Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 15. června 2019
svátek má Vít.
Hlavní menu
  • ID: 9845
  • Návštěvy: 56/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    29558
    Týden:
    56
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:00 Ledvice - Ervěnice 2:0 (0:0)
    So 22.08. 10:15 Kadaň - Podbořany 1:0 (0:0)
    So 22.08. 10:30 Spořice - Domoušice 4:3 (0:1)
    So 22.08. 15:00 Obrnice - Klášterec 2:1 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Březenecká - Sokol Březno 0:2 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Údlice - Strupčice 5:1 (3:1)
    Ne 23.08. 17:00 Louny B - Dobroměřice 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 29.08. 10:30 Dobroměřice - Kadaň 2:1 np (1:1)
    So 29.08. 17:00 Domoušice - Obrnice 4:0 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Podbořany - Spořice 2:6 (1:2)
    So 29.08. 17:00 Ervěnice - Louny B 6:1 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Březenecká - Údlice 6:2 (4:0)
    Ne 30.08. 17:00 Sokol Březno - Klášterec 1:2 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Strupčice - Ledvice 2:4 (1:1)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 Kadaň - Ervěnice 3:4 (2:2)
    So 05.09. 10:30 Spořice - Dobroměřice 4:1 (2:0)
    So 05.09. 15:00 Ledvice - Březenecká 6:1 (2:0)
    So 05.09. 15:00 Obrnice - Podbořany 9:2 (4:1)
    So 05.09. 17:00 Údlice - Sokol Březno 2:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Klášterec - Domoušice 2:3 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Louny B - Strupčice 5:1 (1:1)

    4.kolo

    So 12.09. 13:00 Ervěnice - Spořice 3:0 (2:0)
    So 12.09. 15:00 Sokol Březno - Domoušice 4:2 (2:0)
    So 12.09. 17:00 Podbořany - Klášterec 9:1 (6:0)
    So 12.09. 17:00 Údlice - Ledvice 4:1 (2:0)
    Ne 13.09. 14:00 Dobroměřice - Obrnice 3:0 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Strupčice - Kadaň 4:10 (3:5)
    Ne 13.09. 17:00 Březenecká - Louny B 1:4 (0:1)

    5.kolo

    So 19.09. 10:00 Spořice - Strupčice 0:2 (0:1)
    So 19.09. 10:15 Kadaň - Březenecká 7:1 (1:0)
    So 19.09. 15:00 Ledvice - Sokol Březno 5:2 (3:1)
    So 19.09. 15:00 Obrnice - Ervěnice 1:4 (0:1)
    So 19.09. 16:30 Klášterec - Dobroměřice 2:3 np (2:2)
    Ne 20.09. 16:30 Louny B - Údlice 2:4 (0:2)
    Ne 20.09. 16:30 Domoušice - Podbořany 0:2 (0:2)

    6.kolo

    So 26.09. 14:00 Dobroměřice - Domoušice 3:2 (1:0)
    So 26.09. 15:00 Sokol Březno - Podbořany 0:1 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Ervěnice - Klášterec 1:2 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Březenecká - Spořice 2:3 np (2:2)
    So 26.09. 16:30 Údlice - Kadaň 1:2 np (1:1)
    Ne 27.09. 16:30 Strupčice - Obrnice 5:2 (0:0)
    Ne 27.09. 16:30 Ledvice - Louny B 2:1 (0:0)

    7.kolo

    So 03.10. 10:15 Kadaň - Ledvice 4:0 (1:0)
    So 03.10. 10:30 Spořice - Údlice 2:4 (1:1)
    So 03.10. 15:00 Obrnice - Březenecká 3:2 np (2:2)
    So 03.10. 16:00 Podbořany - Dobroměřice 0:5 (0:3)
    Ne 04.10. 16:00 Louny B - Sokol Březno 6:3 (3:3)
    Ne 04.10. 16:00 Klášterec - Strupčice 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 Domoušice - Ervěnice 1:0 np (0:0)

