Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 9906
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Břeclav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12948
    Týden:
    26
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 10:00 Valtice - Ch. Nová Ves 0:0 (0:0)
    So 15.08. 10:30 Novosedly B - Hustopeče 1:3 (1:2)
    Ne 16.08. 16:30 Kostice - Vrbice 0k:3
    Ne 16.08. 16:30 Přibice - Hrušky 1:2
    Ne 16.08. 16:30 Velké Bílovice - Zaječí 4:1
    Ne 16.08. 16:30 V. Němčice - Březí 0:0
    Ne 16.08. 16:30 Mor. Nová Ves - Šitbořice 2:2 (1:1)

    3.kolo

    Ne 23.08. 10:00 Hrušky - Valtice 3:0 (1:0)
    Ne 23.08. 10:00 Vrbice - Přibice 1:3 (1:1)
    Ne 23.08. 14:15 Šitbořice - Kostice 1:4 (0:3)
    Ne 23.08. 16:30 Březí - Mor. Nová Ves 0:0
    Ne 23.08. 16:30 Zaječí - V. Němčice 6:0 (3:0)
    Ne 23.08. 16:30 Hustopeče - Velké Bílovice 0:2 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Ch. Nová Ves - Novosedly B 4:0 (3:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Kostice - Přibice 0k:3
    So 29.08. 16:30 Valtice - Vrbice 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 10:30 Novosedly B - Hrušky 5:3 (2:3)
    Ne 30.08. 14:15 Šitbořice - Březí 2:4 (0:3)
    Ne 30.08. 16:30 Ch. Nová Ves - Velké Bílovice 3:1 (2:0)
    Ne 30.08. 16:30 V. Němčice - Hustopeče 1:0 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Mor. Nová Ves - Zaječí 0:2 (0:0)

    5.kolo

    Ne 06.09. 15:30 Hrušky - Velké Bílovice 3:1 (2:1)
    Ne 06.09. 16:30 Březí - Kostice 3:0k
    Ne 06.09. 16:30 Zaječí - Šitbořice 1:1 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Hustopeče - Mor. Nová Ves 4:1 (3:1)
    Ne 06.09. 16:30 Ch. Nová Ves - V. Němčice 2:2 (0:1)
    Ne 06.09. 16:30 Vrbice - Novosedly B 8:0 (4:0)
    Ne 06.09. 16:30 Přibice - Valtice 2:2 (0:1)

    6.kolo

    11.09. 17:00 Březí - Zaječí 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 10:15 Velké Bílovice - Vrbice 0:0
    Ne 13.09. 10:30 Novosedly B - Přibice 5:3 (1:1)
    Ne 13.09. 13:45 Šitbořice - Hustopeče 6:3 (2:2)
    Ne 13.09. 16:00 Kostice - Valtice 0k:3
    Ne 13.09. 16:00 V. Němčice - Hrušky 2:1 (1:1)
    Ne 13.09. 16:00 Mor. Nová Ves - Ch. Nová Ves 0:0 (0:0)

    7.kolo

    Ne 20.09. 16:00 Zaječí - Kostice 3:0k
    Ne 20.09. 16:00 Hustopeče - Březí 5:0 (3:0)
    Ne 20.09. 16:00 Ch. Nová Ves - Šitbořice 1:1 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Hrušky - Mor. Nová Ves 1:1 (1:1)
    Ne 20.09. 16:00 Vrbice - V. Němčice 1:3 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Přibice - Velké Bílovice 2:1 (2:0)
    Ne 20.09. 16:00 Valtice - Novosedly B 1:1 (0:0)

    8.kolo

    So 26.09. 10:00 Šitbořice - Hrušky 3:2 (0:2)
    Ne 27.09. 16:00 Kostice - Novosedly B 0k:3
    Ne 27.09. 16:00 Velké Bílovice - Valtice 2:1 (0:0)
    Ne 27.09. 16:00 V. Němčice - Přibice 2:2 (1:0)
    Ne 27.09. 16:00 Mor. Nová Ves - Vrbice 3:2 (1:1)
    Ne 27.09. 16:00 Březí - Ch. Nová Ves 5:2 (0:0)
    Ne 27.09. 16:00 Zaječí - Hustopeče 1:2 (0:2)

