Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 9882
  • Návštěvy: 40/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12441
    Týden:
    40
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 10:00 Třemošnice - Choceň 1:2 (0:2)
    So 15.08. 14:00 Svitavy B - Živanice 3:1 (3:1)
    So 15.08. 14:00 Libchavy - FAKK Ml.Boleslav 7:1 (4:0)
    So 15.08. 14:45 Přel./Řeč. - Lanškroun 3:2 np (0:1)
    So 15.08. 17:00 H. Městec - Pom./Pol. 1:3 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Mor. Třebová - Česká Třebová 3:6 (3:3)
    Ne 16.08. 14:30 Hlinsko - Ústí n.O. 4:2 (3:0)
    Ne 16.08. 14:45 Dolní Újezd - Holice 6:3 (4:1)

    3.kolo

    So 22.08. 13:00 Holice - Svitavy B 5:0 (2:0)
    So 22.08. 14:30 FAKK Ml.Boleslav - Přel./Řeč. 1:0 (0:0)
    So 22.08. 14:30 Choceň - Hlinsko 4:3 pp (2:2)
    So 22.08. 14:45 Česká Třebová - Dolní Újezd 3:1 (1:1)
    Ne 23.08. 10:00 Ústí n.O. - H. Městec 1:0 (0:0)
    Ne 23.08. 10:30 Živanice - Libchavy 2:3 np (1:1)
    Ne 23.08. 14:15 Lanškroun - Třemošnice 4:3 (2:0)
    Ne 23.08. 14:30 Pom./Pol. - Mor. Třebová 5:4 np (2:2)

    1.kolo

    St 26.08. 15:30 Pom./Pol. - Hlinsko 4:1 (2:0)
    St 26.08. 18:00 Přel./Řeč. - Třemošnice 4:3 pp (2:1)
    St 26.08. 18:00 Lanškroun - Libchavy 2:0 (0:0)
    St 26.08. 18:00 FAKK Ml.Boleslav - Svitavy B 4:3 (3:0)
    St 26.08. 18:00 Živanice - Dolní Újezd 3:1 (2:0)
    St 26.08. 18:00 Holice - Mor. Třebová 2:3 (2:2)
    St 26.08. 18:00 Česká Třebová - H. Městec 6:2 (3:1)
    St 26.08. 18:00 Ústí n.O. - Choceň 3:0 (2:0)

    4.kolo

    So 29.08. 10:00 Třemošnice - Hlinsko 4:0 (4:0)
    So 29.08. 14:00 Svitavy B - Česká Třebová 5:1 (3:0)
    So 29.08. 14:00 Libchavy - Holice 0:1 (0:1)
    So 29.08. 14:45 Přel./Řeč. - Živanice 3:2 (2:1)
    So 29.08. 17:00 H. Městec - Choceň 2:1 np (0:1)
    So 29.08. 17:00 Mor. Třebová - Ústí n.O. 1:4 (0:2)
    Ne 30.08. 14:15 Lanškroun - FAKK Ml.Boleslav 0:6 (0:4)
    Ne 30.08. 14:45 Dolní Újezd - Pom./Pol. 3:1 (2:1)

    5.kolo

    So 05.09. 13:00 Holice - Přel./Řeč. 0:3 (0:1)
    So 05.09. 14:00 Ústí n.O. - Dolní Újezd 3:4 np (2:1)
    So 05.09. 14:30 FAKK Ml.Boleslav - Třemošnice 2:1 np (1:0)
    So 05.09. 14:30 Choceň - Mor. Třebová 5:2 (4:0)
    So 05.09. 14:30 Hlinsko - H. Městec 5:1 (3:0)
    So 05.09. 14:45 Česká Třebová - Libchavy 0:3 (0:3)
    Ne 06.09. 10:30 Živanice - Lanškroun 2:1 np (0:1)
    Ne 06.09. 14:30 Pom./Pol. - Svitavy B 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 11:00 Mor. Třebová - Hlinsko 0:3 (0:1)
    So 12.09. 14:00 Svitavy B - Ústí n.O. 0:3 (0:1)
    So 12.09. 14:00 Libchavy - Pom./Pol. 2:0 (1:0)
    So 12.09. 14:30 FAKK Ml.Boleslav - Živanice 7:0 (4:0)
    So 12.09. 14:45 Přel./Řeč. - Česká Třebová 4:5 np (2:1)
    Ne 13.09. 10:00 Třemošnice - H. Městec 1:0 (0:0)
    Ne 13.09. 14:15 Lanškroun - Holice 3:6 (2:3)
    Ne 13.09. 14:45 Dolní Újezd - Choceň 0:3 (0:2)

