Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. února 2020
svátek má Matěj.
Hlavní menu
  • ID: 9894
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9648
    Týden:
    28
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 17:00 Nepolisy - Libčany 3:4 np (3:3)
    So 08.08. 17:00 Sobotka - Miletín 2:3 (1:3)
    So 08.08. 17:00 Úpice - Třebechovice p.O. 3:2 np (2:2)
    So 08.08. 17:00 Roudnice - Nový HK 2:1 (0:1)
    Ne 09.08. 17:00 Vrchlabí - Bílá Třemešná 2:4 (1:0)
    Ne 09.08. 17:00 Třebeš - Kunčice 2:0 (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Hořice - L. Bělohrad 1:2 np (1:1)
    Ne 09.08. 17:00 Černilov - České Meziříčí 4:0 (0:0)

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Bílá Třemešná - Nový HK 5:0 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Třebechovice p.O. - Roudnice 2:1 (0:1)
    So 15.08. 17:00 České Meziříčí - Úpice 2:3 np (2:2)
    So 15.08. 17:00 Miletín - Černilov 2:3 np (2:2)
    So 15.08. 17:00 Libčany - Sobotka 4:5 np (4:4)
    So 15.08. 17:00 Kunčice - L. Bělohrad 1:3 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Hořice - Nepolisy 2:1 (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Vrchlabí - Třebeš 1:2 np (1:1)

    15.kolo

    St 19.08. 17:30 Roudnice - Bílá Třemešná 4:1 (3:0)
    St 19.08. 17:30 Nový HK - Úpice 0:1 (0:1)
    St 19.08. 17:30 Třebechovice p.O. - Černilov 0:2 (0:0)
    St 19.08. 17:30 České Meziříčí - Sobotka 2:6 (1:0)
    St 19.08. 17:30 Miletín - Nepolisy 0:1 (0:1)
    St 19.08. 17:30 Hořice - Třebeš 4:0 (1:0)
    St 26.08. 17:30 Kunčice - Vrchlabí 1:2 (1:1)
    St 02.09. 17:00 Libčany - L. Bělohrad 4:1 (2:0)

    3.kolo

    So 22.08. 17:00 Nepolisy - Kunčice 1:3 (1:3)
    So 22.08. 17:00 Sobotka - Hořice 3:2 (2:1)
    So 22.08. 17:00 Úpice - Miletín 3:4 np (3:3)
    So 22.08. 17:00 Roudnice - České Meziříčí 1:0 np (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Třebeš - Bílá Třemešná 4:0 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Vrchlabí - L. Bělohrad 2:6 (1:3)
    Ne 23.08. 17:00 Černilov - Libčany 2:2 (1:2)
    Ne 23.08. 17:00 Nový HK - Třebechovice p.O. 4:2 (1:1)

    4.kolo

    So 29.08. 17:00 Bílá Třemešná - Třebechovice p.O. 4:3 np (3:3)
    So 29.08. 17:00 České Meziříčí - Nový HK 0:3 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Miletín - Roudnice 0:2 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Libčany - Úpice 5:2 (2:1)
    So 29.08. 17:00 Kunčice - Sobotka 4:1 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Třebeš - L. Bělohrad 3:4 np (3:3)
    Ne 30.08. 17:00 Hořice - Černilov 3:1 (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Vrchlabí - Nepolisy 7:2 (3:1)

    5.kolo

    So 05.09. 14:30 Bílá Třemešná - L. Bělohrad 1:4 (0:1)
    So 05.09. 17:00 Nepolisy - Třebeš 3:2 (1:2)
    So 05.09. 17:00 Sobotka - Vrchlabí 2:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Úpice - Hořice 1:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Roudnice - Libčany 0:2 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Třebechovice p.O. - České Meziříčí 4:3 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Černilov - Kunčice 1:0 (1:0)
    Ne 06.09. 17:00 Nový HK - Miletín 2:1 (2:1)

