Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 12. srpna 2020
svátek má Klára.
Hlavní menu
  • ID: 9851
  • Návštěvy: 95/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    48781
    Týden:
    95
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Sparta Brno - Ráječko 1:2 (1:0)
    So 08.08. 16:30 M. Krumlov - Bosonohy 1:2 (1:0)
    So 08.08. 16:30 Ivančice - Rousínov 3:2 (2:1)
    So 08.08. 16:30 Bohunice - Novosedly 7:0 (5:0)
    So 08.08. 16:30 Vojkovice - Bzenec 2:4 (1:2)
    So 08.08. 16:30 FK Znojmo - Lanžhot 3:4 (2:2)
    Ne 09.08. 16:30 Mutěnice - Jevišovice 2:0 (1:0)
    Ne 09.08. 16:30 Bystrc - Moravská Slavia 4:4 (2:1)

    2.kolo

    So 15.08. 10:30 Bosonohy - Sparta Brno 3:1 (0:1)
    So 15.08. 16:00 Bzenec - Bystrc 2:0 (0:0)
    So 15.08. 16:30 Moravská Slavia - FK Znojmo 4:0 (2:0)
    So 15.08. 16:30 Novosedly - Vojkovice 1:1 (1:0)
    So 15.08. 16:30 Bohunice - Jevišovice 6:2 (2:1)
    Ne 16.08. 16:00 Boskovice - M. Krumlov 0:3 (0:1)
    Ne 16.08. 16:30 Rousínov - Mutěnice 2:0 (1:0)
    Ne 16.08. 16:30 Ráječko - Ivančice 4:2 (0:2)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Sparta Brno - Boskovice 6:1 (3:0)
    So 22.08. 16:30 Ivančice - Bosonohy 2:2 (1:0)
    So 22.08. 16:30 Bohunice - Rousínov 1:1 (0:1)
    So 22.08. 16:30 Vojkovice - Jevišovice 2:1 (2:0)
    So 22.08. 16:30 FK Znojmo - Bzenec 1:5 (0:3)
    Ne 23.08. 16:30 Lanžhot - Moravská Slavia 2:6 (2:3)
    Ne 23.08. 16:30 Mutěnice - Ráječko 2:3 (1:2)
    Ne 23.08. 16:30 Bystrc - Novosedly 2:0 (1:0)

    14.kolo

    St 26.08. 17:30 Bosonohy - Rousínov 2:0 (0:0)
    St 26.08. 17:30 Boskovice - Jevišovice 2:2 (0:2)
    St 26.08. 17:30 M. Krumlov - Novosedly 3:3 (1:1)
    St 26.08. 17:30 Sparta Brno - Bzenec 1:4 (0:1)
    St 26.08. 17:30 Ivančice - Moravská Slavia 2:3 (2:1)
    St 26.08. 17:30 Mutěnice - Lanžhot 5:2 (4:1)
    St 26.08. 17:30 Bohunice - FK Znojmo 4:0 (2:0)
    St 26.08. 17:30 Vojkovice - Bystrc 1:1 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 10:30 Bosonohy - Mutěnice 2:1 (0:0)
    So 29.08. 16:30 Bzenec - Lanžhot 4:2 (2:1)
    So 29.08. 16:30 Novosedly - FK Znojmo 3:3 (2:2)
    So 29.08. 16:30 Jevišovice - Bystrc 0:6 (0:2)
    Ne 30.08. 16:30 Rousínov - Vojkovice 4:0 (0:0)
    Ne 30.08. 16:30 Ráječko - Bohunice 2:3 (2:2)
    Ne 30.08. 16:30 Boskovice - Ivančice 3:1 (2:0)
    Ne 30.08. 16:30 M. Krumlov - Sparta Brno 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Moravská Slavia - Bzenec 4:2 (1:0)
    So 05.09. 16:30 Bohunice - Bosonohy 0:0 (0:0)
    So 05.09. 16:30 Vojkovice - Ráječko 1:1 (0:0)
    So 05.09. 16:30 FK Znojmo - Jevišovice 2:1 (0:0)
    Ne 06.09. 10:45 Ivančice - M. Krumlov 3:0 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Mutěnice - Boskovice 2:2 (1:2)
    Ne 06.09. 16:30 Bystrc - Rousínov 0:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Lanžhot - Novosedly 4:2 (3:0)

