Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 9881
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21307
    Týden:
    18
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Kojetín B - Přerov B 3:1 (2:1)
    So 08.08. 16:30 Újezdec - Horní Moštěnice 3:0 (2:0)
    So 08.08. 16:30 Dub n.Moravou - Kostelec 4:1 (2:1)
    So 08.08. 16:30 Nezamyslice - Čekyně 2:2 (1:2)
    Ne 09.08. 16:30 Troubky - Ústí B 7:3 (5:1)
    Ne 09.08. 16:30 Nemilany - Vrchoslavice 1:2 (0:2)
    Ne 09.08. 16:30 Pivín - Tovačov 1:3 (1:1)

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Čekyně - Pivín 3:1 (0:1)
    So 15.08. 16:30 Horní Moštěnice - Dub n.Moravou 3:5 (2:2)
    Ne 16.08. 10:00 Ústí B - Tovačov 1:2 (1:2)
    Ne 16.08. 14:00 Přerov B - Újezdec 1:0 (0:0)
    Ne 16.08. 16:30 Kostelec - Nezamyslice 3:1 (1:0)
    Ne 16.08. 16:30 Vrchoslavice - Kojetín B 3:2 (1:2)
    Ne 16.08. 16:30 Troubky - Nemilany 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Nemilany - Ústí B 1:1 (1:1)
    So 22.08. 16:30 Kojetín B - Troubky 4:1 (3:1)
    So 22.08. 16:30 Újezdec - Vrchoslavice 3:0 (2:0)
    So 22.08. 16:30 Dub n.Moravou - Přerov B 1:3 (1:2)
    So 22.08. 16:30 Nezamyslice - Horní Moštěnice 3:0 (3:0)
    Ne 23.08. 16:30 Pivín - Kostelec 3:1 (1:1)
    Ne 23.08. 16:30 Tovačov - Čekyně 1:3 (1:2)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Horní Moštěnice - Pivín 6:1 (4:0)
    So 29.08. 16:30 Nemilany - Kojetín B 3:4 (3:2)
    Ne 30.08. 10:00 Ústí B - Čekyně 1:0 (0:0)
    Ne 30.08. 14:00 Přerov B - Nezamyslice 1:2 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Kostelec - Tovačov 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Vrchoslavice - Dub n.Moravou 2:5 (0:1)
    Ne 30.08. 16:30 Troubky - Újezdec 2:0 (2:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Kojetín B - Ústí B 2:2 (0:2)
    So 05.09. 16:30 Újezdec - Nemilany 1:3 (0:1)
    So 05.09. 16:30 Dub n.Moravou - Troubky 3:4 (0:2)
    So 05.09. 16:30 Nezamyslice - Vrchoslavice 1:1 (0:0)
    So 05.09. 16:30 Čekyně - Kostelec 4:3 (2:2)
    Ne 06.09. 16:30 Pivín - Přerov B 2:1 (0:1)
    Ne 06.09. 16:30 Tovačov - Horní Moštěnice 2:1 (1:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Horní Moštěnice - Čekyně 3:2 (3:1)
    So 12.09. 16:00 Nemilany - Dub n.Moravou 4:2 (2:1)
    So 12.09. 16:00 Kojetín B - Újezdec 1:0 (0:0)
    Ne 13.09. 10:00 Ústí B - Kostelec 2:2 (2:1)
    Ne 13.09. 14:00 Přerov B - Tovačov 2:1 (2:0)
    Ne 13.09. 15:00 Troubky - Nezamyslice 0:0 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Vrchoslavice - Pivín 1:2 (1:1)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Újezdec - Ústí B 2:2 (1:0)
    So 19.09. 16:00 Dub n.Moravou - Kojetín B 1:3 (0:1)
    So 19.09. 16:00 Nezamyslice - Nemilany 1:4 (0:1)