    6.kolo

    So 12.09. 17:00 Bílá Třemešná - České Meziříčí 6:0 (3:0)
    So 12.09. 17:00 Miletín - Třebechovice p.O. 2:0 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Kunčice - Úpice 0:1 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Třebeš - Sobotka 1:0 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Nepolisy - L. Bělohrad 2:3 (1:1)
    Ne 13.09. 17:00 Libčany - Nový HK 1:0 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Hořice - Roudnice 2:3 (0:3)
    Ne 13.09. 17:00 Vrchlabí - Černilov 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 19.09. 16:30 Nepolisy - Bílá Třemešná 5:2 (2:2)
    So 19.09. 16:30 Sobotka - L. Bělohrad 2:1 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Úpice - Vrchlabí 2:3 (1:2)
    So 19.09. 16:30 Nový HK - Hořice 1:5 (0:3)
    So 19.09. 16:30 České Meziříčí - Miletín 1:2 (1:2)
    Ne 20.09. 16:30 Černilov - Třebeš 0:1 np (0:0)
    Ne 20.09. 16:30 Roudnice - Kunčice 2:1 (2:0)
    Ne 20.09. 16:30 Třebechovice p.O. - Libčany 1:2 np (1:1)

    8.kolo

    So 26.09. 16:30 Bílá Třemešná - Miletín 3:0 (3:0)
    So 26.09. 16:30 Libčany - České Meziříčí 8:0 (4:0)
    So 26.09. 16:30 Kunčice - Nový HK 2:1 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Nepolisy - Sobotka 2:1 (0:0)
    Ne 27.09. 16:30 Hořice - Třebechovice p.O. 5:0 (2:0)
    Ne 27.09. 16:30 Vrchlabí - Roudnice 4:1 (2:0)
    Ne 27.09. 16:30 Třebeš - Úpice 5:1 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 Černilov - L. Bělohrad 2:1 np (1:1)

    9.kolo

    So 03.10. 16:00 Sobotka - Bílá Třemešná 0:1 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Úpice - L. Bělohrad 1:4 (0:2)
    So 03.10. 16:00 Roudnice - Třebeš 1:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Třebechovice p.O. - Kunčice 2:1 (1:1)
    So 03.10. 16:00 České Meziříčí - Hořice 2:4 (1:2)
    So 03.10. 16:00 Miletín - Libčany 0:8 (0:3)
    Ne 04.10. 16:00 Černilov - Nepolisy 4:1 (3:0)
    Ne 04.10. 16:00 Nový HK - Vrchlabí 2:0 (2:0)

    10.kolo

    So 10.10. 16:00 Bílá Třemešná - Libčany 0:5 (0:1)
    So 10.10. 16:00 Kunčice - České Meziříčí 3:0 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Roudnice - L. Bělohrad 1:3 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Nepolisy - Úpice 3:4 np (3:3)
    So 10.10. 16:00 Sobotka - Černilov 1:2 (1:1)
    Ne 11.10. 16:00 Hořice - Miletín 1:0 np (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Vrchlabí - Třebechovice p.O. 2:3 (1:1)
    Ne 11.10. 16:00 Třebeš - Nový HK 5:0 (5:0)

    11.kolo

    So 17.10. 15:30 Úpice - Sobotka 5:1 (2:1)
    So 17.10. 15:30 Nový HK - L. Bělohrad 1:4 (0:2)
    So 17.10. 15:30 Třebechovice p.O. - Třebeš 0:1 (0:1)
    So 17.10. 15:30 České Meziříčí - Vrchlabí 0:2 (0:0)
    So 17.10. 15:30 Libčany - Hořice 0:2 (0:1)
    Ne 18.10. 15:30 Černilov - Bílá Třemešná 5:1 (2:0)
    Ne 18.10. 15:30 Roudnice - Nepolisy 1:3 (0:2)
    St 28.10. 14:30 Miletín - Kunčice 1:2 (1:0)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Kunčice - Libčany 2:4 (1:2)
    So 24.10. 14:30 Třebechovice p.O. - L. Bělohrad 1:4 (1:1)
    So 24.10. 14:30 Nepolisy - Nový HK 4:2 (4:0)
    So 24.10. 14:30 Sobotka - Roudnice 4:1 (2:1)
    Ne 25.10. 14:30 Bílá Třemešná - Hořice 0:1 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Vrchlabí - Miletín 3:1 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Třebeš - České Meziříčí 3:0 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Černilov - Úpice 1:4 (0:1)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Úpice - Bílá Třemešná 2:4 (0:1)
    So 31.10. 14:00 Roudnice - Černilov 1:2 np (1:1)
    So 31.10. 14:00 Nový HK - Sobotka 2:3 (2:1)
    So 31.10. 14:00 Třebechovice p.O. - Nepolisy 2:3 np (2:2)
    So 31.10. 14:00 České Meziříčí - L. Bělohrad 1:3 (0:1)
    So 31.10. 14:00 Miletín - Třebeš 1:4 (1:4)
    So 31.10. 14:00 Libčany - Vrchlabí 1:0 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Hořice - Kunčice 2:1 (1:0)

