Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 23. května 2018
svátek má Vladimír.
Hlavní menu
  • ID: 9833
  • Návštěvy: 71/3
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    18843
    Týden:
    71
    Dnes:
    13
    On-line:
    3

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Jindřichov - Lesnice 2:0 (1:0)
    So 08.08. 16:30 Staré Město - Nový Malín 4:1 (2:0)
    So 08.08. 16:30 Bludov - Vidnava 5:0 (1:0)
    So 08.08. 16:30 Písečná - Bohdíkov 0:4 (0:1)
    Ne 09.08. 15:00 Žulová - Sudkov 0:2 (0:2)
    Ne 09.08. 15:00 Štíty - Javorník 3:1 (2:0)
    Ne 09.08. 16:30 Hrabišín - Zlaté Hory 4:4 (3:0)

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Zlaté Hory - Písečná 1:9 (0:5)
    So 15.08. 16:30 Javorník - Hrabišín 0:0 (0:0)
    So 15.08. 16:30 Sudkov - Štíty 5:1 (3:0)
    So 15.08. 16:30 Vidnava - Žulová 5:2 (2:2)
    So 15.08. 16:30 Nový Malín - Bludov 1:2 (1:2)
    So 15.08. 16:30 Jindřichov - Staré Město 1:1 (1:1)
    Ne 16.08. 16:30 Lesnice - Bohdíkov 1:1 (1:1)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Staré Město - Lesnice 0:0 (0:0)
    So 22.08. 16:30 Bludov - Jindřichov 3:4 (2:1)
    So 22.08. 16:30 Štíty - Vidnava 1:2 (0:2)
    So 22.08. 16:30 Písečná - Javorník 3:3 (1:0)
    So 22.08. 16:30 Bohdíkov - Zlaté Hory 4:0 (1:0)
    Ne 23.08. 15:00 Žulová - Nový Malín 0:1 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Hrabišín - Sudkov 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Javorník - Bohdíkov 1:1 (0:0)
    So 29.08. 16:30 Sudkov - Písečná 3:0 (0:0)
    So 29.08. 16:30 Vidnava - Hrabišín 3:1 (2:0)
    So 29.08. 16:30 Nový Malín - Štíty 1:7 (1:2)
    So 29.08. 16:30 Jindřichov - Žulová 8:0 (3:0)
    So 29.08. 16:30 Staré Město - Bludov 3:2 (0:0)
    Ne 30.08. 16:30 Lesnice - Zlaté Hory 1:2 (0:1)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Bludov - Lesnice 1:0 (1:0)
    So 05.09. 16:30 Písečná - Vidnava 4:1 (3:1)
    So 05.09. 16:30 Bohdíkov - Sudkov 1:0 (0:0)
    So 05.09. 16:30 Zlaté Hory - Javorník 3:1 (1:0)
    Ne 06.09. 15:00 Žulová - Staré Město 1:11 (0:3)
    Ne 06.09. 15:00 Štíty - Jindřichov 1:2 (1:1)
    Ne 06.09. 16:30 Hrabišín - Nový Malín 2:2 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Sudkov - Zlaté Hory 3:2 (2:1)
    So 12.09. 16:00 Vidnava - Bohdíkov 2:2 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Nový Malín - Písečná 4:2 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Jindřichov - Hrabišín 1:0 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Staré Město - Štíty 2:4 (1:3)
    So 12.09. 16:00 Bludov - Žulová 2:1 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Lesnice - Javorník 2:0 (2:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Písečná - Jindřichov 3:2 (2:2)
    So 19.09. 16:00 Bohdíkov - Nový Malín 4:0 (2:0)
    So 19.09. 16:00 Zlaté Hory - Vidnava 1:0 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Javorník - Sudkov 3:1 (1:1)
    Ne 20.09. 15:00 Žulová - Lesnice 0:5 (0:3)
    Ne 20.09. 15:00 Štíty - Bludov 5:1 (2:1)
    Ne 20.09. 16:00 Hrabišín - Staré Město 0:3 (0:2)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Vidnava - Javorník 2:1 (1:0)
    So 26.09. 16:00 Nový Malín - Zlaté Hory 4:3 (2:2)
    So 26.09. 16:00 Jindřichov - Bohdíkov 3:1 (2:1)
    So 26.09. 16:00 Staré Město - Písečná 7:0 (2:0)
    So 26.09. 16:00 Bludov - Hrabišín 1:1 (0:1)
    Ne 27.09. 15:00 Žulová - Štíty 1:6 (0:3)
    Ne 27.09. 16:00 Lesnice - Sudkov 1:1 (0:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Štíty - Lesnice 2:0 (2:0)
    So 03.10. 15:30 Písečná - Bludov 0:0 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Bohdíkov - Staré Město 3:2 (3:0)
    So 03.10. 15:30 Zlaté Hory - Jindřichov 1:6 (0:1)
    So 03.10. 15:30 Javorník - Nový Malín 3:1 (1:0)
    Ne 04.10. 15:30 Hrabišín - Žulová 6:1 (2:0)
    St 28.10. 14:00 Sudkov - Vidnava 11:0 (4:0)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Nový Malín - Sudkov 2:1 (2:1)
    So 10.10. 15:00 Jindřichov - Javorník 7:2 (2:1)
    So 10.10. 15:00 Staré Město - Zlaté Hory 7:2 (5:2)
    So 10.10. 15:00 Bludov - Bohdíkov 0:1 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Štíty - Hrabišín 3:1 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Lesnice - Vidnava 7:0 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Žulová - Písečná 4:3 (1:2)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Hrabišín - Lesnice 2:0 (1:0)
    So 17.10. 15:00 Písečná - Štíty 4:1 (3:1)
    So 17.10. 15:00 Bohdíkov - Žulová 5:2 (3:1)
    So 17.10. 15:00 Zlaté Hory - Bludov 3:1 (1:0)
    So 17.10. 15:00 Javorník - Staré Město 0:7 (0:3)
    So 17.10. 15:00 Sudkov - Jindřichov 2:2 (0:1)
    So 17.10. 15:00 Vidnava - Nový Malín 1:2 (1:0)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Jindřichov - Vidnava 3:0k
    So 24.10. 14:30 Staré Město - Sudkov 5:0 (3:0)
    So 24.10. 14:30 Bludov - Javorník 3:0 (2:0)
    Ne 25.10. 14:30 Lesnice - Nový Malín 3:0 (2:0)
    Ne 25.10. 14:30 Žulová - Zlaté Hory 2:5 (1:2)
    Ne 25.10. 14:30 Štíty - Bohdíkov 1:1 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Hrabišín - Písečná 3:0 (2:0)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Písečná - Lesnice 3:1 (2:0)
    So 31.10. 14:00 Bohdíkov - Hrabišín 2:1 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Zlaté Hory - Štíty 2:1 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Javorník - Žulová 4:1 (3:0)
    So 31.10. 14:00 Sudkov - Bludov 1:2 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Vidnava - Staré Město 1:6 (1:2)
    So 31.10. 14:00 Nový Malín - Jindřichov 2:5 (0:4)

