Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. června 2019
svátek má Ladislav.
Hlavní menu
  • ID: 9848
  • Návštěvy: 62/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21536
    Týden:
    62
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:30 LoKo Chomutov B - Nové Sedlo 2:3 (0:1)
    So 22.08. 13:30 Vejprty - Lom 3:4 np (3:3)
    So 22.08. 13:30 Havran Kryry - Černovice 4:2 (3:1)
    So 22.08. 13:30 Kopisty - Vroutek 2:1 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Braňany - Perštejn 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Ervěnice B - Tuchořice 4:2 (2:2)

    2.kolo

    So 29.08. 13:30 Lom - Vroutek 1:5 (1:2)
    So 29.08. 13:30 Černovice - Ervěnice B 5:6 np (5:5)
    So 29.08. 13:30 Vejprty - Braňany 3:1 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Perštejn - LoKo Chomutov B 2:3 (0:1)
    Ne 30.08. 10:30 Žatec B - Kopisty 0:2 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Nové Sedlo - Havran Kryry 4:6 (2:2)

    3.kolo

    So 05.09. 13:30 Havran Kryry - Perštejn 4:1 (1:0)
    So 05.09. 13:30 Kopisty - Tuchořice 5:1 (2:0)
    So 05.09. 13:30 Vroutek - Žatec B 3:2 (1:2)
    Ne 06.09. 17:00 Braňany - Lom 1:0 np (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 LoKo Chomutov B - Vejprty 3:4 (1:3)
    Ne 06.09. 17:00 Ervěnice B - Nové Sedlo 1:6 (0:2)

    4.kolo

    So 12.09. 13:30 Lom - Žatec B 8:2 (4:1)
    So 12.09. 13:30 Tuchořice - Vroutek 2:1 (0:0)
    So 12.09. 13:30 Černovice - Kopisty 2:3 np (2:2)
    So 12.09. 13:30 Vejprty - Havran Kryry 5:1 (3:1)
    So 12.09. 17:00 Perštejn - Ervěnice B 3:5 (0:3)
    Ne 13.09. 17:00 Braňany - LoKo Chomutov B 2:1 (1:1)

    5.kolo

    So 19.09. 13:00 Havran Kryry - Braňany 3:2 (2:1)
    So 19.09. 13:00 Kopisty - Nové Sedlo 3:0 (1:0)
    So 19.09. 13:00 Vroutek - Černovice 4:3 np (3:3)
    Ne 20.09. 10:30 Žatec B - Tuchořice 3:1 (0:0)
    Ne 20.09. 16:30 LoKo Chomutov B - Lom 0:4 (0:2)
    Ne 20.09. 16:30 Ervěnice B - Vejprty 2:3 (1:1)

    6.kolo

    So 26.09. 13:00 Lom - Tuchořice 2:1 np (1:1)
    So 26.09. 13:00 Černovice - Žatec B 4:2 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Perštejn - Kopisty 2:5 (2:3)
    Ne 27.09. 16:30 Nové Sedlo - Vroutek 2:0 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 Braňany - Ervěnice B 2:3 (2:1)
    Ne 27.09. 16:30 LoKo Chomutov B - Havran Kryry 1:4 (0:1)

    7.kolo

    So 03.10. 12:30 Havran Kryry - Lom 9:2 (5:2)
    So 03.10. 12:30 Ervěnice B - LoKo Chomutov B 4:3 np (3:3)
    So 03.10. 12:30 Kopisty - Vejprty 2:0 (1:0)
    So 03.10. 12:30 Vroutek - Perštejn 3:1 (1:1)
    So 03.10. 12:30 Tuchořice - Černovice 4:3 (1:3)
    Ne 04.10. 10:30 Žatec B - Nové Sedlo 3:2 (2:2)

    8.kolo

    So 10.10. 12:30 Lom - Černovice 2:3 np (2:2)
    So 10.10. 12:30 Vejprty - Vroutek 3:1 (0:1)
    So 10.10. 12:30 Havran Kryry - Ervěnice B 7:0 (5:0)
    So 10.10. 16:00 Perštejn - Žatec B 3:1 (2:0)
    Ne 11.10. 16:00 Nové Sedlo - Tuchořice 4:1 (3:1)
    Ne 11.10. 16:00 Braňany - Kopisty 0:3 (0:1)

    9.kolo

    So 17.10. 12:00 Kopisty - LoKo Chomutov B 4:1 (1:1)
    So 17.10. 12:00 Vroutek - Braňany 3:0 (1:0)
    So 17.10. 12:00 Tuchořice - Perštejn 5:4 (3:4)
    So 17.10. 12:00 Černovice - Nové Sedlo 5:2 (1:2)
    Ne 18.10. 10:30 Žatec B - Vejprty 2:1 (2:0)
    Ne 18.10. 15:30 Ervěnice B - Lom 3:0 (3:0)

