Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 9862
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Tábor  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7438
    Týden:
    35
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 15:00 Vlkov - Ratibořské Hory B 6:1 (4:0)
    So 22.08. 15:30 Božejovice - Větrovy B 0:7 (0:1)
    So 22.08. 16:00 Měšice - Mladá Vožice B 5:0 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Červený Kůň - Oldřichov 2:2 (1:0)
    Ne 23.08. 14:00 Pojbuky - Makov Hůrka 0:3 (0:2)
    Ne 23.08. 17:00 Želeč B - Dražice B 8:0 (4:0)

    2.kolo

    So 29.08. 15:00 Vlkov - Měšice 4:0 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Makov Hůrka - Červený Kůň 6:3 (2:3)
    So 29.08. 17:00 Větrovy B - Pojbuky 4:0 (1:0)
    Ne 30.08. 15:30 Oldřichov - Želeč B 0:3 (0:2)
    Ne 30.08. 17:00 Ratibořské Hory B - Dražice B 4:0 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Mladá Vožice B - Božejovice 7:0 (2:0)

    3.kolo

    So 05.09. 16:00 Měšice - Ratibořské Hory B 2:3 (1:1)
    So 05.09. 17:00 Červený Kůň - Větrovy B 1:8 (1:3)
    So 05.09. 17:00 Dražice B - Oldřichov 0:2 (0:1)
    Ne 06.09. 14:00 Pojbuky - Mladá Vožice B 5:0 (4:0)
    Ne 06.09. 16:00 Božejovice - Vlkov 3:2 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Želeč B - Makov Hůrka 2:6 (1:3)

    4.kolo

    So 12.09. 16:00 Měšice - Božejovice 2:2 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Makov Hůrka - Dražice B 1:4 (1:2)
    So 12.09. 17:00 Větrovy B - Želeč B 9:0 (3:0)
    Ne 13.09. 15:00 Vlkov - Pojbuky 1:0 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Ratibořské Hory B - Oldřichov 3:1 (0:1)
    Ne 13.09. 17:00 Mladá Vožice B - Červený Kůň 8:0 (2:0)

    5.kolo

    So 19.09. 16:30 Červený Kůň - Vlkov 1:3 (1:1)
    So 19.09. 16:30 Dražice B - Větrovy B 2:4 (1:1)
    Ne 20.09. 14:00 Pojbuky - Měšice 6:1 (6:0)
    Ne 20.09. 15:30 Oldřichov - Makov Hůrka 2:4 (1:2)
    Ne 20.09. 16:00 Božejovice - Ratibořské Hory B 2:3 (1:1)
    Ne 20.09. 16:30 Želeč B - Mladá Vožice B 3:0 (2:0)

    6.kolo

    So 26.09. 15:00 Vlkov - Želeč B 2:1 (2:0)
    So 26.09. 16:00 Měšice - Červený Kůň 2:2 (1:2)
    So 26.09. 16:30 Větrovy B - Oldřichov 6:1 (3:0)
    So 26.09. 16:30 Mladá Vožice B - Dražice B 1:3 (1:2)
    Ne 27.09. 16:00 Božejovice - Pojbuky 1:2 (1:1)
    Ne 27.09. 16:30 Ratibořské Hory B - Makov Hůrka 4:3 (1:2)

    7.kolo

    So 03.10. 16:00 Červený Kůň - Božejovice 0:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Dražice B - Vlkov 2:2 (0:2)
    So 03.10. 16:00 Makov Hůrka - Větrovy B 1:5 (0:4)
    Ne 04.10. 14:00 Pojbuky - Ratibořské Hory B 1:2 (1:1)
    Ne 04.10. 15:30 Oldřichov - Mladá Vožice B 0:2 (0:1)
    Ne 04.10. 16:00 Želeč B - Měšice 4:2 (4:0)