    14.kolo

    So 07.11. 11:00 Černilov - Nový HK 3:0 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Bílá Třemešná - Kunčice 2:0 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Miletín - L. Bělohrad 1:6 (1:3)
    So 07.11. 14:00 Nepolisy - České Meziříčí 7:2 (4:0)
    So 07.11. 14:00 Sobotka - Třebechovice p.O. 6:0 (3:0)
    So 07.11. 14:00 Úpice - Roudnice 2:1 (1:1)
    Ne 08.11. 14:00 Vrchlabí - Hořice 2:0 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Třebeš - Libčany 0:1 np (0:0)

    16.kolo

    So 12.03. 14:30 České Meziříčí - Černilov 1:0 (0:0)
    So 12.03. 14:30 Nový HK - Roudnice 1:2 np (1:1)
    St 06.04. 16:30 L. Bělohrad - Hořice 1:0 (1:0)
    St 13.04. 17:00 Bílá Třemešná - Vrchlabí 2:3 (2:0)
    Čt 14.04. 17:00 Kunčice - Třebeš 1:0 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Třebechovice p.O. - Úpice 1:0 np (0:0)
    St 20.04. 17:30 Miletín - Sobotka 4:0 (0:0)
    St 27.04. 17:30 Libčany - Nepolisy 8:0 (3:0)

    17.kolo

    So 19.03. 15:00 Nový HK - Bílá Třemešná 1:2 (1:1)
    So 19.03. 15:00 Roudnice - Třebechovice p.O. 1:0 (1:0)
    So 19.03. 15:00 Úpice - České Meziříčí 4:1 (2:0)
    So 19.03. 15:00 Sobotka - Libčany 0:4 (0:2)
    So 19.03. 15:00 Nepolisy - Hořice 0:3 (0:2)
    Ne 20.03. 15:00 Černilov - Miletín 4:1 (1:0)
    Ne 20.03. 15:00 L. Bělohrad - Kunčice 3:1 (2:0)
    Ne 20.03. 15:00 Třebeš - Vrchlabí 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 26.03. 15:00 Bílá Třemešná - Třebeš 1:2 np (1:1)
    So 26.03. 15:00 Kunčice - Nepolisy 3:1 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Libčany - Černilov 3:2 (2:0)
    So 26.03. 15:00 Miletín - Úpice 0:1 (0:0)
    So 26.03. 15:00 České Meziříčí - Roudnice 0:1 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Třebechovice p.O. - Nový HK 3:2 np (2:2)
    Ne 27.03. 15:00 L. Bělohrad - Vrchlabí 3:2 (1:1)
    Ne 27.03. 15:00 Hořice - Sobotka 2:1 (0:1)

    19.kolo

    So 02.04. 16:00 Třebechovice p.O. - Bílá Třemešná 1:0 (1:0)
    So 02.04. 16:00 Nový HK - České Meziříčí 2:0 (0:0)
    So 02.04. 16:00 Úpice - Libčany 1:5 (0:0)
    So 02.04. 16:00 Sobotka - Kunčice 3:0 (1:0)
    So 02.04. 16:00 Nepolisy - Vrchlabí 5:2 (4:1)
    Ne 03.04. 16:00 Roudnice - Miletín 2:1 np (1:1)
    Ne 03.04. 16:00 Černilov - Hořice 0:3 (0:1)
    Ne 03.04. 16:00 L. Bělohrad - Třebeš 3:2 (0:0)