    7.kolo

    So 19.09. 13:00 Holice - FAKK Ml.Boleslav 5:0 (2:0)
    So 19.09. 13:30 Ústí n.O. - Libchavy 0:2 (0:1)
    So 19.09. 14:00 Choceň - Svitavy B 3:2 pp (1:1)
    So 19.09. 14:15 Česká Třebová - Lanškroun 5:0 (2:0)
    So 19.09. 16:30 H. Městec - Mor. Třebová 3:2 np (1:1)
    Ne 20.09. 10:30 Živanice - Třemošnice 1:2 (1:1)
    Ne 20.09. 14:00 Pom./Pol. - Přel./Řeč. 0:1 (0:1)
    Ne 20.09. 14:00 Hlinsko - Dolní Újezd 6:1 (2:0)

    8.kolo

    So 26.09. 00:00 Třemošnice - Mor. Třebová 4:2 (2:1)
    So 26.09. 00:00 Dolní Újezd - H. Městec 6:2 (4:0)
    So 26.09. 00:00 Svitavy B - Hlinsko 1:2 np (1:0)
    So 26.09. 00:00 Libchavy - Choceň 1:3 (0:2)
    So 26.09. 00:00 Přel./Řeč. - Ústí n.O. 5:2 (3:2)
    So 26.09. 00:00 Lanškroun - Pom./Pol. 0:1 (0:0)
    So 26.09. 00:00 FAKK Ml.Boleslav - Česká Třebová 2:4 (1:1)
    So 26.09. 00:00 Živanice - Holice 2:3 (1:1)

    9.kolo

    So 03.10. 13:00 Holice - Třemošnice 7:3 (4:0)
    So 03.10. 13:00 Ústí n.O. - Lanškroun 1:0 np (0:0)
    So 03.10. 13:30 Choceň - Přel./Řeč. 1:2 np
    So 03.10. 13:45 Česká Třebová - Živanice 3:1
    So 03.10. 16:00 H. Městec - Svitavy B 6:1 (2:1)
    So 03.10. 16:00 Mor. Třebová - Dolní Újezd 3:4 (1:2)
    Ne 04.10. 13:30 Pom./Pol. - FAKK Ml.Boleslav 0:1 np (0:0)
    Ne 04.10. 13:30 Hlinsko - Libchavy 2:0

    10.kolo

    So 10.10. 13:00 Libchavy - H. Městec 3:0 (2:0)
    So 10.10. 13:00 FAKK Ml.Boleslav - Ústí n.O. 3:2 (2:1)
    So 10.10. 13:00 Holice - Česká Třebová 3:1 (2:1)
    So 10.10. 13:45 Přel./Řeč. - Hlinsko 1:0 np (0:0)
    Ne 11.10. 10:00 Třemošnice - Dolní Újezd 3:2 (1:0)
    Ne 11.10. 10:30 Živanice - Pom./Pol. 3:0 (0:0)
    Ne 11.10. 13:15 Lanškroun - Choceň 2:1 np (1:1)
    Ne 11.10. 14:00 Svitavy B - Mor. Třebová 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 17.10. 12:30 Ústí n.O. - Živanice 0:1 (0:0)
    So 17.10. 13:00 Choceň - FAKK Ml.Boleslav 0:3 (0:1)
    So 17.10. 13:00 Hlinsko - Lanškroun 4:1 (1:0)
    So 17.10. 13:15 Česká Třebová - Třemošnice 2:1 (2:1)
    So 17.10. 15:30 H. Městec - Přel./Řeč. 2:0 (2:0)
    So 17.10. 15:30 Mor. Třebová - Libchavy 2:8 (1:3)
    Ne 18.10. 13:00 Pom./Pol. - Holice 3:4 (2:3)
    Ne 18.10. 13:15 Dolní Újezd - Svitavy B 5:0 (2:0)

