Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 9880
  • Návštěvy: 69/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    23980
    Týden:
    69
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Klenovice - Lipník n. B. 1:2 (1:1)
    Ne 09.08. 16:30 Lipová - Opatovice 3:2 (3:1)
    Ne 09.08. 16:30 Brodek u Př. - Čechovice 0:0 (0:0)
    Ne 09.08. 16:30 Bělotín - Náměšť n. H. 2:0 (1:0)
    Ne 09.08. 16:30 Lutín - Slatinice 6:1 (4:1)
    Ne 09.08. 16:30 Mostkovice - Beňov 3:3 (3:2)
    Ne 09.08. 16:30 Všechovice - Plumlov 2:2 (1:0)

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Plumlov - Klenovice 1:3 (0:0)
    So 15.08. 16:30 Náměšť n. H. - Lutín 0:5 (0:2)
    Ne 16.08. 10:00 Opatovice - Lipník n. B. 2:0 (1:0)
    Ne 16.08. 16:30 Beňov - Všechovice 5:2 (3:2)
    Ne 16.08. 16:30 Slatinice - Mostkovice 1:0 (1:0)
    Ne 16.08. 16:30 Čechovice - Bělotín 1:2 (1:1)
    Ne 16.08. 16:30 Lipová - Brodek u Př. 1:0 (1:0)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Klenovice - Beňov 1:1 (0:1)
    So 22.08. 16:30 Lipník n. B. - Plumlov 4:0 (3:0)
    Ne 23.08. 16:30 Brodek u Př. - Opatovice 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Bělotín - Lipová 3:1 (2:0)
    Ne 23.08. 16:30 Lutín - Čechovice 5:0 (3:0)
    Ne 23.08. 16:30 Mostkovice - Náměšť n. H. 0:4 (0:2)
    Ne 23.08. 16:30 Všechovice - Slatinice 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 29.08. 10:00 Opatovice - Plumlov 3:4 (1:2)
    So 29.08. 16:30 Náměšť n. H. - Všechovice 2:4 (2:2)
    Ne 30.08. 16:30 Beňov - Lipník n. B. 4:2 (2:1)
    Ne 30.08. 16:30 Slatinice - Klenovice 4:0 (3:0)
    Ne 30.08. 16:30 Čechovice - Mostkovice 1:3 (1:2)
    Ne 30.08. 16:30 Lipová - Lutín 2:1 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Brodek u Př. - Bělotín 1:1 (1:1)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Klenovice - Náměšť n. H. 2:0 (0:0)
    So 05.09. 16:30 Lipník n. B. - Slatinice 4:0 (3:0)
    So 05.09. 16:30 Plumlov - Beňov 1:1 (0:1)
    Ne 06.09. 16:30 Bělotín - Opatovice 2:2 (1:1)
    Ne 06.09. 16:30 Lutín - Brodek u Př. 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Mostkovice - Lipová 0:2 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Všechovice - Čechovice 1:3 (0:3)

    6.kolo

    Ne 13.09. 10:00 Opatovice - Beňov 2:4 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Slatinice - Plumlov 2:1 (2:1)
    Ne 13.09. 16:00 Náměšť n. H. - Lipník n. B. 0:2 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Čechovice - Klenovice 3:1 (2:1)
    Ne 13.09. 16:00 Lipová - Všechovice 5:2 (3:0)
    Ne 13.09. 16:00 Brodek u Př. - Mostkovice 7:1 (3:0)
    Ne 13.09. 16:00 Bělotín - Lutín 0:3 (0:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Klenovice - Lipová 1:2 (1:2)
    So 19.09. 16:00 Lipník n. B. - Čechovice 0:1 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Plumlov - Náměšť n. H. 5:2 (1:1)
    Ne 20.09. 16:00 Lutín - Opatovice 4:1 (2:1)
    Ne 20.09. 16:00 Mostkovice - Bělotín 2:2 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Všechovice - Brodek u Př. 6:2 (2:1)
    Ne 20.09. 16:00 Beňov - Slatinice 4:0 (1:0)

