Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 13. prosince 2019
svátek má Lucie.
Hlavní menu
  • ID: 9899
  • Návštěvy: 162/1
  • mistrovská soutěž
  • junioři U-21
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    29320
    Týden:
    162
    Dnes:
    33
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 26.07. 10:15 Dukla Praha - Zbrojovka Brno 1:2 (1:0)
    Ne 26.07. 10:30 Teplice - Sparta Praha 1:4 (1:3)
    Ne 26.07. 10:30 Třinec - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    Ne 26.07. 11:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    Ne 26.07. 13:00 České Budějovice - Slovan Liberec 2:2 (1:0)
    Po 27.07. 13:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 3:2 (2:1)
    Po 27.07. 14:00 Jablonec - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    Po 27.07. 15:00 Hradec Králové - Jihlava 1:1 (0:1)

    2.kolo

    Ne 02.08. 10:30 Baník Ostrava - Jablonec 0:3 (0:0)
    Ne 02.08. 11:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 3:1 (2:0)
    Ne 02.08. 13:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 2:2 (1:1)
    Ne 02.08. 13:30 Jihlava - Třinec 2:2 (2:2)
    Ne 02.08. 16:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 2:3 (0:1)
    Ne 02.08. 17:00 Znojmo - Bohemians 1905 2:4 (2:3)
    Po 03.08. 11:00 Mladá Boleslav - Teplice 2:0 (2:0)
    Po 03.08. 13:00 Sparta Praha - Dukla Praha 2:0 (0:0)

    3.kolo

    Ne 09.08. 10:15 Dukla Praha - Mladá Boleslav 1:1 (1:0)
    Ne 09.08. 10:30 Teplice - Slovan Liberec 1:1 (0:1)
    Ne 09.08. 11:00 Třinec - Zbrojovka Brno 4:1 (3:0)
    Ne 09.08. 13:00 České Budějovice - Znojmo 2:2 (1:2)
    Ne 09.08. 15:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 4:3 (2:1)
    Po 10.08. 13:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 3:0 (2:0)
    Po 10.08. 14:00 Jablonec - Jihlava 4:0 (2:0)
    Po 10.08. 15:00 Hradec Králové - Sparta Praha 1:3 (1:3)

    4.kolo

    Ne 16.08. 11:00 Jihlava - Slavia Praha 1:2 (0:0)
    Ne 16.08. 11:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 5:0 (1:0)
    Ne 16.08. 11:00 Viktoria Plzeň - Teplice 2:2 (1:2)
    Ne 16.08. 11:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 1:4 (1:3)
    Ne 16.08. 13:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 3:0 (1:0)
    Po 17.08. 14:15 Sparta Praha - Třinec 2:0 (1:0)
    Po 17.08. 16:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 2:1 (1:0)
    Po 17.08. 17:00 Znojmo - 1.FK Příbram 1:3 (0:0)

    5.kolo

    Ne 23.08. 10:15 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 1:1 (1:0)
    Ne 23.08. 10:15 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 13:00 Teplice - Znojmo 4:2 (3:2)
    Ne 23.08. 14:00 Baník Ostrava - Jihlava 2:1 (0:0)
    Po 24.08. 13:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    Po 24.08. 14:00 Třinec - Mladá Boleslav 3:0 (1:0)
    Po 24.08. 14:00 Jablonec - Sparta Praha 2:3 (1:2)
    Po 24.08. 15:00 Hradec Králové - Slovan Liberec 2:1 (2:0)

    6.kolo

    Ne 30.08. 11:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 3:0 (2:0)
    Ne 30.08. 11:00 Bohemians 1905 - Teplice 0:3 (0:0)
    Ne 30.08. 11:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 1:2 (0:0)
    Ne 30.08. 16:30 Znojmo - Dukla Praha 5:1 (1:0)
    Po 31.08. 11:00 Mladá Boleslav - Jablonec 0:3 (0:1)
    Po 31.08. 13:00 Sparta Praha - Slavia Praha 1:2 (0:2)
    Po 31.08. 13:00 Slovan Liberec - Třinec 4:3 (1:1)
    Po 31.08. 15:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 6:1 (2:0)

    7.kolo

    04.09. 13:00 Jablonec - Slovan Liberec 2:4 (1:3)
    04.09. 15:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)
    Ne 06.09. 10:15 Dukla Praha - Bohemians 1905 0:1 (0:0)
    Ne 06.09. 10:15 Slavia Praha - Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
    Ne 06.09. 10:30 Baník Ostrava - Sparta Praha 2:1 (1:0)
    Ne 06.09. 11:00 Třinec - Viktoria Plzeň 2:1 (2:1)
    Ne 06.09. 13:00 Teplice - České Budějovice 5:0 (2:0)
    Po 07.09. 15:00 Hradec Králové - Znojmo 1:1 (1:0)

