
    So 31.10. 13:30 Skaštice - Strání 6:1 (2:0)
    Ne 01.11. 13:30 Kvasice - Hluk 1:4 (0:2)
    Ne 01.11. 13:30 Březolupy - Vlčnov 1:0 np (0:0)
    Ne 01.11. 13:30 Žalkovice - Bojkovice 1:2 (0:1)
    Ne 01.11. 13:30 Dolní Němčí - Nedachlebice 1:3 (1:1)

    14.kolo

    So 07.11. 13:30 Osvětimany - Strání 0:3 (0:2)
    So 07.11. 13:30 Skaštice - Nedachlebice 5:1 (2:0)
    So 07.11. 13:30 Kvasice - Újezdec 1:3 (0:1)
    So 07.11. 13:30 Jaroslavice - Mladcová 3:2 (1:1)
    Ne 08.11. 13:30 Dolní Němčí - Bojkovice 5:2 (1:2)
    Ne 08.11. 13:30 Žalkovice - Vlčnov 3:0 (1:0)
    Ne 08.11. 13:30 Březolupy - Hluk 3:2 (0:1)

    15.kolo

    So 02.04. 15:30 Mladcová - Kvasice 1:2 (0:2)
    Ne 03.04. 15:30 Jaroslavice - Osvětimany 1:2 np (1:1)
    Ne 03.04. 15:30 Újezdec - Březolupy 2:0 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Hluk - Žalkovice 2:0 (2:0)
    Ne 03.04. 15:30 Vlčnov - Dolní Němčí 4:0 (2:0)
    Ne 03.04. 15:30 Bojkovice - Skaštice 5:0 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Nedachlebice - Strání 1:2 (0:1)

    16.kolo

    So 09.04. 15:30 Skaštice - Vlčnov 5:0 (4:0)
    Ne 10.04. 15:30 Strání - Bojkovice 1:3 (1:2)
    Ne 10.04. 15:30 Dolní Němčí - Hluk 3:1 (3:0)
    Ne 10.04. 15:30 Žalkovice - Újezdec 3:2 (0:2)
    Ne 10.04. 15:30 Březolupy - Mladcová 0:1 (0:1)
    Ne 10.04. 15:30 Kvasice - Jaroslavice 2:1 (1:0)
    29.04. 17:30 Osvětimany - Nedachlebice 0:1 np (0:0)

    17.kolo

    So 16.04. 16:00 Jaroslavice - Březolupy 8:0 (3:0)
    So 16.04. 16:00 Mladcová - Žalkovice 1:4 (0:3)
    Ne 17.04. 16:00 Kvasice - Osvětimany 1:2 (0:1)
    Ne 17.04. 16:00 Újezdec - Dolní Němčí 1:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Hluk - Skaštice 2:0 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Vlčnov - Strání 2:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Bojkovice - Nedachlebice 0:2 (0:1)

    18.kolo

    So 23.04. 16:00 Osvětimany - Bojkovice 3:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Skaštice - Újezdec 0:2 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Nedachlebice - Vlčnov 1:2 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Strání - Hluk 4:0 (2:0)
    Ne 24.04. 16:00 Dolní Němčí - Mladcová 2:3 np (2:2)
    Ne 24.04. 16:00 Žalkovice - Jaroslavice 2:1 (2:0)
    Ne 24.04. 16:00 Březolupy - Kvasice 0:4 (0:1)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Jaroslavice - Dolní Němčí 2:1 np (1:1)
    So 30.04. 16:30 Mladcová - Skaštice 1:2 np (1:1)
    Ne 01.05. 16:30 Březolupy - Osvětimany 0:6 (0:3)
    Ne 01.05. 16:30 Kvasice - Žalkovice 3:1 (2:0)
    Ne 01.05. 16:30 Újezdec - Strání 2:1 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Hluk - Nedachlebice 2:1 (2:0)
    Ne 01.05. 16:30 Vlčnov - Bojkovice 3:0 (1:0)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Osvětimany - Vlčnov 4:0 (2:0)
    So 07.05. 16:30 Skaštice - Jaroslavice 2:0 (2:0)
    Ne 08.05. 16:30 Bojkovice - Hluk 0:2 (0:2)
    Ne 08.05. 16:30 Nedachlebice - Újezdec 1:0 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Strání - Mladcová 4:0 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Dolní Němčí - Kvasice 1:2 np (1:1)
    Ne 08.05. 16:30 Žalkovice - Březolupy 4:1 (2:0)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Jaroslavice - Strání 1:5 (0:3)
    Ne 15.05. 16:30 Žalkovice - Osvětimany 6:1 (2:1)
    Ne 15.05. 16:30 Březolupy - Dolní Němčí 2:3 (1:2)
    Ne 15.05. 16:30 Kvasice - Skaštice 2:1 (0:0)
    Ne 15.05. 16:30 Újezdec - Bojkovice 3:4 np (3:3)
    Ne 15.05. 16:30 Hluk - Vlčnov 4:2 (2:1)
    Ne 15.05. 17:00 Mladcová - Nedachlebice 3:2 np (2:2)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Osvětimany - Hluk 2:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Skaštice - Březolupy 0:0 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Vlčnov - Újezdec 2:1 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Bojkovice - Mladcová 3:2 (1:2)
    Ne 22.05. 16:30 Nedachlebice - Jaroslavice 2:0 (2:0)
    Ne 22.05. 16:30 Strání - Kvasice 3:0 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Dolní Němčí - Žalkovice 1:0 (1:0)