    6.kolo

    So 12.09. 10:30 Bosonohy - Vojkovice 2:1 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Novosedly - Moravská Slavia 0:3 (0:2)
    So 12.09. 16:00 Jevišovice - Lanžhot 1:2 (0:1)
    So 12.09. 16:00 Rousínov - FK Znojmo 3:1 (0:1)
    So 12.09. 16:00 Boskovice - Bohunice 0:2 (0:1)
    So 12.09. 16:00 Sparta Brno - Ivančice 3:0 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Ráječko - Bystrc 3:4 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 M. Krumlov - Mutěnice 1:0 (0:0)

    15.kolo

    St 16.09. 16:30 FK Znojmo - Vojkovice 2:0 (1:0)
    St 16.09. 16:30 Lanžhot - Bohunice 0:3 (0:1)
    St 16.09. 16:30 Moravská Slavia - Mutěnice 0:2 (0:0)
    St 16.09. 16:30 Bzenec - Ivančice 4:0 (1:0)
    St 16.09. 16:30 Novosedly - Sparta Brno 3:1 (1:0)
    St 16.09. 16:30 Jevišovice - M. Krumlov 1:3 (1:1)
    St 16.09. 16:30 Rousínov - Boskovice 1:1 (0:1)
    St 16.09. 16:30 Ráječko - Bosonohy 3:0 (1:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Bohunice - M. Krumlov 3:0 (1:0)
    So 19.09. 16:00 Vojkovice - Boskovice 3:2 (0:2)
    So 19.09. 16:00 FK Znojmo - Ráječko 0:0 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Moravská Slavia - Jevišovice 1:1 (1:0)
    So 19.09. 16:00 Bzenec - Novosedly 3:2 (2:2)
    Ne 20.09. 10:15 Lanžhot - Rousínov 3:1 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Mutěnice - Sparta Brno 2:2 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Bystrc - Bosonohy 3:0 (3:0)

    8.kolo

    So 26.09. 10:30 Bosonohy - FK Znojmo 4:1 (2:0)
    So 26.09. 16:00 Jevišovice - Bzenec 1:1 (1:0)
    So 26.09. 16:00 Rousínov - Moravská Slavia 0:1 (0:0)
    So 26.09. 16:00 Sparta Brno - Bohunice 2:0 (1:0)
    So 26.09. 16:00 Ivančice - Mutěnice 1:1 (1:0)
    Ne 27.09. 16:00 Ráječko - Lanžhot 2:5 (1:4)
    Ne 27.09. 16:00 Boskovice - Bystrc 0:3 (0:1)
    Ne 27.09. 16:00 M. Krumlov - Vojkovice 4:0 (2:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Bohunice - Ivančice 0:1 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Vojkovice - Sparta Brno 4:1 (1:1)
    So 03.10. 15:30 FK Znojmo - Boskovice 4:2 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Moravská Slavia - Ráječko 2:2 (1:1)
    So 03.10. 15:30 Bzenec - Rousínov 6:1 (3:0)
    So 03.10. 15:30 Novosedly - Jevišovice 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 15:30 Bystrc - M. Krumlov 6:0 (3:0)
    Ne 04.10. 15:30 Lanžhot - Bosonohy 1:1 (1:1)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Bosonohy - Moravská Slavia 3:2 (1:1)
    So 10.10. 15:00 Sparta Brno - Bystrc 1:0 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Ivančice - Vojkovice 1:1 (0:1)
    Ne 11.10. 10:15 Rousínov - Novosedly 1:3 (0:2)
    Ne 11.10. 10:30 Boskovice - Lanžhot 3:2 (2:2)
    Ne 11.10. 15:00 Ráječko - Bzenec 3:1 (2:1)
    Ne 11.10. 15:00 M. Krumlov - FK Znojmo 4:0 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Mutěnice - Bohunice 2:0 (2:0)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Vojkovice - Mutěnice 0:2 (0:0)
    So 17.10. 15:00 Moravská Slavia - Boskovice 2:3 (0:1)
    So 17.10. 15:00 Bzenec - Bosonohy 4:2 (2:2)
    So 17.10. 15:00 Novosedly - Ráječko 0:3 (0:3)
    So 17.10. 15:00 Jevišovice - Rousínov 1:2 (1:0)
    Ne 18.10. 15:00 Bystrc - Ivančice 0:1 (0:0)
    Ne 18.10. 15:00 Lanžhot - M. Krumlov 4:0 (1:0)
    St 28.10. 14:30 FK Znojmo - Sparta Brno 0:3 (0:2)