    8.kolo

    So 10.10. 15:00 Sokol Březno - Dobroměřice 4:2 (2:2)
    So 10.10. 15:00 Ledvice - Spořice 3:1 (2:0)
    So 10.10. 16:00 Ervěnice - Podbořany 3:0 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Březenecká - Klášterec 2:0 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Údlice - Obrnice 6:2 (1:1)
    Ne 11.10. 16:00 Strupčice - Domoušice 1:4 (1:1)
    Ne 11.10. 16:00 Louny B - Kadaň 1:3 (0:0)

    9.kolo

    So 17.10. 10:15 Kadaň - Sokol Březno 5:1 (3:1)
    So 17.10. 10:30 Spořice - Louny B 3:5 (1:1)
    So 17.10. 15:30 Domoušice - Březenecká 7:2 (2:1)
    So 17.10. 15:30 Podbořany - Strupčice 5:0 (1:0)
    So 17.10. 15:30 Dobroměřice - Ervěnice 4:2 (2:2)
    Ne 18.10. 15:30 Klášterec - Údlice 4:2 (2:2)
    St 28.10. 11:00 Obrnice - Ledvice 3:1 (1:0)

    10.kolo

    So 24.10. 10:15 Kadaň - Spořice 6:0 (4:0)
    So 24.10. 14:30 Březenecká - Podbořany 2:0 (2:0)
    So 24.10. 14:30 Údlice - Domoušice 1:0 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Ledvice - Klášterec 4:0 (3:0)
    Ne 25.10. 14:30 Sokol Březno - Ervěnice 2:1 (2:0)
    Ne 25.10. 14:30 Strupčice - Dobroměřice 1:2 (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Louny B - Obrnice 4:2 (2:1)

    11.kolo

    So 31.10. 10:30 Spořice - Sokol Březno 3:2 np (2:2)
    So 31.10. 10:30 Dobroměřice - Březenecká 6:2 (5:2)
    So 31.10. 14:00 Obrnice - Kadaň 2:4 (2:1)
    So 31.10. 14:00 Podbořany - Údlice 1:4 (0:2)
    So 31.10. 14:00 Ervěnice - Strupčice 0:1 np (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Klášterec - Louny B 1:4 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Domoušice - Ledvice 1:3 (1:3)

    12.kolo

    So 07.11. 10:15 Kadaň - Klášterec 2:1 (0:1)
    So 07.11. 10:30 Spořice - Obrnice 8:0 (3:0)
    So 07.11. 14:00 Březenecká - Ervěnice 3:2 np (2:2)
    So 07.11. 14:00 Údlice - Dobroměřice 1:3 (1:2)
    So 07.11. 14:00 Ledvice - Podbořany 2:0 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Sokol Březno - Strupčice 4:0 (2:0)
    Ne 08.11. 14:00 Louny B - Domoušice 3:0 (1:0)

    13.kolo

    So 14.11. 13:30 Obrnice - Sokol Březno 1:0 (1:0)
    So 14.11. 13:30 Klášterec - Spořice 2:3 (1:2)
    So 14.11. 13:30 Domoušice - Kadaň 2:3 (0:1)
    So 14.11. 13:30 Podbořany - Louny B 2:1 (1:0)
    So 14.11. 13:30 Dobroměřice - Ledvice 2:1 (1:1)
    So 14.11. 13:30 Ervěnice - Údlice 4:2 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Strupčice - Březenecká 1:2 (0:0)

    14.kolo

    So 26.03. 15:00 Sokol Březno - Březenecká 1:0 np (0:0)
    So 26.03. 15:00 Strupčice - Údlice 2:3 np (2:2)
    So 26.03. 15:00 Dobroměřice - Louny B 1:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Podbořany - Kadaň 1:5 (0:3)
    So 26.03. 15:00 Domoušice - Spořice 0:1 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Ervěnice - Ledvice 1:3 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Klášterec - Obrnice 2:1 (0:0)