    8.kolo

    Ne 13.09. 11:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 3:3 (0:3)
    Ne 13.09. 11:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    Ne 13.09. 11:00 České Budějovice - Dukla Praha 3:0 (1:0)
    Ne 13.09. 14:00 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    Po 14.09. 13:00 Sparta Praha - Jihlava 2:1 (1:1)
    Po 14.09. 13:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    Po 14.09. 13:00 1.FK Příbram - Teplice 1:3 (0:2)
    Po 14.09. 16:00 Znojmo - Třinec 1:4 (1:2)

    9.kolo

    Ne 20.09. 10:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)
    Ne 20.09. 13:30 Třinec - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    Ne 20.09. 14:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 4:0 (1:0)
    Po 21.09. 13:00 Dukla Praha - 1.FK Příbram 1:2 (1:1)
    Po 21.09. 13:30 Jihlava - Mladá Boleslav 3:1 (2:0)
    Po 21.09. 14:00 Jablonec - Znojmo 5:1 (4:1)
    Po 21.09. 15:00 Hradec Králové - České Budějovice 6:1 (3:0)
    Po 21.09. 15:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 3:0 (1:0)

    10.kolo

    25.09. 13:00 Slovan Liberec - Jihlava 1:1 (0:1)
    Ne 27.09. 10:30 Teplice - Dukla Praha 4:0 (1:0)
    Ne 27.09. 11:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    Ne 27.09. 11:00 Bohemians 1905 - Jablonec 2:1 (0:1)
    Ne 27.09. 14:00 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    Po 28.09. 13:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 2:0 (2:0)
    Po 28.09. 15:00 České Budějovice - Třinec 0:1 (0:1)
    Po 28.09. 16:00 Znojmo - Slavia Praha 3:4 (1:2)

    11.kolo

    Ne 04.10. 10:15 Slavia Praha - Bohemians 1905 2:2 (0:1)
    Ne 04.10. 14:00 Baník Ostrava - Znojmo 7:0 (4:0)
    Ne 04.10. 15:00 Jablonec - České Budějovice 6:0 (3:0)
    Po 05.10. 13:00 Jihlava - Viktoria Plzeň 2:1 (1:0)
    Po 05.10. 13:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 3:0 (0:0)
    Po 05.10. 15:00 Hradec Králové - Teplice 2:0 (1:0)
    Po 05.10. 15:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    Po 05.10. 15:30 Třinec - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)

    19.kolo

    Čt 08.10. 14:00 Jihlava - Jablonec 0:2 (0:1)
    Ne 29.11. 11:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 2:1 (0:0)
    Ne 29.11. 11:00 Mladá Boleslav - Dukla Praha 5:0 (1:0)
    Ne 29.11. 13:30 Znojmo - České Budějovice 0:4 (0:2)
    Po 30.11. 13:00 Zbrojovka Brno - Třinec 9:0 (3:0)
    Po 30.11. 13:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 4:0 (3:0)
    Po 30.11. 13:00 Sparta Praha - Hradec Králové 5:0 (3:0)
    Čt 03.12. 13:00 Slovan Liberec - Teplice 1:3 (1:1)

    12.kolo

    Ne 11.10. 10:15 Dukla Praha - Hradec Králové 0:4 (0:1)
    Ne 11.10. 11:00 České Budějovice - Slavia Praha 4:4 (4:1)
    Ne 11.10. 13:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    Ne 11.10. 14:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 0:4 (0:3)
    Ne 11.10. 14:00 Teplice - Třinec 3:1 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Znojmo - Jihlava 0:6 (0:5)
    Po 12.10. 13:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    Po 12.10. 13:00 1.FK Příbram - Jablonec 3:0 (2:0)

    13.kolo

    16.10. 11:00 Jablonec - Teplice 0:0 (0:0)
    Ne 18.10. 11:00 Jihlava - Bohemians 1905 3:1 (1:1)
    Ne 18.10. 11:00 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 2:2 (0:1)
    Ne 18.10. 15:00 Baník Ostrava - České Budějovice 2:2 (1:1)
    Ne 18.10. 15:30 Třinec - Dukla Praha 1:1 (1:0)
    Po 19.10. 13:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 3:1 (3:0)
    Po 19.10. 14:00 Zbrojovka Brno - Znojmo 4:0 (2:0)
    Po 19.10. 15:30 Slavia Praha - 1.FK Příbram 6:2 (3:1)

