Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. září 2018
svátek má Oleg.
Hlavní menu
  • ID: 9844
  • Návštěvy: 71/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    31411
    Týden:
    71
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:00 Jílové - Lovosice B 3:1 (0:0)
    So 22.08. 11:00 Brná - Velké Březno 3:1 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Č. Kamenice - Velký Šenov 5:3 (2:1)
    So 22.08. 17:00 Libouchec - Pokratice 0:4 (0:3)
    So 22.08. 17:00 Rumburk - Křešice 4:3 (2:2)
    So 22.08. 17:00 Hostovice - Mojžíř 1:4 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Šluknov - Junior Děčín 3:4 np (3:3)

    2.kolo

    So 29.08. 10:30 Pokratice - Rumburk 2:0 (2:0)
    So 29.08. 13:30 Velký Šenov - Junior Děčín 4:1 (3:0)
    So 29.08. 17:00 Velké Březno - Šluknov 2:0 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Mojžíř - Brná 2:3 (2:1)
    So 29.08. 17:00 Křešice - Hostovice 3:6 (2:2)
    So 29.08. 17:00 Lovosice B - Libouchec 4:0 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Č. Kamenice - Jílové 0:4 (0:3)

    3.kolo

    So 05.09. 11:00 Brná - Křešice 4:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Jílové - Velký Šenov 2:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Libouchec - Č. Kamenice 0:3 (0:2)
    So 05.09. 17:00 Rumburk - Lovosice B 2:3 np (2:2)
    So 05.09. 17:00 Hostovice - Pokratice 3:2 np (2:2)
    So 05.09. 17:00 Šluknov - Mojžíř 2:1 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Junior Děčín - Velké Březno 2:3 np (2:2)

    4.kolo

    So 12.09. 10:30 Pokratice - Brná 1:0 (1:0)
    So 12.09. 13:30 Velký Šenov - Velké Březno 1:2 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Mojžíř - Junior Děčín 1:0 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Křešice - Šluknov 3:1 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Lovosice B - Hostovice 4:0 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Č. Kamenice - Rumburk 0:3 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Jílové - Libouchec 2:4 (0:1)

    5.kolo

    So 19.09. 11:00 Brná - Lovosice B 3:1 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Libouchec - Velký Šenov 3:1 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Rumburk - Jílové 3:4 np (3:3)
    So 19.09. 16:30 Hostovice - Č. Kamenice 1:3 (0:1)
    So 19.09. 16:30 Šluknov - Pokratice 1:3 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Velké Březno - Mojžíř 2:0 (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 Junior Děčín - Křešice 2:1 (2:1)

    6.kolo

    So 26.09. 10:30 Pokratice - Junior Děčín 0:4 (0:2)
    So 26.09. 13:00 Velký Šenov - Mojžíř 2:4 (1:3)
    So 26.09. 16:30 Křešice - Velké Březno 2:5 (2:2)
    So 26.09. 16:30 Lovosice B - Šluknov 3:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Č. Kamenice - Brná 1:2 (1:1)
    So 26.09. 16:30 Jílové - Hostovice 7:1 (4:1)
    Ne 27.09. 10:15 Libouchec - Rumburk 2:1 np (1:1)

    7.kolo

    So 03.10. 11:00 Brná - Jílové 1:0 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Rumburk - Velký Šenov 1:0 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Hostovice - Libouchec 0:3 (0:2)
    So 03.10. 16:00 Šluknov - Č. Kamenice 3:2 np (2:2)
    So 03.10. 16:00 Velké Březno - Pokratice 1:2 (0:2)
    So 03.10. 16:00 Mojžíř - Křešice 3:0 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 Junior Děčín - Lovosice B 2:3 np (2:2)