    12.kolo

    So 24.10. 10:30 Bosonohy - Novosedly 1:2 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Sparta Brno - Lanžhot 4:1 (3:1)
    So 24.10. 14:30 Ivančice - FK Znojmo 4:0 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Bohunice - Vojkovice 4:1 (3:1)
    Ne 25.10. 14:30 Ráječko - Jevišovice 6:2 (5:1)
    Ne 25.10. 14:30 Boskovice - Bzenec 1:2 (1:2)
    Ne 25.10. 14:30 M. Krumlov - Moravská Slavia 4:0 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Mutěnice - Bystrc 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 FK Znojmo - Mutěnice 0:1 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Moravská Slavia - Sparta Brno 1:4 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Bzenec - M. Krumlov 2:1 (0:1)
    So 31.10. 14:00 Novosedly - Boskovice 1:3 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Jevišovice - Bosonohy 2:3 (2:3)
    So 31.10. 14:00 Rousínov - Ráječko 3:0 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Bystrc - Bohunice 2:0 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Lanžhot - Ivančice 3:2 (3:0)

    17.kolo

    So 07.11. 10:30 Bosonohy - Boskovice 0:3 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Moravská Slavia - Vojkovice 5:0 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Bzenec - Bohunice 2:0 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Novosedly - Mutěnice 1:3 (1:2)
    So 07.11. 14:00 Jevišovice - Ivančice 0:2 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Rousínov - Sparta Brno 2:1 (0:0)
    Ne 08.11. 14:00 Lanžhot - Bystrc 1:2 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Ráječko - M. Krumlov 2:1 (0:1)

    16.kolo

    13.11. 18:30 Boskovice - Ráječko 2:2 (1:1)
    So 14.11. 13:30 M. Krumlov - Rousínov 1:2 (0:1)
    So 14.11. 13:30 Sparta Brno - Jevišovice 5:1 (3:0)
    So 14.11. 13:30 Ivančice - Novosedly 1:2 (0:1)
    So 14.11. 13:30 Mutěnice - Bzenec 1:0 (1:0)
    So 14.11. 13:30 Bohunice - Moravská Slavia 1:1 (1:0)
    So 14.11. 13:30 Vojkovice - Lanžhot 4:1 (3:1)
    Ne 15.11. 13:30 Bystrc - FK Znojmo 2:1 (0:0)