    8.kolo

    So 10.10. 15:00 Vlkov - Oldřichov 5:3 (3:1)
    So 10.10. 16:00 Mladá Vožice B - Makov Hůrka 6:0 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Měšice - Dražice B 1:1 (0:1)
    Ne 11.10. 14:00 Pojbuky - Červený Kůň 9:2 (3:1)
    Ne 11.10. 16:00 Ratibořské Hory B - Větrovy B 1:6 (0:3)
    Ne 11.10. 16:00 Božejovice - Želeč B 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 17.10. 15:30 Makov Hůrka - Vlkov 2:2 (1:0)
    So 17.10. 15:30 Větrovy B - Mladá Vožice B 4:0 (2:0)
    Ne 18.10. 15:30 Ratibořské Hory B - Červený Kůň 5:0 (1:0)
    Ne 18.10. 15:30 Želeč B - Pojbuky 2:5 (0:3)
    Ne 18.10. 15:30 Dražice B - Božejovice 3:1 (1:1)
    Ne 18.10. 15:30 Oldřichov - Měšice 1:1 (0:0)

    10.kolo

    So 24.10. 14:00 Červený Kůň - Želeč B 2:1 (1:1)
    So 24.10. 14:30 Ratibořské Hory B - Mladá Vožice B 3:8 (0:3)
    So 24.10. 14:30 Vlkov - Větrovy B 2:2 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Měšice - Makov Hůrka 7:2 (3:1)
    Ne 25.10. 14:00 Pojbuky - Dražice B 0:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Božejovice - Oldřichov 1:2 (1:0)

    11.kolo

    So 31.10. 14:00 Dražice B - Červený Kůň 5:0 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Oldřichov - Pojbuky 1:2 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Makov Hůrka - Božejovice 4:2 (2:0)
    So 31.10. 14:00 Větrovy B - Měšice 5:1 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Želeč B - Ratibořské Hory B 1:3 (0:2)
    Ne 01.11. 14:00 Mladá Vožice B - Vlkov 2:1 (0:0)

    22.kolo

    So 02.04. 15:00 Vlkov - Mladá Vožice B 1:2 (0:1)
    So 02.04. 16:00 Měšice - Větrovy B 2:4 (1:1)
    So 02.04. 16:30 Červený Kůň - Dražice B 2:2 (1:1)
    Ne 03.04. 14:00 Pojbuky - Oldřichov 4:2 (3:1)
    Ne 03.04. 16:00 Božejovice - Makov Hůrka 1:1 (1:1)
    Ne 03.04. 16:30 Ratibořské Hory B - Želeč B 3:0 (2:0)

    12.kolo

    So 09.04. 17:00 Mladá Vožice B - Měšice 3:3 (0:2)
    So 09.04. 17:00 Makov Hůrka - Pojbuky 1:2 (0:2)
    So 09.04. 17:00 Dražice B - Želeč B 2:0 (1:0)
    Ne 10.04. 15:00 Větrovy B - Božejovice 3:0 (3:0)
    Ne 10.04. 15:30 Oldřichov - Červený Kůň 2:3 (1:0)
    Ne 10.04. 17:00 Ratibořské Hory B - Vlkov 2:1 (0:1)

    13.kolo

    So 16.04. 16:00 Pojbuky - Větrovy B 4:1 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Měšice - Vlkov 1:1 (0:1)
    So 16.04. 17:00 Dražice B - Ratibořské Hory B 2:1 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Božejovice - Mladá Vožice B 0:3 (0:2)
    Ne 17.04. 17:00 Želeč B - Oldřichov 6:1 (4:0)
    Ne 17.04. 17:00 Červený Kůň - Makov Hůrka 4:2 (3:0)

    14.kolo

    So 23.04. 15:00 Vlkov - Božejovice 5:0 (2:0)
    So 23.04. 17:00 Ratibořské Hory B - Měšice 1:4 (0:1)
    So 23.04. 17:00 Větrovy B - Červený Kůň 3:2 (0:0)
    So 23.04. 17:00 Makov Hůrka - Želeč B 2:3 (0:1)
    Ne 24.04. 15:30 Oldřichov - Dražice B 1:5 (1:0)
    Ne 24.04. 17:00 Mladá Vožice B - Pojbuky 3:1 (2:0)