    8.kolo

    So 10.10. 10:30 Pokratice - Mojžíř 2:1 (0:1)
    So 10.10. 12:30 Velký Šenov - Křešice 2:0 (1:0)
    So 10.10. 14:00 Libouchec - Brná 1:4 (0:2)
    So 10.10. 16:00 Lovosice B - Velké Březno 4:1 (3:1)
    So 10.10. 16:00 Č. Kamenice - Junior Děčín 2:1 np (1:1)
    So 10.10. 16:00 Jílové - Šluknov 5:2 (0:2)
    So 10.10. 16:00 Rumburk - Hostovice 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 17.10. 10:30 Mojžíř - Lovosice B 2:1 np (1:1)
    So 17.10. 11:00 Brná - Rumburk 2:1 (1:1)
    So 17.10. 15:30 Hostovice - Velký Šenov 1:3 (1:1)
    So 17.10. 15:30 Šluknov - Libouchec 2:3 (2:1)
    So 17.10. 15:30 Velké Březno - Č. Kamenice 2:0 (0:0)
    So 17.10. 15:30 Křešice - Pokratice 5:2 (1:2)
    Ne 18.10. 15:30 Junior Děčín - Jílové 4:3 (1:1)

    10.kolo

    So 24.10. 11:00 Velký Šenov - Pokratice 2:0 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Lovosice B - Křešice 3:1 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Č. Kamenice - Mojžíř 0:1 np (0:0)
    So 24.10. 14:30 Jílové - Velké Březno 4:1 (3:1)
    So 24.10. 14:30 Libouchec - Junior Děčín 1:2 (0:1)
    So 24.10. 14:30 Rumburk - Šluknov 0:1 (0:1)
    So 24.10. 14:30 Hostovice - Brná 0:7 (0:2)

    11.kolo

    So 31.10. 10:30 Pokratice - Lovosice B 3:4 np (3:3)
    So 31.10. 11:00 Brná - Velký Šenov 4:2 (2:2)
    So 31.10. 14:00 Šluknov - Hostovice 4:1 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Velké Březno - Libouchec 5:0 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Mojžíř - Jílové 1:2 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Křešice - Č. Kamenice 3:1 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Junior Děčín - Rumburk 2:4 (0:3)

    12.kolo

    So 07.11. 10:30 Velký Šenov - Lovosice B 0:1 np (0:0)
    So 07.11. 11:00 Brná - Šluknov 7:0 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Č. Kamenice - Pokratice 2:1 (1:1)
    So 07.11. 14:00 Jílové - Křešice 4:2 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Libouchec - Mojžíř 2:2 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Rumburk - Velké Březno 3:2 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Hostovice - Junior Děčín 2:1 (1:0)

    13.kolo

    So 14.11. 10:30 Pokratice - Jílové 1:0 (1:0)
    So 14.11. 13:30 Šluknov - Velký Šenov 2:0 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Junior Děčín - Brná 4:2 (3:0)
    So 14.11. 13:30 Velké Březno - Hostovice 5:3 (4:0)
    So 14.11. 13:30 Mojžíř - Rumburk 1:4 (0:3)
    So 14.11. 13:30 Křešice - Libouchec 3:4 np (3:3)
    So 14.11. 15:00 Lovosice B - Č. Kamenice 6:2 (6:0)

    14.kolo

    So 26.03. 10:30 Pokratice - Libouchec 1:4 (1:2)
    So 26.03. 11:30 Velký Šenov - Č. Kamenice 2:3 (1:2)
    So 26.03. 15:00 Lovosice B - Jílové 0:4 (0:3)
    So 26.03. 15:00 Křešice - Rumburk 1:5 (1:2)
    So 26.03. 15:00 Mojžíř - Hostovice 3:2 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Velké Březno - Brná 0:9 (0:4)
    Ne 27.03. 17:00 Junior Děčín - Šluknov 3:1 (1:0)

