Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 15. října 2019
svátek má Tereza.
Hlavní menu
  • ID: 9846
  • Návštěvy: 69/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    25674
    Týden:
    69
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:15 Tisá - Malšovice 0:1 np (0:0)
    So 22.08. 13:30 Přestanov - Union Děčín 3:6 (1:3)
    So 22.08. 13:30 Unčín - Soběchleby 0:7 (0:6)
    So 22.08. 13:30 Chlumec - Trmice 1:6 (1:3)
    So 22.08. 13:30 Benešov n.Pl. - Chuderov 4:2 (1:1)
    Ne 23.08. 15:00 Horní Podluží - Chabařovice 6:0 (4:0)
    Ne 23.08. 17:00 Dobkovice - Heřmanov 2:1 np (1:1)

    2.kolo

    So 29.08. 10:15 Tisá - Horní Podluží 1:2 np (1:1)
    So 29.08. 10:30 Trmice - Benešov n.Pl. 7:1 (2:0)
    So 29.08. 13:30 Malšovice - Chuderov 7:0 (5:0)
    So 29.08. 13:30 Union Děčín - Unčín 1:4 (1:1)
    So 29.08. 13:30 Chabařovice - Dobkovice 5:0 (2:0)
    Ne 30.08. 17:00 Soběchleby - Chlumec 3:0 (2:0)
    Ne 30.08. 17:00 Heřmanov - Přestanov 6:0 (5:0)

    3.kolo

    So 05.09. 10:45 Chuderov - Trmice 2:3 np (2:2)
    So 05.09. 13:30 Přestanov - Chabařovice 6:3 (5:1)
    So 05.09. 13:30 Unčín - Heřmanov 2:6 (0:2)
    So 05.09. 13:30 Chlumec - Union Děčín 1:2 (1:1)
    So 05.09. 13:30 Benešov n.Pl. - Soběchleby 0:1 (0:1)
    Ne 06.09. 15:00 Horní Podluží - Malšovice 3:0 (3:0)
    Ne 06.09. 17:00 Dobkovice - Tisá 3:2 (1:0)

    4.kolo

    So 12.09. 10:15 Tisá - Přestanov 2:8 (0:6)
    So 12.09. 13:30 Malšovice - Trmice 2:1 (0:0)
    So 12.09. 13:30 Union Děčín - Benešov n.Pl. 1:5 (0:2)
    So 12.09. 13:30 Chabařovice - Unčín 2:1 np (1:1)
    Ne 13.09. 15:00 Horní Podluží - Dobkovice 2:7 (2:2)
    Ne 13.09. 17:00 Soběchleby - Chuderov 3:2 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Heřmanov - Chlumec 2:1 (1:0)

    5.kolo

    So 19.09. 10:30 Trmice - Soběchleby 2:1 pp np (1:1)
    So 19.09. 10:45 Chuderov - Union Děčín 3:2 (0:1)
    So 19.09. 13:00 Přestanov - Horní Podluží 0:1 (0:1)
    So 19.09. 13:00 Unčín - Tisá 5:4 pp np (4:4)
    So 19.09. 13:00 Chlumec - Chabařovice 3:2 pp np (2:2)
    So 19.09. 13:00 Benešov n.Pl. - Heřmanov 2:0 (0:0)
    Ne 20.09. 16:30 Dobkovice - Malšovice 2:1 np (1:1)

    6.kolo

    So 26.09. 10:15 Tisá - Chlumec 3:4 (3:1)
    So 26.09. 13:00 Malšovice - Soběchleby 4:1 (2:0)
    So 26.09. 13:00 Union Děčín - Trmice 1:2 (1:2)
    So 26.09. 13:00 Chabařovice - Benešov n.Pl. 2:1 pp np (1:1)
    Ne 27.09. 15:00 Horní Podluží - Unčín 5:4 np (4:4)
    Ne 27.09. 16:30 Heřmanov - Chuderov 6:5 np (5:5)
    Ne 27.09. 16:30 Dobkovice - Přestanov 0:2 (0:1)