    18.kolo

    So 19.03. 11:30 Jevišovice - Mutěnice 0:7 (0:3)
    So 19.03. 15:00 Novosedly - Bohunice 0:1 (0:0)
    So 19.03. 15:00 Bzenec - Vojkovice 3:0 (2:0)
    So 19.03. 15:00 Moravská Slavia - Bystrc 3:0 (1:0)
    Ne 20.03. 15:00 Bosonohy - M. Krumlov 2:0 (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Ráječko - Sparta Brno 2:1 (1:1)
    Ne 20.03. 15:00 Rousínov - Ivančice 1:1 (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Lanžhot - FK Znojmo 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 26.03. 15:00 FK Znojmo - Moravská Slavia 0:1 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Vojkovice - Novosedly 0:1 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Jevišovice - Bohunice 0:4 (0:2)
    So 26.03. 15:00 Sparta Brno - Bosonohy 2:1 (2:0)
    So 26.03. 15:00 M. Krumlov - Boskovice 2:1 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Bystrc - Bzenec 1:5 (1:2)
    Ne 27.03. 15:00 Mutěnice - Rousínov 1:1 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Ivančice - Ráječko 1:0 (1:0)

    20.kolo

    So 02.04. 15:30 Moravská Slavia - Lanžhot 2:3 (0:2)
    So 02.04. 15:30 Rousínov - Bohunice 0:4 (0:2)
    So 02.04. 15:30 Jevišovice - Vojkovice 1:3 (0:3)
    So 02.04. 15:30 Novosedly - Bystrc 0:3 (0:1)
    So 02.04. 15:30 Bzenec - FK Znojmo 3:1 (2:0)
    Ne 03.04. 15:30 Boskovice - Sparta Brno 0:1 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Bosonohy - Ivančice 3:1 (0:1)
    Ne 03.04. 15:30 Ráječko - Mutěnice 3:0 (3:0)

    21.kolo

    So 09.04. 15:30 FK Znojmo - Novosedly 0:0 (0:0)
    So 09.04. 15:30 Bystrc - Jevišovice 5:0 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Vojkovice - Rousínov 3:2 (2:0)
    So 09.04. 15:30 Bohunice - Ráječko 2:1 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Sparta Brno - M. Krumlov 3:3 (1:3)
    Ne 10.04. 15:30 Lanžhot - Bzenec 2:3 (1:3)
    Ne 10.04. 15:30 Mutěnice - Bosonohy 4:0 (4:0)
    Ne 10.04. 15:30 Ivančice - Boskovice 2:1 (0:0)

    32.kolo

    St 13.04. 16:30 Vojkovice - FK Znojmo 2:1 (0:0)
    St 13.04. 16:30 Bohunice - Lanžhot 2:0 (2:0)
    St 13.04. 16:30 Mutěnice - Moravská Slavia 2:3 (2:1)
    St 13.04. 16:30 Ivančice - Bzenec 0:1 (0:1)
    St 13.04. 16:30 Sparta Brno - Novosedly 5:1 (2:0)
    St 13.04. 16:30 M. Krumlov - Jevišovice 6:2 (3:1)
    St 13.04. 16:30 Boskovice - Rousínov 1:4 (0:0)
    St 13.04. 16:30 Bosonohy - Ráječko 3:1 (2:1)

    22.kolo

    So 16.04. 16:00 Bzenec - Moravská Slavia 3:0 (2:0)
    So 16.04. 16:00 Bosonohy - Bohunice 0:0 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Rousínov - Bystrc 0:1 (0:1)
    So 16.04. 16:00 Jevišovice - FK Znojmo 1:0 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Novosedly - Lanžhot 2:4 (2:3)
    Ne 17.04. 16:00 M. Krumlov - Ivančice 0:1 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Boskovice - Mutěnice 0:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Ráječko - Vojkovice 3:1 (0:0)

    23.kolo

    So 23.04. 16:00 FK Znojmo - Rousínov 1:3 (1:1)
    So 23.04. 16:00 Vojkovice - Bosonohy 2:1 (2:1)
    So 23.04. 16:00 Bohunice - Boskovice 4:1 (0:1)
    So 23.04. 16:00 Ivančice - Sparta Brno 2:4 (0:3)
    Ne 24.04. 16:00 Moravská Slavia - Novosedly 3:2 (1:1)
    Ne 24.04. 16:00 Lanžhot - Jevišovice 6:0 (4:0)
    Ne 24.04. 16:00 Bystrc - Ráječko 3:1 (1:0)
    Ne 24.04. 16:00 Mutěnice - M. Krumlov 2:1 (0:1)