    10.kolo

    So 24.10. 11:00 Lom - Nové Sedlo 2:3 np (2:2)
    So 24.10. 11:00 Vejprty - Tuchořice 3:4 (1:3)
    So 24.10. 11:00 Havran Kryry - Kopisty 5:0 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Perštejn - Černovice 3:2 np (2:2)
    Ne 25.10. 14:30 Braňany - Žatec B 1:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 LoKo Chomutov B - Vroutek 3:0 (3:0)

    11.kolo

    So 31.10. 10:30 Vroutek - Havran Kryry 1:4 (1:1)
    So 31.10. 10:30 Tuchořice - Braňany 4:2 (2:2)
    So 31.10. 10:30 Černovice - Vejprty 4:7 (3:2)
    So 31.10. 11:00 Kopisty - Ervěnice B 4:2 (2:1)
    Ne 01.11. 10:30 Žatec B - LoKo Chomutov B 2:1 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Nové Sedlo - Perštejn 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 07.11. 10:30 Lom - Perštejn 2:3 (1:1)
    So 07.11. 10:30 Vejprty - Nové Sedlo 3:4 (1:1)
    So 07.11. 10:30 Havran Kryry - Žatec B 7:0 (2:0)
    Ne 08.11. 14:00 Braňany - Černovice 2:3 (0:3)
    Ne 08.11. 14:00 LoKo Chomutov B - Tuchořice 7:0 (2:0)
    Ne 08.11. 14:00 Ervěnice B - Vroutek 4:0 (2:0)

    13.kolo

    So 14.11. 10:00 Kopisty - Lom 4:1 (2:0)
    So 14.11. 10:00 Tuchořice - Havran Kryry 3:2 np (2:2)
    So 14.11. 10:00 Černovice - LoKo Chomutov B 6:0 (2:0)
    So 14.11. 13:30 Nové Sedlo - Braňany 6:2 (2:1)
    So 14.11. 13:30 Perštejn - Vejprty 1:5 (0:2)
    Ne 15.11. 10:30 Žatec B - Ervěnice B 3:4 np (3:3)

    14.kolo

    So 26.03. 11:00 Nové Sedlo - LoKo Chomutov B 11:1 (4:0)
    So 26.03. 11:30 Lom - Vejprty 1:4 (0:1)
    So 26.03. 11:30 Perštejn - Braňany 3:1 (2:0)
    So 26.03. 11:30 Černovice - Havran Kryry 2:1 np (1:1)
    So 26.03. 11:30 Tuchořice - Ervěnice B 4:1 (2:0)
    Ne 27.03. 15:00 Vroutek - Kopisty 6:2 (3:1)

    15.kolo

    So 02.04. 13:00 Kopisty - Žatec B 2:1 (1:1)
    So 02.04. 13:00 Ervěnice B - Černovice 1:2 np (1:1)
    So 02.04. 13:00 Havran Kryry - Nové Sedlo 1:5 (0:2)
    So 02.04. 13:00 Braňany - Vejprty 4:3 np (3:3)
    Ne 03.04. 15:00 Vroutek - Lom 4:3 (1:0)
    Ne 03.04. 16:30 LoKo Chomutov B - Perštejn 2:4 (0:2)

    16.kolo

    So 09.04. 10:30 Žatec B - Vroutek 5:7 (1:4)
    So 09.04. 13:00 Lom - Braňany 0:1 (0:0)
    So 09.04. 13:00 Perštejn - Havran Kryry 6:2 (3:2)
    So 09.04. 13:00 Tuchořice - Kopisty 0:5 (0:2)
    So 09.04. 17:00 Vejprty - LoKo Chomutov B 4:0 (3:0)
    Ne 10.04. 16:30 Nové Sedlo - Ervěnice B 10:1 (6:0)

    17.kolo

    So 16.04. 13:30 Vroutek - Tuchořice 6:2 (3:2)
    So 16.04. 13:30 Havran Kryry - Vejprty 5:0 (4:0)
    Ne 17.04. 10:30 Žatec B - Lom 4:1 (0:1)
    Ne 17.04. 13:30 Kopisty - Černovice 2:1 np (1:1)
    Ne 17.04. 17:00 Ervěnice B - Perštejn 2:5 (1:3)
    Ne 17.04. 17:00 LoKo Chomutov B - Braňany 2:1 (1:0)

    18.kolo

    So 23.04. 13:30 Lom - LoKo Chomutov B 3:1 (1:1)
    So 23.04. 13:30 Černovice - Vroutek 2:3 (0:1)
    So 23.04. 13:30 Tuchořice - Žatec B 2:1 (2:1)
    So 23.04. 17:00 Vejprty - Ervěnice B 9:0 (5:0)
    Ne 24.04. 17:00 Braňany - Havran Kryry 3:2 (0:2)
    Ne 24.04. 17:00 Nové Sedlo - Kopisty 3:1 (1:1)