    So 19.09. 16:00 Čekyně - Přerov B 1:2 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Pivín - Troubky 1:1 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Tovačov - Vrchoslavice 2:0 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Kostelec - Horní Moštěnice 0:1 (0:0)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Nemilany - Pivín 3:3 (1:1)
    So 26.09. 16:00 Kojetín B - Nezamyslice 2:2 (2:1)
    So 26.09. 16:00 Újezdec - Dub n.Moravou 3:2 (0:1)
    Ne 27.09. 10:00 Ústí B - Horní Moštěnice 4:2 (3:0)
    Ne 27.09. 14:00 Přerov B - Kostelec 0:1 (0:1)
    Ne 27.09. 16:00 Vrchoslavice - Čekyně 6:5 (3:2)
    Ne 27.09. 16:00 Troubky - Tovačov 1:1 (0:1)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Dub n.Moravou - Ústí B 2:3 (0:2)
    So 03.10. 15:30 Nezamyslice - Újezdec 3:0 (1:0)
    So 03.10. 15:30 Čekyně - Troubky 5:2 (3:1)
    Ne 04.10. 15:30 Pivín - Kojetín B 1:0 (1:0)
    Ne 04.10. 15:30 Tovačov - Nemilany 3:1 (2:0)
    Ne 04.10. 15:30 Kostelec - Vrchoslavice 3:3 (3:2)
    Ne 04.10. 15:30 Horní Moštěnice - Přerov B 0:3 (0:3)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Nemilany - Čekyně 3:0 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Kojetín B - Tovačov 3:1 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Újezdec - Pivín 2:4 (0:2)
    So 10.10. 15:00 Dub n.Moravou - Nezamyslice 4:0 (3:0)
    Ne 11.10. 10:00 Ústí B - Přerov B 2:3 (2:1)
    Ne 11.10. 15:00 Vrchoslavice - Horní Moštěnice 3:0 (3:0)
    Ne 11.10. 15:00 Troubky - Kostelec 3:1 (1:1)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Nezamyslice - Ústí B 3:1 (1:0)
    So 17.10. 15:00 Čekyně - Kojetín B 1:3 (1:1)
    So 17.10. 15:00 Horní Moštěnice - Troubky 2:1 (0:1)
    Ne 18.10. 14:00 Přerov B - Vrchoslavice 1:1 (1:1)
    Ne 18.10. 15:00 Pivín - Dub n.Moravou 3:0 (1:0)
    Ne 18.10. 15:00 Tovačov - Újezdec 5:1 (0:1)
    Ne 18.10. 15:00 Kostelec - Nemilany 3:3 (2:2)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Nemilany - Horní Moštěnice 6:2 (3:1)
    So 24.10. 14:30 Kojetín B - Kostelec 7:0 (3:0)
    So 24.10. 14:30 Újezdec - Čekyně 2:4 (1:3)
    So 24.10. 14:30 Dub n.Moravou - Tovačov 2:2 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Nezamyslice - Pivín 2:0 (0:0)
    Ne 25.10. 10:00 Ústí B - Vrchoslavice 4:1 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Troubky - Přerov B 2:3 (0:2)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Čekyně - Dub n.Moravou 1:7 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Horní Moštěnice - Kojetín B 1:3 (1:2)
    Ne 01.11. 14:00 Pivín - Ústí B 4:3 (2:1)
    Ne 01.11. 14:00 Tovačov - Nezamyslice 2:0 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Kostelec - Újezdec 3:2 (2:1)
    Ne 01.11. 14:00 Přerov B - Nemilany 0:3 (0:2)
    Ne 01.11. 14:00 Vrchoslavice - Troubky 2:0 (2:0)

