Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 9847
  • Návštěvy: 57/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    25666
    Týden:
    57
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:15 Hrob - Oldřichov 2:1 (0:1)
    So 22.08. 13:30 Bezděkov - Straškov 2:1 (1:1)
    So 22.08. 13:30 Rovné - Litoměřice B 2:1 (2:0)
    So 22.08. 13:30 Kozly - Libochovice 0:3 (0:1)
    So 22.08. 13:30 České Kopisty - Liběšice 6:1 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Černiv - Dubí 4:0 (2:0)

    2.kolo

    So 29.08. 10:15 Bezděkov - Hrob 3:2 np (2:2)
    So 29.08. 10:30 Lukavec - Rovné 1:2 np (1:1)
    So 29.08. 13:30 Liběšice - Černiv 3:2 np (2:2)
    So 29.08. 13:30 Libochovice - České Kopisty 4:3 (2:1)
    Ne 30.08. 17:00 Straškov - Dubí 3:0 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Litoměřice B - Kozly 4:1 (2:1)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 Hrob - Straškov 6:4 (4:3)
    So 05.09. 13:30 Rovné - Oldřichov 0:3 (0:2)
    So 05.09. 13:30 Kozly - Lukavec 2:3 (1:1)
    So 05.09. 13:30 České Kopisty - Litoměřice B 3:4 np (3:3)
    So 05.09. 13:30 Dubí - Liběšice 2:3 np (2:2)
    Ne 06.09. 17:00 Černiv - Libochovice 2:3 pp np (2:2)

    4.kolo

    So 12.09. 10:30 Lukavec - České Kopisty 3:0 (2:0)
    So 12.09. 10:30 Oldřichov - Kozly 8:2 (4:1)
    So 12.09. 13:30 Libochovice - Dubí 3:0 (3:0)
    So 12.09. 13:30 Bezděkov - Rovné 2:1 (0:1)
    Ne 13.09. 17:00 Straškov - Liběšice 2:5 (1:1)
    Ne 13.09. 17:00 Litoměřice B - Černiv 6:1 (3:0)

    5.kolo

    So 19.09. 13:00 Rovné - Hrob 1:2 (0:0)
    So 19.09. 13:00 Kozly - Bezděkov 2:1 np (1:1)
    So 19.09. 13:00 České Kopisty - Oldřichov 3:1 (2:0)
    So 19.09. 13:00 Dubí - Litoměřice B 1:0 (0:0)
    So 19.09. 13:00 Liběšice - Libochovice 5:1 (2:1)
    Ne 20.09. 16:30 Černiv - Lukavec 3:1 (1:0)

    6.kolo

    So 26.09. 10:15 Hrob - Kozly 2:1 (0:0)
    So 26.09. 10:30 Lukavec - Dubí 1:0 (1:0)
    So 26.09. 10:30 Oldřichov - Černiv 2:3 (2:1)
    So 26.09. 13:00 Bezděkov - České Kopisty 1:4 (0:2)
    Ne 27.09. 16:30 Straškov - Libochovice 2:3 (0:2)
    Ne 27.09. 16:30 Litoměřice B - Liběšice 2:1 (1:0)

    7.kolo

    So 03.10. 12:30 Rovné - Straškov 1:7 (0:4)
    So 03.10. 12:30 Dubí - Oldřichov 2:3 (2:1)
    So 03.10. 12:30 Liběšice - Lukavec 0:3 (0:0)
    So 03.10. 12:30 Libochovice - Litoměřice B 2:1 (1:1)
    Ne 04.10. 16:00 České Kopisty - Hrob 5:0 (3:0)
    Ne 04.10. 16:00 Černiv - Bezděkov 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 10.10. 10:15 Hrob - Černiv 5:1 (1:1)
    So 10.10. 10:30 Lukavec - Libochovice 1:3 (1:2)
    So 10.10. 10:30 Oldřichov - Liběšice 7:0 (2:0)
    So 10.10. 12:30 Bezděkov - Dubí 3:4 (2:3)
    So 10.10. 12:30 Rovné - Kozly 1:0 (1:0)
    Ne 11.10. 16:00 Straškov - Litoměřice B 1:2 (0:0)

    9.kolo

    So 17.10. 12:00 Kozly - Straškov 3:2 (0:0)
    So 17.10. 12:00 Dubí - Hrob 2:0 (0:0)
    So 17.10. 12:00 Liběšice - Bezděkov 6:1 (3:1)
    Ne 18.10. 15:30 České Kopisty - Rovné 2:1 (1:0)
    Ne 18.10. 15:30 Libochovice - Oldřichov 2:3 np (2:2)
    Ne 18.10. 15:30 Litoměřice B - Lukavec 2:1 (1:1)