    15.kolo

    So 02.04. 16:30 Šluknov - Velké Březno 0:4 (0:2)
    So 02.04. 16:30 Hostovice - Křešice 1:3 (0:2)
    So 02.04. 16:30 Rumburk - Pokratice 1:2 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Libouchec - Lovosice B 3:2 (0:1)
    So 02.04. 16:30 Jílové - Č. Kamenice 3:0 (2:0)
    So 02.04. 17:00 Brná - Mojžíř 3:1 (2:1)
    Ne 03.04. 17:00 Junior Děčín - Velký Šenov 3:0 (1:0)

    16.kolo

    So 09.04. 10:30 Pokratice - Hostovice 3:1 (2:1)
    So 09.04. 13:00 Velký Šenov - Jílové 1:4 (1:2)
    So 09.04. 16:30 Č. Kamenice - Libouchec 2:0 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Lovosice B - Rumburk 3:1 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Křešice - Brná 3:2 (1:1)
    So 09.04. 16:30 Mojžíř - Šluknov 2:1 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Velké Březno - Junior Děčín 0:2 (0:0)

    17.kolo

    So 16.04. 11:00 Brná - Pokratice 3:2 np (2:2)
    So 16.04. 17:00 Velké Březno - Velký Šenov 3:4 np (3:3)
    So 16.04. 17:00 Šluknov - Křešice 4:0 (3:0)
    So 16.04. 17:00 Hostovice - Lovosice B 6:2 (4:0)
    So 16.04. 17:00 Rumburk - Č. Kamenice 0:3 (0:1)
    So 16.04. 17:00 Libouchec - Jílové 2:0 (2:0)
    Ne 17.04. 17:00 Junior Děčín - Mojžíř 5:1 (3:1)

    18.kolo

    So 23.04. 10:30 Pokratice - Šluknov 5:0 (2:0)
    So 23.04. 13:30 Velký Šenov - Libouchec 1:2 np (1:1)
    So 23.04. 17:00 Jílové - Rumburk 2:0 (0:0)
    So 23.04. 17:00 Č. Kamenice - Hostovice 2:1 np (1:1)
    So 23.04. 17:00 Lovosice B - Brná 2:1 (1:1)
    So 23.04. 17:00 Křešice - Junior Děčín 0:6 (0:2)
    So 23.04. 17:00 Mojžíř - Velké Březno 3:0 (1:0)

    19.kolo

    So 30.04. 10:30 Rumburk - Libouchec 1:2 (1:2)
    So 30.04. 11:00 Brná - Č. Kamenice 4:0 (2:0)
    So 30.04. 13:30 Hostovice - Jílové 2:4 (1:0)
    So 30.04. 15:00 Velké Březno - Křešice 2:1 np (1:1)
    So 30.04. 17:00 Mojžíř - Velký Šenov 4:0 (2:0)
    So 30.04. 17:00 Šluknov - Lovosice B 0:3 (0:2)
    Ne 01.05. 17:00 Junior Děčín - Pokratice 2:3 np (2:2)

    20.kolo

    So 07.05. 10:30 Pokratice - Velké Březno 3:0 (2:0)
    So 07.05. 13:30 Velký Šenov - Rumburk 1:4 (1:3)
    So 07.05. 17:00 Libouchec - Hostovice 3:0 (2:0)
    So 07.05. 17:00 Jílové - Brná 0:1 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Č. Kamenice - Šluknov 3:1 (2:1)
    So 07.05. 17:00 Lovosice B - Junior Děčín 1:0 (1:0)
    So 07.05. 17:00 Křešice - Mojžíř 3:0 (2:0)

    21.kolo

    So 14.05. 17:00 Křešice - Velký Šenov 4:0 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Mojžíř - Pokratice 0:4 (0:3)
    So 14.05. 17:00 Velké Březno - Lovosice B 2:0 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Šluknov - Jílové 1:5 (1:3)
    So 14.05. 17:00 Brná - Libouchec 1:0 np (0:0)
    So 14.05. 17:00 Hostovice - Rumburk 4:3 np (3:3)
    Ne 15.05. 17:00 Junior Děčín - Č. Kamenice 3:1 (2:0)

