Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 9854
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    23580
    Týden:
    44
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    Čt 13.08. 17:30 Kyjov - Mikulov 5:0 (2:0)
    14.08. 18:00 Šaratice - Bučovice 1:1 (0:0)
    So 15.08. 16:30 Dubňany - Ratíškovice 4:3 (3:1)
    Ne 16.08. 10:30 V. Pavlovice - Rakvice 2:2 (0:2)
    Ne 16.08. 10:30 Břeclav B - Dražovice 4:1 (1:0)
    Ne 16.08. 16:30 Veselí - Rohatec 4:0 (3:0)
    Ne 16.08. 16:30 Lednice - Blatnice 4:4 (2:1)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Ratíškovice - V. Pavlovice 1:0 (0:0)
    So 22.08. 16:30 Mikulov - Dubňany 1:1 (1:0)
    So 22.08. 16:30 Rohatec - Lednice 3:4 (1:3)
    So 22.08. 16:30 Rakvice - Šaratice 2:1 (1:1)
    Ne 23.08. 16:30 Dražovice - Kyjov 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Blatnice - Břeclav B 0:1 (0:1)
    Ne 23.08. 16:30 Bučovice - Veselí 3:2 (1:1)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 V. Pavlovice - Šaratice 2:2 (0:1)
    So 29.08. 16:30 Veselí - Rakvice 0:2 (0:1)
    So 29.08. 16:30 Ratíškovice - Mikulov 2:1 (0:1)
    Ne 30.08. 10:15 Kyjov - Blatnice 1:5 (0:2)
    Ne 30.08. 10:30 Břeclav B - Rohatec 0:5 (0:4)
    Ne 30.08. 16:30 Lednice - Bučovice 1:2 (1:1)
    Ne 30.08. 16:30 Dubňany - Dražovice 3:0 (0:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Mikulov - V. Pavlovice 2:2 (0:2)
    So 05.09. 16:30 Rakvice - Lednice 2:3 (0:2)
    So 05.09. 16:30 Šaratice - Veselí 1:5 (0:1)
    Ne 06.09. 16:30 Dražovice - Ratíškovice 2:1 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Blatnice - Dubňany 1:0 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Rohatec - Kyjov 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Bučovice - Břeclav B 2:1 (2:0)

    6.kolo

    11.09. 17:00 Mikulov - Dražovice 2:5 (2:4)
    So 12.09. 16:00 Ratíškovice - Blatnice 7:2 (4:2)
    Ne 13.09. 10:15 Kyjov - Bučovice 1:1 (1:0)
    Ne 13.09. 10:30 V. Pavlovice - Veselí 2:2 (2:0)
    Ne 13.09. 10:30 Břeclav B - Rakvice 1:1 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Lednice - Šaratice 1:2 (0:2)
    Ne 13.09. 16:00 Dubňany - Rohatec 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Rakvice - Kyjov 2:2 (2:2)
    So 19.09. 16:00 Šaratice - Břeclav B 0:0 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Veselí - Lednice 0:2 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Dražovice - V. Pavlovice 1:3 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Blatnice - Mikulov 1:1 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Rohatec - Ratíškovice 3:1 (2:0)
    Ne 20.09. 16:00 Bučovice - Dubňany 3:1 (1:1)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Ratíškovice - Bučovice 2:0 (2:0)
    Ne 27.09. 10:15 Kyjov - Šaratice 2:3 (1:0)
    Ne 27.09. 10:30 V. Pavlovice - Lednice 2:1 (1:0)
    Ne 27.09. 10:30 Břeclav B - Veselí 3:4 (1:2)
    Ne 27.09. 16:00 Dubňany - Rakvice 3:1 (3:0)
    Ne 27.09. 16:00 Mikulov - Rohatec 0:0 (0:0)
    Ne 27.09. 16:00 Dražovice - Blatnice 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Rakvice - Ratíškovice 1:4 (0:2)
    So 03.10. 15:30 Šaratice - Dubňany 3:2 (1:2)
    So 03.10. 15:30 Veselí - Kyjov 3:0 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Lednice - Břeclav B 0:0 (0:0)
    Ne 04.10. 15:30 Blatnice - V. Pavlovice 6:3 (2:2)
    Ne 04.10. 15:30 Rohatec - Dražovice 3:1 (1:1)
    Ne 04.10. 15:30 Bučovice - Mikulov 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 V. Pavlovice - Břeclav B 5:2 (3:1)
    So 10.10. 15:00 Dubňany - Veselí 4:2 (2:2)
    So 10.10. 15:00 Ratíškovice - Šaratice 3:0 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Mikulov - Rakvice 1:3 (0:2)
    Ne 11.10. 10:15 Kyjov - Lednice 3:1 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Dražovice - Bučovice 3:0 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Blatnice - Rohatec 3:2 (3:2)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Rakvice - Dražovice 5:1 (3:1)
    So 17.10. 15:00 Šaratice - Mikulov 3:0 (2:0)
    So 17.10. 15:00 Veselí - Ratíškovice 1:2 (0:1)
    So 17.10. 15:00 Lednice - Dubňany 0:1 (0:1)
    Ne 18.10. 10:30 Břeclav B - Kyjov 4:0 (1:0)
    Ne 18.10. 15:00 Rohatec - V. Pavlovice 3:0 (3:0)
    Ne 18.10. 15:00 Bučovice - Blatnice 2:0 (2:0)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Dubňany - Břeclav B 1:0 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Ratíškovice - Lednice 0:1 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Mikulov - Veselí 0:2 (0:0)
    Ne 25.10. 10:30 V. Pavlovice - Kyjov 1:1 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Dražovice - Šaratice 2:1 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Blatnice - Rakvice 2:4 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Rohatec - Bučovice 3:1 (3:1)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Rakvice - Rohatec 2:2 (2:1)
    So 31.10. 14:00 Šaratice - Blatnice 2:4 (2:3)
    So 31.10. 14:00 Veselí - Dražovice 6:1 (2:0)
    So 31.10. 14:00 Kyjov - Dubňany 1:1 (0:1)
    Ne 01.11. 10:30 Břeclav B - Ratíškovice 0:2 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Bučovice - V. Pavlovice 4:1 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Lednice - Mikulov 5:0 (1:0)