    19.kolo

    So 30.04. 13:30 Tuchořice - Lom 5:1 (0:1)
    So 30.04. 13:30 Kopisty - Perštejn 2:3 (1:1)
    So 30.04. 13:30 Ervěnice B - Braňany 0:2 (0:1)
    So 30.04. 13:30 Havran Kryry - LoKo Chomutov B 5:2 (3:1)
    Ne 01.05. 10:30 Žatec B - Černovice 0:3 (0:0)
    Ne 01.05. 15:00 Vroutek - Nové Sedlo 3:0 (1:0)

    20.kolo

    So 07.05. 10:30 LoKo Chomutov B - Ervěnice B 1:3 (1:0)
    So 07.05. 13:00 Nové Sedlo - Žatec B 6:0 (4:0)
    So 07.05. 13:30 Lom - Havran Kryry 0:7 (0:2)
    So 07.05. 13:30 Perštejn - Vroutek 5:2 (2:0)
    So 07.05. 13:30 Černovice - Tuchořice 4:5 (2:3)
    So 07.05. 17:00 Vejprty - Kopisty 0:2 (0:1)

    21.kolo

    So 14.05. 13:30 Vroutek - Vejprty 6:2 (1:2)
    So 14.05. 13:30 Černovice - Lom 10:1 (8:0)
    So 14.05. 13:30 Tuchořice - Nové Sedlo 3:2 (2:2)
    Ne 15.05. 10:30 Žatec B - Perštejn 2:5 (1:3)
    Ne 15.05. 13:30 Kopisty - Braňany 2:3 (1:2)
    Ne 15.05. 17:00 Ervěnice B - Havran Kryry 2:1 (1:1)

    22.kolo

    So 21.05. 13:30 Lom - Ervěnice B 1:5 (0:1)
    So 21.05. 13:30 Braňany - Vroutek 1:2 np (1:1)
    So 21.05. 17:00 Vejprty - Žatec B 3:0 (3:0)
    Ne 22.05. 14:00 Perštejn - Tuchořice 10:1 (7:0)
    Ne 22.05. 17:00 LoKo Chomutov B - Kopisty 0:2 (0:1)
    Ne 22.05. 17:00 Nové Sedlo - Černovice 2:1 np (1:1)

    23.kolo

    So 28.05. 13:00 Nové Sedlo - Lom 13:1 (6:1)
    So 28.05. 13:30 Kopisty - Havran Kryry 4:1 (1:0)
    So 28.05. 13:30 Vroutek - LoKo Chomutov B 9:0 (4:0)
    So 28.05. 13:30 Černovice - Perštejn 2:4 (0:2)
    So 28.05. 13:30 Tuchořice - Vejprty 2:3 (0:3)
    Ne 29.05. 10:30 Žatec B - Braňany 9:0 (5:0)

    24.kolo

    So 04.06. 13:30 Braňany - Tuchořice 2:0 (2:0)
    So 04.06. 13:30 Havran Kryry - Vroutek 2:3 (0:1)
    So 04.06. 13:30 Ervěnice B - Kopisty 0:3 (0:3)
    So 04.06. 13:30 Perštejn - Nové Sedlo 3:5 (1:3)
    So 04.06. 17:00 Vejprty - Černovice 4:5 (3:2)
    Ne 05.06. 17:00 LoKo Chomutov B - Žatec B 2:7 (1:3)

    25.kolo

    So 11.06. 13:30 Nové Sedlo - Vejprty 4:2 (0:1)
    So 11.06. 13:30 Vroutek - Ervěnice B 7:2 (3:2)
    Ne 12.06. 10:30 Žatec B - Havran Kryry 10:1 (4:0)
    Ne 12.06. 14:00 Černovice - Braňany 3:5 (2:2)
    Ne 12.06. 17:00 Tuchořice - LoKo Chomutov B 3:4 np (3:3)
    Ne 12.06. 17:00 Perštejn - Lom 9:1 (5:0)

    26.kolo

    So 18.06. 10:00 Ervěnice B - Žatec B 0:6 (0:4)
    So 18.06. 13:30 Lom - Kopisty 0:4 (0:1)
    So 18.06. 13:30 Braňany - Nové Sedlo 3:4 (3:2)
    So 18.06. 13:30 Havran Kryry - Tuchořice 1:3 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Vejprty - Perštejn 1:5 (0:1)
    Ne 19.06. 17:00 LoKo Chomutov B - Černovice 2:3 np (2:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 17 2 0 5 66:33 55
    2. 24 16 2 0 6 101:49 52
    3. 24 14 2 0 8 78:53 46
    4. 24 13 0 2 9 85:59 41
    5. 24 13 1 0 10 85:61 41
    6. 24 12 0 2 10 75:61 38
    7. 24 11 1 2 10 57:78 37
    8. 24 7 4 6 7 76:63 35
    9. 24 9 2 1 12 40:58 32
    10. 24 8 3 1 12 52:88 31
    11. 24 9 0 1 14 65:68 28
    12. 24 4 1 2 17 41:88 16
    13.
     Lom
    24 3 2 3 16 39:101 16