    7.kolo

    So 03.10. 10:30 Trmice - Heřmanov 5:1 (2:0)
    So 03.10. 10:45 Chuderov - Chabařovice 5:0 (2:0)
    So 03.10. 12:30 Přestanov - Malšovice 3:1 (2:0)
    So 03.10. 12:30 Unčín - Dobkovice 2:0 (0:0)
    So 03.10. 12:30 Chlumec - Horní Podluží 0:2 (0:0)
    So 03.10. 12:30 Benešov n.Pl. - Tisá 1:2 np (1:1)
    Ne 04.10. 16:00 Soběchleby - Union Děčín 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 10.10. 10:15 Tisá - Chuderov 3:4 (0:2)
    So 10.10. 12:30 Malšovice - Union Děčín 0:2 (0:1)
    So 10.10. 12:30 Chabařovice - Trmice 2:0 (1:0)
    So 10.10. 12:30 Přestanov - Unčín 1:2 (1:2)
    Ne 11.10. 15:00 Horní Podluží - Benešov n.Pl. 0:1 pp np (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Heřmanov - Soběchleby 4:5 pp np (4:4)
    Ne 11.10. 16:00 Dobkovice - Chlumec 2:3 pp np (2:2)

    9.kolo

    So 17.10. 10:30 Trmice - Tisá 2:3 np (2:2)
    So 17.10. 10:45 Chuderov - Horní Podluží 9:0 (4:0)
    So 17.10. 12:00 Unčín - Malšovice 2:1 (1:0)
    So 17.10. 12:00 Chlumec - Přestanov 1:4 (0:2)
    So 17.10. 12:00 Benešov n.Pl. - Dobkovice 1:2 (1:1)
    So 17.10. 12:00 Soběchleby - Chabařovice 0:1 np (0:0)
    So 17.10. 12:00 Union Děčín - Heřmanov 2:3 (1:2)

    10.kolo

    So 24.10. 10:15 Tisá - Soběchleby 3:5 (0:2)
    So 24.10. 11:00 Malšovice - Heřmanov 0:6 (0:4)
    So 24.10. 11:00 Chabařovice - Union Děčín 0:3 (0:1)
    So 24.10. 11:00 Unčín - Chlumec 3:2 (2:1)
    So 24.10. 13:00 Přestanov - Benešov n.Pl. 4:1 (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Horní Podluží - Trmice 2:1 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Dobkovice - Chuderov 1:2 (1:1)

    11.kolo

    So 31.10. 10:30 Chlumec - Malšovice 4:0 (2:0)
    So 31.10. 10:30 Benešov n.Pl. - Unčín 2:0 (0:0)
    So 31.10. 10:30 Trmice - Dobkovice 3:1 (2:1)
    So 31.10. 10:30 Union Děčín - Tisá 4:3 np (3:3)
    So 31.10. 10:45 Chuderov - Přestanov 4:2 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Soběchleby - Horní Podluží 2:0 (2:0)
    Ne 01.11. 14:00 Heřmanov - Chabařovice 5:2 (3:1)

    12.kolo

    So 07.11. 10:00 Malšovice - Chabařovice 1:0 (1:0)
    So 07.11. 10:00 Tisá - Heřmanov 3:2 (2:0)
    So 07.11. 10:00 Přestanov - Trmice 5:2 (2:2)
    So 07.11. 10:00 Chlumec - Benešov n.Pl. 4:1 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Unčín - Chuderov 0:2 (0:1)
    Ne 08.11. 13:30 Dobkovice - Soběchleby 1:7 (0:4)
    Ne 08.11. 14:00 Horní Podluží - Union Děčín 2:1 np (1:1)

    13.kolo

    So 14.11. 10:00 Benešov n.Pl. - Malšovice 4:2 (1:1)
    So 14.11. 10:00 Union Děčín - Dobkovice 4:1 (2:0)
    So 14.11. 10:00 Chabařovice - Tisá 1:2 (0:1)
    So 14.11. 10:30 Trmice - Unčín 3:1 (1:1)
    So 14.11. 10:45 Chuderov - Chlumec 2:1 (2:0)
    Ne 15.11. 13:30 Soběchleby - Přestanov 5:1 (0:0)
    Ne 15.11. 13:30 Heřmanov - Horní Podluží 5:1 (3:1)

    14.kolo

    So 26.03. 10:30 Trmice - Chlumec 3:1 (2:0)
    So 26.03. 10:45 Chuderov - Benešov n.Pl. 5:1 (3:0)
    So 26.03. 11:30 Malšovice - Tisá 2:1 np (1:1)
    So 26.03. 11:30 Chabařovice - Horní Podluží 3:2 (2:1)
    So 26.03. 11:30 Union Děčín - Přestanov 3:0 (2:0)
    Ne 27.03. 14:30 Heřmanov - Dobkovice 6:1 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Soběchleby - Unčín 1:3 (1:3)