    10.kolo

    So 24.10. 10:15 Hrob - Liběšice 8:2 (2:1)
    So 24.10. 10:30 Oldřichov - Litoměřice B 4:1 (1:1)
    So 24.10. 11:00 Bezděkov - Libochovice 4:1 (2:0)
    So 24.10. 11:00 Rovné - Černiv 0:3 (0:1)
    So 24.10. 11:00 Kozly - České Kopisty 2:1 np (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Straškov - Lukavec 0:2 (0:0)

    11.kolo

    So 31.10. 10:30 Dubí - Rovné 1:0 (0:0)
    So 31.10. 10:30 Lukavec - Oldřichov 4:0 (3:0)
    Ne 01.11. 14:00 České Kopisty - Straškov 3:1 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Černiv - Kozly 5:3 (4:2)
    Ne 01.11. 14:00 Libochovice - Hrob 1:0 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Litoměřice B - Bezděkov 1:3 (0:2)

    12.kolo

    So 07.11. 10:15 Hrob - Litoměřice B 2:0 (0:0)
    So 07.11. 10:30 Bezděkov - Lukavec 2:1 (1:1)
    So 07.11. 10:30 Rovné - Liběšice 0:1 np (0:0)
    So 07.11. 10:30 Kozly - Dubí 1:2 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Straškov - Oldřichov 3:2 (1:1)
    Ne 08.11. 14:00 České Kopisty - Černiv 4:1 (1:1)

    13.kolo

    So 14.11. 10:00 Černiv - Straškov 1:4 (1:2)
    So 14.11. 10:00 Dubí - České Kopisty 1:4 (1:0)
    So 14.11. 10:00 Liběšice - Kozly 4:3 (3:1)
    So 14.11. 10:00 Libochovice - Rovné 4:3 np (3:3)
    So 14.11. 10:00 Lukavec - Hrob 1:2 np (1:1)
    So 21.11. 10:00 Oldřichov - Bezděkov 6:0 (2:0)

    14.kolo

    25.03. 10:30 Oldřichov - Hrob 5:2 (2:0)
    So 26.03. 11:30 Dubí - Černiv 0:0 (0:0)
    So 26.03. 11:30 Liběšice - České Kopisty 0:1 (0:1)
    So 26.03. 11:30 Libochovice - Kozly 7:0 (1:0)
    So 26.03. 13:30 Litoměřice B - Rovné 5:2 (4:2)
    Ne 27.03. 15:00 Straškov - Bezděkov 0:1 (0:0)

    15.kolo

    So 02.04. 10:15 Hrob - Bezděkov 1:2 np (1:1)
    So 02.04. 13:00 Dubí - Straškov 0:1 (0:0)
    So 02.04. 13:00 Rovné - Lukavec 0:2 (0:1)
    So 02.04. 13:00 Černiv - Liběšice 1:0 np (0:0)
    So 02.04. 16:00 Kozly - Litoměřice B 0:2 (0:0)
    Ne 03.04. 16:30 České Kopisty - Libochovice 1:2 np (1:1)

    16.kolo

    So 09.04. 10:30 Lukavec - Kozly 10:0 (3:0)
    So 09.04. 10:30 Oldřichov - Rovné 3:0 (1:0)
    So 09.04. 13:00 Liběšice - Dubí 2:1 np (1:1)
    So 09.04. 13:00 Libochovice - Černiv 2:0 (1:0)
    Ne 10.04. 16:30 Straškov - Hrob 2:1 (1:0)
    Ne 10.04. 16:30 Litoměřice B - České Kopisty 2:3 np (2:2)

    17.kolo

    So 16.04. 13:30 Liběšice - Straškov 6:0 (2:0)
    So 16.04. 13:30 Kozly - Oldřichov 1:6 (0:4)
    So 16.04. 13:30 Černiv - Litoměřice B 2:5 (1:0)
    So 16.04. 13:30 Dubí - Libochovice 1:4 (0:1)
    So 16.04. 13:30 Rovné - Bezděkov 5:0 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 České Kopisty - Lukavec 1:0 (1:0)

    18.kolo

    So 23.04. 10:15 Hrob - Rovné 6:1 (2:0)
    So 23.04. 10:30 Lukavec - Černiv 3:2 (1:1)
    So 23.04. 13:30 Oldřichov - České Kopisty 2:1 (1:0)
    So 23.04. 13:30 Libochovice - Liběšice 3:3 (1:0)
    Ne 24.04. 17:00 Bezděkov - Kozly 5:3 (1:2)
    Ne 24.04. 17:00 Litoměřice B - Dubí 2:1 (0:0)