    14.kolo

    Ne 25.10. 10:15 Dukla Praha - Jablonec 1:1 (1:0)
    Ne 25.10. 10:30 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 2:1 (0:1)
    Ne 25.10. 10:30 Teplice - Slavia Praha 0:3 (0:1)
    Ne 25.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 2:2 (1:1)
    Ne 25.10. 12:00 České Budějovice - Jihlava 1:4 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Znojmo - Sparta Praha 3:6 (0:4)
    Po 26.10. 10:30 1.FK Příbram - Baník Ostrava 1:3 (0:0)
    Po 26.10. 13:00 Hradec Králové - Třinec 0:0 (0:0)

    15.kolo

    Ne 01.11. 10:15 Slavia Praha - Dukla Praha 1:3 (0:1)
    Ne 01.11. 11:00 Jablonec - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    Ne 01.11. 11:00 Jihlava - 1.FK Příbram 1:1 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Mladá Boleslav - Znojmo 5:2 (1:1)
    Po 02.11. 10:30 Baník Ostrava - Teplice 2:3 (0:2)
    Po 02.11. 13:00 Zbrojovka Brno - České Budějovice 1:0 (0:0)
    Po 02.11. 13:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    Po 02.11. 13:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 3:3 (1:2)

    16.kolo

    Ne 08.11. 10:30 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 2:4 (1:2)
    Ne 08.11. 11:00 České Budějovice - Sparta Praha 1:6 (1:3)
    Ne 08.11. 11:30 Teplice - Jihlava 1:2 (1:1)
    Ne 08.11. 13:30 Třinec - Jablonec 0:3 (0:2)
    Ne 08.11. 14:00 Znojmo - Slovan Liberec 4:1 (2:0)
    Po 09.11. 13:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 2:2 (0:0)
    Po 09.11. 13:00 Hradec Králové - Slavia Praha 1:3 (0:1)
    Po 09.11. 14:00 Dukla Praha - Baník Ostrava 2:0 (0:0)

    17.kolo

    Ne 15.11. 11:00 Jihlava - Dukla Praha 2:2 (1:2)
    Ne 15.11. 13:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
    Ne 15.11. 14:15 Slavia Praha - Třinec 6:0 (3:0)
    Po 16.11. 13:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 2:2 (0:1)
    Po 16.11. 13:00 Zbrojovka Brno - Teplice 3:0 (1:0)
    Po 16.11. 13:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 6:1 (3:1)
    Po 16.11. 13:00 Mladá Boleslav - České Budějovice 3:2 (2:0)
    Po 16.11. 14:00 Viktoria Plzeň - Znojmo 1:0 (1:0)

    18.kolo

    Ne 22.11. 10:30 Teplice - Mladá Boleslav 2:1 (1:0)
    Ne 22.11. 11:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    Ne 22.11. 13:30 Třinec - Jihlava 0:3 (0:1)
    Ne 22.11. 13:30 Jablonec - Baník Ostrava 1:2 (0:0)
    Ne 22.11. 13:30 Bohemians 1905 - Znojmo 4:1 (2:1)
    Po 23.11. 13:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    Po 23.11. 13:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 1:3 (0:2)
    Po 23.11. 13:30 Dukla Praha - Sparta Praha 0:6 (0:2)

    20.kolo

    Ne 21.02. 10:15 Slavia Praha - Jihlava 0:0 (0:0)
    Ne 21.02. 10:15 Dukla Praha - Slovan Liberec 5:1 (1:1)
    Ne 21.02. 11:00 Teplice - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    Ne 21.02. 13:00 České Budějovice - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    Ne 21.02. 13:30 Třinec - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    Po 22.02. 13:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 1:5 (0:2)
    Po 22.02. 13:00 1.FK Příbram - Znojmo 6:0 (2:0)
    Po 22.02. 13:30 Jablonec - Zbrojovka Brno 4:0 (2:0)

    21.kolo

    Ne 28.02. 10:30 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 2:0 (0:0)
    Ne 28.02. 11:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 4:2 (2:0)
    Ne 28.02. 14:00 Mladá Boleslav - Třinec 5:1 (2:0)
    Po 29.02. 13:00 Znojmo - Teplice 2:2 (1:1)
    Po 29.02. 13:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 2:0 (0:0)
    Po 29.02. 13:00 Sparta Praha - Jablonec 2:0 (1:0)
    Po 29.02. 13:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 5:2 (2:2)
    Po 29.02. 13:00 Jihlava - Baník Ostrava 2:5 (1:3)