    15.kolo

    So 02.04. 10:15 Kadaň - Dobroměřice 5:0 (2:0)
    So 02.04. 10:30 Spořice - Podbořany 3:4 (3:2)
    So 02.04. 13:00 Obrnice - Domoušice 3:2 np (2:2)
    So 02.04. 15:00 Ledvice - Strupčice 4:1 (2:0)
    So 02.04. 16:30 Údlice - Březenecká 2:1 (1:0)
    Ne 03.04. 16:30 Louny B - Ervěnice 3:1 (1:0)
    Ne 03.04. 16:30 Klášterec - Sokol Březno 0:2 (0:0)

    16.kolo

    So 09.04. 13:00 Dobroměřice - Spořice 1:2 np (1:1)
    So 09.04. 16:30 Strupčice - Louny B 4:3 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Březenecká - Ledvice 4:1 (2:0)
    So 09.04. 16:30 Sokol Březno - Údlice 3:2 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Podbořany - Obrnice 3:0 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Domoušice - Klášterec 7:0 (5:0)
    So 09.04. 16:30 Ervěnice - Kadaň 3:2 np (2:2)

    17.kolo

    So 16.04. 10:15 Kadaň - Strupčice 2:1 (0:1)
    So 16.04. 10:30 Spořice - Ervěnice 2:1 (1:1)
    So 16.04. 15:00 Ledvice - Údlice 1:2 (0:2)
    So 16.04. 15:00 Obrnice - Dobroměřice 2:3 (1:2)
    So 16.04. 17:00 Domoušice - Sokol Březno 1:2 np (1:1)
    Ne 17.04. 17:00 Klášterec - Podbořany 3:2 (2:2)
    Ne 17.04. 17:00 Louny B - Březenecká 4:2 (2:1)

    18.kolo

    So 23.04. 14:00 Strupčice - Spořice 0:6 (0:4)
    So 23.04. 14:00 Dobroměřice - Klášterec 5:2 (2:1)
    So 23.04. 17:00 Údlice - Louny B 2:1 (1:1)
    So 23.04. 17:00 Sokol Březno - Ledvice 0:1 np (0:0)
    So 23.04. 17:00 Březenecká - Kadaň 1:4 (1:2)
    So 23.04. 17:00 Podbořany - Domoušice 2:0 (1:0)
    Ne 24.04. 17:00 Ervěnice - Obrnice 1:3 (0:1)

    19.kolo

    So 30.04. 10:15 Kadaň - Údlice 3:1 (0:0)
    So 30.04. 10:30 Spořice - Březenecká 2:3 np (2:2)
    So 30.04. 15:00 Obrnice - Strupčice 0:2 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Podbořany - Sokol Březno 2:1 (2:0)
    So 30.04. 17:00 Domoušice - Dobroměřice 0:1 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Louny B - Ledvice 5:1 (2:1)
    Ne 01.05. 17:00 Klášterec - Ervěnice 7:3 (4:2)

    20.kolo

    So 07.05. 14:00 Dobroměřice - Podbořany 4:1 (3:0)
    So 07.05. 15:00 Ledvice - Kadaň 1:2 np (1:1)
    So 07.05. 17:00 Údlice - Spořice 1:7 (0:5)
    So 07.05. 17:00 Březenecká - Obrnice 2:1 (1:1)
    So 07.05. 17:00 Strupčice - Klášterec 4:2 (1:0)
    So 07.05. 17:00 Ervěnice - Domoušice 2:3 (1:2)
    So 07.05. 17:00 Sokol Březno - Louny B 3:5 (2:3)

    21.kolo

    So 14.05. 10:15 Kadaň - Louny B 1:0 (1:0)
    So 14.05. 10:30 Spořice - Ledvice 2:1 np (1:1)
    So 14.05. 12:00 Dobroměřice - Sokol Březno 6:0 (2:0)
    So 14.05. 15:00 Obrnice - Údlice 6:0 (2:0)
    So 14.05. 17:00 Domoušice - Strupčice 4:1 (1:0)
    So 14.05. 17:00 Podbořany - Ervěnice 3:1 (1:1)
    Ne 15.05. 17:00 Klášterec - Březenecká 3:2 (3:1)