    19.kolo

    So 30.04. 13:30 Libochovice - Straškov 3:0 (0:0)
    So 30.04. 13:30 Černiv - Oldřichov 2:3 np (2:2)
    So 30.04. 13:30 Dubí - Lukavec 1:4 (1:2)
    So 30.04. 13:30 Liběšice - Litoměřice B 3:1 (3:1)
    So 30.04. 13:30 Kozly - Hrob 2:5 (0:3)
    Ne 01.05. 17:00 České Kopisty - Bezděkov 4:0 (2:0)

    20.kolo

    So 07.05. 10:15 Hrob - České Kopisty 6:1 (2:0)
    So 07.05. 10:30 Oldřichov - Dubí 1:2 (1:2)
    So 07.05. 10:30 Lukavec - Liběšice 2:1 (1:0)
    Ne 08.05. 17:00 Straškov - Rovné 4:0 (1:0)
    Ne 08.05. 17:00 Bezděkov - Černiv 2:1 np (1:1)
    Ne 08.05. 17:00 Litoměřice B - Libochovice 2:3 np (2:2)

    21.kolo

    So 14.05. 13:30 Libochovice - Lukavec 1:0 (1:0)
    So 14.05. 13:30 Liběšice - Oldřichov 3:2 np (2:2)
    So 14.05. 13:30 Dubí - Bezděkov 7:0 (2:0)
    So 14.05. 13:30 Černiv - Hrob 3:0 (0:0)
    So 14.05. 13:30 Kozly - Rovné 1:3 (1:1)
    Ne 15.05. 17:00 Litoměřice B - Straškov 3:1 (2:1)

    22.kolo

    So 21.05. 10:15 Hrob - Dubí 0:1 np (0:0)
    So 21.05. 10:30 Oldřichov - Libochovice 4:0 (2:0)
    So 21.05. 10:30 Lukavec - Litoměřice B 1:4 (1:2)
    So 21.05. 13:30 Rovné - České Kopisty 2:1 (2:0)
    Ne 22.05. 17:00 Straškov - Kozly 10:0 (3:0)
    Ne 22.05. 17:00 Bezděkov - Liběšice 3:4 (1:3)

    23.kolo

    So 28.05. 10:30 Lukavec - Straškov 6:5 (2:4)
    So 28.05. 13:30 Libochovice - Bezděkov 3:0 (1:0)
    So 28.05. 13:30 Liběšice - Hrob 3:1 (0:0)
    So 28.05. 13:30 Černiv - Rovné 2:4 (1:2)
    Ne 29.05. 17:00 Litoměřice B - Oldřichov 3:1 (2:1)
    Ne 29.05. 17:00 České Kopisty - Kozly 0:0k

    24.kolo

    So 04.06. 10:30 Oldřichov - Lukavec 4:0 (1:0)
    So 04.06. 13:30 Kozly - Černiv 1:8 (1:4)
    So 04.06. 13:30 Rovné - Dubí 2:1 np (1:1)
    Ne 05.06. 17:00 Straškov - České Kopisty 0:3 (0:0)
    Ne 05.06. 17:00 Hrob - Libochovice 1:3 (1:2)
    Ne 05.06. 17:00 Bezděkov - Litoměřice B 1:6 (0:5)

    25.kolo

    So 11.06. 10:30 Lukavec - Bezděkov 2:1 np (1:1)
    So 11.06. 13:30 Oldřichov - Straškov 5:2 (1:0)
    So 11.06. 13:30 Liběšice - Rovné 1:2 (1:2)
    So 11.06. 13:30 Dubí - Kozly 10:1 (7:1)
    So 11.06. 13:30 Černiv - České Kopisty 3:2 np (2:2)
    Ne 12.06. 17:00 Litoměřice B - Hrob 11:1 (5:0)

    26.kolo

    So 18.06. 10:15 Hrob - Lukavec 1:2 np (1:1)
    So 18.06. 13:30 Kozly - Liběšice 0:5 (0:3)
    So 18.06. 13:30 Rovné - Libochovice 4:2 (3:0)
    Ne 19.06. 17:00 Straškov - Černiv 2:4 (1:2)
    Ne 19.06. 17:00 České Kopisty - Dubí 2:3 np (2:2)
    Ne 19.06. 17:00 Bezděkov - Oldřichov 2:6 (1:4)
    Správce soutěže: správce LTM

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 14 4 1 4 59:39 52
    2. 24 14 2 1 7 80:39 47
    3. 24 14 1 2 7 69:39 46
    4. 24 12 1 5 5 57:35 44
    5. 24 12 2 2 8 52:35 42
    6. 24 9 5 1 8 57:53 39
    7. 24 10 1 4 9 55:54 36
    8. 24 8 2 4 9 52:53 33
    9. 24 8 2 3 10 41:41 32
    10. 24 8 3 2 11 38:69 32
    11. 24 8 2 2 12 35:53 30
    12. 24 8 0 0 16 57:62 24
    13. 24 1 2 0 20 27:107 8