    26.kolo

    27.05. 18:00 Nedachlebice - Dolní Němčí 3:2 (0:1)
    St 15.06. 18:00 Vlčnov - Březolupy 3:2 (2:1)
    Čt 16.06. 17:30 Bojkovice - Žalkovice 4:2 (3:1)
    So 18.06. 10:00 Hluk - Kvasice 2:0 (0:0)
    So 18.06. 17:00 Strání - Skaštice 1:3 (0:3)
    Ne 19.06. 17:00 Osvětimany - Mladcová 6:2 (5:1)
    Ne 19.06. 17:30 Újezdec - Jaroslavice 1:3 (0:1)

    23.kolo

    So 28.05. 17:00 Jaroslavice - Bojkovice 2:4 (1:2)
    So 28.05. 17:00 Mladcová - Vlčnov 2:4 (0:0)
    Ne 29.05. 15:30 Březolupy - Strání 1:10 (0:7)
    Ne 29.05. 16:30 Dolní Němčí - Osvětimany 2:7 (0:5)
    Ne 29.05. 17:00 Žalkovice - Skaštice 3:0 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 Kvasice - Nedachlebice 0:3 (0:2)
    Ne 29.05. 17:00 Újezdec - Hluk 3:1 (0:1)

    24.kolo

    So 04.06. 17:00 Osvětimany - Újezdec 3:1 (2:0)
    So 04.06. 17:00 Skaštice - Dolní Němčí 2:1 (2:0)
    Ne 05.06. 17:00 Hluk - Mladcová 2:1 (1:1)
    Ne 05.06. 17:00 Bojkovice - Kvasice 2:1 (1:0)
    Ne 05.06. 17:00 Nedachlebice - Březolupy 6:1 (4:1)
    Ne 05.06. 17:00 Strání - Žalkovice 5:2 (4:1)
    Čt 09.06. 18:00 Vlčnov - Jaroslavice 1:3 (0:3)

    25.kolo

    So 11.06. 17:30 Skaštice - Osvětimany 0:1 (0:1)
    So 11.06. 17:30 Jaroslavice - Hluk 0:3 (0:0)
    So 11.06. 17:30 Mladcová - Újezdec 1:3 (0:0)
    Ne 12.06. 16:30 Dolní Němčí - Strání 2:1 np (1:1)
    Ne 12.06. 17:30 Žalkovice - Nedachlebice 0:1 (0:0)
    Ne 12.06. 17:30 Březolupy - Bojkovice 4:1 (2:0)
    Ne 12.06. 17:30 Kvasice - Vlčnov 1:3 (0:2)
    Správce soutěže: Fanda Fanda

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 18 0 2 6 78:36 56
    2. 26 14 3 2 7 54:35 50
    3. 26 14 2 3 7 51:33 49
    4. 26 14 1 2 9 44:35 46
    5. 26 14 0 3 9 46:42 45
    6. 26 11 4 2 8 50:36 44
    7. 26 13 2 0 11 43:45 43
    8. 26 12 2 2 10 55:48 42
    9. 26 9 1 5 11 42:50 34
    10. 26 10 2 0 14 44:53 34
    11. 26 9 3 0 14 43:43 33
    12. 26 7 4 3 12 42:50 32
    13. 26 4 2 3 17 32:61 19
    14. 26 4 2 1 18 32:89 18