    9.kolo

    So 03.10. 10:00 Valtice - V. Němčice 0:0 (0:0)
    Ne 04.10. 10:30 Ch. Nová Ves - Zaječí 6:0 (2:0)
    Ne 04.10. 10:30 Novosedly B - Velké Bílovice 3:0 (2:0)
    Ne 04.10. 15:30 Hustopeče - Kostice 3:0k
    Ne 04.10. 15:30 Hrušky - Březí 6:2
    Ne 04.10. 15:30 Vrbice - Šitbořice 3:2 (3:1)
    Ne 04.10. 15:30 Přibice - Mor. Nová Ves 0:0

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 V. Němčice - Novosedly B 5:2 (5:2)
    Ne 11.10. 12:45 Šitbořice - Přibice 2:4 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Kostice - Velké Bílovice 0k:3
    Ne 11.10. 15:00 Mor. Nová Ves - Valtice 3:2 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Březí - Vrbice 3:2 (2:2)
    Ne 11.10. 15:00 Zaječí - Hrušky 3:0 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Hustopeče - Ch. Nová Ves 2:1 (2:1)

    11.kolo

    Ne 18.10. 10:30 Kostice - Ch. Nová Ves 0k:3
    Ne 18.10. 10:30 Novosedly B - Mor. Nová Ves 3:1 (2:0)
    Ne 18.10. 15:00 Hrušky - Hustopeče 2:2
    Ne 18.10. 15:00 Vrbice - Zaječí 1:1
    Ne 18.10. 15:00 Přibice - Březí 4:2
    Ne 18.10. 15:00 Valtice - Šitbořice 3:2 (0:2)
    Ne 18.10. 15:00 Velké Bílovice - V. Němčice 2:1

    12.kolo

    Ne 25.10. 14:30 Kostice - V. Němčice 1:2 (0:2)
    Ne 25.10. 14:30 Mor. Nová Ves - Velké Bílovice 1:1 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Šitbořice - Novosedly B 4:3 (3:3)
    Ne 25.10. 14:30 Březí - Valtice 0:1 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Zaječí - Přibice 0:1 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Hustopeče - Vrbice 1:0 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Ch. Nová Ves - Hrušky 0:1 (0:0)

    13.kolo

    Ne 01.11. 10:30 Novosedly B - Březí 4:1 (4:0)
    Ne 01.11. 14:00 Hrušky - Kostice 3:1
    Ne 01.11. 14:00 Vrbice - Ch. Nová Ves 2:2 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Přibice - Hustopeče 2:1 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Valtice - Zaječí 3:2 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Velké Bílovice - Šitbořice 0:1
    Ne 01.11. 14:00 V. Němčice - Mor. Nová Ves 1:1

    1.kolo

    So 07.11. 14:00 Mor. Nová Ves - Kostice 4:1 (1:1)
    So 07.11. 14:00 Hrušky - Vrbice 2:1 (1:1)
    Ne 08.11. 14:00 Šitbořice - V. Němčice 3:0k
    Ne 08.11. 14:00 Březí - Velké Bílovice 4:2
    Ne 08.11. 14:00 Zaječí - Novosedly B 4:1
    Ne 08.11. 14:00 Hustopeče - Valtice 1:0
    Ne 08.11. 14:00 Ch. Nová Ves - Přibice 4:3 (0:3)

    15.kolo

    So 14.11. 13:30 Březí - V. Němčice 1:5 (0:2)
    So 14.11. 13:30 Šitbořice - Mor. Nová Ves 0:4 (0:2)
    Ne 15.11. 13:30 Vrbice - Kostice 2:3 (2:3)
    Ne 15.11. 13:30 Hrušky - Přibice 4:1 (1:1)
    Ne 15.11. 13:30 Ch. Nová Ves - Valtice 2:1 (2:1)
    Ne 15.11. 13:30 Hustopeče - Novosedly B 2:1 (1:0)
    Ne 15.11. 13:30 Zaječí - Velké Bílovice 3:1 (1:1)