    1.kolo

    So 07.11. 14:00 Ratíškovice - Kyjov 0:1 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Mikulov - Břeclav B 3:3 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Dražovice - Lednice 1:1 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Blatnice - Veselí 0:2 (0:2)
    So 07.11. 14:00 Rohatec - Šaratice 5:2 (2:1)
    Ne 08.11. 14:00 Dubňany - V. Pavlovice 2:1 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Bučovice - Rakvice 2:0 (0:0)

    15.kolo

    So 26.03. 14:00 Dražovice - Břeclav B 1:2 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Rakvice - V. Pavlovice 0:1 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Rohatec - Veselí 2:0 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Mikulov - Kyjov 3:1 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Ratíškovice - Dubňany 2:1 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Bučovice - Šaratice 4:1 (1:1)
    Ne 27.03. 15:00 Blatnice - Lednice 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 02.04. 10:30 Břeclav B - Blatnice 2:2 (1:2)
    So 02.04. 15:30 Veselí - Bučovice 5:1 (1:1)
    So 02.04. 15:30 Šaratice - Rakvice 4:1 (1:0)
    Ne 03.04. 10:15 Kyjov - Dražovice 2:2 (0:0)
    Ne 03.04. 10:30 V. Pavlovice - Ratíškovice 2:2 (0:1)
    Ne 03.04. 15:30 Dubňany - Mikulov 2:1 (0:1)
    Ne 03.04. 15:30 Lednice - Rohatec 1:2 (0:0)

    17.kolo

    So 09.04. 15:30 Šaratice - V. Pavlovice 0:6 (0:3)
    So 09.04. 15:30 Rakvice - Veselí 0:4 (0:2)
    So 09.04. 15:30 Mikulov - Ratíškovice 0:3 (0:2)
    Ne 10.04. 15:30 Bučovice - Lednice 4:2 (2:1)
    Ne 10.04. 15:30 Rohatec - Břeclav B 1:1 (0:1)
    Ne 10.04. 15:30 Blatnice - Kyjov 2:2 (0:1)
    Ne 10.04. 15:30 Dražovice - Dubňany 2:3 (2:1)

    18.kolo

    So 16.04. 16:00 Ratíškovice - Dražovice 2:0 (2:0)
    So 16.04. 16:00 Veselí - Šaratice 5:2 (1:1)
    Ne 17.04. 10:15 Kyjov - Rohatec 2:0 (1:0)
    Ne 17.04. 10:30 V. Pavlovice - Mikulov 3:1 (2:0)
    Ne 17.04. 10:30 Břeclav B - Bučovice 0:3 (0:1)
    Ne 17.04. 16:00 Dubňany - Blatnice 3:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Lednice - Rakvice 2:2 (1:1)

    19.kolo

    So 23.04. 16:00 Veselí - V. Pavlovice 5:1 (2:1)
    So 23.04. 16:00 Šaratice - Lednice 0:0 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Rakvice - Břeclav B 1:2 (1:0)
    Ne 24.04. 16:00 Bučovice - Kyjov 4:0 (1:0)
    Ne 24.04. 16:00 Rohatec - Dubňany 0:2 (0:1)
    Ne 24.04. 16:00 Blatnice - Ratíškovice 3:4 (3:2)
    Ne 24.04. 16:00 Dražovice - Mikulov 3:0 (1:0)

    20.kolo

    So 30.04. 16:30 Mikulov - Blatnice 1:4 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Ratíškovice - Rohatec 3:6 (1:3)
    Ne 01.05. 10:15 Kyjov - Rakvice 1:1 (0:1)
    Ne 01.05. 10:30 V. Pavlovice - Dražovice 2:2 (2:1)
    Ne 01.05. 10:30 Břeclav B - Šaratice 3:2 (3:1)
    Ne 01.05. 16:30 Dubňany - Bučovice 0:0 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Lednice - Veselí 6:3 (4:1)