    14.kolo

    So 07.11. 14:00 Nový Malín - Staré Město 2:3 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Vidnava - Bludov 1:6 (1:4)
    So 07.11. 14:00 Sudkov - Žulová 5:0 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Javorník - Štíty 2:2 (1:1)
    So 07.11. 14:00 Zlaté Hory - Hrabišín 3:2 (1:2)
    So 07.11. 14:00 Bohdíkov - Písečná 1:1 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Lesnice - Jindřichov 1:0 (1:0)

    15.kolo

    So 14.11. 13:30 Bohdíkov - Lesnice 1:1 (1:1)
    So 14.11. 13:30 Písečná - Zlaté Hory 4:1 (2:0)
    So 14.11. 13:30 Štíty - Sudkov 3:2 (1:1)
    So 14.11. 13:30 Bludov - Nový Malín 2:1 (2:0)
    So 14.11. 13:30 Staré Město - Jindřichov 1:1 (1:1)
    Ne 15.11. 13:30 Hrabišín - Javorník 2:1 (1:1)
    Ne 15.11. 13:30 Žulová - Vidnava 2:5

    16.kolo

    So 02.04. 15:30 Jindřichov - Bludov 4:1 (2:0)
    So 02.04. 15:30 Nový Malín - Žulová 3:0 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Vidnava - Štíty 1:3 (1:1)
    So 02.04. 15:30 Sudkov - Hrabišín 0:3 (0:1)
    So 02.04. 15:30 Javorník - Písečná 1:2 (0:2)
    So 02.04. 15:30 Zlaté Hory - Bohdíkov 1:2 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Lesnice - Staré Město 2:1 (0:1)

    17.kolo

    So 09.04. 16:00 Zlaté Hory - Lesnice 2:0 (1:0)
    So 09.04. 16:00 Bohdíkov - Javorník 4:0 (2:0)
    So 09.04. 16:00 Písečná - Sudkov 2:2 (1:1)
    So 09.04. 16:00 Hrabišín - Vidnava 3:2 (2:1)
    So 09.04. 16:00 Štíty - Nový Malín 2:1 (1:1)
    So 09.04. 16:00 Bludov - Staré Město 1:0 (0:0)
    13.05. 17:00 Žulová - Jindřichov 1:3 (1:1)