    8.kolo

    Ne 27.09. 10:00 Opatovice - Slatinice 1:1 (0:0)
    Ne 27.09. 16:00 Náměšť n. H. - Beňov 2:2 (1:2)
    Ne 27.09. 16:00 Čechovice - Plumlov 2:1 (1:0)
    Ne 27.09. 16:00 Lipová - Lipník n. B. 3:1 (2:0)
    Ne 27.09. 16:00 Brodek u Př. - Klenovice 0:2 (0:0)
    Ne 27.09. 16:00 Bělotín - Všechovice 5:2 (2:2)
    Ne 27.09. 16:00 Lutín - Mostkovice 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Klenovice - Bělotín 3:1 (0:1)
    So 03.10. 15:30 Lipník n. B. - Brodek u Př. 1:2 (0:1)
    So 03.10. 15:30 Plumlov - Lipová 0:1 (0:1)
    Ne 04.10. 15:30 Mostkovice - Opatovice 1:0 (1:0)
    Ne 04.10. 15:30 Všechovice - Lutín 1:4 (0:4)
    Ne 04.10. 15:30 Beňov - Čechovice 3:5 (0:3)
    Ne 04.10. 15:30 Slatinice - Náměšť n. H. 0:3 (0:1)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Mostkovice - Všechovice 2:2 (1:1)
    Ne 11.10. 10:00 Opatovice - Náměšť n. H. 1:3 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Čechovice - Slatinice 2:2 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Lipová - Beňov 1:1 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Brodek u Př. - Plumlov 2:2 (0:2)
    Ne 11.10. 15:00 Bělotín - Lipník n. B. 5:2 (2:1)
    Ne 11.10. 15:00 Lutín - Klenovice 5:0 (2:0)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Klenovice - Mostkovice 0:6 (0:4)
    So 17.10. 15:00 Lipník n. B. - Lutín 1:6 (0:5)
    Ne 18.10. 15:00 Všechovice - Opatovice 2:6 (1:2)
    Ne 18.10. 15:00 Plumlov - Bělotín 2:3 (1:0)
    Ne 18.10. 15:00 Beňov - Brodek u Př. 0:2 (0:1)
    Ne 18.10. 15:00 Slatinice - Lipová 0:2 (0:2)
    Ne 18.10. 15:00 Náměšť n. H. - Čechovice 2:1 (2:1)

    12.kolo

    Ne 25.10. 10:00 Opatovice - Čechovice 5:2 (3:1)
    Ne 25.10. 14:30 Lipová - Náměšť n. H. 2:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Brodek u Př. - Slatinice 3:4 (2:3)
    Ne 25.10. 14:30 Bělotín - Beňov 4:1 (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Lutín - Plumlov 2:1 (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Mostkovice - Lipník n. B. 2:2 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Všechovice - Klenovice 4:1 (4:0)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Klenovice - Opatovice 2:1 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Lipník n. B. - Všechovice 6:2 (3:2)
    So 31.10. 14:00 Plumlov - Mostkovice 3:0 (2:0)
    So 31.10. 14:00 Náměšť n. H. - Brodek u Př. 5:2 (4:0)
    Ne 01.11. 14:00 Beňov - Lutín 2:0 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Slatinice - Bělotín 3:1 (2:1)
    Ne 01.11. 14:00 Čechovice - Lipová 0:4 (0:2)

    14.kolo

    So 07.11. 14:00 Náměšť n. H. - Bělotín 2:1 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Plumlov - Všechovice 3:2 (2:1)
    So 07.11. 14:00 Lipník n. B. - Klenovice 4:0 (2:0)
    Ne 08.11. 10:00 Opatovice - Lipová 5:1 (2:1)
    Ne 08.11. 14:00 Čechovice - Brodek u Př. 1:0 (0:0)
    Ne 08.11. 14:00 Slatinice - Lutín 0:1 (0:1)
    Ne 08.11. 14:00 Beňov - Mostkovice 2:0 (0:0)