    12.kolo

    So 24.10. 11:30 Libchavy - Dolní Újezd 3:2 (0:1)
    So 24.10. 12:00 FAKK Ml.Boleslav - Hlinsko 1:2 (1:1)
    So 24.10. 12:15 Přel./Řeč. - Mor. Třebová 3:0 (2:0)
    So 24.10. 12:15 Česká Třebová - Pom./Pol. 4:1 (2:0)
    So 24.10. 13:00 Holice - Ústí n.O. 3:2 (2:1)
    Ne 25.10. 10:00 Třemošnice - Svitavy B 7:1 (4:0)
    Ne 25.10. 10:30 Živanice - Choceň 4:1 (2:1)
    Ne 25.10. 11:45 Lanškroun - H. Městec 2:3 (0:2)

    15.kolo

    St 28.10. 10:00 Mor. Třebová - Živanice 3:4 np (2:1)
    St 28.10. 10:00 Libchavy - Přel./Řeč. 1:3 (1:1)
    St 28.10. 11:15 H. Městec - Holice 1:2 np (1:1)
    St 28.10. 11:30 Ústí n.O. - Třemošnice 3:1 (1:0)
    St 28.10. 12:00 Hlinsko - Česká Třebová 2:1 (1:0)
    St 28.10. 12:15 Dolní Újezd - FAKK Ml.Boleslav 3:0 (1:0)
    St 28.10. 14:00 Choceň - Pom./Pol. 2:0 (0:0)
    St 28.10. 14:00 Svitavy B - Lanškroun 2:3 (1:1)

    13.kolo

    So 31.10. 11:00 Ústí n.O. - Česká Třebová 3:2 (0:1)
    So 31.10. 11:30 Pom./Pol. - Třemošnice 1:0 (1:0)
    So 31.10. 11:30 Choceň - Holice 3:1 (1:1)
    So 31.10. 11:30 Hlinsko - Živanice 0:3 (0:2)
    So 31.10. 11:30 Svitavy B - Libchavy 0:0 pp (0:0)
    So 31.10. 14:00 H. Městec - FAKK Ml.Boleslav 1:2 np (0:1)
    So 31.10. 14:00 Mor. Třebová - Lanškroun 4:2 (2:2)
    Ne 01.11. 11:45 Dolní Újezd - Přel./Řeč. 2:1 (2:0)

    14.kolo

    So 07.11. 11:00 FAKK Ml.Boleslav - Mor. Třebová 1:6 (1:2)
    So 07.11. 11:45 Přel./Řeč. - Svitavy B 0:4 (0:2)
    So 07.11. 11:45 Česká Třebová - Choceň 1:0 (0:0)
    So 07.11. 13:00 Holice - Hlinsko 4:2 (1:0)
    Ne 08.11. 10:00 Třemošnice - Libchavy 3:0 (2:0)
    Ne 08.11. 10:00 Pom./Pol. - Ústí n.O. 0:2 (0:0)
    Ne 08.11. 10:30 Živanice - H. Městec 1:2 (0:1)
    Ne 08.11. 11:15 Lanškroun - Dolní Újezd 0:4 (0:2)

    17.kolo

    So 19.03. 09:00 Pom./Pol. - H. Městec 1:2 (0:0)
    So 19.03. 12:00 Ústí n.O. - Hlinsko 2:1 np (1:0)
    So 19.03. 12:30 Choceň - Třemošnice 2:1 (1:1)
    So 19.03. 12:30 FAKK Ml.Boleslav - Libchavy 3:2 np (1:1)
    So 19.03. 12:45 Česká Třebová - Mor. Třebová 1:2 np (0:1)
    So 19.03. 13:00 Holice - Dolní Újezd 3:1 (1:0)
    Ne 20.03. 10:30 Živanice - Svitavy B 6:0 (4:0)
    Ne 20.03. 12:15 Lanškroun - Přel./Řeč. 0:2 (0:1)