    14.kolo

    So 07.11. 14:00 Horní Moštěnice - Újezdec 3:3 (1:3)
    So 07.11. 14:00 Čekyně - Nezamyslice 1:2 (0:1)
    Ne 08.11. 10:00 Ústí B - Troubky 3:2 (2:2)
    Ne 08.11. 14:00 Vrchoslavice - Nemilany 4:0 (0:0)
    Ne 08.11. 14:00 Přerov B - Kojetín B 0:1 (0:0)
    Ne 08.11. 14:00 Kostelec - Dub n.Moravou 1:2 (0:2)
    Ne 08.11. 14:00 Tovačov - Pivín 2:4 (1:3)

    15.kolo

    So 14.11. 13:30 Pivín - Čekyně 8:1 (3:0)
    So 14.11. 13:30 Nezamyslice - Kostelec 1:3 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Dub n.Moravou - Horní Moštěnice 4:0 (3:0)
    So 14.11. 13:30 Újezdec - Přerov B 1:0 (1:0)
    So 14.11. 13:30 Kojetín B - Vrchoslavice 3:2 (2:2)
    So 14.11. 13:30 Nemilany - Troubky 2:0 (1:0)
    Ne 15.11. 13:30 Tovačov - Ústí B 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 02.04. 15:30 Horní Moštěnice - Nezamyslice 3:1 (1:1)
    So 02.04. 15:30 Čekyně - Tovačov 0:6 (0:3)
    Ne 03.04. 10:00 Ústí B - Nemilany 2:2 (1:1)
    Ne 03.04. 14:00 Přerov B - Dub n.Moravou 1:4 (0:1)
    Ne 03.04. 15:30 Troubky - Kojetín B 2:1 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Vrchoslavice - Újezdec 4:0 (3:0)
    Ne 03.04. 15:30 Kostelec - Pivín 2:0 (2:0)

    17.kolo

    So 09.04. 16:00 Čekyně - Ústí B 1:5 (0:1)
    So 09.04. 16:00 Nezamyslice - Přerov B 0:2 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Dub n.Moravou - Vrchoslavice 2:1 (1:1)
    So 09.04. 16:00 Újezdec - Troubky 2:1 (1:0)
    So 09.04. 16:00 Kojetín B - Nemilany 2:1 (0:1)
    Ne 10.04. 16:00 Tovačov - Kostelec 3:2 (2:2)
    Ne 10.04. 16:00 Pivín - Horní Moštěnice 3:0 (0:0)

    18.kolo

    So 16.04. 16:00 Nemilany - Újezdec 0:1 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Horní Moštěnice - Tovačov 1:4 (1:2)
    Ne 17.04. 10:00 Ústí B - Kojetín B 3:1 (1:0)
    Ne 17.04. 13:30 Kostelec - Čekyně 6:1 (4:0)
    Ne 17.04. 14:00 Přerov B - Pivín 1:5 (1:3)
    Ne 17.04. 16:00 Troubky - Dub n.Moravou 1:4 (1:2)
    Ne 17.04. 16:00 Vrchoslavice - Nezamyslice 3:2 (1:0)

    19.kolo

    So 23.04. 16:00 Kostelec - Ústí B 3:1 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Čekyně - Horní Moštěnice 0:1 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Nezamyslice - Troubky 2:1 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Dub n.Moravou - Nemilany 1:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Újezdec - Kojetín B 0:2 (0:1)
    Ne 24.04. 16:00 Tovačov - Přerov B 2:1 (0:1)
    Ne 24.04. 16:00 Pivín - Vrchoslavice 3:1 (0:1)

    20.kolo

    So 30.04. 14:00 Přerov B - Čekyně 3:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Kojetín B - Dub n.Moravou 2:2 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Nemilany - Nezamyslice 3:2 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Horní Moštěnice - Kostelec 4:2 (2:1)
    Ne 01.05. 10:00 Ústí B - Újezdec 3:4 (3:3)
    Ne 01.05. 16:30 Troubky - Pivín 2:1 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Vrchoslavice - Tovačov 1:3 (0:0)