    20.kolo

    So 09.04. 16:30 Kunčice - Černilov 5:3 (1:2)
    So 09.04. 16:30 Libčany - Roudnice 0:1 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Miletín - Nový HK 2:3 (1:0)
    So 09.04. 16:30 České Meziříčí - Třebechovice p.O. 0:5 (0:2)
    Ne 10.04. 16:30 L. Bělohrad - Bílá Třemešná 2:1 (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 Třebeš - Nepolisy 3:0 (2:0)
    Ne 10.04. 16:30 Vrchlabí - Sobotka 5:0 (3:0)
    Ne 10.04. 16:30 Hořice - Úpice 5:1 (1:1)

    21.kolo

    So 16.04. 17:00 Třebechovice p.O. - Miletín 0:1 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Nový HK - Libčany 1:2 (1:2)
    So 16.04. 17:00 Úpice - Kunčice 2:0 (1:0)
    So 16.04. 17:00 Sobotka - Třebeš 0:1 (0:1)
    Ne 17.04. 16:00 České Meziříčí - Bílá Třemešná 0:1 (0:1)
    Ne 17.04. 17:00 Roudnice - Hořice 1:3 (0:1)
    Ne 17.04. 17:00 Černilov - Vrchlabí 1:2 np (1:1)
    Ne 17.04. 17:00 L. Bělohrad - Nepolisy 6:1 (5:1)

    22.kolo

    So 23.04. 17:00 Bílá Třemešná - Nepolisy 1:2 np (1:1)
    So 23.04. 17:00 Kunčice - Roudnice 3:2 (2:0)
    So 23.04. 17:00 Libčany - Třebechovice p.O. 2:3 (1:2)
    So 23.04. 17:00 Miletín - České Meziříčí 0:2 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 L. Bělohrad - Sobotka 3:1 (1:1)
    Ne 24.04. 17:00 Třebeš - Černilov 0:3 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Vrchlabí - Úpice 3:1 (1:0)
    Ne 24.04. 17:00 Hořice - Nový HK 0:1 (0:1)

    23.kolo

    So 30.04. 17:00 České Meziříčí - Libčany 0:1 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Třebechovice p.O. - Hořice 2:1 np (1:1)
    So 30.04. 17:00 Nový HK - Kunčice 1:0 np (0:0)
    So 30.04. 17:00 Úpice - Třebeš 1:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Sobotka - Nepolisy 2:1 (2:0)
    So 30.04. 17:30 Miletín - Bílá Třemešná 2:1 np (1:1)
    Ne 01.05. 17:00 Roudnice - Vrchlabí 0:2 (0:1)
    Ne 01.05. 17:00 L. Bělohrad - Černilov 1:0 (0:0)

    24.kolo

    So 07.05. 17:00 Bílá Třemešná - Sobotka 6:1 (3:0)
    So 07.05. 17:00 Nepolisy - Černilov 1:0 (0:0)
    So 07.05. 17:00 Kunčice - Třebechovice p.O. 2:3 np (2:2)
    So 07.05. 17:00 Libčany - Miletín 6:1 (3:1)
    Ne 08.05. 17:00 L. Bělohrad - Úpice 2:1 np (1:1)
    Ne 08.05. 17:00 Třebeš - Roudnice 0:1 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Vrchlabí - Nový HK 0:1 (0:1)
    Ne 08.05. 17:00 Hořice - České Meziříčí 2:0 (1:0)

    25.kolo

    So 14.05. 17:00 Libčany - Bílá Třemešná 3:2 (2:1)
    So 14.05. 17:00 Miletín - Hořice 2:0 (1:0)
    So 14.05. 17:00 České Meziříčí - Kunčice 3:0 (1:0)
    So 14.05. 17:00 Třebechovice p.O. - Vrchlabí 3:0 (2:0)
    So 14.05. 17:00 Nový HK - Třebeš 2:0 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Úpice - Nepolisy 2:1 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 L. Bělohrad - Roudnice 3:1 (2:0)
    Ne 15.05. 17:00 Černilov - Sobotka 1:0 np (0:0)