    15.kolo

    So 02.04. 10:45 Chuderov - Malšovice 2:0 (0:0)
    So 02.04. 13:00 Benešov n.Pl. - Trmice 2:0 (2:0)
    So 02.04. 13:00 Chlumec - Soběchleby 2:1 np (1:1)
    So 02.04. 13:00 Unčín - Union Děčín 0:1 np (0:0)
    Ne 03.04. 15:00 Přestanov - Heřmanov 3:2 np (2:2)
    Ne 03.04. 16:30 Dobkovice - Chabařovice 3:4 np (3:3)
    St 20.04. 17:30 Horní Podluží - Tisá 0:1 (0:1)

    16.kolo

    So 09.04. 10:15 Tisá - Dobkovice 6:2 (3:0)
    So 09.04. 10:30 Trmice - Chuderov 1:2 (0:0)
    So 09.04. 13:00 Malšovice - Horní Podluží 3:2 np (2:2)
    So 09.04. 13:00 Chabařovice - Přestanov 2:1 np (1:1)
    So 09.04. 13:00 Union Děčín - Chlumec 1:2 np (1:1)
    Ne 10.04. 16:30 Heřmanov - Unčín 0:1 np (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 Soběchleby - Benešov n.Pl. 5:1 (0:0)

    17.kolo

    So 16.04. 10:30 Trmice - Malšovice 3:1 (3:1)
    So 16.04. 10:30 Chlumec - Heřmanov 8:5 (4:1)
    So 16.04. 10:45 Chuderov - Soběchleby 4:0 (1:0)
    So 16.04. 13:30 Benešov n.Pl. - Union Děčín 0:2 (0:0)
    So 16.04. 13:30 Unčín - Chabařovice 3:2 (3:2)
    Ne 17.04. 16:00 Přestanov - Tisá 3:2 (2:0)
    Ne 17.04. 17:00 Dobkovice - Horní Podluží 4:3 np (3:3)

    18.kolo

    So 23.04. 10:15 Tisá - Unčín 2:0 (2:0)
    So 23.04. 13:30 Malšovice - Dobkovice 3:0 (2:0)
    So 23.04. 13:30 Horní Podluží - Přestanov 1:2 (0:1)
    So 23.04. 13:30 Chabařovice - Chlumec 1:3 (1:1)
    So 23.04. 13:30 Union Děčín - Chuderov 0:2 (0:1)
    Ne 24.04. 17:00 Heřmanov - Benešov n.Pl. 3:4 np (3:3)
    Ne 24.04. 17:00 Soběchleby - Trmice 1:2 np (1:1)

    19.kolo

    So 30.04. 10:30 Trmice - Union Děčín 3:1 (2:1)
    So 30.04. 10:45 Chuderov - Heřmanov 3:5 (0:3)
    So 30.04. 13:30 Benešov n.Pl. - Chabařovice 2:0 (1:0)
    So 30.04. 13:30 Chlumec - Tisá 3:1 (0:1)
    So 30.04. 13:30 Unčín - Horní Podluží 3:2 (1:2)
    So 30.04. 15:00 Přestanov - Dobkovice 3:1 (3:1)
    Ne 01.05. 17:00 Soběchleby - Malšovice 8:2 (4:0)

    20.kolo

    So 07.05. 10:15 Tisá - Benešov n.Pl. 2:0 (0:0)
    So 07.05. 13:30 Malšovice - Přestanov 3:2 np (2:2)
    So 07.05. 13:30 Horní Podluží - Chlumec 2:1 (0:0)
    So 07.05. 13:30 Chabařovice - Chuderov 4:5 (3:2)
    So 07.05. 13:30 Union Děčín - Soběchleby 4:0 (2:0)
    Ne 08.05. 17:00 Dobkovice - Unčín 5:2 (2:1)
    Ne 08.05. 17:00 Heřmanov - Trmice 2:1 (2:0)