    15.kolo

    So 14.11. 13:30 Lipník n. B. - Opatovice 0:1 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Klenovice - Plumlov 2:1 (1:1)
    Ne 15.11. 13:30 Všechovice - Beňov 2:1 (0:1)
    Ne 15.11. 13:30 Mostkovice - Slatinice 2:3 (0:2)
    Ne 15.11. 13:30 Lutín - Náměšť n. H. 6:0 (5:0)
    Ne 15.11. 13:30 Bělotín - Čechovice 3:0 (1:0)
    Ne 15.11. 13:30 Brodek u Př. - Lipová 0:5 (0:1)

    16.kolo

    So 02.04. 15:30 Plumlov - Lipník n. B. 2:1 (2:1)
    Ne 03.04. 10:00 Opatovice - Brodek u Př. 0:0 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Lipová - Bělotín 2:0 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Čechovice - Lutín 1:2 (0:1)
    Ne 03.04. 15:30 Náměšť n. H. - Mostkovice 6:1 (3:0)
    Ne 03.04. 15:30 Slatinice - Všechovice 1:1 (1:1)
    Ne 03.04. 15:30 Beňov - Klenovice 2:0 (0:0)

    17.kolo

    So 09.04. 16:00 Plumlov - Opatovice 2:1 (2:1)
    So 09.04. 16:00 Lipník n. B. - Beňov 3:1 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Klenovice - Slatinice 2:1 (1:0)
    Ne 10.04. 16:00 Všechovice - Náměšť n. H. 10:4 (6:3)
    Ne 10.04. 16:00 Mostkovice - Čechovice 3:2 (2:2)
    Ne 10.04. 16:00 Bělotín - Brodek u Př. 2:3 (1:1)
    St 25.05. 17:00 Lutín - Lipová 0:0 (0:0)

    18.kolo

    Ne 17.04. 10:00 Opatovice - Bělotín 3:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Brodek u Př. - Lutín 0:3 (0:2)
    Ne 17.04. 16:00 Lipová - Mostkovice 2:0 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Čechovice - Všechovice 0:1 (0:1)
    Ne 17.04. 16:00 Náměšť n. H. - Klenovice 3:0 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Slatinice - Lipník n. B. 2:6 (1:3)
    Ne 17.04. 16:00 Beňov - Plumlov 3:3 (2:0)

    19.kolo

    So 23.04. 16:00 Plumlov - Slatinice 3:0 (2:0)
    So 23.04. 16:00 Lipník n. B. - Náměšť n. H. 2:4 (2:1)
    So 23.04. 16:00 Klenovice - Čechovice 0:2 (0:1)
    Ne 24.04. 16:00 Beňov - Opatovice 1:6 (0:3)
    Ne 24.04. 16:00 Všechovice - Lipová 3:2 (1:0)
    Ne 24.04. 16:00 Mostkovice - Brodek u Př. 1:5 (1:2)
    Ne 24.04. 16:00 Lutín - Bělotín 5:2 (4:0)

    20.kolo

    So 30.04. 16:30 Náměšť n. H. - Plumlov 5:3 (2:3)
    Ne 01.05. 10:00 Opatovice - Lutín 2:1 (2:1)
    Ne 01.05. 16:30 Bělotín - Mostkovice 2:2 (1:1)
    Ne 01.05. 16:30 Brodek u Př. - Všechovice 2:1 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Lipová - Klenovice 6:0 (4:0)
    Ne 01.05. 16:30 Čechovice - Lipník n. B. 1:1 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Slatinice - Beňov 0:3 (0:1)