    26.kolo

    20.05. 17:30 Hořice - Libčany 5:3 (2:1)
    So 21.05. 17:00 Bílá Třemešná - Černilov 3:2 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Sobotka - Úpice 4:0 (2:0)
    So 21.05. 17:00 Nepolisy - Roudnice 5:1 (2:0)
    So 21.05. 17:00 Kunčice - Miletín 2:1 (1:0)
    Ne 22.05. 17:00 L. Bělohrad - Nový HK 5:0 (1:0)
    Ne 22.05. 17:00 Třebeš - Třebechovice p.O. 2:1 np (1:1)
    Ne 22.05. 17:00 Vrchlabí - České Meziříčí 2:0 (0:0)

    27.kolo

    So 28.05. 17:00 Libčany - Kunčice 2:1 (1:1)
    So 28.05. 17:00 Miletín - Vrchlabí 3:2 (1:1)
    So 28.05. 17:00 Nový HK - Nepolisy 1:6 (1:3)
    So 28.05. 17:00 Roudnice - Sobotka 2:1 (0:1)
    So 28.05. 17:00 Úpice - Černilov 3:2 np (2:2)
    Ne 29.05. 17:00 Hořice - Bílá Třemešná 2:1 np (1:1)
    Ne 29.05. 17:00 L. Bělohrad - Třebechovice p.O. 5:2 (2:0)
    Čt 02.06. 18:00 České Meziříčí - Třebeš 1:2 np (1:1)

    28.kolo

    So 04.06. 17:00 Bílá Třemešná - Úpice 4:2 (1:2)
    So 04.06. 17:00 Sobotka - Nový HK 3:0 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Nepolisy - Třebechovice p.O. 6:1 (2:0)
    So 04.06. 17:00 Kunčice - Hořice 3:1 (1:0)
    Ne 05.06. 17:00 Černilov - Roudnice 2:3 (1:1)
    Ne 05.06. 17:00 L. Bělohrad - České Meziříčí 4:2 (2:2)
    Ne 05.06. 17:00 Třebeš - Miletín 5:1 (1:1)
    Ne 05.06. 17:00 Vrchlabí - Libčany 0:1 (0:0)

    29.kolo

    St 08.06. 18:00 Kunčice - Bílá Třemešná 6:5 np (5:5)
    So 11.06. 14:00 Libčany - Třebeš 5:2 (4:1)
    So 11.06. 14:00 L. Bělohrad - Miletín 6:2 (2:2)
    So 11.06. 17:00 České Meziříčí - Nepolisy 1:3 (0:1)
    So 11.06. 17:00 Třebechovice p.O. - Sobotka 2:1 (1:0)
    So 11.06. 17:00 Nový HK - Černilov 2:1 (1:0)
    So 11.06. 17:00 Roudnice - Úpice 4:1 (2:1)
    Ne 12.06. 17:00 Hořice - Vrchlabí 4:0 (2:0)

    30.kolo

    So 18.06. 14:00 Třebechovice p.O. - Černilov 1:0 np (0:0)
    So 18.06. 15:00 Sobotka - České Meziříčí 4:3 np (3:3)
    So 18.06. 17:00 Bílá Třemešná - Roudnice 6:5 np (5:5)
    So 18.06. 17:00 Úpice - Nový HK 5:1 (3:0)
    So 18.06. 17:00 Nepolisy - Miletín 4:9 (2:3)
    So 18.06. 17:00 L. Bělohrad - Libčany 0:0 (0:0)
    Ne 19.06. 17:00 Třebeš - Hořice 5:0 (3:0)
    Ne 19.06. 17:00 Vrchlabí - Kunčice 6:0 (2:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 23 3 1 2 93:39 77
    2. 30 20 3 1 4 93:36 69
    3. 30 17 2 2 9 63:36 57
    4. 30 13 5 2 10 53:34 51
    5. 30 13 3 2 12 46:53 47
    6. 30 12 4 3 11 56:65 47
    7. 30 12 2 5 11 68:64 45
    8. 30 13 2 2 13 75:80 45
    9. 30 10 4 4 11 50:42 43
    10. 30 13 1 1 15 58:52 42
    11. 30 9 5 5 11 45:61 42
    12. 30 11 2 1 16 56:63 38
    13. 30 11 1 2 16 47:59 37
    14. 30 10 1 2 17 37:67 34
    15. 30 8 2 3 17 46:76 31
    16. 30 3 0 4 23 27:86 13