    21.kolo

    So 14.05. 10:30 Trmice - Chabařovice 0:1 np (0:0)
    So 14.05. 10:45 Chuderov - Tisá 0:3 (0:1)
    So 14.05. 13:30 Chlumec - Dobkovice 2:1 np (1:1)
    So 14.05. 13:30 Unčín - Přestanov 1:2 np (1:1)
    So 14.05. 13:30 Benešov n.Pl. - Horní Podluží 3:0 (1:0)
    So 14.05. 13:30 Union Děčín - Malšovice 1:0 (1:0)
    So 14.05. 13:30 Soběchleby - Heřmanov 2:3 np (2:2)

    22.kolo

    So 21.05. 10:15 Tisá - Trmice 0:3 (0:2)
    So 21.05. 13:30 Malšovice - Unčín 1:4 (0:2)
    So 21.05. 13:30 Chabařovice - Soběchleby 3:2 np (2:2)
    So 21.05. 13:30 Horní Podluží - Chuderov 8:0 (3:0)
    So 21.05. 16:00 Přestanov - Chlumec 0:5 (0:2)
    Ne 22.05. 17:00 Dobkovice - Benešov n.Pl. 4:1 (1:0)
    Ne 22.05. 17:00 Heřmanov - Union Děčín 1:2 (0:1)

    23.kolo

    So 28.05. 10:30 Trmice - Horní Podluží 1:2 (0:1)
    So 28.05. 10:45 Chuderov - Dobkovice 8:4 (1:1)
    So 28.05. 13:30 Chlumec - Unčín 3:2 (2:2)
    So 28.05. 13:30 Benešov n.Pl. - Přestanov 4:0 (2:0)
    So 28.05. 13:30 Union Děčín - Chabařovice 4:5 (2:2)
    Ne 29.05. 17:00 Heřmanov - Malšovice 8:3 (3:0)
    Ne 29.05. 17:00 Soběchleby - Tisá 9:0 (3:0)

    24.kolo

    So 04.06. 10:45 Přestanov - Chuderov 4:3 (3:1)
    So 04.06. 13:30 Horní Podluží - Soběchleby 3:1 (0:0)
    So 04.06. 13:30 Malšovice - Chlumec 2:3 (0:3)
    So 04.06. 13:30 Unčín - Benešov n.Pl. 0:3 (0:2)
    So 04.06. 13:30 Chabařovice - Heřmanov 6:2 (4:2)
    Ne 05.06. 13:30 Tisá - Union Děčín 4:2 (3:1)
    Ne 05.06. 17:00 Dobkovice - Trmice 3:1 (1:0)

    25.kolo

    So 11.06. 10:30 Trmice - Přestanov 4:3 np (3:3)
    So 11.06. 10:45 Chuderov - Unčín 3:1 (1:0)
    So 11.06. 13:30 Union Děčín - Horní Podluží 1:2 (1:1)
    So 11.06. 13:30 Benešov n.Pl. - Chlumec 3:0 (0:0)
    Ne 12.06. 17:00 Soběchleby - Dobkovice 2:4 (1:3)
    Ne 12.06. 17:00 Heřmanov - Tisá 7:1 (6:1)
    Ne 12.06. 17:00 Chabařovice - Malšovice 1:0 (1:0)

    26.kolo

    So 18.06. 10:45 Přestanov - Soběchleby 0:4 (0:2)
    So 18.06. 13:30 Unčín - Trmice 5:0 (1:0)
    So 18.06. 13:30 Chlumec - Chuderov 4:5 (4:2)
    So 18.06. 13:30 Malšovice - Benešov n.Pl. 2:3 (1:1)
    So 18.06. 13:30 Tisá - Chabařovice 1:0 (0:0)
    So 18.06. 13:30 Horní Podluží - Heřmanov 5:2 (3:1)
    So 18.06. 13:30 Dobkovice - Union Děčín 3:2 np (2:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 17 0 2 7 84:65 53
    2. 26 12 2 5 7 91:65 45
    3. 26 12 1 6 7 75:45 44
    4. 26 11 3 3 9 55:53 42
    5. 26 12 2 2 10 49:48 42
    6. 26 10 4 2 10 55:45 40
    7. 26 11 2 3 10 53:46 40
    8. 26 11 2 3 10 60:66 40
    9. 26 10 2 4 10 49:57 38
    10. 26 9 5 0 12 57:59 37
    11. 26 9 2 5 10 53:68 36
    12. 26 6 7 1 12 45:60 33
    13. 26 7 4 3 12 53:75 32
    14. 26 5 4 1 16 38:65 24