    22.kolo

    So 21.05. 10:30 Pokratice - Křešice 2:0 (2:0)
    So 21.05. 13:30 Velký Šenov - Hostovice 1:7 (1:2)
    So 21.05. 17:00 Rumburk - Brná 1:2 (0:1)
    So 21.05. 17:00 Libouchec - Šluknov 5:0 (4:0)
    So 21.05. 17:00 Jílové - Junior Děčín 3:1 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Č. Kamenice - Velké Březno 2:1 (1:1)
    So 21.05. 17:00 Lovosice B - Mojžíř 3:0 (2:0)

    23.kolo

    So 28.05. 10:30 Pokratice - Velký Šenov 6:2 (1:0)
    So 28.05. 11:00 Brná - Hostovice 4:3 np (3:3)
    So 28.05. 17:00 Křešice - Lovosice B 0:3 (0:1)
    So 28.05. 17:00 Mojžíř - Č. Kamenice 0:2 (0:1)
    So 28.05. 17:00 Velké Březno - Jílové 1:5 (1:3)
    So 28.05. 17:00 Šluknov - Rumburk 1:3 (0:1)
    Ne 29.05. 17:00 Junior Děčín - Libouchec 2:0 (1:0)

    24.kolo

    So 04.06. 13:30 Velký Šenov - Brná 1:9 (0:6)
    So 04.06. 17:00 Hostovice - Šluknov 3:4 np (3:3)
    So 04.06. 17:00 Rumburk - Junior Děčín 1:4 (0:2)
    So 04.06. 17:00 Libouchec - Velké Březno 4:1 (2:0)
    So 04.06. 17:00 Jílové - Mojžíř 10:0 (5:0)
    So 04.06. 17:00 Č. Kamenice - Křešice 0:3 (0:1)
    So 04.06. 17:00 Lovosice B - Pokratice 0:1 np (0:0)

    25.kolo

    So 11.06. 10:30 Pokratice - Č. Kamenice 0:1 (0:0)
    So 11.06. 17:00 Lovosice B - Velký Šenov 18:1 (11:1)
    So 11.06. 17:00 Křešice - Jílové 1:2 (1:1)
    So 11.06. 17:00 Mojžíř - Libouchec 5:3 (3:2)
    So 11.06. 17:00 Velké Březno - Rumburk 1:3 (0:0)
    So 11.06. 17:00 Junior Děčín - Hostovice 6:1 (2:0)
    So 11.06. 17:00 Šluknov - Brná 2:3 (1:0)

    26.kolo

    So 18.06. 10:30 Č. Kamenice - Lovosice B 0:1 np (0:0)
    So 18.06. 14:30 Rumburk - Mojžíř 2:1 np (1:1)
    So 18.06. 17:00 Velký Šenov - Šluknov 1:2 (0:1)
    So 18.06. 17:00 Brná - Junior Děčín 1:3 (0:2)
    So 18.06. 17:00 Hostovice - Velké Březno 1:3 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Libouchec - Křešice 7:0 (4:0)
    Čt 23.06. 17:00 Jílové - Pokratice 2:1 (1:0)
    Správce soutěže: David

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 18 3 0 5 82:32 60
    2. 26 19 1 0 6 83:32 59
    3. 26 13 5 2 6 71:36 51
    4. 26 15 1 4 6 68:38 51
    5. 26 14 2 3 7 54:36 49
    6. 26 12 3 1 9 55:48 44
    7. 26 11 2 3 10 38:46 40
    8. 26 11 1 4 10 52:45 39
    9. 26 10 2 1 13 48:60 35
    10. 26 9 2 1 13 41:58 33
    11. 26 8 0 2 16 45:73 26
    12. 26 6 2 1 17 36:73 23
    13. 26 4 2 3 17 49:86 19
    14. 26 4 1 2 19 34:93 16