    22.kolo

    Ne 06.03. 10:15 Slavia Praha - Sparta Praha 0:2 (0:0)
    Ne 06.03. 10:15 Dukla Praha - Znojmo 8:2 (5:2)
    Ne 06.03. 10:30 Teplice - Bohemians 1905 2:1 (1:0)
    Ne 06.03. 13:30 Jablonec - Mladá Boleslav 2:3 (0:1)
    Ne 06.03. 13:30 Třinec - Slovan Liberec 1:1 (1:0)
    Po 07.03. 13:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
    Po 07.03. 13:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 2:2 (0:2)
    Po 07.03. 13:00 1.FK Příbram - České Budějovice 1:0 (1:0)

    23.kolo

    Ne 13.03. 10:30 Bohemians 1905 - Dukla Praha 4:1 (1:0)
    Ne 13.03. 11:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 6:2 (3:1)
    Ne 13.03. 15:00 Viktoria Plzeň - Třinec 4:0 (0:0)
    Po 14.03. 13:00 Znojmo - Hradec Králové 6:1 (4:1)
    Po 14.03. 13:00 Slovan Liberec - Jablonec 0:2 (0:0)
    Po 14.03. 13:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 4:0 (2:0)
    Po 14.03. 13:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 4:1 (2:1)
    St 11.05. 13:00 České Budějovice - Teplice 0:4 (0:4)

    25.kolo

    Čt 17.03. 15:00 Znojmo - Jablonec 2:3 (1:3)
    25.03. 10:15 1.FK Příbram - Dukla Praha 3:1 (1:1)
    25.03. 11:00 Mladá Boleslav - Jihlava 4:1 (2:1)
    25.03. 13:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 2:1 (2:0)
    Ne 27.03. 11:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 2:0 (1:0)
    Ne 27.03. 13:00 České Budějovice - Hradec Králové 3:1 (2:1)
    Po 28.03. 14:15 Bohemians 1905 - Třinec 1:0 (1:0)
    Čt 31.03. 13:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)

    24.kolo

    Ne 20.03. 10:15 Slavia Praha - Slovan Liberec 2:2 (0:1)
    Ne 20.03. 11:00 Teplice - 1.FK Příbram 4:0 (2:0)
    Ne 20.03. 14:30 Jablonec - Viktoria Plzeň 4:0 (2:0)
    Po 21.03. 13:00 Jihlava - Sparta Praha 2:4 (1:0)
    Po 21.03. 13:00 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 2:2 (2:2)
    Po 21.03. 14:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 6:0 (2:0)
    Po 21.03. 15:00 Třinec - Znojmo 0:2 (0:1)
    Čt 21.04. 15:00 Dukla Praha - České Budějovice 1:2 (1:1)

    26.kolo

    Ne 03.04. 11:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 3:3 (2:2)
    Ne 03.04. 13:00 Slavia Praha - Znojmo 4:1 (0:0)
    Ne 03.04. 15:00 Třinec - České Budějovice 2:2 (2:0)
    Po 04.04. 13:00 Jihlava - Slovan Liberec 2:0 (0:0)
    Po 04.04. 14:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 1:3 (1:0)
    Po 04.04. 14:00 Jablonec - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    Po 04.04. 14:00 Dukla Praha - Teplice 1:3 (0:3)
    Po 04.04. 15:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 0:1 (0:1)

    27.kolo

    Ne 10.04. 11:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 0:4 (0:1)
    Ne 10.04. 11:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 3:0 (2:0)
    Ne 10.04. 12:00 Viktoria Plzeň - Jihlava 1:0 (0:0)
    Ne 10.04. 13:00 Teplice - Hradec Králové 3:0 (0:0)
    Ne 10.04. 13:00 České Budějovice - Jablonec 4:3 (2:2)
    Ne 10.04. 13:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 3:0 (2:0)
    Po 11.04. 15:00 1.FK Příbram - Třinec 1:1 (0:0)
    Po 11.04. 16:00 Znojmo - Baník Ostrava 0:1 (0:1)

    33.kolo

    Čt 14.04. 13:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 2:2 (2:1)
    Ne 22.05. 09:00 Dukla Praha - Jihlava 2:5 (1:1)
    Ne 22.05. 11:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 1:2 (0:2)
    Ne 22.05. 13:00 Třinec - Slavia Praha 4:0 (1:0)
    Ne 22.05. 13:00 Teplice - Zbrojovka Brno 2:0 (2:0)
    Ne 22.05. 15:00 České Budějovice - Mladá Boleslav 3:3 (1:1)
    Po 23.05. 14:30 Znojmo - Viktoria Plzeň 1:4 (1:4)
    Po 23.05. 15:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 2:6 (2:3)