    14.kolo

    Ne 27.03. 10:30 Novosedly B - Zaječí 2:2 (2:1)
    Ne 27.03. 15:00 Kostice - Mor. Nová Ves 8:1 (7:0)
    Ne 27.03. 15:00 V. Němčice - Šitbořice 1:1 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Velké Bílovice - Březí 2:3 (1:2)
    Ne 27.03. 15:00 Valtice - Hustopeče 1:1 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Přibice - Ch. Nová Ves 2:2 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Vrbice - Hrušky 0:2 (0:0)

    16.kolo

    So 02.04. 15:30 Přibice - Vrbice 0:0 (0:0)
    Ne 03.04. 10:30 Novosedly B - Ch. Nová Ves 0:1 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Kostice - Šitbořice 9:2 (4:1)
    Ne 03.04. 15:30 Mor. Nová Ves - Březí 2:1 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 V. Němčice - Zaječí 3:2 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Velké Bílovice - Hustopeče 2:0 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Valtice - Hrušky 1:0 (0:0)

    17.kolo

    Ne 10.04. 15:30 Vrbice - Valtice 2:0 (1:0)
    Ne 10.04. 15:30 Hrušky - Novosedly B 1:1 (1:0)
    Ne 10.04. 15:30 Velké Bílovice - Ch. Nová Ves 0:1 (0:1)
    Ne 10.04. 15:30 Hustopeče - V. Němčice 1:1 (1:1)
    Ne 10.04. 15:30 Zaječí - Mor. Nová Ves 2:1 (2:1)
    Ne 10.04. 15:30 Březí - Šitbořice 5:1 (1:1)
    St 20.04. 17:00 Přibice - Kostice 2:4 (1:2)

    18.kolo

    Ne 17.04. 10:30 Novosedly B - Vrbice 1:0 (1:0)
    Ne 17.04. 13:45 Šitbořice - Zaječí 2:2 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Kostice - Březí 1:2 (0:1)
    Ne 17.04. 16:00 Mor. Nová Ves - Hustopeče 5:3 (4:2)
    Ne 17.04. 16:00 V. Němčice - Ch. Nová Ves 0:1 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Velké Bílovice - Hrušky 1:1 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Valtice - Přibice 3:0 (2:0)

    19.kolo

    So 23.04. 16:00 Přibice - Novosedly B 6:1 (3:0)
    Ne 24.04. 16:00 Valtice - Kostice 2:2 (0:1)
    Ne 24.04. 16:00 Vrbice - Velké Bílovice 1:1 (0:1)
    Ne 24.04. 16:00 Hrušky - V. Němčice 2:2 (2:2)
    Ne 24.04. 16:00 Ch. Nová Ves - Mor. Nová Ves 6:0 (3:0)
    Ne 24.04. 16:00 Hustopeče - Šitbořice 3:0
    Ne 24.04. 16:00 Zaječí - Březí 1:3

    20.kolo

    So 30.04. 14:15 Šitbořice - Ch. Nová Ves 2:2 (0:2)
    So 30.04. 16:30 Mor. Nová Ves - Hrušky 0:5 (0:2)
    Ne 01.05. 10:30 Novosedly B - Valtice 0:1 (0:1)
    Ne 01.05. 16:30 Kostice - Zaječí 2:1 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Březí - Hustopeče 1:2 (1:1)
    Ne 01.05. 16:30 V. Němčice - Vrbice 4:1 (4:0)
    Ne 01.05. 16:30 Velké Bílovice - Přibice 3:2 (1:1)

    21.kolo

    So 07.05. 10:30 Novosedly B - Kostice 1:4 (0:2)
    So 07.05. 16:30 Přibice - V. Němčice 3:1 (2:0)
    Ne 08.05. 16:30 Valtice - Velké Bílovice 3:1 (3:1)
    Ne 08.05. 16:30 Vrbice - Mor. Nová Ves 1:2 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Hrušky - Šitbořice 3:1 (2:0)
    Ne 08.05. 16:30 Ch. Nová Ves - Březí 3:0 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Hustopeče - Zaječí 2:2 (1:1)