    21.kolo

    So 07.05. 16:30 Veselí - Břeclav B 6:0 (2:0)
    So 07.05. 16:30 Šaratice - Kyjov 3:1 (2:0)
    So 07.05. 16:30 Rakvice - Dubňany 0:2 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Lednice - V. Pavlovice 3:0 (3:0)
    Ne 08.05. 16:30 Bučovice - Ratíškovice 3:0 (2:0)
    Ne 08.05. 16:30 Rohatec - Mikulov 5:1 (4:0)
    Ne 08.05. 16:30 Blatnice - Dražovice 3:3 (2:2)

    22.kolo

    So 14.05. 16:30 Mikulov - Bučovice 2:2 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Ratíškovice - Rakvice 5:1 (4:0)
    Ne 15.05. 10:15 Kyjov - Veselí 3:5 (2:2)
    Ne 15.05. 10:30 V. Pavlovice - Blatnice 3:3 (1:1)
    Ne 15.05. 10:30 Břeclav B - Lednice 0:3 (0:1)
    Ne 15.05. 16:30 Dražovice - Rohatec 1:2 (1:2)
    Ne 15.05. 16:30 Dubňany - Šaratice 2:1 (1:0)

    23.kolo

    So 21.05. 16:30 Veselí - Dubňany 3:2 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Šaratice - Ratíškovice 0:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Rakvice - Mikulov 2:2 (1:2)
    Ne 22.05. 10:30 Břeclav B - V. Pavlovice 0:1 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Lednice - Kyjov 4:3 (2:3)
    Ne 22.05. 16:30 Bučovice - Dražovice 1:0 (1:0)
    Ne 22.05. 16:30 Rohatec - Blatnice 2:3 (0:2)

    24.kolo

    So 28.05. 16:30 Mikulov - Šaratice 3:1 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Ratíškovice - Veselí 0:0 (0:0)
    Ne 29.05. 10:15 Kyjov - Břeclav B 3:1 (2:1)
    Ne 29.05. 10:30 V. Pavlovice - Rohatec 2:1 (1:1)
    Ne 29.05. 16:30 Blatnice - Bučovice 1:3 (0:2)
    Ne 29.05. 16:30 Dražovice - Rakvice 2:1 (1:1)
    Ne 29.05. 16:30 Dubňany - Lednice 3:2 (2:1)

    25.kolo

    So 04.06. 10:30 Břeclav B - Dubňany 1:3 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Kyjov - V. Pavlovice 3:1 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Veselí - Mikulov 3:3 (2:0)
    So 04.06. 16:30 Šaratice - Dražovice 3:2 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Rakvice - Blatnice 2:2 (1:1)
    Ne 05.06. 16:30 Lednice - Ratíškovice 2:0 (1:0)
    Ne 05.06. 16:30 Bučovice - Rohatec 4:1 (3:1)

    26.kolo

    10.06. 17:30 Ratíškovice - Břeclav B 2:3 (2:1)
    So 11.06. 16:30 Mikulov - Lednice 0:4 (0:2)
    Ne 12.06. 10:30 V. Pavlovice - Bučovice 0:4 (0:1)
    Ne 12.06. 16:30 Rohatec - Rakvice 4:1 (2:0)
    Ne 12.06. 16:30 Blatnice - Šaratice 3:0 (2:0)
    Ne 12.06. 16:30 Dražovice - Veselí 3:2 (2:2)
    Ne 12.06. 16:30 Dubňany - Kyjov 4:2 (0:1)

    14.kolo

    So 18.06. 10:30 Břeclav B - Mikulov 3:2 (0:1)
    So 18.06. 14:00 Kyjov - Ratíškovice 2:2 (2:2)
    So 18.06. 15:00 Veselí - Blatnice 9:2 (5:1)
    So 18.06. 16:30 Šaratice - Rohatec 4:4 (2:3)
    So 18.06. 16:30 Rakvice - Bučovice 1:1 (0:0)
    Ne 19.06. 16:30 V. Pavlovice - Dubňany 2:5 (1:3)
    Ne 19.06. 16:30 Lednice - Dražovice 7:0 (0:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 5 4 58:29 56
    2. 26 17 4 5 55:32 55
    3. 26 15 3 8 83:45 48
    4. 26 13 5 8 60:43 44
    5. 26 13 4 9 53:39 43
    6. 26 12 5 9 60:38 41
    7. 26 9 7 10 58:65 34
    8. 26 8 8 10 48:58 32
    9. 26 8 6 12 37:54 30
    10. 26 8 5 13 41:60 29
    11. 26 6 9 11 42:54 27
    12. 26 7 6 13 42:63 27
    13. 26 5 9 12 40:56 24
    14. 26 2 8 16 30:71 14