    28.kolo

    Ne 17.04. 10:15 Slavia Praha - České Budějovice 2:1 (1:1)
    Ne 17.04. 10:30 Třinec - Teplice 2:3 (1:1)
    Ne 17.04. 11:00 Jihlava - Znojmo 2:1 (0:1)
    Ne 17.04. 13:30 Baník Ostrava - Bohemians 1905 4:2 (0:0)
    Po 18.04. 13:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    Po 18.04. 14:00 Jablonec - 1.FK Příbram 5:0 (2:0)
    Po 18.04. 14:30 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 4:1 (3:1)
    Po 18.04. 15:00 Hradec Králové - Dukla Praha 1:2 (1:1)

    29.kolo

    Ne 24.04. 10:30 Teplice - Jablonec 2:0 (1:0)
    Ne 24.04. 11:00 Bohemians 1905 - Jihlava 0:1 (0:0)
    Ne 24.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    Ne 24.04. 13:00 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 0:5 (0:3)
    Ne 24.04. 14:00 Dukla Praha - Třinec 2:0 (1:0)
    Po 25.04. 11:00 České Budějovice - Baník Ostrava 1:5 (0:2)
    Po 25.04. 13:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 4:1 (2:1)
    Po 25.04. 14:30 Znojmo - Zbrojovka Brno 4:4 (3:1)

    34.kolo

    Čt 28.04. 11:00 Jihlava - Hradec Králové 1:3 (0:2)
    Čt 28.04. 17:00 Baník Ostrava - Třinec 1:0 (0:0)
    Čt 05.05. 14:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 3:1 (2:0)
    St 18.05. 13:00 Slovan Liberec - České Budějovice 3:3 (2:2)
    Čt 19.05. 11:00 Slavia Praha - Jablonec 0:1 (0:1)
    Čt 19.05. 15:00 Zbrojovka Brno - Dukla Praha 0:2 (0:1)
    Út 24.05. 16:00 Sparta Praha - Teplice 3:1 (3:1)
    Ne 29.05. 11:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 2:1 (1:0)

    30.kolo

    Ne 01.05. 10:15 Slavia Praha - Teplice 4:0 (3:0)
    Ne 01.05. 11:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 4:4 (2:1)
    Ne 01.05. 11:00 Jihlava - České Budějovice 4:1 (1:0)
    Ne 01.05. 13:00 Jablonec - Dukla Praha 1:0 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 Třinec - Hradec Králové 1:3 (0:0)
    Po 02.05. 10:30 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 6:2 (1:2)
    Po 02.05. 15:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    Čt 19.05. 13:00 Sparta Praha - Znojmo 3:2 (0:0)

    31.kolo

    Ne 08.05. 10:15 Dukla Praha - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    Ne 08.05. 10:30 Teplice - Baník Ostrava 4:0 (1:0)
    Ne 08.05. 11:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 1:3 (0:0)
    Ne 08.05. 11:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 4:3 (3:2)
    Ne 08.05. 15:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 6:2 (3:2)
    Po 09.05. 13:00 1.FK Příbram - Jihlava 1:0 (0:0)
    Po 09.05. 14:30 Znojmo - Mladá Boleslav 0:3 (0:1)
    Po 09.05. 15:00 Hradec Králové - Jablonec 1:2 (0:1)

    32.kolo

    Ne 15.05. 10:15 Slavia Praha - Hradec Králové 2:4 (1:2)
    Ne 15.05. 11:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    Ne 15.05. 13:00 Slovan Liberec - Znojmo 2:3 (1:3)
    Ne 15.05. 14:00 Baník Ostrava - Dukla Praha 2:4 (0:1)
    Po 16.05. 11:00 Jablonec - Třinec 0:3 (0:1)
    Po 16.05. 13:00 Sparta Praha - České Budějovice 4:1 (4:1)
    Po 16.05. 13:00 Jihlava - Teplice 2:2 (1:1)
    Po 16.05. 15:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 3:1 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 32 26 2 4 88:31 80
    2. 32 19 5 8 68:42 62
    3. 32 19 4 9 79:54 61
    4. 32 18 6 8 85:49 60
    5. 32 17 3 12 67:40 54
    6. 32 14 9 9 58:51 51
    7. 32 15 6 11 54:58 51
    8. 32 15 4 13 67:51 49
    9. 32 14 7 11 66:59 49
    10. 32 12 7 13 57:54 43
    11. 32 9 9 14 48:63 36
    12. 32 10 5 17 50:69 35
    13. 32 8 7 17 57:84 31
    14. 32 8 7 17 37:64 31
    15. 32 8 6 18 46:73 30
    16. 32 9 1 22 33:63 28
    17. 32 5 4 23 54:109 19