    22.kolo

    So 14.05. 15:30 V. Němčice - Valtice 0:2 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Velké Bílovice - Novosedly B 4:0k
    Ne 15.05. 14:15 Šitbořice - Vrbice 4:3 (1:2)
    Ne 15.05. 16:30 Kostice - Hustopeče 3:3
    Ne 15.05. 16:30 Zaječí - Ch. Nová Ves 1:2 (0:0)
    Ne 15.05. 16:30 Březí - Hrušky 3:4
    Ne 15.05. 16:30 Mor. Nová Ves - Přibice 3:0

    23.kolo

    So 21.05. 16:30 Přibice - Šitbořice 3:0 (2:0)
    Ne 22.05. 10:30 Novosedly B - V. Němčice 2:3 (0:2)
    Ne 22.05. 16:30 Velké Bílovice - Kostice 4:2 (4:0)
    Ne 22.05. 16:30 Valtice - Mor. Nová Ves 4:0 (2:0)
    Ne 22.05. 16:30 Vrbice - Březí 3:1 (2:1)
    Ne 22.05. 16:30 Hrušky - Zaječí 1:4 (1:4)
    Ne 22.05. 16:30 Ch. Nová Ves - Hustopeče 3:1 (0:1)

    24.kolo

    Ne 29.05. 14:15 Šitbořice - Valtice 2:3 (2:0)
    Ne 29.05. 16:30 Ch. Nová Ves - Kostice 1:2 (1:2)
    Ne 29.05. 16:30 Hustopeče - Hrušky 3:0 (2:0)
    Ne 29.05. 16:30 Zaječí - Vrbice 0:3 (0:3)
    Ne 29.05. 16:30 Březí - Přibice 2:1 (0:1)
    Ne 29.05. 16:30 Mor. Nová Ves - Novosedly B 3:0k
    Ne 29.05. 16:30 V. Němčice - Velké Bílovice 0:0

    25.kolo

    03.06. 16:30 Velké Bílovice - Mor. Nová Ves 0:0 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Přibice - Zaječí 2:1 (1:0)
    Ne 05.06. 10:30 Novosedly B - Šitbořice 3:2 (2:1)
    Ne 05.06. 16:30 V. Němčice - Kostice 2:5
    Ne 05.06. 16:30 Valtice - Březí 3:0
    Ne 05.06. 16:30 Vrbice - Hustopeče 1:0
    Ne 05.06. 16:30 Hrušky - Ch. Nová Ves 1:5 (1:4)

    26.kolo

    10.06. 18:00 Březí - Novosedly B 6:0 (3:0)
    So 11.06. 10:30 Zaječí - Valtice 3:2 (1:0)
    So 11.06. 13:30 Mor. Nová Ves - V. Němčice 1:0 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Hustopeče - Přibice 0:4 (0:1)
    Ne 12.06. 16:30 Kostice - Hrušky 3:0
    Ne 12.06. 16:30 Ch. Nová Ves - Vrbice 4:1 (2:0)
    Ne 12.06. 16:30 Šitbořice - Velké Bílovice 2:4
    Správce soutěže: Radomír Mitrič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 15 7 4 61:28 52
    2. 26 13 6 7 44:29 45
    3. 26 12 5 9 56:46 41
    4. 26 12 5 9 48:41 41
    5. 26 12 5 9 53:47 41
    6. 26 12 2 12 54:56 38
    7. 26 10 8 8 39:49 38
    8. 26 10 6 10 42:38 36
    9. 26 9 9 8 41:43 36
    10. 26 9 5 12 48:47 32
    11. 26 10 2 14 55:60 32
    12. 26 8 3 15 43:72 27
    13. 26 7 5 14 42:44 26
    14. 26 6 6 14 49:75 24