    18.kolo

    So 26.03. 10:00 Třemošnice - Lanškroun 3:0 (2:0)
    So 26.03. 12:00 Libchavy - Živanice 2:5 (2:3)
    So 26.03. 15:00 Mor. Třebová - Pom./Pol. 1:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 H. Městec - Ústí n.O. 4:1 (2:0)
    Ne 27.03. 12:00 Svitavy B - Holice 4:1 (3:1)
    Ne 27.03. 12:30 Přel./Řeč. - FAKK Ml.Boleslav 4:3 np (0:1)
    Ne 27.03. 12:30 Hlinsko - Choceň 1:0 (0:0)
    Ne 27.03. 12:45 Dolní Újezd - Česká Třebová 2:0 (2:0)

    19.kolo

    So 02.04. 13:00 Holice - Libchavy 6:1 (3:1)
    So 02.04. 13:30 Ústí n.O. - Mor. Třebová 0:2 (0:0)
    So 02.04. 13:30 FAKK Ml.Boleslav - Lanškroun 3:0 (0:0)
    So 02.04. 14:00 Choceň - H. Městec 3:0 (0:0)
    So 02.04. 14:15 Česká Třebová - Svitavy B 8:0 (4:0)
    So 02.04. 15:00 Hlinsko - Třemošnice 2:3 (1:1)
    Ne 03.04. 10:30 Živanice - Přel./Řeč. 4:0 (2:0)
    Ne 03.04. 14:00 Pom./Pol. - Dolní Újezd 5:3 (4:1)

    20.kolo

    So 09.04. 13:30 Libchavy - Česká Třebová 5:2 (2:2)
    So 09.04. 16:30 H. Městec - Hlinsko 3:0 (3:0)
    Ne 10.04. 10:00 Třemošnice - FAKK Ml.Boleslav 3:2 pp (1:1)
    Ne 10.04. 13:30 Svitavy B - Pom./Pol. 3:0 (0:0)
    Ne 10.04. 13:45 Lanškroun - Živanice 1:6 (0:3)
    Ne 10.04. 14:00 Přel./Řeč. - Holice 2:6 (2:1)
    St 20.04. 18:00 Dolní Újezd - Ústí n.O. 1:2 np (1:1)
    03.06. 18:00 Mor. Třebová - Choceň 2:1 pp

    21.kolo

    So 16.04. 13:00 Holice - Lanškroun 10:2 (3:1)
    So 16.04. 14:00 Ústí n.O. - Svitavy B 3:0 (1:0)
    So 16.04. 14:30 Choceň - Dolní Újezd 1:2 (1:1)
    So 16.04. 14:45 Česká Třebová - Přel./Řeč. 7:2 (3:2)
    So 16.04. 17:00 H. Městec - Třemošnice 4:0 (1:0)
    Ne 17.04. 10:30 Živanice - FAKK Ml.Boleslav 2:1 (0:1)
    Ne 17.04. 14:30 Hlinsko - Mor. Třebová 2:5
    Ne 17.04. 14:30 Pom./Pol. - Libchavy 3:1

    22.kolo

    So 23.04. 10:00 Třemošnice - Živanice 3:0 (2:0)
    So 23.04. 14:00 Libchavy - Ústí n.O. 1:0 (1:0)
    So 23.04. 14:30 FAKK Ml.Boleslav - Holice 5:1 (3:0)
    So 23.04. 17:00 Mor. Třebová - H. Městec 2:3 (1:2)
    Ne 24.04. 14:00 Svitavy B - Choceň 3:2 pp (2:0)
    Ne 24.04. 14:15 Lanškroun - Česká Třebová 1:3 (0:0)
    Ne 24.04. 14:30 Přel./Řeč. - Pom./Pol. 0:1 (0:0)
    Ne 24.04. 14:45 Dolní Újezd - Hlinsko 3:1 (1:0)