    33.kolo

    St 27.04. 17:00 Rousínov - M. Krumlov 2:2 (1:1)
    St 27.04. 17:00 Novosedly - Ivančice 1:2 (0:1)
    St 27.04. 17:00 Moravská Slavia - Bohunice 0:2 (0:0)
    St 27.04. 17:00 Lanžhot - Vojkovice 3:2 (1:0)
    St 27.04. 17:00 FK Znojmo - Bystrc 3:2 (2:1)
    Čt 05.05. 18:00 Ráječko - Boskovice 4:2 (1:2)
    St 18.05. 17:30 Jevišovice - Sparta Brno 2:4 (1:1)
    St 08.06. 17:30 Bzenec - Mutěnice 2:0 (1:0)

    24.kolo

    So 30.04. 16:30 Sparta Brno - Mutěnice 2:3 (1:2)
    So 30.04. 16:30 Bosonohy - Bystrc 2:2 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Jevišovice - Moravská Slavia 0:4 (0:2)
    So 30.04. 16:30 Novosedly - Bzenec 1:2 (0:2)
    Ne 01.05. 16:30 M. Krumlov - Bohunice 2:5 (0:3)
    Ne 01.05. 16:30 Boskovice - Vojkovice 4:0 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Ráječko - FK Znojmo 4:0 (2:0)
    Ne 01.05. 16:30 Rousínov - Lanžhot 2:1 (2:1)

    25.kolo

    So 07.05. 16:30 Bzenec - Jevišovice 6:2 (4:1)
    So 07.05. 16:30 Moravská Slavia - Rousínov 1:3 (0:2)
    So 07.05. 16:30 FK Znojmo - Bosonohy 0:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Vojkovice - M. Krumlov 2:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Bohunice - Sparta Brno 4:1 (1:1)
    Ne 08.05. 16:30 Lanžhot - Ráječko 3:1 (3:0)
    Ne 08.05. 16:30 Bystrc - Boskovice 3:0 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Mutěnice - Ivančice 2:0 (1:0)

    26.kolo

    So 14.05. 16:30 Ivančice - Bohunice 1:2 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Sparta Brno - Vojkovice 0:1 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Bosonohy - Lanžhot 4:2 (2:2)
    So 14.05. 16:30 Jevišovice - Novosedly 0:1 (0:1)
    Ne 15.05. 16:30 M. Krumlov - Bystrc 4:2 (2:0)
    Ne 15.05. 16:30 Boskovice - FK Znojmo 4:0 (2:0)
    Ne 15.05. 16:30 Ráječko - Moravská Slavia 0:4 (0:0)
    Ne 15.05. 16:30 Rousínov - Bzenec 0:6 (0:1)

    27.kolo

    So 21.05. 16:30 Novosedly - Rousínov 2:1 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Bzenec - Ráječko 8:1 (3:1)
    So 21.05. 16:30 Moravská Slavia - Bosonohy 1:2 (0:1)
    So 21.05. 16:30 FK Znojmo - M. Krumlov 1:4 (1:2)
    So 21.05. 16:30 Vojkovice - Ivančice 1:3 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Bohunice - Mutěnice 2:1 (1:1)
    Ne 22.05. 16:30 Lanžhot - Boskovice 3:1 (0:1)
    Ne 22.05. 16:30 Bystrc - Sparta Brno 6:0 (3:0)