    22.kolo

    So 21.05. 14:00 Strupčice - Podbořany 4:1 (1:0)
    So 21.05. 15:00 Ledvice - Obrnice 2:5 (1:1)
    So 21.05. 17:00 Sokol Březno - Kadaň 2:0 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Březenecká - Domoušice 1:2 np (1:1)
    So 21.05. 17:00 Údlice - Klášterec 6:1 (4:0)
    So 21.05. 17:00 Louny B - Spořice 7:0 (4:0)
    Ne 22.05. 17:00 Ervěnice - Dobroměřice 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 28.05. 10:30 Spořice - Kadaň 1:4 (0:1)
    So 28.05. 14:00 Dobroměřice - Strupčice 6:0 (1:0)
    So 28.05. 15:00 Obrnice - Louny B 4:3 (1:0)
    So 28.05. 17:00 Ervěnice - Sokol Březno 5:2 (5:1)
    So 28.05. 17:00 Domoušice - Údlice 5:2 (2:1)
    So 28.05. 17:00 Podbořany - Březenecká 4:0 (0:0)
    Ne 29.05. 17:00 Klášterec - Ledvice 4:1 (3:0)

    24.kolo

    So 04.06. 10:15 Kadaň - Obrnice 3:1 (2:1)
    So 04.06. 17:00 Březenecká - Dobroměřice 4:7 (1:3)
    So 04.06. 17:00 Údlice - Podbořany 1:0 (0:0)
    Ne 05.06. 10:30 Sokol Březno - Spořice 2:3 np (2:2)
    Ne 05.06. 15:00 Ledvice - Domoušice 1:0 (0:0)
    Ne 05.06. 17:00 Strupčice - Ervěnice 2:3 (1:3)
    Ne 05.06. 17:00 Louny B - Klášterec 8:1 (3:1)

    25.kolo

    So 11.06. 14:00 Dobroměřice - Údlice 5:2 (0:0)
    So 11.06. 17:00 Domoušice - Louny B 2:3 (0:2)
    So 11.06. 17:00 Podbořany - Ledvice 2:1 (1:0)
    So 11.06. 17:00 Ervěnice - Březenecká 6:2 (3:0)
    So 11.06. 17:00 Strupčice - Sokol Březno 1:3 (1:3)
    So 11.06. 17:00 Obrnice - Spořice 3:2 (2:1)
    So 11.06. 17:00 Klášterec - Kadaň 0:1 (0:1)

    26.kolo

    Čt 16.06. 18:00 Louny B - Podbořany 7:1 (4:0)
    So 18.06. 15:00 Údlice - Ervěnice 4:5 np (4:4)
    So 18.06. 15:00 Ledvice - Dobroměřice 1:3 (0:1)
    So 18.06. 17:00 Kadaň - Domoušice 0:2 (0:1)
    So 18.06. 17:00 Spořice - Klášterec 7:0 (3:0)
    So 18.06. 17:00 Sokol Březno - Obrnice 6:3 (3:0)
    So 18.06. 17:00 Březenecká - Strupčice 5:3 (3:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 19 2 2 3 81:31 63
    2. 26 18 2 1 5 76:40 59
    3. 26 16 0 0 10 87:51 48
    4. 26 13 1 2 10 65:66 43
    5. 26 10 5 1 10 70:61 41
    6. 26 12 1 2 11 52:50 40
    7. 26 10 2 3 11 61:55 37
    8. 26 10 2 3 11 50:56 37
    9. 26 12 0 0 14 50:64 36
    10. 26 9 2 2 13 55:45 33
    11. 26 9 2 0 15 57:75 31
    12. 26 7 2 4 13 51:79 29
    13. 26 9 0 1 16 45:84 28
    14. 26 6 1 1 18 43:86 21