    23.kolo

    So 30.04. 14:00 Ústí n.O. - Přel./Řeč. 4:1 (2:0)
    So 30.04. 14:30 Choceň - Libchavy 4:3 np
    So 30.04. 14:45 Česká Třebová - FAKK Ml.Boleslav 0:2 (0:2)
    So 30.04. 15:00 Mor. Třebová - Třemošnice 6:1 (2:0)
    So 30.04. 15:00 Holice - Živanice 2:3 (0:1)
    So 30.04. 17:00 H. Městec - Dolní Újezd 2:3 (0t:3)
    Ne 01.05. 14:30 Hlinsko - Svitavy B 1:2 np (0:0)
    Ne 01.05. 14:30 Pom./Pol. - Lanškroun 7:1 (3:0)

    24.kolo

    So 07.05. 14:00 FAKK Ml.Boleslav - Pom./Pol. 4:2 (2:2)
    So 07.05. 14:00 Libchavy - Hlinsko 0:1 (0:1)
    Ne 08.05. 10:00 Třemošnice - Holice 0:2 (0:2)
    Ne 08.05. 10:30 Živanice - Česká Třebová 1:0 (1:0)
    Ne 08.05. 14:15 Lanškroun - Ústí n.O. 1:4 (1:2)
    Ne 08.05. 14:30 Přel./Řeč. - Choceň 3:4 (2:1)
    Ne 08.05. 14:45 Dolní Újezd - Mor. Třebová 5:0 (3:0)
    Ne 08.05. 17:00 Svitavy B - H. Městec 1:4 (1:2)

    25.kolo

    So 14.05. 14:00 Ústí n.O. - FAKK Ml.Boleslav 4:2 (4:0)
    So 14.05. 14:30 Choceň - Lanškroun 6:0
    So 14.05. 14:30 Pom./Pol. - Živanice 0:7 (0:1)
    So 14.05. 14:45 Česká Třebová - Holice 1:3 (0:3)
    So 14.05. 17:00 Mor. Třebová - Svitavy B 0:0 np (1:0)
    So 14.05. 17:00 H. Městec - Libchavy 3:0 (1:0)
    Ne 15.05. 14:30 Hlinsko - Přel./Řeč. 10:0 (3:0)
    Ne 15.05. 14:45 Dolní Újezd - Třemošnice 1:2 (1:1)

    16.kolo

    St 18.05. 00:00 Třemošnice - Přel./Řeč. 0:1 np (0:0)
    St 18.05. 00:00 Libchavy - Lanškroun 9:2 (8:1)
    St 18.05. 00:00 Svitavy B - FAKK Ml.Boleslav 1:4 (0:4)
    St 18.05. 00:00 Dolní Újezd - Živanice 2:1 (2:0)
    St 18.05. 00:00 Mor. Třebová - Holice 7:2 (4:0)
    St 18.05. 00:00 H. Městec - Česká Třebová 1:2 (1:1)
    St 18.05. 00:00 Hlinsko - Pom./Pol. 2:6 (1:3)
    St 18.05. 00:00 Choceň - Ústí n.O. 2:3 (1:3)

    26.kolo

    So 21.05. 13:00 Holice - Pom./Pol. 6:5 (3:3)
    So 21.05. 14:00 Libchavy - Mor. Třebová 5:2 (2:1)
    So 21.05. 14:30 FAKK Ml.Boleslav - Choceň 6:0 (2:0)
    Ne 22.05. 10:30 Živanice - Ústí n.O. 3:1 (2:1)
    Ne 22.05. 14:00 Svitavy B - Dolní Újezd 0:3 (0:1)
    Ne 22.05. 14:15 Lanškroun - Hlinsko 2:1 (1:1)
    Ne 22.05. 14:30 Přel./Řeč. - H. Městec 2:3 (0:1)
    St 25.05. 18:00 Třemošnice - Česká Třebová 6:5 pp