    34.kolo

    St 25.05. 17:30 Bystrc - Lanžhot 3:1 (3:1)
    St 25.05. 17:30 Vojkovice - Moravská Slavia 2:0 (0:0)
    St 25.05. 17:30 Mutěnice - Novosedly 4:0 (2:0)
    St 25.05. 17:30 Ivančice - Jevišovice 8:0 (2:0)
    St 25.05. 17:30 Boskovice - Bosonohy 3:2 (3:2)
    St 01.06. 17:30 Sparta Brno - Rousínov 1:2 (1:0)
    St 15.06. 17:30 M. Krumlov - Ráječko 3:2 (1:0)
    17.06. 18:00 Bohunice - Bzenec 4:0 (2:0)

    28.kolo

    So 28.05. 16:30 Ivančice - Bystrc 0:4 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Sparta Brno - FK Znojmo 2:1 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Boskovice - Moravská Slavia 3:2 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Bosonohy - Bzenec 0:2 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Rousínov - Jevišovice 1:0 (1:0)
    Ne 29.05. 16:30 Mutěnice - Vojkovice 4:1 (3:0)
    Ne 29.05. 16:30 M. Krumlov - Lanžhot 3:3 (1:0)
    Ne 29.05. 16:30 Ráječko - Novosedly 0:1 (0:1)

    29.kolo

    So 04.06. 13:15 Jevišovice - Ráječko 1:8 (0:4)
    So 04.06. 16:30 Novosedly - Bosonohy 0:1 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Bzenec - Boskovice 6:3 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Moravská Slavia - M. Krumlov 4:1 (2:1)
    So 04.06. 16:30 FK Znojmo - Ivančice 0:1 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Vojkovice - Bohunice 1:2 (0:1)
    Ne 05.06. 16:30 Lanžhot - Sparta Brno 4:1 (3:0)
    Ne 05.06. 16:30 Bystrc - Mutěnice 4:0 (1:0)

    31.kolo

    St 08.06. 18:00 Jevišovice - Boskovice 1:9 (0:3)
    17.06. 17:30 Novosedly - M. Krumlov 3:1 (1:0)
    17.06. 17:30 Bystrc - Vojkovice 6:4 (2:2)
    So 18.06. 10:00 Moravská Slavia - Ivančice 1:5 (0:2)
    So 18.06. 10:15 FK Znojmo - Bohunice 1:2 (0:2)
    So 18.06. 15:30 Lanžhot - Mutěnice 1:3 (0:1)
    So 18.06. 16:30 Rousínov - Bosonohy 9:0 (4:0)
    So 18.06. 16:30 Bzenec - Sparta Brno 5:2 (4:0)

    30.kolo

    So 11.06. 16:30 Bohunice - Bystrc 0:0 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Ivančice - Lanžhot 6:0 (3:0)
    So 11.06. 16:30 Sparta Brno - Moravská Slavia 1:2 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Bosonohy - Jevišovice 5:2 (0:1)
    Ne 12.06. 16:30 Mutěnice - FK Znojmo 7:1 (2:1)
    Ne 12.06. 16:30 M. Krumlov - Bzenec 2:1 (2:1)
    Ne 12.06. 16:30 Boskovice - Novosedly 1:1 (0:0)
    Ne 12.06. 16:30 Ráječko - Rousínov 2:1 (1:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 32 26 1 5 102:41 79
    2. 32 22 5 5 74:25 71
    3. 32 19 5 8 80:38 62
    4. 32 18 5 9 67:37 59
    5. 32 15 6 11 53:58 51
    6. 32 15 4 13 60:49 49
    7. 32 15 4 13 70:59 49
    8. 32 15 4 13 71:63 49
    9. 32 14 6 12 57:51 48
    10. 32 15 2 15 75:78 47
    11. 32 14 2 16 66:65 44
    12. 32 13 4 15 62:64 43
    13. 32 11 4 17 46:70 37
    14. 32 10 6 16 62:71 36
    15. 32 10 5 17 41:67 35
    16. 32 4 4 24 28:82 16
    17. 32 1 3 28 28:124 6