    18.kolo

    So 16.04. 16:00 Staré Město - Žulová 4:1 (2:0)
    So 16.04. 16:00 Jindřichov - Štíty 1:3 (0:2)
    So 16.04. 16:00 Nový Malín - Hrabišín 2:2 (1:0)
    So 16.04. 16:00 Vidnava - Písečná 1:2 (1:1)
    So 16.04. 16:00 Sudkov - Bohdíkov 0:5 (0:3)
    So 16.04. 16:00 Javorník - Zlaté Hory 1:4 (1:2)
    Ne 17.04. 16:00 Lesnice - Bludov 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 23.04. 16:00 Javorník - Lesnice 0:1 (0:1)
    So 23.04. 16:00 Zlaté Hory - Sudkov 4:0 (2:0)
    So 23.04. 16:00 Bohdíkov - Vidnava 0:2 (0:1)
    So 23.04. 16:00 Písečná - Nový Malín 3:1 (1:1)
    So 23.04. 16:00 Štíty - Staré Město 1:1 (1:1)
    Ne 24.04. 15:00 Žulová - Bludov 1:1 (1:0)
    Ne 24.04. 16:00 Hrabišín - Jindřichov 0:3 (0:2)

    20.kolo

    So 30.04. 16:30 Bludov - Štíty 1:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Staré Město - Hrabišín 4:1 (4:1)
    So 30.04. 16:30 Jindřichov - Písečná 2:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Nový Malín - Bohdíkov 0:2 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Vidnava - Zlaté Hory 4:1 (2:1)
    So 30.04. 16:30 Sudkov - Javorník 4:0 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Lesnice - Žulová 3:0 (2:0)

    21.kolo

    So 07.05. 15:00 Sudkov - Lesnice 1:1 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Javorník - Vidnava 0:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Zlaté Hory - Nový Malín 1:1 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Bohdíkov - Jindřichov 0:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Písečná - Staré Město 3:1 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Štíty - Žulová 3:0k
    Ne 08.05. 16:30 Hrabišín - Bludov 2:1 (1:1)

    22.kolo

    So 14.05. 14:00 Lesnice - Štíty 0:2 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Bludov - Písečná 3:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Staré Město - Bohdíkov 1:2 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Vidnava - Sudkov 1:2 (0:1)
    Ne 15.05. 15:00 Žulová - Hrabišín 2:0 (1:0)
    Ne 15.05. 15:00 Jindřichov - Zlaté Hory 7:5 (6:0)
    Ne 15.05. 16:00 Nový Malín - Javorník 4:0 (4:0)

    23.kolo

    So 21.05. 16:30 Vidnava - Lesnice 2:1 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Sudkov - Nový Malín 5:3 (2:2)
    So 21.05. 16:30 Javorník - Jindřichov 2:2 (1:2)
    So 21.05. 16:30 Zlaté Hory - Staré Město 2:1 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Bohdíkov - Bludov 1:1 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Písečná - Žulová 5:1 (1:0)
    Ne 22.05. 16:30 Hrabišín - Štíty 3:1 (2:0)

    24.kolo

    So 28.05. 14:00 Nový Malín - Vidnava 3:3 (3:2)
    So 28.05. 16:30 Štíty - Písečná 3:1 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Bludov - Zlaté Hory 3:1 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Staré Město - Javorník 2:1 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Jindřichov - Sudkov 6:3 (2:1)
    Ne 29.05. 15:00 Žulová - Bohdíkov 2:5 (2:2)
    Ne 29.05. 16:30 Lesnice - Hrabišín 2:0 (2:0)

    25.kolo

    So 04.06. 13:30 Javorník - Bludov 2:0 (2:0)
    So 04.06. 16:30 Nový Malín - Lesnice 1:1 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Vidnava - Jindřichov 2:0 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Sudkov - Staré Město 4:3 (2:1)
    So 04.06. 16:30 Zlaté Hory - Žulová 5:1 (3:0)
    So 04.06. 16:30 Bohdíkov - Štíty 1:0 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Písečná - Hrabišín 1:1 (0:1)

    26.kolo

    So 11.06. 11:00 Žulová - Javorník 1:3 (0:2)
    So 11.06. 15:00 Štíty - Zlaté Hory 6:3 (2:1)
    So 11.06. 16:30 Hrabišín - Bohdíkov 0:3 (0:3)
    So 11.06. 16:30 Bludov - Sudkov 1:1 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Staré Město - Vidnava 4:0 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Jindřichov - Nový Malín 3:1 (2:0)
    Ne 12.06. 16:30 Lesnice - Písečná 2:3 (2:2)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 5 4 78:36 56
    2. 26 16 8 2 57:22 56
    3. 26 15 3 8 65:40 48
    4. 26 14 4 8 84:36 46
    5. 26 12 6 8 44:34 42
    6. 26 12 5 9 58:54 41
    7. 26 12 2 12 62:75 38
    8. 26 10 5 11 59:52 35
    9. 26 9 7 10 36:27 34
    10. 26 9 6 11 41:45 33
    11. 26 9 3 14 41:73 30
    12. 26 7 5 14 44:64 26
    13. 26 5 6 15 32:62 21
    14. 26 2 1 23 27:108 7