    21.kolo

    So 07.05. 16:30 Lipník n. B. - Lipová 3:0 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Klenovice - Brodek u Př. 1:4 (1:2)
    Ne 08.05. 16:30 Slatinice - Opatovice 0:3 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Beňov - Náměšť n. H. 5:0 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Plumlov - Čechovice 3:4 (2:2)
    Ne 08.05. 16:30 Všechovice - Bělotín 1:1 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Mostkovice - Lutín 1:4 (0:3)

    22.kolo

    Ne 15.05. 10:00 Opatovice - Mostkovice 1:1 (0:1)
    Ne 15.05. 16:30 Lutín - Všechovice 5:3 (1:2)
    Ne 15.05. 16:30 Bělotín - Klenovice 9:0 (5:0)
    Ne 15.05. 16:30 Brodek u Př. - Lipník n. B. 2:1 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Lipová - Plumlov 4:1 (3:0)
    Ne 15.05. 16:30 Čechovice - Beňov 0:2 (0:0)
    Ne 15.05. 16:30 Náměšť n. H. - Slatinice 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 21.05. 16:30 Náměšť n. H. - Opatovice 1:4 (1:2)
    So 21.05. 16:30 Plumlov - Brodek u Př. 4:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Lipník n. B. - Bělotín 2:3 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Klenovice - Lutín 3:4 (1:2)
    Ne 22.05. 16:30 Slatinice - Čechovice 2:1 (1:1)
    Ne 22.05. 16:30 Beňov - Lipová 1:3 (0:1)
    Ne 22.05. 16:30 Všechovice - Mostkovice 3:2 (1:2)

    24.kolo

    So 28.05. 10:00 Lutín - Lipník n. B. 1:0 (0:0)
    Ne 29.05. 10:00 Opatovice - Všechovice 3:4 (2:3)
    Ne 29.05. 16:30 Mostkovice - Klenovice 1:0 (0:0)
    Ne 29.05. 16:30 Bělotín - Plumlov 1:0 (0:0)
    Ne 29.05. 16:30 Brodek u Př. - Beňov 1:4 (1:1)
    Ne 29.05. 16:30 Lipová - Slatinice 3:1 (1:1)
    Ne 29.05. 16:30 Čechovice - Náměšť n. H. 1:1 (1:1)

    25.kolo

    So 04.06. 16:30 Náměšť n. H. - Lipová 1:1 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Plumlov - Lutín 3:1 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Lipník n. B. - Mostkovice 3:0 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Klenovice - Všechovice 4:1 (4:0)
    Ne 05.06. 16:30 Čechovice - Opatovice 1:1 (0:1)
    Ne 05.06. 16:30 Slatinice - Brodek u Př. 0:3 (0:1)
    Ne 05.06. 16:30 Beňov - Bělotín 2:1 (1:0)

    26.kolo

    So 11.06. 16:30 Všechovice - Lipník n. B. 6:1 (2:1)
    Ne 12.06. 16:30 Opatovice - Klenovice 6:0 (2:0)
    Ne 12.06. 16:30 Mostkovice - Plumlov 2:1 (2:0)
    Ne 12.06. 16:30 Lutín - Beňov 2:0 (1:0)
    Ne 12.06. 16:30 Bělotín - Slatinice 3:3 (2:1)
    Ne 12.06. 16:30 Brodek u Př. - Náměšť n. H. 4:4 (3:3)
    Ne 12.06. 16:30 Lipová - Čechovice 8:3 (5:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 2 4 77:24 62
    2. 26 19 3 4 66:29 60
    3. 26 12 6 8 58:46 42
    4. 26 11 6 9 62:40 39
    5. 26 11 6 9 59:48 39
    6. 26 11 4 11 70:73 37
    7. 26 11 4 11 56:66 37
    8. 26 9 6 11 45:51 33
    9. 26 10 2 14 54:51 32
    10. 26 9 4 13 52:53 31
    11. 26 8 5 13 38:56 29
    12. 26 6 7 13 36:61 25
    13. 26 7 4 15 32:62 25
    14. 26 8 1 17 29:74 25