    21.kolo

    So 07.05. 16:30 Horní Moštěnice - Ústí B 2:3 (0:2)
    So 07.05. 16:30 Čekyně - Vrchoslavice 3:4 (1:3)
    So 07.05. 16:30 Nezamyslice - Kojetín B 1:3 (0:2)
    So 07.05. 16:30 Dub n.Moravou - Újezdec 0:0 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Kostelec - Přerov B 4:1 (1:1)
    Ne 08.05. 16:30 Tovačov - Troubky 2:1 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Pivín - Nemilany 4:4 (2:3)

    22.kolo

    So 14.05. 16:30 Újezdec - Nezamyslice 2:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Kojetín B - Pivín 1:1 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Nemilany - Tovačov 2:3 (1:2)
    Ne 15.05. 10:00 Ústí B - Dub n.Moravou 3:4 (1:2)
    Ne 15.05. 14:00 Přerov B - Horní Moštěnice 2:0 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Troubky - Čekyně 3:1 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Vrchoslavice - Kostelec 3:1 (1:1)

    23.kolo

    So 21.05. 16:30 Horní Moštěnice - Vrchoslavice 3:4 (2:1)
    So 21.05. 16:30 Čekyně - Nemilany 3:3 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Nezamyslice - Dub n.Moravou 1:7 (0:5)
    Ne 22.05. 14:00 Přerov B - Ústí B 1:2 (1:1)
    Ne 22.05. 16:30 Kostelec - Troubky 6:0 (3:0)
    Ne 22.05. 16:30 Tovačov - Kojetín B 0:1 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Pivín - Újezdec 0:0 (0:0)

    24.kolo

    So 28.05. 16:30 Dub n.Moravou - Pivín 3:0 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Újezdec - Tovačov 6:1 (3:0)
    So 28.05. 16:30 Kojetín B - Čekyně 4:2 (2:2)
    So 28.05. 16:30 Nemilany - Kostelec 0:8 (0:1)
    Ne 29.05. 10:00 Ústí B - Nezamyslice 5:1 (2:1)
    Ne 29.05. 16:30 Troubky - Horní Moštěnice 3:2 (1:0)
    Ne 29.05. 16:30 Vrchoslavice - Přerov B 0:5 (0:3)

    25.kolo

    So 04.06. 16:30 Horní Moštěnice - Nemilany 4:2 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Kostelec - Kojetín B 2:6 (2:1)
    So 04.06. 16:30 Čekyně - Újezdec 5:4 (2:3)
    So 04.06. 16:30 Tovačov - Dub n.Moravou 0:2 (0:1)
    Ne 05.06. 14:00 Přerov B - Troubky 2:1 (1:1)
    Ne 05.06. 16:30 Vrchoslavice - Ústí B 0:3 (0:3)
    Ne 05.06. 16:30 Pivín - Nezamyslice 5:4 (3:2)

    26.kolo

    So 11.06. 16:30 Nezamyslice - Tovačov 4:2 (2:2)
    So 11.06. 16:30 Dub n.Moravou - Čekyně 6:2 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Újezdec - Kostelec 2:3 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Nemilany - Přerov B 8:3 (3:2)
    So 11.06. 16:30 Troubky - Vrchoslavice 5:1 (3:0)
    Ne 12.06. 10:00 Ústí B - Pivín 3:3 (1:2)
    Ne 12.06. 16:30 Kojetín B - Horní Moštěnice 2:3 (1:3)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 4 5 66:36 55
    2. 26 16 3 7 79:44 51
    3. 26 15 2 9 55:43 47
    4. 26 13 6 7 63:50 45
    5. 26 12 3 11 66:57 39
    6. 26 11 6 9 65:57 39
    7. 26 12 1 13 43:48 37
    8. 26 11 3 12 53:62 36
    9. 26 9 6 11 62:60 33
    10. 26 10 3 13 47:54 33
    11. 26 9 4 13 44:52 31
    12. 26 8 4 14 41:60 28
    13. 26 9 1 16 47:69 28
    14. 26 6 2 18 52:91 20