    15.kolo

    So 30.04. 14:00 Dražice B - Makov Hůrka 3:0 (0:0)
    So 30.04. 15:00 Červený Kůň - Mladá Vožice B 1:5 (0:2)
    Ne 01.05. 14:00 Pojbuky - Vlkov 6:2 (1:1)
    Ne 01.05. 15:30 Oldřichov - Ratibořské Hory B 2:4 (0:1)
    Ne 01.05. 16:00 Božejovice - Měšice 1:1 (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Želeč B - Větrovy B 1:1 (0:1)

    16.kolo

    So 07.05. 15:00 Vlkov - Červený Kůň 3:0 (2:0)
    So 07.05. 16:00 Měšice - Pojbuky 2:2 (2:0)
    So 07.05. 17:00 Větrovy B - Dražice B 3:1 (0:0)
    So 07.05. 17:00 Makov Hůrka - Oldřichov 3:1 (2:1)
    Ne 08.05. 17:00 Ratibořské Hory B - Božejovice 1:1 (1:1)
    Ne 08.05. 17:00 Mladá Vožice B - Želeč B 4:2 (2:0)

    17.kolo

    So 14.05. 17:00 Makov Hůrka - Ratibořské Hory B 5:2 (1:2)
    So 14.05. 17:00 Dražice B - Mladá Vožice B 3:0 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Červený Kůň - Měšice 0:6 (0:2)
    Ne 15.05. 14:00 Pojbuky - Božejovice 0:0 (0:0)
    Ne 15.05. 15:30 Oldřichov - Větrovy B 1:5 (1:2)
    Ne 15.05. 17:00 Želeč B - Vlkov 2:5 (1:1)

    18.kolo

    20.05. 17:30 Mladá Vožice B - Oldřichov 2:1 (1:0)
    So 21.05. 15:00 Vlkov - Dražice B 3:2 (2:0)
    So 21.05. 16:00 Měšice - Želeč B 1:1 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Ratibořské Hory B - Pojbuky 3:1 (1:0)
    Ne 22.05. 14:00 Větrovy B - Makov Hůrka 0:1 (0:0)
    Ne 22.05. 16:00 Božejovice - Červený Kůň 2:0 (0:0)

    19.kolo

    So 28.05. 17:00 Větrovy B - Ratibořské Hory B 2:0 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Makov Hůrka - Mladá Vožice B 5:2 (2:0)
    Ne 29.05. 14:00 Dražice B - Měšice 2:0 (1:0)
    Ne 29.05. 15:30 Oldřichov - Vlkov 3:2 (0:2)
    Ne 29.05. 17:00 Želeč B - Božejovice 2:0 (0:0)
    Ne 29.05. 17:00 Červený Kůň - Pojbuky 1:5 (0:3)

    20.kolo

    So 04.06. 09:00 Vlkov - Makov Hůrka 2:2 (1:0)
    So 04.06. 14:00 Červený Kůň - Ratibořské Hory B 1:3 (1:1)
    So 04.06. 16:00 Měšice - Oldřichov 5:0 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Mladá Vožice B - Větrovy B 6:4 (2:0)
    Ne 05.06. 14:00 Pojbuky - Želeč B 3:2 (1:0)
    Ne 05.06. 16:00 Božejovice - Dražice B 2:2 (1:1)

    21.kolo

    So 11.06. 14:00 Želeč B - Červený Kůň 11:0 (9:0)
    So 11.06. 15:30 Oldřichov - Božejovice 4:0 (0:0)
    So 11.06. 17:00 Mladá Vožice B - Ratibořské Hory B 3:0 (1:0)
    So 11.06. 17:00 Větrovy B - Vlkov 2:1 (1:0)
    So 11.06. 17:00 Makov Hůrka - Měšice 3:3 (1:1)
    So 11.06. 17:00 Dražice B - Pojbuky 3:3 (3:2)
    Správce soutěže: Michal Křepelka

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 17 2 3 88:28 53
    2. 22 14 1 7 67:45 43
    3. 22 12 4 6 61:37 40
    4. 22 13 1 8 52:52 40
    5. 22 10 6 6 47:39 36
    6. 22 10 5 7 56:39 35
    7. 22 9 4 9 57:60 31
    8. 22 8 2 12 55:53 26
    9. 22 5 10 7 52:48 25
    10. 22 3 7 12 21:54 16
    11. 22 4 2 16 33:68 14
    12. 22 3 4 15 27:93 13