    27.kolo

    So 28.05. 14:30 Hlinsko - FAKK Ml.Boleslav 3:4
    So 28.05. 14:30 Choceň - Živanice 0:2 (0:1)
    So 28.05. 17:00 Mor. Třebová - Přel./Řeč. 9:0 (4:0)
    So 28.05. 17:00 H. Městec - Lanškroun 2:3 np (2:1)
    Ne 29.05. 14:00 Svitavy B - Třemošnice 2:1 np (0:1)
    Ne 29.05. 14:30 Pom./Pol. - Česká Třebová 0:4 (0:2)
    Ne 29.05. 14:45 Dolní Újezd - Libchavy 7:0 (3:0)
    St 01.06. 18:00 Ústí n.O. - Holice 3:0 (1:0)

    28.kolo

    So 04.06. 00:00 Třemošnice - Pom./Pol. 2:3 np (0:0)
    So 04.06. 00:00 Česká Třebová - Ústí n.O. 2:3 (1:1)
    So 04.06. 00:00 Holice - Choceň 5:3 (3:2)
    So 04.06. 00:00 Živanice - Hlinsko 1:3 (0:1)
    So 04.06. 00:00 FAKK Ml.Boleslav - H. Městec 3:0 (0:0)
    So 04.06. 00:00 Lanškroun - Mor. Třebová 1:3 (1:3)
    So 04.06. 00:00 Přel./Řeč. - Dolní Újezd 2:3 (0:1)
    So 04.06. 00:00 Libchavy - Svitavy B 1:3 (0:0)

    29.kolo

    So 11.06. 14:00 Libchavy - Třemošnice 7:3 (4:2)
    So 11.06. 14:00 Ústí n.O. - Pom./Pol. 6:3 (2:0)
    So 11.06. 14:30 Hlinsko - Holice 1:2 (0:0)
    So 11.06. 14:30 Choceň - Česká Třebová 3:6 (2:3)
    So 11.06. 15:00 Mor. Třebová - FAKK Ml.Boleslav 1:3 (0:1)
    So 11.06. 17:00 H. Městec - Živanice 0:3 (0:1)
    Ne 12.06. 14:00 Svitavy B - Přel./Řeč. 6:0 (2:0)
    Ne 12.06. 14:45 Dolní Újezd - Lanškroun 5:0 (1:0)

    30.kolo

    St 15.06. 17:30 Třemošnice - Ústí n.O. 6:4 (3:2)
    St 15.06. 18:00 Holice - H. Městec 2:4 (1:1)
    So 18.06. 10:30 Živanice - Mor. Třebová 7:2 (2:1)
    So 18.06. 11:30 FAKK Ml.Boleslav - Dolní Újezd 2:6 (0:4)
    So 18.06. 14:15 Lanškroun - Svitavy B 1:0 (1:0)
    So 18.06. 14:30 Pom./Pol. - Choceň 5:3 (2:1)
    So 18.06. 14:45 Česká Třebová - Hlinsko 5:2 (3:1)
    Ne 19.06. 14:30 Přel./Řeč. - Libchavy 1:0 (1:0)
    Správce soutěže: Pavel Kolbaba

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 19 1 1 9 90:54 60
    2. 30 19 1 0 10 99:74 59
    3. 30 17 2 1 10 79:48 56
    4. 30 15 4 2 9 77:61 55
    5. 30 16 1 2 11 89:62 52
    6. 30 15 3 1 11 68:54 52
    7. 30 13 2 3 12 59:59 46
    8. 30 12 2 5 11 69:67 45
    9. 30 12 1 4 13 66:62 42
    10. 30 10 3 5 12 60:64 41
    11. 30 12 1 2 14 69:64 40
    12. 30 11 2 1 16 59:72 38
    13. 30 10 2 3 14 77:84 37
    14. 30 8 6 1 15 47:84 37
    15. 30 8 3 2 15 46:74 32
    16. 30 5 2 3 20 35:106 22